Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2011., 20:30   #21
Pupovac je mogao tako srati jer je Aco našao svog čovjeka."Ko će koga,nego svoj svoga",šta bi se reklo.Kidao sam se od smijeha kad je Aco kao neke svoje izvore spominao Žarka Puhovskog.Jebo ja njega,i onoga ko mu je dao da vodi emisiju na HTV-u.Ima li ičeg opasnijeg od Srbina koji se pretvara da je Hrvat?Nema.I on što me još smeta u njegovim emisijama je neskriveno i zlonamjerno pljuvanje po Crkvi.Znam da nam je Crkva u nikakvom stanju,ali zar se on mora u svakoj jebenoj emisiji dotaći Crkve?
__________________
"Srce mi otpuhao ko maslačak, ko bi rekao, tko bi rekao..."
cro-pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 21:04   #22
ova emisija je bio jadan pokušaj smekšavanja Hrvatskog naroda

a onaj Srbin iz reportaže je smiješan, ali ne smiješniji od Pupovca koji plače
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 21:10   #23
čekaj,ovi youtube linkovi su iz današnje?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 00:07   #24
Quote:
MKn kaže: Pogledaj post
Nije ga Aca pitao, a koliko je uništenih 200.000 tisuća kuća i stanova 1991. godine? Nije, znam. Za njih je povijest počela 1995. Dotad su mirolju bivi Srbi mirno živjeli u "krajini", kao što ceo svet zna, jel tako bre?
O naivčine! Tko A. Stanković?
Nemoj samo reći da si očekivao da će ga pitati takvo što. Jesi li do sada gledao ikoju Nu2?
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:49   #25
Talking

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nije-lako-biti-milorad-pupovac/549691.aspx

Osim toga, nije lako ni kad mu se glavni koalicijski partner nađe u zatvoru, a koalicijska partnerica u stanu iz kojeg su istjerani upravo Srbi.
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:24   #26
može link na cijelu emisiju?
hoću da čujem što Sanaderov potrčko ima reći
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:29   #27
Zar nikog u vlasti ne zabrinjava da im koalicijski partner govori da je '90 i '91 bilo etnickog ciscenja srba ne samo u mjestima gdje je bio rat, nego i u gradovima gdje nije bilo rata?
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:35   #28
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Zar nikog u vlasti ne zabrinjava da im koalicijski partner govori da je '90 i '91 bilo etnickog ciscenja srba ne samo u mjestima gdje je bio rat, nego i u gradovima gdje nije bilo rata?
Ne...nego bi suprostavljanje takvoj tezi bilo protumačeno kao nesposobnost suočavanja sa istinom...to je tako.
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:17   #29
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Zar nikog u vlasti ne zabrinjava da im koalicijski partner govori da je '90 i '91 bilo etnickog ciscenja srba ne samo u mjestima gdje je bio rat, nego i u gradovima gdje nije bilo rata?
u područjima gdje nije bilo srpske pobune nije bilo etničkog čišćenja, ali je bilo velikih problema, od miniranja kuća, otpuštanja s posla i raznih pritisaka i zastrašivanja, i ako je to spomenuo - svaka mu čast, iako ga je Klauški u onom tekstu jučer tako dobro opisao u par rečenica da se zapravo nemre "iskupit" ničim, on je jednostavno dio matrice tuđmanizma i kao takav će ostati zapamćen u povijesti. a to dakle, nije pozitivan podatak

dakle, svi sada samo govore o Oluji, gdje svakako treba osuditi šutnju, zatašakavanje ili jednostavno ignoriranje nasilja nad civilima, mahom starcima, ali sve dok se priča o Oluji ne spominje se teritorij koji je cijelo vrijeme bio u okviru hrvatskog ustavno pravnog poretka i gadosti koje su se događale ljudima samo stoga jer su bili sumnjivi hdz režimu (ne čak bezuvjetno i temeljem etničke pripadnosti)

o tome Hrvatska šuti, mediji prodaju ono što je roba i to je dosta veliki problem koji će također, kad tad kao i sve ostalo, izaći na površinu
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:24   #30
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post

dakle, svi sada samo govore o Oluji, gdje svakako treba osuditi šutnju, zatašakavanje ili jednostavno ignoriranje nasilja nad civilima, mahom starcima, ali sve dok se priča o Oluji ne spominje se teritorij koji je cijelo vrijeme bio u okviru hrvatskog ustavno pravnog poretka i gadosti koje su se događale ljudima samo stoga jer su bili sumnjivi hdz režimu (ne čak bezuvjetno i temeljem etničke pripadnosti)
srbi su bili u principu jako blesavi..trebali si sa raznih marsalki, mammutica malo vise piciti sa sacmaricama i slicnim oruzjem, jer ono sto je bilo ocito nije bilo dovoljno..
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:27   #31
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
... ali sve dok se priča o Oluji ne spominje se teritorij koji je cijelo vrijeme bio u okviru hrvatskog ustavno pravnog poretka i gadosti koje su se događale ljudima samo stoga jer su bili sumnjivi ...
Imali su problema oni koji su jasno podržavali srpsku stranu. Što je normalna stvar. Srbi koji nisu bili kontra hrvatske samostalnosti nisu imali problema. Možemo govoriti o pojedincima koji se ne uklapaju u tu priču, ali generalno je bilo tako.
Ja sam imao u društvu momka kojem je stari Srbin i nikakvih problema njegova obitelj nije imala. Ali da je počeo srat o nama kao ustašama tad bi ih sigurno imao.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:31   #32
Pupovac je Srbin i normalno je da će on tako pričati. Oni su izgubili rat i sad im je ovo jedina šansa. Da su ga dobili mi ne bi smjeli zucnuti.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:33   #33
http://www.vecernji.hr/vijesti/tudma...-clanak-282437

