Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 11:03   #1001
Quote:
sylvesterr kaže: Pogledaj post
Barcelona - Spartak Moskva odg i 3+ 3,25 PSK

O Barceloni ne treba trošiti riječi, svi znamo koliki su favoriti u ovom susretu. Ali, koeficijent 1,10 je neisplativ iako mislim da će bez problema proći. Od Barcelone očekujem da i uz slabiju realizaciju zabije minimalno dva pogotka, što bi značilo da je ova oklada vrlo slična onoj da Spartak daje gol. Malo sam gledao statistiku Spartaka i ako se ne varam, od Nove godine nisu zabili u samo tri službene utakmice, a ne može se reći da igraju u lošoj ligi. Preferiraju napadački nogomet, ovdje neće igrati tako otvoreno, ali njihov trener najavljuje da mogu iznenaditi Barcelonu. Inače, trener je Unai EMery, bivši trener Barcelone i Almerije, koji vrlo dobro poznaje Barcelonu i zna kako bi im se mogao suprotstaviti. Po meni je ovaj koeficijent value i daleko je najisplativija oklada za današnju utakmicu. Barcelonina obrana zna kiksati, pogotovo na početku sezone, i iako je ovo uvijek riskantna oklada, budući da će Barca imati 70 % posjeda, odlučio se ovo odigrati za manji ulog.
otisla baba s kolacima,palo na 2,80
zoom-zoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 12:18   #1002
Jedan par za sutra za Europsku ligu:

Udinese - Anzhi Mahackala/Anzhi (-1+) više 2,40 Supersport, Germania Sport

U ovoj utakmici mislim da se isplati igrati na Ruse koji su u strašnoj formi. Ipak, 2 mi se ne čini toliko dobrom okladom kao ova. Udinese bi po najavama trebao izvesti neke rezerve kako bi se sačuvao za susret s Milanom. Anzhi je u fenomenalnoj formi, pobijedili su u zadnjih pet utakmica, u zadnje četiri su zabili nevjerojatnih 16 golova, uključujući i pobjedu na gostovanju kod Alkmaara od 5-0. Na 7 od zadnjih 8 gostovanja u svim natjecanjima su zabili barem dva pogotka. Po meni predvođeni Etoom protiv oslabljenog Napolija mogu tražiti svoje šanse. Value po meni.
sylvesterr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 12:19   #1003
Današnji double:

Bayern-Valencia 1 1,5@SS
Puno njih je već sve reklo o ovoj tekmi, njemački prvak ove godine ima još snažniju ekipu nego prošle dok Valencia iako se pojačala, danas ima velikih problema s ozljedama. Domaćinima nedojstaje samo Gomez, no njega je i više nego dobro nadomjestio naš "Đilkoš". Uvijek je jako bitno krenuti s pobjedom u prvoj tekmi i bavarci ovdje sigurno neće kalkulirati.

Šahtar-Nordsjaelland 1 1,3@SS
Ukrajinski prvak je ovdje očiti favorit. Iskustvo natjecanja u LP, objektivno bolji sastav plus iskupljenje za prošlogodišnje ispadanje u skupini, što sigurno nisu planirali. Danci, debitanti, nemaju nekih značanjih ozljeda ali postoji jedan mali hendikep za njih a taj je da su prošle subote izgubili u derbiju s Kopenhagenom, i to u zadnjim minutama nakon što su vodili veći dio tekme. Sigurno nemaju dugu klupu i tu bi se trebao osjetiti umor.
Ap500S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 13:45   #1004
Quote:
Ap500S kaže: Pogledaj post
Današnji double:

Šahtar-Nordsjaelland 1 1,3@SS
Ukrajinski prvak je ovdje očiti favorit. Iskustvo natjecanja u LP, objektivno bolji sastav plus iskupljenje za prošlogodišnje ispadanje u skupini, što sigurno nisu planirali. Danci, debitanti, nemaju nekih značanjih ozljeda ali postoji jedan mali hendikep za njih a taj je da su prošle subote izgubili u derbiju s Kopenhagenom, i to u zadnjim minutama nakon što su vodili veći dio tekme. Sigurno nemaju dugu klupu i tu bi se trebao osjetiti umor.
Tu se slažen Shaktar je u odličnoj formi i nakon što su se lani opekli u LP mislin da će ove sezone krenuti punom snagom..

Nakon što je Dinamo jučer donija dosta love danas san tija neki narodnjak odigrati ali pošto mi se samo ovo čini primamljivo odlučija san se za hendi 0:3 na Shakhtara po @6,50 u SS za ulog 2/10 pa da vidimo eli mi nos dobro radi
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 13:51   #1005
Quote:
sylvesterr kaže: Pogledaj post
Barcelona - Spartak Moskva odg i 3+ 3,25 PSK

