Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 18:37   #5321
Baš sam vidila od Belmarina nekakv turistički brodić na solarni pogon jučer na sajmu nautike.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 22.02.2018., 18:43   #5322
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nego koji
mamekice, ja sam ozbiljan čovjek i najprije džentlmen.
Kapo O'makine is offline  
Old 22.02.2018., 18:44   #5323
Upozna san njih dvojicu davno na danima hrvatske male brodogradnje. Ok ljudi. I brod im je bia dobar kad smo ga isprobali. Onaj quintus.
HoD is offline  
Old 22.02.2018., 18:46   #5324
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Upozna san njih dvojicu davno na danima hrvatske male brodogradnje. Ok ljudi. I brod im je bia dobar kad smo ga isprobali. Onaj quintus.
Znaš da je gazda poginuo? Onaj mladi, zgodni, visoki.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 22.02.2018., 18:50   #5325
Nisan zna. Steta, dobri ljudi. Bili su njih dvojica. Zagorac i murteranin prijeklom. Znaci ovi murteranin je poginija?
HoD is offline  
Old 22.02.2018., 18:52   #5326
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Nisan zna. Steta, dobri ljudi. Bili su njih dvojica. Zagorac i murteranin prijeklom. Znaci ovi murteranin je poginija?
Marin je bio porijeklom tamo oko Novigrada, Posedarja. Sada su mu frendovi i kumovi nastavili sa poslom.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 22.02.2018., 18:56   #5327
A bice da san ja falija
HoD is offline  
Old 22.02.2018., 22:02   #5328
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
moja kita vidovita
bolje rita
nego cedevita
(tako mi druga tita)


Niti slika druga Tita

ni paževa cijela svita

čak ni lijepa Čikitita

anđeoska senjorita

nemre zadovoljit pervertita

kom je splasla tužna kita

Modrobradi is offline  
Old 22.02.2018., 23:26   #5329
lutam svijetom
ispala mi čuna
orak o njoj
ne vodi računa


Samo jako! 1994 is offline  
Old 22.02.2018., 23:27   #5330
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
Jel to za me?

Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Kako misliš, puste ih vanka?

Kod nas je borba i potražnja za domaćim jajima. : D I mene često žicaju pačja. Od onih par ukrasnih trkačica sto ih imam za puževe.
Kaj valjaju ta ciganska jaja*?
Ja sam mislil lani nabavit ciganke, al zima je pobila one odvratne ljigave, narančaste Male Kape, pa nisam imal potrebe, niko nije među mrkvom kenjal "Buenos retardes" i slična sranja...

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jadne kokice :c ry:


travarica.. neku večer sam prvi put u karijeri puhala alkotest. baš me to povrijedilo, mislim, zašto je on to mene tražio, šta sam mu tako djelovala, ko neka pripita opajdara? poslije su mi rekli da je bila neka utakmica na maksimiru. zato valjda rutinski. a istina, pun grad policije je bio.
0,1 sam imala rezultat.
Amaterka...

Ja kad sam zadnji put puhno ekspolodirala oba auta, i moj i policijski, donio kući ko trofej pištolj i lubanju s kralježnicom ko predator...
Tiš meni: aj puhat!
Ma napušem ti kurac, pederčino...

Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Niti slika druga Tita

ni paževa cijela svita

čak ni lijepa Čikitita

anđeoska senjorita

nemre zadovoljit pervertita

kom je splasla tužna kita

:kav a:
Biće bolje, prijatelju...
Zdruge strane - ova tvoja ima neke veze u medcini, zakaj ti ne dofura te vijagre, trigonometrije i takoto? :nezna:
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 23.02.2018., 10:03   #5331
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
El ono glora pisala one nebuloze o pomaganju ljudima? Eno me obuzeja neki duh pomaganja budali koja zeli vozat turiste u brodu doli na nautici. Nakraju kad san se potrudija da mu nasiroko sve napisen oko propisa i broda lik mi kaze da san negativan i prican samo o zabranama i propisima.