nije daleko došao sa svojim lažima
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:34   #34
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Imali su problema oni koji su jasno podržavali srpsku stranu. Što je normalna stvar. Srbi koji nisu bili kontra hrvatske samostalnosti nisu imali problema. Možemo govoriti o pojedincima koji se ne uklapaju u tu priču, ali generalno je bilo tako.
Ja sam imao u društvu momka kojem je stari Srbin i nikakvih problema njegova obitelj nije imala. Ali da je počeo srat o nama kao ustašama tad bi ih sigurno imao.
ako ikada dođe na sud Sisak, koji je teži, dosta ozbiljniji slučaj od Osijeka, netko će javnosti morati objasniti zbog čega su ti ljudi ubijeni i kako i tko je odgovoran. ili slučajevi miniranja kuća po unutrašnjosti Hr koji ali baš nikakve veze nemaju sa srpskom pobunom. pristojno uređeno društvo si neće smjeti dopustiti više nikakve hdz cake i zataškavanja. naravno, tu nema mjesta nikome iz sadašnje garniture, pa ni temi ove teme
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:36   #35
Quote:
MKn kaže: Pogledaj post
Nije ga Aca pitao, a koliko je uništenih 200.000 tisuća kuća i stanova 1991. godine? Nije, znam. Za njih je povijest počela 1995. Dotad su mirolju bivi Srbi mirno živjeli u "krajini", kao što ceo svet zna, jel tako bre?
Ako nisi upoznat, srpske kuće su se rušile i prije balvan revolucije.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:41   #36
Bitno da su otišli i da ih nema. Sve drugo je nebitno. Nisu htjeli živjet u Hrvatskoj i to sad i imaju. Žrtve ? Na našoj strani ih ima više nego dvostruko, stoga o njihovim ne želim razgovarati.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:42   #37
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
ako ikada dođe na sud Sisak, koji je teži, dosta ozbiljniji slučaj od Osijeka, netko će javnosti morati objasniti zbog čega su ti ljudi ubijeni i kako i tko je odgovoran. ili slučajevi miniranja kuća po unutrašnjosti Hr koji ali baš nikakve veze nemaju sa srpskom pobunom. pristojno uređeno društvo si neće smjeti dopustiti više nikakve hdz cake i zataškavanja. naravno, tu nema mjesta nikome iz sadašnje garniture, pa ni temi ove teme
Slučaj Selotejp i Slučaj Garaža odnose se na ubojstvo 7(selotejp) + 1(garaža) = dakle na ubojstvo 8 civila u Osijeku.

Bolnica Osijek je registrirala tijekom rata ukupno 404 smrti civila kao i 276 vojnika.

Molim imena odgovornih za ovih tričavih par stotina ubijenih civila.
bonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:56   #38
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/tudma...-clanak-282437

nije daleko došao sa svojim lažima

Nek si svi procitaju ovo. Ovaj transkript mi je jos jedan dokaz za moju tvrdnju da je Tudman najveci demokrat medu drzavnicima u povijesti zapadne civilizacije, pogotovo kad se radi o ratu.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 14:53   #39
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Bitno da su otišli i da ih nema. Sve drugo je nebitno. Nisu htjeli živjet u Hrvatskoj i to sad i imaju. Žrtve ? Na našoj strani ih ima više nego dvostruko, stoga o njihovim ne želim razgovarati.
Ako slobodno dodam, mi nismo htjeli ni rat, a još manje žrtve.
Gospoda iz Beograda nas nisu pustili da se prema zakonima,Ustavu i svojim željama razdružimo od tvorevine koja nam nije odgovarala, o čemu smo proveli i referendum, itd,itd...
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 15:04   #40
Talking

Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Nek si svi procitaju ovo. Ovaj transkript mi je jos jedan dokaz za moju tvrdnju da je Tudman najveci demokrat medu drzavnicima u povijesti zapadne civilizacije, pogotovo kad se radi o ratu.
Jeli gospon Milorad uvijek ovako lagao ili su ga to naučili koalicijski partneri, pogotovo najveći stručnjaci za to, Matušić i Hebrang?
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.