Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 16:31   #2621
Ne znam da li je ranije ko pomenuo, ali zašto Crna Gora nije u top ranked teme kao i Bih, Srbija, Kosovo...
nemax is offline  
Old 10.03.2013., 18:04   #2622
Rezultati lokalnih izbora u Niksicu i Andrijevici demonstriraju ubjedljivi uspjeh vladajuce koalicije.
Ivan Grozny is offline  
Old 11.03.2013., 13:09   #2623
U andrijevici je bio bojkot najjačih opozicionih stranaka, tako da se tu nemaju šta radovat mnogo.
A u nikšić su dobili na njihov način.
Mstislav is offline  
Old 12.03.2013., 00:13   #2624
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
I ja imam par pitanja sto ce se desit ako Lekic i tzv. "DF" budu dosli na vlast?
Hoce li odmah donijet mjere protiv crnogorske neovisnosti u zapocet proces prapajanja "Velikoj Srbiji"?
Hoce li se odmah uvesti obavezna ekavica i srpski kao jedini sluzbeni jezik?
Hoce li "srpsko pravoslavlje" bit odmah proglaseno sluzbenom vjerom?
Hoce li odmah donijet neke tradicionalne za Srbe "restriktivne mjere" protiv "nepravoslavaca"?
Bez zezanja pitam ...
Lekić ne može pobijedit, jer gađani CG NEĆE veljesrbske propagatore. Pokazali su to i ovi lokalni izbori.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 12.03.2013., 00:20   #2625
Quote:
nemax kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je ranije ko pomenuo, ali zašto Crna Gora nije u top ranked teme kao i Bih, Srbija, Kosovo...
Prvo nije bila, pa su je metnuli, a onda skinuli. Bilo bi dobro da je razlog tome politička nezanimljivost, ali mi više nekako "vuče" na subverzivne naume. Kako gođ, ne služi to na čast uredništvu Foruma. Mnogo toga im ne služi na čast, ali oni su nesmjenjivi.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 12.03.2013., 00:22   #2626
Quote:
Mstislav kaže: Pogledaj post
U andrijevici je bio bojkot najjačih opozicionih stranaka, tako da se tu nemaju šta radovat mnogo.
A u nikšić su dobili na njihov način.
A, ovo je VAŠ prepoznatljiv NAČIN "proslavljanja" još jednoga iz nebrojenoga niza poraza. Stalno gubite, a vazda vi drugi krivi. I tele bi više nešto naučilo.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 12.03.2013., 14:52   #2627
Zasto se ne oglasi niti jedan moderator pa kaze zasto ovo nije top tema?
Kosovo je top s kojom nemamo granice, i italija s kojom nemamo kopnenu granicu, a crna gora nije..
A ni slovenska ni talijanska tema nemaju vise postova. Slicno je s makedonskom temom
markosplit is offline  
Old 12.03.2013., 16:35   #2628
Quote:
markosplit kaže: Pogledaj post
Zasto se ne oglasi niti jedan moderator pa kaze zasto ovo nije top tema?
Kosovo je top s kojom nemamo granice, i italija s kojom nemamo kopnenu granicu, a crna gora nije..
A ni slovenska ni talijanska tema nemaju vise postova. Slicno je s makedonskom temom
Mislim da je u pitanju strahopostovanje, previse nas respektuju da bi nas svrstali u grupicu balkanskih jadnika.

Ja sam misljenja da treba da budemo na vrhu tema, odma za nama Rusija i Amerika, potom ostale poredjati kako mislite da treba !!!
BRDJANSKI is offline  
Old 13.03.2013., 15:29   #2629
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Mislim da je u pitanju strahopostovanje, previse nas respektuju da bi nas svrstali u grupicu balkanskih jadnika.