I dobro nam je koliko imamo budala po kilometru kvadratnome.
Čuj neboluze to su investicijski planovi mojih astronauta za razvoj civilnog društva.

Čitala sam temu, koristit će tvoji upisi nekome drugome. Najbolje mi je što nije još položio ni jednu kategoriju. Trebao bi postojati neki propis da je nužno nekoliko godina iskustva da bi se uopće moglo pomisliti na komercijalne vožnje.




Judo, pačja jaja su ok, dosta slična kokošjim. Bolja su za kolače, biskvite, palačinke i takve stvari.. obično mi ih razgrabi ekipa pa meni malo ostane iako ove nose ko lude. Jaja su veća od kokošijih, nešto intenzivnijeg okusa, imaju više proteina i više kolesterola. Ako baš netko želi držati neku perad samo radi jaja, onda su bolje obične kokoši nesilice. I da, vole skrivati jaja na raznim mjestima, kad ih se prokuži gdje nesu onda nađu novo skrovište.

I nemoy mi Kapu dirat.
__________________
hausfrau is offline  
Old 23.02.2018., 10:10   #5332
cijenjeno ljudstvo, gejevi, polovnjače, banirani i permabanirani, dozvolite da vam se obratim

štovani, cijenjeni, ugledni, renomirani i nadasve permafrostirani kolega Šabović Adis vas je sviju pozdravija i reka je da van želi puno seksa, bitcoina i dionica agrokora
strange quark is offline  
Old 23.02.2018., 10:13   #5333
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
cijenjeno ljudstvo, gejevi, polovnjače, banirani i permabanirani, dozvolite da vam se obratim

štovani, cijenjeni, ugledni, renomirani i nadasve permafrostirani kolega Šabović Adis vas je sviju pozdravija i reka je da van želi puno seksa, bitcoina i dionica agrokora
pozdravi adisa i reci mu dabogda mu se marko u komsiluk doselio
edi_bosanceros is offline  
Old 23.02.2018., 10:15   #5334
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
cijenjeno ljudstvo, gejevi, polovnjače, banirani i permabanirani, dozvolite da vam se obratim

štovani, cijenjeni, ugledni, renomirani i nadasve permafrostirani kolega Šabović Adis vas je sviju pozdravija i reka je da van želi puno seksa, bitcoina i dionica agrokora
Šta, mene nije pozdravijo?
__________________
hausfrau is offline  
Old 23.02.2018., 10:15   #5335
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
pozdravi adisa i reci mu dabogda mu se marko u komsiluk doselio
a jebate...

Edi jel iđžeš u Sarajevo na Kraftwerk 3D?
strange quark is offline  
Old 23.02.2018., 10:19   #5336
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Šta, mene nije pozdravijo?
element |hausfrau| je dio skupa |polovnjača|... vidiš da si pozdravljena
strange quark is offline  
Old 23.02.2018., 10:21   #5337
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
element |hausfrau| je dio skupa |polovnjača|... vidiš da si pozdravljena
Pa ja ti govorim da nisam. Reci mu da ga pozdravlja profesor Pederson.
__________________
hausfrau is offline  
Old 23.02.2018., 10:22   #5338
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
a jebate...

Edi jel iđžeš u Sarajevo na Kraftwerk 3D?
ne


i jos mu reci serem mu se na tu ufuranost i tuznu cinjenicama da su pustili one sa purpjenom u glavi da sad kroje odjecu nama u ovom tamnom vilajetu
edi_bosanceros is offline  
Old 23.02.2018., 10:25   #5339
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa ja ti govorim da nisam. Reci mu da ga pozdravlja profesor Pederson.
dobro ko je ode od nas dvoje ovlašteni matematičar, akademik i ovlašteni hrvatski književnik nominiran za književnu nagradu kiklop, a ko uspaljena polovnjača?

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ne
gej
strange quark is offline  
Old 23.02.2018., 10:30   #5340
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
gej
jel to fino
edi_bosanceros is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.