Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2011., 23:26   #541
jaooo a jos juznije
ja vapim za necim takvim, toliko robe u ormaru, neke posve nove, a nemam kud s njom
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:43   #542
cure, zašto same ne organizirate tako nešto u nekom centru za mlade ili nekom sličnom prostoru u svom mjestu?
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 16:06   #543
Quote:
-mia- kaže: Pogledaj post
06.11.2011.
Buvljak 13
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb

http://www.facebook.com/event.php?eid=208285532578251

Jel može neki info za nas koji nemamo face?
nacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 16:28   #544
BUVLJAK INFO
By Shljokica Pokica in BUVLJAK
Ova grupa stoji iza istoimenog eventa koji je do sada već desetak puta uspješno organiziran
(dakle ovo nije online buvljak/prodaja)
Pierottijeva 11 - AKC Medika - Galerija Jogurt je trenutno baza Buvljaku koji se održava otprilike jednom mjesečno u sezoni proljeće/jesen.

BUVLJAK je otvoren za sve Vas koji se želite ˝rješiti˝ nekih svojih starih stvari ili pokazati nove koje ste uradili sami, a pritom zaraditi..i one koji će sve to kupiti, tj. za Vas koji volite kvalitetno a jeftinije kupovat..u svakom slučaju ima po nešto za svakoga!
Dakle prodavati možete apsolutno sve: novo, staro, odjeću, cipele, torbice, igračke, ploče, knjige, nakit, rukotvorine...itd.

RUKOTVORINE:
Kako bi dodatno podržali sve oblike ˝Hand Made Art-a˝ kreativci imaju prostoriju za sebe.
Cilj izdvajanja nam je omogućiti im bolju prezentaciju svojih rukotvorina u istom okruženju, te olakšati kupcima potražnju ovisno o ukusu i dubini džepa..

Par uobičajenih natuknica za prodavače:
- dodjite MAX.30 / min.5 minuta ranije
- ponesite si najlon za pod ili neku već svoju instalaciju ako imate jer vam mi nažalost ne osiguravamo ništa osim prostora
- NE plaćate štand tj. mjesto i ne morate najaviti svoj dolazak
- unutra je hladnije nego vani pa računajte s tim

Grupa je nastala radi bolje interakcije između potencijalnih kupaca i prodavača i onih koji već imaju iskustva u istome.
Ovdje možete podijeliti ta svoja iskustva, fotografije s eventa, želje, savjete.. i pitati sve što Vas zanima !

Učlanite se i iz prve ruke primajte obavijesti !

Sve generacije dobrodošle !

Vidimo se na sljedećem Buvljaku !!!

<3

˝...smatram da trebamo podržavat sve vrste buvljaka, na bilo koji način.. jer to nije čista trgovina - svaka stvar ima svoju povijest, prenosi neku svoju energiju..osobito ako je rukotvorina..i tako se sve okreće..i nemojte zaboravit ono najvažnije - buvljake činite upravo VI!!!
Stoga nemojte očekivat tulume, high fashion i ne znam šta..svaki buvljak vas poziva prvenstveno na druženje koje, eto, može ispast korisno i za kupce i za prodavače...
Veliko hvala svim ˝attending˝ super ljudima i organizatorima drugih buvljaka ! ...˝

*organizacija je neprofitna



S obzirom da prostor nije grijan TOPLO se obucite!!!

* NAPOMENA: U SLUČAJU KIŠE/SNIJEGA EVENT SE OTKAZUJE
(šaljem dodatnu obavijest)
st/ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:03   #545
mene zanima zašto se samo jednom mjesečno održava? mislim da bi mnogima bilo drago da bude barem 2 puta, ako je to ikako moguče organizirati
sedmaod9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 10:03   #546
Hoće li biti u 12 mj. buvljak?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 22:42   #547
http://www.facebook.com/events/317174071627211/

ja idem na ovaj buvljak... jos netko?
zvekyca_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:30   #548
Quote:
zvekyca_vk kaže: Pogledaj post
http://www.facebook.com/events/317174071627211/

ja idem na ovaj buvljak... jos netko?
daj zvekyca pliz iskopiraj tekst sa facebooka tu,
za nas koji nemamo fb....

fala!!!
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 14:10   #549
kadasubota
Vrijeme11:00 do 13:00
Opis:
1. Babbuvljak pod geslom prodaj, zamijeni, ukradi... Provedimo ugodno subotnje jutro u dobroj atmosferi, zanimjivim modnim komadima i opasnim trgovačkim sposobnostima.... Biti će svega i svačega za simbolične cijene, zato pravac babbar u subotu ujutro...

