Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2013., 11:15   #1
Feroimpex

Ima li itko dojmova i iskustva sa ovom firmom.
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 14:46   #2
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
Ima li itko dojmova i iskustva sa ovom firmom.
Radila sam kao spremačica u Feroimpexu. Ako niste sposobni raditi jako puno i raditi sve, nikako ne preporučam javljanje u Feroimpex. Od vas će se očekivati da ste 100% predani poslu, dostupni bilo kada, spremni otići očistiti od vlasnice privatne stanove (neki su i u drugoj državi), da znate kuhati, prati, peglati, saditi cvijeće, …jednostavno trebate znati raditi sve. Ako Gđa. vlasnica nije zadovoljna (a rijetko kada je) velika mogućnost je da vas verbalno napadne i da vam otkaz. Mislim da nijedna firma u Hrvatskoj nije promijenila toliko spremačica kao Feroimpex. Dakle, ako ste spremni raditi jako puno i raditi sve za malu plaću (2855 kn i naravno, nemate naknadu za prijevoz, što znači da kad odbijete prijevoz koji je 360 kn i gablec od 10 kn po danu, od plaće vam ostane 2254 kn), ako znate "progutati" podcjenjivanja i podnositi svakodnevni veliki stres, svakako se javite u Feroimpex. Poželjne kvalifikacije su pedantnost, poslušnost, pokornost i slijepo ispunjavanje zadataka koji su često iracionalni. Strogo je zabranjeno misliti svojom glavom, predlagati nešto ili odbiti zadatak za koji smatrate da je iracionalan. Ako ispunjavate te uvijete zagarantirana vam je robovska karijera u Feroimpexu i možete daleko dogurati, čak do satnice od 20 kn (tolika je satnica radnicima za strojem). Malo tko je u Feroimpexu zaposlen na neodređeno vrijeme, većina radi na ugovor od 1 mjeseca. Ako vam produže 35 ugovora, mala je vjerojatnost da će vas zaposliti za stalno, a puno veća da dobijete otkaz. Ali ako ste baš dobri i ispunjavate gore navedene kvalifikacije, nakon što vam daju otkaz ponovo će vas zaposliti drugi dan na ugovor od 1 mjeseca i tako vas opet držati slijedeće 3 godine. U svakom slučaju ako se odlučite zaposliti u Feroimpexu, želim vam puno sreće.
forum2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 23:54   #3
Ima ko dojmove još? da li itko radi ili je radio kao cmc strojar tamo?
B_612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 22:11   #4
hahaha, stvarno moraš bit u kurcu da ideš radit kod takvih bolesnika.
testistestis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:11   #5
dakle.... kada dođete na razgovor za posao gospodin Tadic vas ostavi da cekate po sat,dva dok on ima vaznijih posla kao pijenje kave i pusenje iza ugla. Kada obavi svoj nerad mali zohar vas primi. Razgovor traje par minuta i uglavnom je gubljenje vremena jer cete ionako brzo otici lada shvatite gdje ste dosli i na sta sve to lici. Odlazi im cca 20 radnila svaki mjesec,dok oni uvoze radnike iz bosne koji nakon par dana bjeze natrag u neimastinu jer ave je bolje od te firme,ako se uopce tako moze nazvati.
Sve je zmazano,osnovni uvijeti rada nisu ispunjeni. U pogonima nema normalne ventilacije,nema zraka. Zimi je hladno a ljeti pakao ,u pogonima je temperatura preko 50 stupnjeva i nema ventilacije,zbog inata maloumnog sakatog mladog direktora koji pogodili ste,nema pojma o poslu i unistava polako sve🤮ali znajte da gospoda u iredima imaju najnovije klime,jer oni ipak rade najvise...hahahahahahahaha
Firma je dakle uzas zivi. Place kasne konstantno,radi se prekovremeno i krvnicki. Sefovi pogona su alkoholicari sto je stvarno smijesno da vas balavi pijanac koji vam je nadređeni trazi da ga slusate🤣🤣🤣🤣a ostatku ekipe da ni me pricam,jer nemam snage u rukama za toliko tipkanja.
Ljudi u pogonu su bolesni,imaju alergijske reakcije po rukama ,bolesti razno razne od emulzije,zmazanih zastarjelih strojeva,nehigijenskih uvjeta. Stravicno nesto.
Cistacice su psihicki zlostavljane,moraju pozorno slusati rijec svete direktorice inace ih vrijeđa i tjera kao kakvu stoku.