O Barceloni ne treba trošiti riječi, svi znamo koliki su favoriti u ovom susretu. Ali, koeficijent 1,10 je neisplativ iako mislim da će bez problema proći. Od Barcelone očekujem da i uz slabiju realizaciju zabije minimalno dva pogotka, što bi značilo da je ova oklada vrlo slična onoj da Spartak daje gol. Malo sam gledao statistiku Spartaka i ako se ne varam, od Nove godine nisu zabili u samo tri službene utakmice, a ne može se reći da igraju u lošoj ligi. Preferiraju napadački nogomet, ovdje neće igrati tako otvoreno, ali njihov trener najavljuje da mogu iznenaditi Barcelonu. Inače, trener je Unai EMery, bivši trener Barcelone i Almerije, koji vrlo dobro poznaje Barcelonu i zna kako bi im se mogao suprotstaviti. Po meni je ovaj koeficijent value i daleko je najisplativija oklada za današnju utakmicu. Barcelonina obrana zna kiksati, pogotovo na početku sezone, i iako je ovo uvijek riskantna oklada, budući da će Barca imati 70 % posjeda, odlučio se ovo odigrati za manji ulog.
ne mijenja nista, al Emery je bivsi trener Almerije i Valencije, Barcu nije nikad vodio
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 14:41   #1006
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
ne mijenja nista, al Emery je bivsi trener Almerije i Valencije, Barcu nije nikad vodio
Naravno, tipfeler, hvala što si uočio
sylvesterr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 14:52   #1007
celtic - benfica 2

zasto?
dinamo - porto ili celtic - braga, ima li razlike?
ak da, koje su?
dinamo igrao bez gledatelja, celticov stadion ce biti pun i atmosfera nabrijana. u redu. to je velika razlika.
ostalo?
jel porto bolji od benfice? tesko. pogotovo bez hulka. vidkeli smo sinoc da nije jackson ni blizu hulku po kvaliteti.
benfica ima odlicnu ekipu, barem u rangu porta ako ne i bolju. vjerujem da ce do naslova ove sezone.
celtic ili dinamo? nisam siguran da je celtic bolji od dinama, koliko je bolji ako je uopce bolji.
omjer kvalitete izmedju jucerasnjeg i danasnjeg para je tu negdje.
zbog cega onda pobjeda benfice ne bi trebala biti value?
naravno da je!

pozdrav i sretno!
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 15:06   #1008
Quote:
supermariobet kaže: Pogledaj post
celtic - benfica 2

zasto?
dinamo - porto ili celtic - braga, ima li razlike?
ak da, koje su?
dinamo igrao bez gledatelja, celticov stadion ce biti pun i atmosfera nabrijana. u redu. to je velika razlika.
ostalo?
jel porto bolji od benfice? tesko. pogotovo bez hulka. vidkeli smo sinoc da nije jackson ni blizu hulku po kvaliteti.
benfica ima odlicnu ekipu, barem u rangu porta ako ne i bolju. vjerujem da ce do naslova ove sezone.
celtic ili dinamo? nisam siguran da je celtic bolji od dinama, koliko je bolji ako je uopce bolji.
omjer kvalitete izmedju jucerasnjeg i danasnjeg para je tu negdje.
zbog cega onda pobjeda benfice ne bi trebala biti value?
naravno da je!

pozdrav i sretno!
Još im je zajedničko da ni Porto ni Benfica nisu pobijedili u zadnja tri gostovanja protiv Dinama, odnosno Celtica... Nisam siguran za Benficu, Benfica nije uspjela dati ni gol u te tri tekme, a navijači ipak puno znače. Dinamo jučer nije imao nikakvu domaćinsku atmosferu, Celtic će imati veliku podršku publike. Nisam siguran da je to baš toliki value, kako svi govore, ako je to takav value, Benfica ima 55-60 % šansi da dobije ovdje, znači 3 od 5 tekmi... Po meni su koeficijenti realni, ni Porto ni Benfica nisu tako veliki giganti da budu u Europi u gostima toliki favoriti. Sretno!
sylvesterr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 15:49   #1009
Quote:
sylvesterr kaže: Pogledaj post
Još im je zajedničko da ni Porto ni Benfica nisu pobijedili u zadnja tri gostovanja protiv Dinama, odnosno Celtica... Nisam siguran za Benficu, Benfica nije uspjela dati ni gol u te tri tekme, a navijači ipak puno znače. Dinamo jučer nije imao nikakvu domaćinsku atmosferu, Celtic će imati veliku podršku publike. Nisam siguran da je to baš toliki value, kako svi govore, ako je to takav value, Benfica ima 55-60 % šansi da dobije ovdje, znači 3 od 5 tekmi... Po meni su koeficijenti realni, ni Porto ni Benfica nisu tako veliki giganti da budu u Europi u gostima toliki favoriti. Sretno!
celtic od prosle i ove sezone i celtic od prije 6 godina nije ista momcad. zato i nije bilo potrebe vaditi prijasnje rezultate. sto znaci medjusobni omjer kada se iza toga krije samo isto ime, ali potpuno dvije razlicite momcadi u razlicitim ambijentima.
celtic je u ligi prvaka samo zahvaljujuci skotskom koeficijentu i zahvaljujuci financijskoj propasti rangersa. prosle godine ni europa ligu ne bi vidjeli da uefa nije izbacila sion (koji ih je totalno nadigrao).
benfica proslu sezonu odigrala u ligi prvaka briljantno.
ove sezone benfica ako zeli proci dalje moraju uzeti ove bodove.
slicna situacija kao i s portom.
imaju u skupini spartak (porto ima kiev), barcu (porto ima psg) s kojima ce se tuci za prolaz. ako je barca sigurna, ostaje spartak.
tko kiksa protiv celtica kiksat ce sveukupno.
kao i tko kiksa sa zagrebackim dinamom kiksat ce ukupno.

moj osvrt nije poziv na uplate i na kladjenje. samo pokusavam pomoci i 'natuknuti' sto cu ja odigrati...

sretno!
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 16:02   #1010
Danas san "siguran" u samo 2 para...

