Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 17:49   #1
Upis nekih predmeta drugog semestra

Poštovani kolege i kolegice,
dakle, student sam prve godine na FOI-u u Varaždinu, smjer IPS. Imam neku dilemu, nadam se da mi netko može pomoći.

Dakle, dobio sam potpis iz svih predmeta osim Informatike 1. Problem je u tome što je to sam po sebi najbitniji kolegij, bez njega ne mogu upisati dva obavezna i jedan izborni kolegij. Već sam se pomirio da ću ponavljati godinu, tj. ponavljati Informatiku 1. To razumijem. Jedna godina više nije toliki problem.

Znači neću moći upisati kompletni drugi semestar (ne mogu upisati ta dva predmeta i ne bih imao dosta ECTS bodova). To isto razumijem. Ali mene zanima da li mogu upisati kolegije drugog semestra koje mogu upisati da onda iduću godinu ne moram ići na te kolegije? Dakle, da bi iduću godinu išao samo na one kolegije za koje se sada nisam kvalificirao? Ako ne, to je sasvim u redu, nije uopće bed, našao bih nešto za raditi u međuvremenu, ali radije bih to sada obavio da se ne mučim toliko kasnije.

Ako je to glupo pitanje, izvinjavam se, ali ne znam baš kome da se obratim.
Swatzio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.