Radnici u pogonu su rijecima mladog gazde samo broj i to lako zamjenjiv.
Glavni neplatise,ne znam uopce kako jos imaju dobavljace. Politika je prije ce oni propast nego ja.
Toj gamadi treba poslat sve zive i mrtve inspekcije,ali jebiga sve ce oni to kupit i platit jel tako.!?Ipak se za dva leta trosi 10000 eura,da deset tisuca,dok u pogonu nema toalet papira,rukavica za radnike itd. Uopce nije bilo vode hladbe ljeti na onoj temperaturi..uzas..
Dakle ako ste sadisticni manijak samo naprijed!!!!!
Nigdje u zivotu nisam dozivio takvo nepostivanje covjeka kao tamo,dobro je napisano gore da moras biti lud da ides radit kod takvih bolesnika.
don johnson nr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:15   #6
Pozdrav,

baš sam bio u Feroimpexu na razgovoru za posao .Intervjuirala me je ženska osoba(sve korektno nemam riječi primjedbe vezane za nj.).
Što se plače tiće s obzirom da imam iskustva u strojnoj obradi ponudili su mi 25 kn početnu satnicu. I ako se pokažem kao ok vele da se može brzo napredovati.Da plaće idu 9000 -10000 kn .Radi se u tri smjene po 8h.Nema ostajanja duže.Vele svoje odradiš i ideš doma.

Što se tiće pogona proveli su me po pogonu i da istina je da je prljavo al mi je to nekako logično mislim to je proizvodnja(radio sam i u puno gorim uvjetima.)

Ne znam uvjeti mi izgledaju ok i premišljam se.
E sad vezano za ugovor meni je ponudjeno na tri mj.

Po Vašem postu mi je cijela priča totalno drukčija.
Prije koliko ste vi tamo radili?Možda se nešto od tada promjenilo?
Zgburger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:03   #7
Hahahahahahhahahahahhaahhahahahahahhahaah tri najgore godine sam tamo bio! Placa 10000,9000?!??? Hahahahhahahahah nemoj nasjedat na price,lazu cim gubicu otvore. Mozda oni u uredima imaju takvu placu ali ti dole,tesko...
Najgorem neprijatelju nebi dao da tamo radi,a naravno odluka je na tebi. Ima jos firmi,pogotovo za cnc operatera itd.. zapitaj se zasto stalno primaju ljude i svaki mjesec im je oglas na moj posao.
Cuj,na tebi je, a moja topla preporuka je da nađes nesto bolje,ta firma tak i tak ide u kurac
don johnson nr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 00:43   #8
Prica se da u kalioni izlaze lezajevi toliko hrdjavi, da umjesto za Volvo, od sad ce radit za Opel
Brane lega is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 05:13   #9
Iz vlastitog iskustva, savjetovao bih sve potencijalne kandidate za posao na cnc stroju kao i trenutno zaposlene, da si traze normalan posao i bjeze sto dalje od ove poremecene firme. Uvjeti za rad su uzasni. Prljavstina nije toliki problem, u pitanju je obrada metala, radi se s uljima i slicno, mora biti prljavo. Sve je ok dok se kolege na stroju pridrzavaju ciscenja istoga kako bi barem malo ucinili ugodnijim rad u ovom paklu. Veci problem su wc-i koje čistačica cisti preko one stvari jer je vjerojatno potplacena kao i ostatak radnika pa se ne zeli ni trudit. Uostalom, ljudi su stoka. Pitam se poseru li se i doma bez da puste vodu i pociste za sobom. Sumnjam. Ali, ajmo na vece probleme. Kada dodjete u ovu firmu, naravno da ce vam obecat odlicne uvjete, satnicu, napredovanje... sve to je hrpa dreka i stvarno ne znam kako im nije više neugodno toliko srat. Pocetna satnica je svima 20 kuna za radno mjesto cnc posluzitelja. Ove price o 25 kn/h su cista glupost i da biste dosli do toga, treba par godina i ostavit popriličnu kolicinu znoja i krvi na stroju. Zato i nemaju strucnjake i prave cnc operatere vec uglavnom klince sa burze kojima je to prvi posao. Ubrzo i ti klinci skuze da je posao zestoko sranje i nakon kratkog vremena, vecina ih da otkaz. Jer za tu placu se moze radit doslovno bilo sto drugo, pa cemu se mučiti u ovakvim uvjetima. Napredovati se moze. Pogotovo ako ti je direktor, sef pogona i slicno rodjak, susjed iz istog sela, frend iz birtije... inace jako jako tesko. Ovdje se jednostavno ne prepoznaje kvaliteta radnika jer njih boli ona stvar dok god dobivaju normu od radnika. Kada radnik zatrazi nesto, tu nastaje problem i pocinju ucjene.  