Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2010., 05:10   #1
Sta se meni desava? (ubacila sam conditionner u hidrogen)

Ne znam sta mi je, ali nekad radim neke stvari i nesvjesno pogrijesim ili zaboravljam. Sta da jedem da mi se to ne desava?

Desilo se da sam kupila farbu i htjela da se ofarbam i umjesto farbe ubacivala sam subrinu u hidrogen i na kraju vidim da sam pogrijesila i bacim u umivaonik sve (osim farbe). Na kraju se zapitam da li sam smjela to uopste baciti u umivaonik. Kako nisam uopste svjesna nekih stvari i na kraju se izjedam kolko mi krivo. Sta sada da uradim, da li da kupim hidrogen jer jeftinije mi je ili je hidrogen samo za izbjeljivanje?
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 20:07   #2
ne vidim zapravo gdje je problem. uostalom, bolje da si bacila hidrogen nego recimo hidrogensku bombu...u tom slučaju tvoja bi kosa bila do te mjere uništena, da joj ni regenerator ne bi pomogao.
sretno s farbanjem!
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 20:32   #3
problem je sto mi se cini da ne pazim nikad dovoljno i sto samo u skoli razmisljam a kod kuce eto napravim s.anja i zaboravna i svasta uradim nesvjesno a ne dobro

sad je pitanje da li kad bi kupila samo hidrogen ponovo, a farbu imam nenacetu, da li bi mi to izbjelilo kosu a ne ofarbalo da ispane dobro
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 20:49   #4
bijela maco, prijavila sam ovaj post ekološkoj inspekciji koja ce ti po IP adresi nać prebivaliste i naplatit kaznu za zagađivanje okolisa. ne znam jesi li svjesna koliku si stetu okolisu napravila ovim izlijevanjem i nepaznjom i mislim da je u redu da ti to i naplate.(clanak 141 ekoloskog zakona o zbrinjavanju otpada izričito zabranjuje i zgraza se nad ovakvim besvjesnim postupcima) nema potrebe da pate neduzna flora i fauna. Sram te bilo.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 21:12   #5
Lila, ja sam nedavno imala testove na univerzitetu i tako mogu objasniti sve Kanadskoj inspekciji. Ne brini se ti za svoju domovinu, ona je zagadjena mnogo gorim stvarima. Uranijumom od ratova od kojeg su pomrli mnogi mladi koje sam poznavala od djetinjstva i za kojima i dan danas placem.

Ti ne mozes reci sram te bilo jer sam ja to uradila nesvjesno, ja sam senilna, izmorena od testova. Znas li ti uopce sta je senilnost? Da li bi ti krivila nekog bolesnog od raka za to sto je morao zbog kemoterapije osisati se nacelavo, primjer banalni eto?


Drugo, ja sam trazila savjet kako da ne budem senilna, kako sprijeciti senilnost (za riblje ulje znam jedino, ali vjerujem da to nije dovoljno).

Trece, mnogo ljudi danas imaju taj problem iako je on pristupacniji kod starijih ljudi kod kojih se sive celije degenerisu s godinama. Cetvrto, trazila sam pomoc za tu situaciju i osjecam se odgovorna i kriva iako znam da nisam DIREKTNO kriva.

Cetvrto, cini mi se da si vrlo nepazljiva dok citas postove i pitam se da li si i ti malo senilna takodje ili se kod tebe desava samo to da volis tuziti na osnovu bolesti? To je kao da optuzis depresivnu osobu za pokusaj samoubistva.

Peto, tvoja tuzba cak ni u Hrvatskoj ne bi prosla iz tog razloga da milijarde zena se farbaju i svakako sa glave ispiranjem farbe, kroz vodovod u kadi ide sav taj hidrogen. Ali ja posto sam izmorena od testova, nije mi to palo napamet odmah.
__________________
peace and love in heart

Zadnje uređivanje bijela-maca : 17.05.2010. at 21:26.
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 21:31   #6
molim ostale djevojke koje nisu tuzibabe na osnovu sitnice koja se ionako desava svakodnevno ispiranjem farbi da daju inteligentnije savjete i svoja misljenja. Ja sam od onih koja se i ne farba cesto (jednom u 6 mjeseci). Stetim mnogo manje okolini i sebi nego one koje se svake dvije sedmice farbaju. Koliko tek tada hidrogena ode kroz vodovode ?
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 21:51   #7
ja sam uz lylu.
dosta nam je izljevanja hidrogena.
__________________
off
crvena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 21:59   #8
ja sam se totalno pogubila na ovdje...
ne znam više koja je bit teme, kad je bijela maca sama otkrila od čega boluje. mislim da treba kod liječnika
i tamo pitati za stručnu pomoć. o hidrogenu i ponovnom farbanju pitanje treba postaviti na kozmetici ili kod
frizera...

