Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2024., 23:33   #7081
Losos iz pećnice i krumpir salata s mahunama, lukom, i hrpom kumina i aleppo pepper flakes.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 07:54   #7082
topli sendviči (keto kruh, tapenada, senf, pileća šunka i sir)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 08:42   #7083
I kod mene jučer sendviči, a vrlo vjerojatno i danas. Raženi trajni kruh, Brunost i malina džem. (On si je ispekao jaja s budžolom jer mu je sir "neshvatljiv". )
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 16:46   #7084
Biti ce losos i paprike i patlidzani iz pecnice.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2024., 20:13   #7085
Ranija večera - janjeći pršut, masline, pogača (wannabe focaccia) s ružmarinom i suhim smokvama (marinirane preko mjere u graševini).
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2024., 22:57   #7086
Sushi ((po)kupljen na povratku kuci sa švedskog, jer sam bila preumorna i glavoboljna i bez imalo volje za kuhanje)
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 11:14   #7087
Sinoć mala zakuska za uski prijateljski kružok:

kobasa od jelena, janjeći pršut, waldorf salata, peč.masline, sirna plata (Danish blue, Jalsberg, Brie, Brunost) uz lješnjake, bademe i suhe smokve. Ispekla krekere (dio s ružmarinom, dio sa suncokretom), kupovni krumpirov kruščić i poklonjene sirne kiflice. Iscijedili par buteljki (Zeleni silvanaci, Pinot sivi i, meni odličan, Kopjarov Cabernet). Od «darova» domaćici tj.meni , za ekipu žrtvovala domaći prošek .
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2024., 07:35   #7088
sinoć naked burger i kikiriki

Quote:
FineGold kaže: Pogledaj post
Sinoć mala zakuska za uski prijateljski kružok:

kobasa od jelena, janjeći pršut, waldorf salata, peč.masline, sirna plata (Danish blue, Jalsberg, Brie, Brunost) uz lješnjake, bademe i suhe smokve. Ispekla krekere (dio s ružmarinom, dio sa suncokretom), kupovni krumpirov kruščić i poklonjene sirne kiflice. Iscijedili par buteljki (Zeleni silvanaci, Pinot sivi i, meni odličan, Kopjarov Cabernet). Od «darova» domaćici tj.meni , za ekipu žrtvovala domaći prošek .
mala zakuska
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2024., 09:29   #7089
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
sinoć naked burger i kikiriki
nyotaimori style?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2024., 09:34   #7090
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
nyotaimori style?
Hahahha
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2024., 11:13   #7091
Jucer tostirani sourdough, chevre i spicy lemon chutney

Sent from my SM-A346B using Tapatalk
Magenta123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2024., 13:54   #7092
Jucer se "zalomilo" - namaz od ljesnjaka sa rogacem i cokoladom na zlicu (radila dragom neku ko zdraviju verziju nutelle, ja pojela skoro frtalj )
Magenta123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 16:29   #7093
Jučer - svježi sir s tost. golicama obilno preliven bučinim, rotkvice, focaccia. Ja dovršila Žlahtinu (ostalo pol buteljke od ručka pa da slučajno ne ishlapi)
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 17:47   #7094
https://ibb.co/3Y6Lnqm
__________________
…Wear your heart on your skin in this life...
Freyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 17:41   #7095
Jučer i za danas - panna cotta od kave uz Teranino.
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.