Evo par primjera... ljeti kad je u pogonu na strojevima temperatura  preko 50 stupnjeva, kad se pitas hoces li dozivjet kraj smjene  i hoces imat srece da ti samo pozli bez da se srusis na pod, sef pogona ima obraza trazit te da radis 12 sati dnevno jer je vrijeme godisnjih odmora. Ako odbijes, dobijes prijetnje da neces moci na godisnji, gubis smjenu i tako. I jos ti na kraju ne plate to sto si radio prekovremeno. Al nema veze, uvijek mozes doci odraditi nedjeljom ili praznikom kad svi normalni ljudi odmaraju i zaradit vrtoglavih 5 tisuca kuna ili vise ako si sadomazohist pa uzivas u bolu i patnji ili jednostavno nemas zivot pa ti je na poslu bolje (ima i takvih). Na poslu ne pruzaju obavezna sredstva zastite na radu kako su duzni. Osnovno sredstvo zastite je jebena rukavica koju dobijete jednom tjedno ako imate srece. Ceste su ozljede ruku kao i razne infekcije koze zbog prljavih, probusenih i mokrih rukavica. Normalna stvar je da ces otici na bolovanje ako ti se nesto desi. Najnoviji hit je skidanje bolesnih iznosa s place ljudima za bolovanja pošto je obracun place totalna muljaza pa se i to da uredit tako da sve izgleda legitimno. Placa kasni, iz mjeseca u mjesec, sve vise. Mozda se nadaju da ce preskocit jedan mjesec pa da ljudi nece ni skuzit da nisu dobili jednu placu. I eto gazdi novog volva, luksuznog ljetovanja i slično.  Mozda da vise jebu doma, ne bi toliko jebali ljude na poslu, al eto, navikne se covjek na sve. Ako niste nikad bili na izdrzavanju neke kazne u zatvoru i slicno, a pitali ste se kako je to, onda je ovo posao za vas. Norme na strojevima su ogromne. Konstantno se povecavaju i oni uopce ne kuze da ne mogu dobiti i kolicinu i kvalitetu istovremeno. Ali njima je ionako bitna samo kolicina. Zato se zaposljavaju sljakeri, a ne ljudi sa znanjem i kvalifikacijama.
Pivan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 17:41   #10
Sve što ovdje piše o ovoj firmi je istina,u fx-u možete dobro proći jedino ako mislite biti cinker. "Gospodin" Branimir je nesposobni izfustrirani trol koji uništava firmu koju su njegovi roditelji (koji nisu ništa bolji od njega) gradili godinama.Za posao zamjenika voditelja smjene dovoljno je poznavanje njemačkog jezika, nitko od radnika nije kvalificiran za posao koji obavlja, npr. Ja sam dobio posao bez ikakvih problema a moja struka nema veze sa strojarstvom, na svu sreću više nisam u tom smeću od firme a i vi ako ste pametni nećete ići raditi tamo i ponižavati samoga sebe za tu mizernu plačicu. Da ova država nije takva kakva je i da se ne može sve platiti feroimpex bi nakon svih mogućih inspekcija dobio ključ u bravu. Pozz za dobre stare komunjare iz kancelarije i nadam se da se nećemo više nikad vidjeti. :klap:
NormaTrpi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 14:53   #11
ljudi moji, hvala vam na detaljnom i iscrpnom opisu ove firme. upravo sad su me pozvali sutra na razgovor za posao, iskreno vjerujem da ću ga preskočit. jedino što je dobro u ovoj priči što mi je blizu, ali kad vidim kakav je užas, ne hvala. bolje ić i u sesvete, ali radit neš normalnije. nisam nikakv neradnik, vidio sam svakakvih postrojenja, ništa mi nije teško, ali ovo zvuči baš kao u horror filmovima. omalovažavanje ne trpim, nisam stoka. idem odma javit ženi na burzi da nisam zadovoljan njihovim uvjetima
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 13:19   #12
Evo i moj osvrt, tam sam proveo 2 god ...