prijave za vas mali prodajni kutak:

[email protected]
zvekyca_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 14:20   #550
hvala
ali zar nema više detalja? koja subota, ova?
gdje?
jel to isto mjesto i ista organizacija koju je postala st/ivana? medica i to...
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 15:06   #551
sam oto ali mou reci ono sto ja znam,
sutra od 11 do 13 h.. prijave na navedeni mail. to je kafic u petrinjskoj ulici na broju sedam. ne treba nista platiti, toplo je i ugodno, i koliko sam shvatila oni nam pripremaju izlozbeni prostor
zvekyca_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 15:17   #552
tenks, jel i ti ideš?
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 19:10   #553
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
tenks, jel i ti ideš?
idemo ja i moje torbice i remeni )
zvekyca_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 17:42   #554
na britancu u sklopu adventa u zg, četvrtak 14-19h.
british vintage buvljak
sa fejsa:
"Dođite u veliku bijelu kupolu jer tamo je British Vintage Buvljak!!! od 14h pa sve do koncerta! Pripremite se za shopping ili donesite svoje vintage/second hand komade. Čeka vas i rakijica.."

Zadnje uređivanje abba : 15.12.2011. at 17:48.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 12:09   #555
Buvljak Medika - pitanje

Nemam fejs. Zna li netko kad će biti sljedeći buvljak - Medika? voljela bih se ovaj put na vrijeme informirati kako bih mogla doći i prodati par svojih stvarčica
epepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 14:00   #556
nema još nikakve obavijesti na fejsu
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 10:21   #557
Rock buvljak u klubu Boogaloo - 21.01.2012.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 19:21   #558
Fashion buvljak - Čarobni vrt, Mesnička 5/dvorište - 19. veljače 2012.

Kao što i naslov kaže, spremamo modni buvljak. Lokacija u centru Zagreba.

Trebate li neku sitnicu ili nešto veće, nešto vintage ili čak nešto dizajnersko - ovdje ćete to moći pronaći za malo novčića. Naći će se ovdje čak i nešto novo, s etiketom. Fashion buvljak traje čitavu nedjelju - od 11:00 do 19:00h, a najsretniji kupac čak dobiva i nagradu kad ga izvuku.
Maksimalne cijene ponuđene odjeće i modnih dodataka objavljene su u tablici u zadnjem paragrafu ovdje: http://www.orijentalni-ples.com/2012...ja-19-02-2012/ .

Napomenica: Mjesta za ponuđače su popunjena za ovaj datum Buvljaka. Predbilježiti se možete za neki sljedeći Fashion buvljak. Detalji na gornjem linku.

Šetači dobrodošli!
dunja_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:58   #559
Quote:
dunja_2 kaže: Pogledaj post
Kao što i naslov kaže, spremamo modni buvljak. Lokacija u centru Zagreba.

Trebate li neku sitnicu ili nešto veće, nešto vintage ili čak nešto dizajnersko - ovdje ćete to moći pronaći za malo novčića. Naći će se ovdje čak i nešto novo, s etiketom. Fashion buvljak traje čitavu nedjelju - od 11:00 do 19:00h, a najsretniji kupac čak dobiva i nagradu kad ga izvuku.
Maksimalne cijene ponuđene odjeće i modnih dodataka objavljene su u tablici u zadnjem paragrafu ovdje: http://www.orijentalni-ples.com/2012...ja-19-02-2012/ .

Napomenica: Mjesta za ponuđače su popunjena za ovaj datum Buvljaka. Predbilježiti se možete za neki sljedeći Fashion buvljak. Detalji na gornjem linku.

Šetači dobrodošli!
Kaj piše da je moguća i razmjena robe? Kaj se može donijet nekaj svoje i trampat?
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 13:08   #560
Podsjetnik: Fashion buvljak je ove nedjelje (19.02.) u Čarobnom vrtu, Mesnička 5

Quote:
alica u zrcalu kaže: Pogledaj post
Kaj piše da je moguća i razmjena robe? Kaj se može donijet nekaj svoje i trampat?
Ovo 'razmjena' isključivo vrijedi za ponuđače - prodavače, koji su se prijavili za ovaj Buvljak. Već će sa sobom imati puno artikala, pa je zamjena sa ostalim ponuđačima moguća.

Podsjetnik, ove nedjelje, razveselite se nekom sitnicom za malo kuna. Imamo nešto klasično, nešto trendy, nešto vintage i nešto dizajnersko - od accesorisea i cipela do velikih komada odjeće!

Od 11,00 do 19,00 h u plesnom studiju Čarobni vrt, Mesnička 5 u dvorištu.
dunja_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.