Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2015., 15:47   #5341
Pa neznam,onda očito lažu... Ja sam preko ovoga broja pričao s nekom gospođom,pa pokušajte. I javite što su vama rekli:-).
6101-413...
damir317 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 16:50   #5342
Quote:
kneztihomir kaže: Pogledaj post
Dosli su do broja 40? Mi smo 30 i neki i jos nas nisu zvali... Hm... Netko od vas dobio poziv?
20 i neki i nisam još dobio poziv!!!
Franjo Šafranek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 17:29   #5343
Poštovani budući sustanari, potrebita mi je mala pomoč pa me zanima dali netko od vas dragih forumaša je iz bloka B5??
petar72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 00:32   #5344
Petar72, reci...
kotva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 06:57   #5345
Unhappy

Pozdrav! Nova sam na ovpm forumu.. Mi smo se isto javili na natjecaj za stan. Isli smo birati stan, htjeli smo blok B...ali netko prije nas nam je izabrao zeljeni stan. Na kraju smo izabrali D13... vidim da ste tu napisali da su veliki problemi s tom zgradom..pa ako mi netko moze reci kakvi? Hvala
Svijetlana28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 10:23   #5346
blok a

pozz...jel netko zna dal ima tamo prava pristupa t-com i dal ce se ti stanovi(od grada) s vremenom moc odkupit od nas podstanara,AKO DA.....oce li nam se uracunavati podstanarina koju smo placali?HVALA
SIVIsmucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 14:07   #5347
Quote:
SIVIsmucek kaže: Pogledaj post
pozz...jel netko zna dal ima tamo prava pristupa t-com i dal ce se ti stanovi(od grada) s vremenom moc odkupit od nas podstanara,AKO DA.....oce li nam se uracunavati podstanarina koju smo placali?HVALA
nema t-coma.
iskon, vip od prije mjesec dana, bio je btnet (ne znam je li to još uvijek u funkciji).
mmaric3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:10   #5348
Evo zvali danas da je ugovor od sutra kod javnog biljeznika. Kad potpisemo, treba uplatiti predujam i s dokazom uplate doci u grad. upravu. Tamo onda dogovaramo termin preuzimanja stana.
kneztihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:46   #5349
koji ste bili na listi po redu ( otprilike)?
kod kojeg javnog biljeznika se ide?
Kira Frenchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:19   #5350
Quote:
Svijetlana28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Nova sam na ovpm forumu.. Mi smo se isto javili na natjecaj za stan. Isli smo birati stan, htjeli smo blok B...ali netko prije nas nam je izabrao zeljeni stan. Na kraju smo izabrali D13... vidim da ste tu napisali da su veliki problemi s tom zgradom..pa ako mi netko moze reci kakvi? Hvala
ma sve je to relativno.možda se ti baš namjeriš na stan na zadnjem katu da je o.k.znam ljude koji žive u nekim drugim zgradama na zadnjem katu pa nemaju nikakvih problema. pojedini stanovi u D13 na zadnjem katu su imali problema sa vlagom(prijateljica mi živi u toj zgradi i ona ima takve probleme i prošlo ljeto prilikom jakih kiša joj je procurila kiša u stan).nažalost,nema tu nekog pravila.sretno svima sa novim stanovima!
crnavrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:19   #5351
Mi smo danas dobili poziv i odmah otišli potpisat ugovor. Ugovor se potpisuje kod javnog bilježnika u Novom Zagrebu, gđa.Željka Maroslavac na adresi Avenija Dubrovnik 12. Potpisali smo 7 kopija ugovora i koštali su 495 kuna. Onda smo od nje dobili kopiju prve strane ugovora i s njim otišli u Zagrebačku Banku te uplatili 2 najamnine u kunskoj protuvrijednosti na današnji dan ( na dan potpisivanja ugovora). Onda smo odnijeli uplatnicu u Gradsko Poglavarstvo na 4 kat u sobu 413 gdje su nam dali datum kad će se na adresi stana predati ključevi.
