Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 18:10   #6721
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Nisam Vasin fan ali znam slučaj jednog srednjerangiranog HDZovca koji je za vrijeme Karamarka bio na jednoj istaknutijoj poziciji a kojem je Vaso osobno zapriječio povratak na funkciju radi "dejstvovanja" za vrijeme socjalizma tako da mu glede izjave o lustraciji u HDZu ja dajem plus.
obzirom je to izgleda jedini - sorry ali sumnjam u razlog
prije će biti osobni
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 20.02.2018., 18:38   #6722
Napokon jedna ljudska reakcija. Murganićkin tajnik na presici podnio ostavku i za programe Ministarstva rekao da su beskorisni folklor. Tip doktorirao demografiju.Otac dvoje djece, žena i roditelji nezaposleni, ima golfa 30tishrk vrijednog i kredite od preko 200tis hrk.
Ona se zacrvenila ko ljuti čili.
luteranka is offline  
Old 20.02.2018., 20:18   #6723
A neka se i HDZ izblamirao danas s ovim tajnikom
Big brother

Ovo ni ovi moji tudumi ne bi izveli
KatarinaRi is offline  
Old 20.02.2018., 22:40   #6724
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Bogme mu je teško pao jer se isti ufatio investicija u turizmu a bez suradnje sa kooperativnim kooperantima (čitaj ja tebi ovaj poslić ti meni dva apartmana) posao ne ide prema očekivanjima, a i neki kreditići se trebaju vraćati. Zajeb popriličan, nije zaradio nikakvo uhljebljenje.
Evo predlažem da se za utjehu neki trg nazove trg žrtava lustracije.

Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Treći puta, ja nisam u HDZ fan klubu niti blizu niti jedan slučaj daje pravilo samo sam forumskom pučanstvu na znanje dao svoje mišljenje glede Vase i lustracije u HDZu. Samo to.
poslje ovakvih izjava možeš očekivati da ti bude Miljan osobno uručio počasnu člasnku iskaznicu

ak ga u međuvremenu sami neizlustriraju naravno...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 20.02.2018., 22:59   #6725
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Evo predlažem da se za utjehu neki trg nazove trg žrtava lustracije.



poslje ovakvih izjava možeš očekivati da ti bude Miljan osobno uručio počasnu člasnku iskaznicu

ak ga u međuvremenu sami neizlustriraju naravno...
Je evo odma, samo da prije pokupim svoju dnevnicu na Iblerovom gdje me šalju neki desno orijentirani forumaši.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 20.02.2018., 23:03   #6726
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Je evo odma, samo da prije pokupim svoju dnevnicu na Iblerovom gdje me šalju neki desno orijentirani forumaši.
Bez uvrede al sad zvučiš ko da si iz HNS-a lol
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 23.02.2018., 15:30   #6727
To je TO:
Projekt vrijedan 72 milijuna eura nadzire umirovljeni vozač autobusa
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180223

Naš je!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 23.02.2018., 15:50   #6728
O majko moja
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 23.02.2018., 16:01   #6729
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
To je TO:
Projekt vrijedan 72 milijuna eura nadzire umirovljeni vozač autobusa
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180223

Naš je!
još da je bio vozač o firmi kaj skuplja smeće pa eto čovjek je upoznat sa tim kak se skuplja i di su ga odlagali i koliko ga je i koji su problemi

dodatno - po onome što je izjavio, to jest , novinari prenijeli - jer eto ne znamo jel potvrđen intervju

Quote:
Ivana Đirlića na koncu smo teškom mukom uspjeli locirati, a on nam je vrlo jednostavno opisao svoje reference. 'Bio sam vozač u 'Prometu', a onda pet godina u ratu. I to je to',
obzirom da piše bio sam to i onda 5 godina u ratu - ta konstrukcija rečenice govori da da je bio vozač u prometu pa 5 godina u ratu i onda više ništa. Znači u mirovini je - 22 godine?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 23.02.2018., 17:20   #6730
Ako je tako sposoban čovjek došao na red za uhljebljenje onda je to dobra vijest.
Vjerovatno su već svi drugi zbrinuti.
Robert Mugabe is offline  
Old 23.02.2018., 21:45   #6731
HDZ-ovo kadroviranje po Dalmaciji, od Ževrnje, zadarskog aerodroma, pa nadalje, s raznim Škorićima u glavnim ulogama, kao da je iz Alana Forda ispalo.

Uostalom, diljem Hrvatske je tako.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 24.02.2018., 15:08   #6732
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
HDZ-ovo kadroviranje po Dalmaciji, od Ževrnje, zadarskog aerodroma, pa nadalje, s raznim Škorićima u glavnim ulogama, kao da je iz Alana Forda ispalo.

Uostalom, diljem Hrvatske je tako.


-Stipe
sve je to nama naša borba dala
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 24.02.2018., 16:27   #6733
Lepi moji 93/94/95 god. imal sam privat obaveze u središnjici HDZ te sam upoznal HDZ kliku onog doba i onda sam rekel nama je izvanredno tko nam vodi državu. Do sada se nije ništa promijenilo samo su postali anemičniji,dvoličniji i sofisticiraniji.
__________________
TINEM
TINEM is offline  
Old 26.02.2018., 21:17   #6734
Još malo domoljuba iz mile nam i drage stranke kradeze koji prizna zakon samo svoje partije .

Quote:
HDZ-ov vijećnik i šef HVIDRA-e ilegalno živi u gradskom stanu, a iznajmljuje luksuznu vilu kod Dubrovnika
http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...a/1028610.aspx

A nakon pljačke treba da se odmori uz dobru muziku ,pevačice iz mrske im juge
Quote:
POGLEDAJTE SNIMKU Vasin brat i šefica ZG Holdinga odvalili na narodnjake
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...e/1028497.aspx
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!

Zadnje uređivanje Cuka : 26.02.2018. at 21:32.
djemba is offline  
Old 26.02.2018., 23:34   #6735
Ma ljubili bi oni i Titovu bistu javno samo da imaju lipe koristi. A i sam HDZ je maticu SKJ odavno već prešišao po svemu. Respect!
A i naši su!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 27.02.2018., 01:35   #6736
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ma ljubili bi oni i Titovu bistu javno samo da imaju lipe koristi. A i sam HDZ je maticu SKJ odavno već prešišao po svemu. Respect!
A i naši su!
Došlo i za to vrijeme. sad će velika koalicija, pa bista na Trg žrtava, Hrvatska u pat poziciju, a narod u krdima u Irsku !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 27.02.2018., 08:40   #6737
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ma ljubili bi oni i Titovu bistu javno samo da imaju lipe koristi. A i sam HDZ je maticu SKJ odavno već prešišao po svemu. Respect!
A i naši su!
A vidi rođe, nove nade na prošlim izborima :

Župan Ivan Anušić pod istragom zbog isplate dvostrukih naknada u iznosu od 225 tisuća kuna

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-kuna/7070931/

don Kacunko is offline  
Old 04.03.2018., 13:34   #6738
VIDEO Njonji pobjeglo "druže" dok se obraćao HDZ-ovcu u Saboru

Gdje ste, drugovi moji, što novoga ima u partiji?
Phlegma is offline  
Old 06.03.2018., 00:09   #6739
To je njihov materinji jezik. Ali naši su, neka ih.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 08.03.2018., 13:30   #6740
Jedva čekam plavobili-evo objašnjenje koliko je u stvari Plenkovićevo najavljivanje ratifikacije Istanbulske maestralan i odličan potez, koji će naravno dovseti do raspada Partije .
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.