Naravno satnica nije nikakvih 25 kn, neg 20 ... Plaća (barem meni i ostalima u tom razdoblju 2014.-2016.) nikad nije kasnila, odnosno godinu dana je dobro bilo sve uredno sjedalo, a onda su poceli nekakvi problemi, pa smo potpisivali aneks ugovora da placa sjeda cak i zadnjeg dana u mjesecu. Mnogi ljudi tam su pod kreditima naravno, i nije se nikome svidjela takva ideja al se na kraju potpisalo jbga ... Ili to ili trazi nes drugo ... Ali od tog dana potpisivanja placa je uredno sjedala do 15. u mjesecu.
Fore tipa radi se u 3 smjene, od 6-14, 14-22, 22-06 se radi od ponedjeljka do subote. Fora kao za nocnu smjenu radi se od pon-pet nek popuse finu kurcinu, jer ti dode na isto posto dodes doma ujutro u subotu u pol7-7 ovisno gdje stanujes, i spavas do 2-3-4 popodne sto ti je na isto ko da radis subotu jutarnju smjenu... Nocna je smjena placena mslm 50 kn vise...
Prekovremeno se ne radi preko tjedna nikako, imas svoju smjenu 8 sati i dovidenja boli te kuka za ostalo. Dok se mozes recimo prijavit za rad nedjeljom ( tu ulazi taj bajni prekovremeni ), gdje je 1 smjena 300 kn placena. Tako da ima pun kurac ljudi koji se prijavljuju za radit nedjeljom jer jbga imaju familije doma i sam on radi. Rad praznikom i blagdanima ti se ne govori kad imas intervju za posao, ali je 400 ili 450 kn smjena kad su recimo 1.maj, Svi sveti i takvi praznici kad se ne radi ali se mozes prijavit za rad...
Ta firma je samo odskocna daska i gledaj si na to samo tako, i nikako drugacije. Uci i nauci se koliko mozes oko tog posla, ako msls i dalje radit u toj bransi, od starijih kolega, ispituj stelere za sve zivo, nek te zanima budi dosadan, nauci se. Tako sam i ja. Bit ce uvijek ogovaranja kak si glup, ovakav onakav, dosadan jer ispitujes gluposti. Jednostavno ne znas neke stvari pogotovo nakon skole gdje si samo radio teoriju, rijetko kad prakticno i dodes na posao naravno da ne znas skoro pa nista... Nauci se i trazi nes drugo ako Boga znas.
Nocna smjena je mnogima "najbolja" posto nema sefova tad u kancelarijama, nema te tko jebat zajebavat, al kolko je to dobro toliko je i lose. Ja sam "skrenuo" sa zivcima zbog nocne, al i to je isto kakav je tko jbga... Uglavnom, kad se radi jutarnja smjena onda je direktor Brane, mladi gazda, gore u kancelariji i samo gleda dolje u pogon. Sumnjam da radi neke "velike" poslove u svojem uredu klimatiziranom, cistom i urednom. Kad vidi neke propuste u pogonu samo zove preko mobitela dolje sefove pogona i onda te oni dodu jebat i zajebavat da zasto je masina prljava da se treba cistit, ha reko dobro evo ocistit cu ti je, al neces dobit normu onda.... Pa ti onda skine sa place par sto kn bez da i znas uopce da ti je skinuo jer supcina ni ne kaze, onda ga nades poslije pa mu velis par odgojnih...Skidanje s place je "normalno" tam, velim, po 500 kn ti skine bez beda. Kad sam ja bio mslm da je 1500 kn najvise sto sam ja imao prilike dozivjeti da su skinuli decku sa place. Uglavnom radis ko budala, norme imas na svakom stroju, i to ak ne stignes u 8 sati napravit skine ti s place. Gore tehnolozi tak nabriju program da pojedine masine ajde mogu napravit one te komade, ali plocice sa kojima rade pucaju nakon par komada. Svako malo moras mjenjat, ali oni to ne vide, ili se ni ne trude vidjeti, glavno da im je norma tu, da su komadi na broju, a o kvaliteti necemo. Samo nikad nemojte kupovat porsche, volvo, audi, bmw... To su neki auti za koje rade komade, odnsono lezajeve ...