Coco3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:41   #5352
Quote:
Coco3 kaže: Pogledaj post
Mi smo danas dobili poziv i odmah otišli potpisat ugovor. Ugovor se potpisuje kod javnog bilježnika u Novom Zagrebu, gđa.Željka Maroslavac na adresi Avenija Dubrovnik 12. Potpisali smo 7 kopija ugovora i koštali su 495 kuna. Onda smo od nje dobili kopiju prve strane ugovora i s njim otišli u Zagrebačku Banku te uplatili 2 najamnine u kunskoj protuvrijednosti na današnji dan ( na dan potpisivanja ugovora). Onda smo odnijeli uplatnicu u Gradsko Poglavarstvo na 4 kat u sobu 413 gdje su nam dali datum kad će se na adresi stana predati ključevi.
Ovo sve ste brzo obavili, svaka čast, a koliko se sad još čeka do primopredaje stana, jel ima tamo za to neki određen termin ili se može dogovoriti to kak nama odgovara!?
Franjo Šafranek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 21:32   #5353
Dogovoriš termin koji ti odgovara 2-3 dana ovisi kada su oni slobodni
Coco3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 21:43   #5354
Quote:
Kira Frenchie kaže: Pogledaj post
koji ste bili na listi po redu ( otprilike)?
kod kojeg javnog biljeznika se ide?
Cudno mi je da tebe nisu zvali jer se sjecam da si birala stan dan prije nas. Sve ostalo je ovako kako je Coco3 napisala. Samo su meni danas rekli da ce ugovor biti kod biljeznika od sutra. Tako da onda sutra idem potpisati.
kneztihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:09   #5355
Quote:
crnavrana kaže: Pogledaj post
ma sve je to relativno.možda se ti baš namjeriš na stan na zadnjem katu da je o.k.znam ljude koji žive u nekim drugim zgradama na zadnjem katu pa nemaju nikakvih problema. pojedini stanovi u D13 na zadnjem katu su imali problema sa vlagom(prijateljica mi živi u toj zgradi i ona ima takve probleme i prošlo ljeto prilikom jakih kiša joj je procurila kiša u stan).nažalost,nema tu nekog pravila.sretno svima sa novim stanovima!
Hvala ti! Mi smo uzeli stan na 5.katu... A zgrada ima 6 katova... Nadam se da ce biti sve ok...
Svijetlana28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 08:26   #5356
Quote:
Coco3 kaže: Pogledaj post
Mi smo danas dobili poziv i odmah otišli potpisat ugovor. Ugovor se potpisuje kod javnog bilježnika u Novom Zagrebu, gđa.Željka Maroslavac na adresi Avenija Dubrovnik 12. Potpisali smo 7 kopija ugovora i koštali su 495 kuna. Onda smo od nje dobili kopiju prve strane ugovora i s njim otišli u Zagrebačku Banku te uplatili 2 najamnine u kunskoj protuvrijednosti na današnji dan ( na dan potpisivanja ugovora). Onda smo odnijeli uplatnicu u Gradsko Poglavarstvo na 4 kat u sobu 413 gdje su nam dali datum kad će se na adresi stana predati ključevi.
Koji ste bili na listi (otprilike) da znamo mi ostali do kuda su došli sa pozivima ?
Reni12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:36   #5357
danas su nam rekli u poglavarstvu da ne idu po redu po listi kako smo bili vec da imaju neku tablicu pregleda stanova (sve stanove trebaju pregledati prije nego nam daju ugovore) i da to kombiniraju sa listom.
I onda jos kako netko cijeli bunt ugovora potpise ( ne gledajuci kako smo bili na listi) i onda nas zovu za ugovor. uglavnom neki koji su iza nas su vec potpisali ugovor a nas jos nisu zvali
Kira Frenchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:59   #5358
Mi smo bili između 25-30 ali ja sam njih zvala skoro svaki dan. Neznam dali je to dalo kakvog učinka ili ne al eto riješili smo ugovor.
Coco3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:08   #5359
mi smo oko 10-tog mjesta i zovemo svaki dan ali jos nista. kazu da budemo strpljivi
Kira Frenchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 13:44   #5360
Vi koji ste potpisali ugovore, jeste li bili c blok? valjda su oni u dobrom stanju jer oni prije nisu ni išli u najam pa pretpostavljam da bi svi koji su uzeli stan u c bloku trebali brzo ići potpisivati ugovore
pogoditkoje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.