Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 21:12   #161
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Hej cure, evo ofarbana sam
Boja je jako lijepa, od žutila nema ni ž.
Vuče malo na sivkasto (neki pramenčići), al kaže teta prodavačica da se taj ''odsjaj'' gubi već pri prvom pranju.
SAMO NEMOJTE DUGO DRŽATI BOJU NA GLAVI!!!
Ja sam je držala 30 ak minuta.
Ubuduće ću koristit ovu farbu al samo ću je malo manje držati na glavi jer se onda počne hvatati sivkasta nijansa - jer to je ipak sivo - ljubičasto blond. Iako ne na izrastu!! Na izrastu nema nekog sivila, pravo je svijetlo - ali ujednačeno je sve.
Kaže mi mama da mi tako ujednačeno izrast nije ni frizerka ofarbala...
Apsolutno bez žutila-to mi se najviše sviđa.
Eto, javite mi šta ste vi odlučile i svoje rezutate!
Znaci, super je ispalo? Pronasla si svoju farbu!
Meni je ipak taj broj presiv, zato sam te i pitala kakvu kosu zelis, ali tebi je ocito bas to trebalo!
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 21:15   #162
i ja se farbam tom 1517 i super mi je kosa, samo kako neko rece vremenom malo pozuti, no dobro, svakako se farbam svaka 4 tjedna tak da nije problem
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 21:42   #163
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Hej cure, evo ofarbana sam
Boja je jako lijepa, od žutila nema ni ž.
Vuče malo na sivkasto (neki pramenčići), al kaže teta prodavačica da se taj ''odsjaj'' gubi već pri prvom pranju.
SAMO NEMOJTE DUGO DRŽATI BOJU NA GLAVI!!!
Ja sam je držala 30 ak minuta.
Ubuduće ću koristit ovu farbu al samo ću je malo manje držati na glavi jer se onda počne hvatati sivkasta nijansa - jer to je ipak sivo - ljubičasto blond. Iako ne na izrastu!! Na izrastu nema nekog sivila, pravo je svijetlo - ali ujednačeno je sve.
Kaže mi mama da mi tako ujednačeno izrast nije ni frizerka ofarbala...
Apsolutno bez žutila-to mi se najviše sviđa.
Eto, javite mi šta ste vi odlučile i svoje rezutate!
Baš mi je drago da ti je ok ispala. Sivilo će ti se maknuti već pri prvom pranju.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 01:06   #164
daj slikicu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 00:21   #165
a onaj u crnoj tubu kakav je za suhu kosu
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2007., 00:55   #166
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
ja koristim tu i tamo Keune Silver za plavu kosu,tj.za odrzavanje srebrnasto plavih pramenova. Sampon je intenzivno ljubicaste boje pa se nemojte uplasiti-ljubicasta boja uklanja eventualno zutilo. Meni je jedino cudna tekstura tog sampona,ne pjeni se bas. Ali dobro,koristim ga ponekad,a frizerka mi je rekla da bi se trebao koristiti svako 3 ili 4.pranje. Ja ga koristim jos rijede jer su mi drugi samponi puno bolji. Probajte vi koji imate jako svijetle plave pramenove.
i ja koristim taj, super mi je. Svjetli pramenovi dobiju lijepu boju nakon pranja s tim šamponom.
__________________
Don"t drink and drive, take joint and fly!
aorwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 01:37   #167
Quote:
Verona_V kaže: Pogledaj post
Da se 'priljepim' na temu,jel neko ima ideju jel bi taj silver šampon mogao malo 'ubiti' crveni odsjaj na tamnosmeđoj kosi?
Ovo i mene zanima iako sam svijetlosmeđa, naime obojila sam kosu L'orealovom Feriom koja se na moj nesretni izrast uhvatila nekako riđkasto što mi nije bilo u cilju, naprotiv...zapravo, većina smeđih boja na mojoj kosi ispadne kestenjasta iako ja to ne želim...nekako mi predobro zvuči da bi ovaj šampon riješio moju višegodišnju mizeriju...
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 11:32   #168
Keune maska za kosu mi je najbolja maska! I njihove ampulice za vrhove.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:03   #169
koristim već dugo njihov šampon i balzam za suhu i oštećenu kosu, onaj sa žutom crtom (kupim od litre i dobijem čak i pumpice) i izuzetno sam zadovoljna. Pokušala sam i s VICHIjem ali je keune puno puno bolji...
kia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 13:30   #170
mozete li mi keune-a preporuchiti neshto za volumen kose? od kad sam se prestala farbati izgubila sam hrpetinu kose, postala mi je tanka i rijetka (prie sam bash bila chupava) i zelim joj nekako vratiti volumen..