samo me zanima kave veze imaju testovi na univerzitetu sa svim ovime?
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:18   #9
pa zbog testova se osjecam toliko izmoreno da samo zelim da uopste vise ne razmisljam ni o cemu, al ipak sam se opustila i previse. Mislim da mi fali JOD i jos nesto a za hidrogen, kupit cu drugi. Izgleda da moj problem i nije toliko strasan po vasem misljenu. Hvala onda za utjehu.
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:24   #10
Quote:
djevojka69 kaže: Pogledaj post
samo me zanima kave veze imaju testovi na univerzitetu sa svim ovime?
kako nemaju??? pa da objasni kanadskoj inspekciji

maco, kako si prošla testove tako senilna?
inače, dramiš bezveze
moja prija nije pravila toliko frke niti kad je zaboravila novorođenče u općini gdje ga je došla prijaviti
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:28   #11
Baja, to je najcudnije imam sve 5 i jednu cetvorku. Ali upravo zbog toliko truda, brige i panicarske prirode i radim sada kod kuce ovakve stvari.

Ma fali meni jod. Riblje ulje vec uzimam, ali treba tu i JOD i jos nesto, mada ne znam sta jer ne pisem puno po forumima tako da ne moze u moj mozak vise da stane toliko silnih informacija. Na kraju zbog toga i radim ovakve stvari. Ali eto nisam nista uradila prestrasno osim sto sam bacila 15 $ tek tako. A hidrogen ionako milijarde tona hidrogena protece kroz vodovod, pogotovo Kanadjanke se farbaju jako precesto. Svake dvije sedmice, tako da ja nisam bacila ni dio koliko one bace. Ja se naprotiv farbam samo jednom u sest mjeseci jer ne zelim da stetim toliko svoju kosu. Ma upravo zato i jesam u zabuni uradila glupost bez razmisljanja i ubacila bez citanja subrinu u hidrogen.
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:48   #12
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
kako nemaju??? pa da objasni kanadskoj inspekciji

maco, kako si prošla testove tako senilna?
inače, dramiš bezveze
moja prija nije pravila toliko frke niti kad je zaboravila novorođenče u općini gdje ga je došla prijaviti
mislim da se ovo ni meni ne bi moglo dogoditi... meni sigurno ni ne bi dali da dijete ponesem kući...



@ bijela-maco, nemoj se toliko opterećivati s tim. mnogima se to događa... ja sam isto zbunjena i zaboravna, po
nekoliko puta se vraćam da vidim jesam ugasila peglu, zaključala vrata ili ugasila vodu...u neku ruku to je i dobro
nakon što se nekoliko puta vratim stepenicama gore dolje manje moram vježbati...
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 00:12   #13
Wink

Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
Ne brini se ti za svoju domovinu, ona je zagadjena mnogo gorim stvarima. Uranijumom od ratova od kojeg su pomrli mnogi mladi koje sam poznavala od djetinjstva i za kojima i dan danas placem.
Ma da? Lažu.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 00:33   #14
Zato mene drugi farbaju.
Tko zna kavu bih ja katastrofu izazvala da se upustim u takvo nešto...
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 01:03   #15
hvala vam puno od srca na utjehi, zlatni ste ...Krivo mi je ali eto, bolje mi je kad sam procitala vase komentare
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:30   #16
Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
Desilo se da sam kupila farbu i htjela da se ofarbam i umjesto farbe ubacivala sam subrinu u hidrogen i na kraju vidim da sam pogrijesila i bacim u umivaonik sve (osim farbe). (
ja sam nedavno kupila boju za pramenove i pomiješala sve, stavila na glavu i, kad sam išla ispirati, pored vrećice s regeneratorom našla i hidrogen :tuka:

molim vas recite mi jesam li time koga povrijedila, sebe, svoje izraste, deem di sam to kupila ili modnu policiju?
hvala.

i nemoj te me pliz nikome prijaviti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.