Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2013., 12:53   #4341
Pokušaj provale

Jučer u sred bijela dana netko je pokušao provaliti u šupe pajserom i to kroz metalna protupožarna vrata u mom ulazu. Neznam jel bilo planirano ali je i pipac na ulaznim vratima bio razmrdan tako da se vrata nisu mogla zatvoriti. Moram priznati da me čudi smjelost jer jedini izlaz je blokiran ako netko naiđe. Eto tek toliko kao info o pokušaju krađe da i vi malo pripazite kaj se događa po kvaru i ulazima.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 13:00   #4342
Quote:
kotva kaže: Pogledaj post
niko, Amis nažalost nije dostupan u Jelkovcu(tako su mi bar rekli)
Znači ni oni ,najčudnije je da nemogu dobiti fiksnu liniju od VIP-a,koji su kao vlasnici B-neta.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 13:19   #4343
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Znači ni oni ,najčudnije je da nemogu dobiti fiksnu liniju od VIP-a,koji su kao vlasnici B-neta.
pa zovi Bnet. Ili ako baš želiš VIP onda njihovu službu za korisnike na 0917700
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:54   #4344
Nažalost zatvaraju garažu u D1 te me zanima da li je netko kupio parkirno mjesto i po koliko se prodaje ?
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 15:45   #4345
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Jučer u sred bijela dana netko je pokušao provaliti u šupe pajserom i to kroz metalna protupožarna vrata u mom ulazu. Neznam jel bilo planirano ali je i pipac na ulaznim vratima bio razmrdan tako da se vrata nisu mogla zatvoriti. Moram priznati da me čudi smjelost jer jedini izlaz je blokiran ako netko naiđe. Eto tek toliko kao info o pokušaju krađe da i vi malo pripazite kaj se događa po kvaru i ulazima.
A koji si ti ulaz odnosno koja ulica..
grm1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 15:49   #4346
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Znači ni oni ,najčudnije je da nemogu dobiti fiksnu liniju od VIP-a,koji su kao vlasnici B-neta.
Pa koliko znam na ovom kvartu ti je dostupan samo iskon i btnet koji nema nikakve veze sa b-netom...
grm1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 08:18   #4347
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
pa zovi Bnet. Ili ako baš želiš VIP onda njihovu službu za korisnike na 0917700
Ma sve u redu nisam skužio ovo s btnetom i b-netom. Mada nekak mi se čini da se ostali operatori baš i ne trgaju da uđu u naselje .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 08:21   #4348
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Nažalost zatvaraju garažu u D1 te me zanima da li je netko kupio parkirno mjesto i po koliko se prodaje ?
Kaj je to neki plan za D blok? Koliko znam zatvarat će i u D2. Mislim da je u D2 prodano samo jedno mjesto,cijena je vjerovatno na stranicama stanogradnje
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 08:26   #4349
Quote:
grm1 kaže: Pogledaj post
A koji si ti ulaz odnosno koja ulica..
Dumičićeva u D bloku.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 11:38   #4350
Thumbs down

Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Kaj je to neki plan za D blok? Koliko znam zatvarat će i u D2. Mislim da je u D2 prodano samo jedno mjesto,cijena je vjerovatno na stranicama stanogradnje
Na D1 već je postavljena konstrukcija za vrata...bilo je dobro dok je trajalo...
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:12   #4351
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Jučer u sred bijela dana netko je pokušao provaliti u šupe pajserom i to kroz metalna protupožarna vrata u mom ulazu. Neznam jel bilo planirano ali je i pipac na ulaznim vratima bio razmrdan tako da se vrata nisu mogla zatvoriti. Moram priznati da me čudi smjelost jer jedini izlaz je blokiran ako netko naiđe. Eto tek toliko kao info o pokušaju krađe da i vi malo pripazite kaj se događa po kvaru i ulazima.
nadam se da su stanari zvali policiju da se takve stvari zabilježe jer mislim da je bitno da kada se nešto dogovdi da se zove policija jer ako se ignorira nikakve koristi onda za ubuduće.

mislim da se provale događaju u svakom kvartu ne samo u ovom ali eto opet mislim da je bitno da se prijavi jer koliko vidim bilo je i nekih deložacija temeljem prijava a ako nitko ne prijavi ništa onda od toga
novi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 20:18   #4352
bok, ista je stvar i sa svim zgradama u B bloku koje nisu do sada imale rolo metalna vrata. kako je susjed iz D bloka rekao bilo je lijepo dok je trajalo.
Dado81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 21:41   #4353
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Ma sve u redu nisam skužio ovo s btnetom i b-netom. Mada nekak mi se čini da se ostali operatori baš i ne trgaju da uđu u naselje .
Bilo je interesa od drugih operatera ali mislim da nisu dosli jer oni gradu moraju placat opremu posto je grad financirao svu optiku koja je ovdije napravljena...
Tako sam bar cuo sad jel istina ili nije neznam...
grm1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 11:13   #4354
Možda krive imam informacije ali koliko mi je do sada poznato u nasljeu ima ISKON koji svi hvale i nemaju primjedbi na njega, T-Com, B-net i ako se ne varam Bt net nešto.

Ako sam dao krivi info ispričavam se ali mislim da oni u digitalnom gradu imaju više informacija o operaterima jer kada se neki operater i nazove zna se dogoditi da onaj student s druge strane kaže da njihova mreža uopće ne postoji u ovom kvartu tako da se stanari ne daju zavarati.
novi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 12:50   #4355
evo odgovora iz digitalnog grada:

Poštovani,

javljamo se u vezi Vašeg upita što se tiče telekom operatora koji mogu pružati uslugu u Vašem naselju.
To su:
- BT Net d.o.o

- Iskon d.o.o.

- Metronet d.d.
kotva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 10:34   #4356
Jel ima netko možda informaciju kada će ponovno natječaj za najam stanova?
miška is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 13:25   #4357
Pitanje: ima li ovdje među vlasnicima netko tko iznajmljuje stan u kvartu ili zna nekog tko želi iznajmiti stan?
(Ljubazno molim određene dežurne provokatore da zaobiđu ovaj post. Hvala)
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 15:09   #4358
Thumbs up

Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Pitanje: ima li ovdje među vlasnicima netko tko iznajmljuje stan u kvartu ili zna nekog tko želi iznajmiti stan?
(Ljubazno molim određene dežurne provokatore da zaobiđu ovaj post. Hvala)
Ne samo da su te poslušali nego već 2 dana nitko ništa ne piše !!! (šala)
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 16:35   #4359
Kakva je kvaliteta vode u naselju?
Mislim na pijenje vode iz pipe.
NoviStanarABlok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 19:58   #4360
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Ne samo da su te poslušali nego već 2 dana nitko ništa ne piše !!! (šala)
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.