Sefovima u kancelariji IQ je jednak toj uredskoj temperaturi. Samo 1 od njih 4 ima zavrsen fakultet. S njim se mozes sve dogovorit, ali kada dode dan dogovora odjednom se ne sjeca da si ga zvao za taj dan da uzmes godisnji. Ti jednostavno nemas vremena za bilo sta drugo osim za taj posao. Preko tjedna ne mozes nista jer te iscrpi. Vikend ti proleti ni ne trepnes jer radis subotama, a nedjelja prode ko da nikad nije ni bila......Ljudi, neki, su isli na bolovanje da si rijese neke stvari jer ne stignu od svojih obaveza doma, pa je majstor gazda stavio cak i oglas u firmi na plocu da se bolovanje "zloupotrebljava" u ovakve navedene svrhe, da si ljudi obavljaju druge stvari a NE KORISTE GODISNJI ODMOR KOJI BI IM I TREBAO SLUZITI ZA TAKVE STVARI... Tko je tu luud ??
Radilo je ljudi od svakud, najvise tam onaj zapadni dio Samobor itd ali je bilo i njih par iz Siska, bilo ih je 5 na kraju su ostala 2. Iz Zagorja ljudi takoder rade... Tu godinu, sa 2015-2016 sam cuo da je u tom nekom periodu 9 mjeseci otislo 100-130 ljudi iz firme. Naravno burza ti vise ne da ljude jer kakav si poslodavac jbt? Zato su se okrenuli tam gdje je najgore i zaposljavali svakog...
Nadalje, kada sam ja isao iz firme, kad sam dao otkaz, bile su glasine da ce doci 50-100 ljudi iz BiH raditi tu. Zadnji tjedan otkaznog roka stvarno dosli ljudi, pun kurac ljudi ali iz najvece osiromasene zupanije vjerojatno u RH, iz Siska i okolice. Malo popricao sa ljudima, mahom mladi ljudi mojih godina. I kazu nema posla u Sisku pa su nasli ovo (ne znam kak su nasli al nek im Bog bude u pomoci). Satnica im 18kn + placen prijevoz od Siska do ZG?? Znaci majstor im prodao pricu da im je prijevoz placen (sto nije nikome u firmi bez obzira gdje zivis) a satnica 18 kn. Znaci u startu im je skinuo one 2 kn da bi imali 20 kn satnicu, i prodao pricu da imaju placen prijevoz. Da nije smijesno vjerojatno bi zaplakao. Zadnji moj dan otkaznog roka se cak gazda udostojao pojaviti i odrzati "sastanak" za nas radnike, jer se zadnjih par mjeseci dogadale reklamacije i svasta nesto u firmi za sto su si sami krivi a ne radnici. Nije se cuo dalje od prvog reda stara mumija. Doslo mi je da mu velim par stvari sto ga ide, al sta me briga ja sam svoje tu odradio i dovidenja... Samo mi je bilo zao tih ljudi jbga.
Uglavnom placa jest uredna, barem meni bila. Ne znam kakva je sad situacija. Radis ko konj, konstantan mobing ak ne radis normu koju ne mozes ni stic... Gledajte si to kao odskocnu dasku, jedino to. Budite dosadni ovim ljudima sto znaju posao, naucite od njih max kolko ide, i potrazite si nesto drugo gdje ce vas cijenit i postovat vase ruke, vrijeme, trud i zalaganje...
Lovrosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2019., 19:41   #13
Cao ekipa, neki dan sam bila na prvom razgovoru u firmi, dosta toga obecavaju, i zanimljivo zvuci suradnja, imate li kakvih novih updateova sto se tice rada u firmi? Bila bih vam zahvalna kad bi mi javili novija iskustva prije nego pristanem na posso
Ninolinaxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2019., 19:40   #14
dakle ovako...stanje je jako loše. od 9.mj prošle godine posla ima sve manje i manje isto tako i sposobnih ljudi jer odlaze iz firme. trenutno više linija stoji nego ih radi, roba dolazi jako slabo (u malim količinama) što se tiče satnica...da, početna je 20kn ali s obzirom na to da konstantno ljudi odlaze, ako se pokažeš imalo dobar i da hoćeš radit vrlo vjerojatno za 2-3 mj ide na 22kn. e sad, navodno firma jako loše stoji financijski i zato nema robe i posla. što se tiče plaća stvar je ovakva: ne kasni, 15. u mj je sigurno (osim ak se baš potrefi vikend, onda je dan kasnije,al ajde to nije problem), ono kaj je problem je isplata, odosno način isplate plaća...da izbjegne plaćanje poreza plaća se isplaćuje na ovaj način...uglavnom idu 4 uplate na račun: "plaća"-do nekog iznosa, onda "naknada za prijevoz" 360kn (to je samo mazanje očiju jer prijevoz