i josh bih vas zamolila ako mi mozete preporuchiti neshto za valovitu kosu, takoder keune..

kosa mi je valovita i kad ju operem taj dan mi bude stvarno liepa, loknice liepo izgledaju, onako blago valovite i uvijene jedna u drugu, ali vech drugi dan to je katastrofa.. kosa sva razvuchena, vrhovi nekako bzvzno uvijeni i sve lichi na hrpetinu rezanaca..

help
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:35   #171
Probao tko šta iz Keune linije za zaštitu kose od sunca?
Vidjela sam imaju nekakve serume, ulja, kreme...
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:25   #172
Quote:
pampsi kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam radila za Keune pa vam mogu odgovoriti na neka od ovih pitanja.

Za smeđu boju - najsigurnije je uzeti 6%, kako je netko vec preporucio. Jedna od nijansi bi mogla povuci na crvenkasto (vidi se samo na svjetlu) i to je boja 6.53 ili kesten. Ostale su normalno smeđe. Boje koje nemaju decimalni broj su prirodne i imaju manje sjaja nego one koje su oznacene decimalnim brojem.

Linija So Pure - meni, uz Sun Care, najbolja linija. Budući da je cijena te linije visoka, preporučam malo pakiranje za probu da ne bude bačen novac. Je, prekrasno miriše pa se može koristiti kao kupka, ali bas 70kn za kupku

Za ampule se slazem da smrde, ali taj smrad nisam osjetila na kosi. Meni su odlične, malo mi smire kosu. Probala sam jedne od druge firme, HennaPlus - isto smrde, jednako su mi dobre, ali nešto jeftinije: 65kn za pakiranje od 14 komada.

A Sun Care dušu dao za ljeto.
imam pitanje... jel mozda znas koja je od tih boja smeda s plavim odsjajem

ta mi treba... a tesko mi raspoznati koja bi to bila..
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 20:20   #173
Šampon protiv peruti
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:33   #174
Keune-nova zuta linija

Bila sam jucer u DM-u i vidim da je stigla nova, zuta linija od Keune, za suhu, poroznu i ostecenu kosu. To nije ona stara zuta linija nego neka nova, imaju potpuno drugi dizajn sampona, sprej i fluid, sve bez ispiranja...
Maske nije bilo u DM-u ali sam je zato nasla u Merkatoru...

Je li neka od vas probala tu liniju, i ako da, kakva su iskustva? U mom je gradu samo DM i Limoni pa bi bas htjela znati da li sta valjaju ti prozvodi, kad vec mnoge druge koje hvalite namam gdje kupiti
diabla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:47   #175
Jel se mogu naci negdje online keune proizvodi?
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 13:01   #176
keune

tko ima iskustva s keune proizvodima? nije da su pretjerano jeftini pa dal su onda i vrijedni toga? hvala unaprijed
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 13:14   #177
kupila sam regenerator keune za obojenu kosu..al jos nisam isprobala. sta mogu ocekivat?
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 13:48   #178
jesu vrijedni su, i nisu tako pretjerano skupi, a stvarno kvalitetni

osim onog silver šampona - preagresivan je i isušuje kosu, a učinka i nema baš
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 14:07   #179
Ja mužu kupujem njihov gel i sebi lak jer jedino od njih ne dobijemo perut. Inače taj Silver šampon im je fakat agresivan isušuje vlasište, no za neki efekt treba ga osatviti par minuta na kosi i onda isprati.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 14:24   #180
pa da i nisu tako pretjerano skupi. kupila danas njihov regenerator za obojenu kosu. razmisljam da i maskicu nabavim kosa mi je sad onak pomalo zuckaste nijanse, obojena ne bas na frisko, namjeravam otic na pramenove al probat s hidrogenom da mi ne pozute bas tak brzo a i vise volim onak bjelkast efekt.
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.