Ja sam misljenja da treba da budemo na vrhu tema, odma za nama Rusija i Amerika, potom ostale poredjati kako mislite da treba !!!
Tako je, Brđo! Sebe su i njima slične zakucali na vrh jer se boje PADA. A, mi SLOBODNO plovimo i ničega se ne bojimo!
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 13.03.2013., 16:37   #2630
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
A, ovo je VAŠ prepoznatljiv NAČIN "proslavljanja" još jednoga iz nebrojenoga niza poraza. Stalno gubite, a vazda vi drugi krivi. I tele bi više nešto naučilo.
???
Ko slavi poraz?
Gubi opozicija, ali od koga?
Mstislav is offline  
Old 17.03.2013., 16:40   #2631
“To znači da monarhistička i jednovjerska obilježja u grbu Crne Gore nijesu primjerena multivjerskom i građanskom karakteru države i treba ih mijenjati”
Po ovoj bi logici Njemacka trebala promjenit grb za zadovoljit turske gastarbajtere, a Italija - zbog dosljaka-crnaca iz Afike
Ivan Grozny is offline  
Old 17.03.2013., 16:55   #2632
Ne možeš upoređivati naše muslimane i bošnjake sa turcima u njemačkoj i afrikancima u italiji.
Mstislav is offline  
Old 17.03.2013., 17:12   #2633
Quote:
Mstislav kaže: Pogledaj post
Ne možeš upoređivati naše muslimane i bošnjake sa turcima u njemačkoj i afrikancima u italiji.
Zasto?
Ima vec dosta Turaka rodjenih u Njemackoj te Afrikanaca rodjenih u Italiji koji su punopravni drzavljani tih zemalja i u tom statusu imaju pravo trazit promjenu grba te himne.
Ivan Grozny is offline  
Old 18.03.2013., 11:31   #2634
Quote:
Mstislav kaže: Pogledaj post
???
Ko slavi poraz?
Gubi opozicija, ali od koga?
Predpostavio sam da ćeš viđet znakove navoda, mea culpa.
No, kako gođ se tješili, fakat je da Opozicija državi ne samo da NE MOŽE dobit izbore, već NE MOŽE bit ni bilo kakav dio vlasti. Cg Opozicija je RAK na crnogorskome državnome i društvenome tkivu. Dok se ta BOLEST ne izliječi Crna ga Gora neće mrdat naprijed.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 18.03.2013., 11:38   #2635
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Zasto?
Ima vec dosta Turaka rodjenih u Njemackoj te Afrikanaca rodjenih u Italiji koji su punopravni drzavljani tih zemalja i u tom statusu imaju pravo trazit promjenu grba te himne.
Koliko dugo žive muslimani-bošnjaci na prostorun crne gore?
Generaciju dvije?

Armadilo, opozicija nije nikad dobila izbore u cg.
Vlast vrše isti već 23 godine.
Stanje u državi je rezultat vođenja države od strane onih koji su na vlasti.
Pozicija je na vlasti.
Pozicija je (najviše) kriva za stanje u državi.
Mstislav is offline  
Old 18.03.2013., 11:40   #2636
Quote:
Mstislav kaže: Pogledaj post
Ne možeš upoređivati naše muslimane i bošnjake sa turcima u njemačkoj i afrikancima u italiji.
Svakako da ne. Jer Turci nijesu Njemcima, ni Afrikanci Talijanima pokušavali pola milenija skinut krst i metnut polumjesec. Sad bi (lažni) Bošnjaci šćeli pod izgovorom međuvjerske tolerancije učinjet ono što njini predci nijesu mogli oružjem za 500 godina. Da to nije malo.. bezobrazno? Ja nijesam vjernik, nijesam ni kršten, ali moji predci su pod simbolom krsta očuvali SLOBODU Crne Gore i ja to poštujem. Najmanje toliko bi morali i potomci onijeh što su stali na stranu napadača i s oružjem u rukama jurišali na svoju dojučerašnju braću i do juče zajedničke simbole.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 18.03.2013., 11:48   #2637
Quote:
Mstislav kaže: Pogledaj post
Koliko dugo žive muslimani-bošnjaci na prostorun crne gore?
Generaciju dvije?

Armadilo, opozicija nije nikad dobila izbore u cg.
Vlast vrše isti već 23 godine.
Stanje u državi je rezultat vođenja države od strane onih koji su na vlasti.
Pozicija je na vlasti.
Pozicija je (najviše) kriva za stanje u državi.
Prijatelju, od nesmjenjive vlasti to se i može očekivat. A, NIJE smjenjiva jer Opozicija narodu nudi TUĐE vrijednosti, TUĐE simbole, TUĐU kulturu, TUĐU VLAST. Isto to su NUDILI i neki mnogo jači, pa je Crnogorcima milije bilo POGINUT za SLOBODU. Danas ne moramo ginut. Dovoljno je otist na izbore i reć: Neka, FALA! Koliko je krvi proliveno u ove naše krše, čak i to je velik NAPREDAK.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Old 18.03.2013., 12:25   #2638
Quote:
Povijest&Politika kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju očekujem da, u slučaju da Lekić pobijedi, on bude jedno veliko razočaranje za Srbe - (1) sada je predsjednik i više ne zavisi tako direktno i čvrsto od podrške Nove srpske demokratije, i (2) on zapravo ništa za Srbe neće odmah moći ni učiniti.
Bez zezanja pitam, kako ono sto si ranije napisao korelira s ovom informacijom. Uvijek sam "DAN" smatrao anticrnogoskim medijem
Ivan Grozny is offline  
Old 20.03.2013., 13:55   #2639
Cyprus bailout: 'If the Russians leave, the island will be destroyed'
Molim prevest na crnogorski pa posaljit link Ranku & Co.
Ivan Grozny is offline  
Old 20.03.2013., 20:27   #2640
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Molim prevest na crnogorski pa posaljit link Ranku & Co.
To je samo fama, Rusi su pred proćerivanjem iz CG, opet se vrće stari jaran - Turska
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.