nije plaćen), onda "nagrada djelatniku" u nekom iznosu i "jubilarna nagrada" u nekom iznosu...i kad zbrojite te sve 4 uplate ispadne vam nekih 90% plaće, ostalih 10% (ili kolko već, ovisno kolko uplate na račun) se dobiva na ruke u koverti...npr ovako: imate 4500kn plaću (to je s početnih 20kn po satu, a taj mj imate 200 sati i 10 dana noćnih) noćna je plaćena 30% više, znači ako imate dnevnicu 160kn, kad radite noćnu dnevnica vam je 160kn + 48kn za noćnu, mislim čak da na satnicu od 20kn daju 50kn po noćnoj, ali nisam siguran...dakle isplata bi izgledala nekako ovako (ovo je samo primjer isplate): na račun dobijete 4 uplate: 1 uplata je plaća npr 3200kn, onda je iduća uplata 360kn prijevoz, 3. uplata nagrada djelatniku 300kn i jubilarna nagrada 400kn i to je ukupno 4260kn. i onda još na ruke u koverti dobijete 240kn. znači muljaža samo takva. ono što zaradite dobijte sigurno, samo su te isplate čudne...i platne liste ne dobivamo i nije im baš drago kad netko treba platnu listu...da zaključimo: trenutno je u firmi živi očaj, nema robe, pola linija je u kvaru, ljudi nemaju gdje radit, onda izmišljaju sve i svašta, uglavnom, polako ali sigurno firma tone...kolko će izdržat s obzirom na sve upitno je...oni uvijeti rada navedeni u postovima prije i dalje stoje...forsanje, vručine, sve zmazano, ljudi imaju problema s kožom zbog ulja ili emulzije ili čega već...eto, to je to...
Asator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2019., 13:16   #15
Pozdrav,

Evo čitam ove budalaštine kaj pišu po forumu pa si mislim dal ja radim u istoj firmi o kojoj pišu ili kaj.Radim u FX-u 9 godina i nikada mi nije kasnila plaća niti je tu katastrofa kako neki tu pišu. U ovoj firmi ima posla za sve koji žele raditi i zaraditi,ali ako nekome ne paše i nije po volji neka slobodno izađe iz firme,nitko tu ne mora raditi ako mu se ne sviđa. Samo bih tražio gospodu koja tu pišu da više ne pljuju po firmi od koje ja i moja obitelj živi.
__________________
There are 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
s14b23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 14:01   #16
Meni je takoder pun kufer onih koji nas iskoristavaju sa izmisljenim bolovanjima i nedolascima i onda ti isti neradnici tu pisu i blate. Moli bih sve njih da konacno odu i prestanu nas zamarati sa svojim sranjima i nek odu.
vohjer08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 14:18   #17
Haha ja bih ovim likovima preporucio da krenu u prave uređene firme kao što su Uljanik, 3-Maj i slično neka se tamo usreće.
Cottonical is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2019., 17:11   #18
Vi ste slijepi pored zdravih očiju...jedino oko čega se slažem je plaća, stvarno, svaku kunu koju zaradiš i dobiješ...bar u mom slučaju, ali neizdavanje platnih lista ili odugovlačenje s dostavom nekih papira koje ljudi trebaju za osobne potrebe, nije normalno
Asator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2019., 10:13   #19
Quote:
s14b23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Evo čitam ove budalaštine kaj pišu po forumu pa si mislim dal ja radim u istoj firmi o kojoj pišu ili kaj.Radim u FX-u 9 godina i nikada mi nije kasnila plaća niti je tu katastrofa kako neki tu pišu. U ovoj firmi ima posla za sve koji žele raditi i zaraditi,ali ako nekome ne paše i nije po volji neka slobodno izađe iz firme,nitko tu ne mora raditi ako mu se ne sviđa. Samo bih tražio gospodu koja tu pišu da više ne pljuju po firmi od koje ja i moja obitelj živi.


Ajde da čujemo na kojoj poziciji radiš, i kolika ti je satnica??
4084900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2019., 17:54   #20
A di su ovi koji govore da nije loše sad kad je FX popušio BDF? Sve mi se čini da će uskoro ključ u bravu...ako sad ne vidite situaciju, onda ste stvarno slijepi. Tokarit ćemo skf i inu, samo ne znam tko, sve nas je manje na linijama...
Asator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.