Chelsea-Juventus -2,5 1,70 ili -3,5 1,20
ne vidin kako tu može past minimalno 3 gola, ne virujen da če se itko pretrgnit za dat gol, čuvaj svoje, jedan drugome su glavni protivnici, jednome i drugome bod u kučici je dobar, a ova 2 kluba standardno u europi igraju čvrsto, još međusobno...ma...iako me Juventus iznendia ove sezone, melem za oči ih je gledat

Bayern - Valencia 1 1,50
nakon tomieve analize uvidia da valjda i Bog navija za Bavarce kad imaju onakvu statistiku, dovoljno je pogledat samo 1 utakmicu Bayerna za uvidit koji je to stroj

Uziman još i Shaktar i Man.Utd.
Srna i društvo znaju da protiv ovih klošara iz Danske tribaju uzet 6 bodova (doma 3 spada pod obvezu), jer protiv Juvea i Chelsea nemoš računat na ništa, pogotovo u gostima, tako da ova 3 boda če sist ajme, a englezi če meni se pari večeras jurit ka divlji pasi, da bi pokazali ko je tata nakon prošle sezone i onakvog ispadanja, sviđa mi se također i više golova u svim opcijama od 1.pol. 1,5+ 2,10 do 3,5+ 2,40

Po meni Bragu, Benficu i Lille izbječ kako god znaš...
Lille ako i tuče biče 1:0 ili tako nešto ugusto, več njihove pobjede u europi, a za kvotu 1,45 trest se cilu utakmicu nisan popizdia
Celtic-Benfica totalno, ali totalno nerealno po meni, tu može sve bit moguče, realan koef. 2,90-3,00.2.70, zašto je Benfica pritajeni favorit to znaju samo momci iz SS-a, ja ne, ok Celtic i nije da rasturaju u Škotskoj, ali nije ovo 7. kolo Cel-Abeerden, nego 1.kolo LP-a, pun stadion, naboj, Celtic se priprema za ovo več 2-3 godinu koliko nisu u najvišem razredu...ali eto vidit čemo

Sritno svima večeras!
__________________
Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo.
Peni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 17:33   #1011
Manchester United-Galatasary SK 4+ 2,15
Galatasaray je jaka ekipa, mozda (vjerovatno) i ponajbolja u posljednjih nekoliko sezona.
Iskusna ekipa, kvalitetna podjednako skoro na svim pozicijama sa nekoliko odlicnih igraca. Vezni red + napad u ovom trenutku briljiraju.
Super Lig je druga prica u odnosu na Europu ali Galatasaray u ovakvoj grupi sigurno ima realne sanse da na kraju bude drugoplasirani tim.
Ako SAF bude rotirao neke igrace eto sanse za goste, ako bude igrao najaci tim onda Man Utd sigurno zabija 2-3 gola. Galatasaray sigurno moze zabiti barem jedan gol.
Dovoljno za over i golove, 4+ izgledno uz solidan value 2,15
United je zabio najvise golova u Premiershipu u prva 4 kola.
Turskim ekipama tradicionalno Old Trafford ostane u lijepom ili boljem sijecanju.

20 Oct 1993 UEFA Champions League, Man Utd-Galatasaray 3:3
07 Dec 1994 UEFA Champions League, Man Utd-Galatasaray 4:0
30 Oct 1996 UEFA Champions League, Man Utd-Fenerbahce 0:1
28 Sep 2004 UEFA Champions League, Man Utd-Fenerbahce 6:2
25 nov 2009 UEFA Champions League, Man Utd-Besiktas 0:1

Terim porucuje da ide na gostovanje po rezultat te da ce pokusati po treci put kao jedan tim iz Turske slaviti na OT.

__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 18:08   #1012
Previše se podcjenjuje Chelsea večeras. Talijani jesu nepobjedivi u svojoj ligi, ali ipak idu na jedno od najtežih gostovanja u ovom natjecanju i to nakon višegodišnjeg izbivanja iz Lige prvaka. Htjeli - ne htjeli, to ipak ostavlja traga na igračima. Chelsea uz to nije u nekoj krizi, igraju dobro, Hazard je donio kvalitetu više, a sada se vraća i odmorni Mata. 2,50 je vrlo lijep koeficijent za single.
Oxus Pagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 18:45   #1013
Gledam nešto za sutra Tottenham. Kenjaju i svi prvotimci su kao pod ''Ozljedama''. Mislim da ce sutra opet izbaciti neku rezervnu ekipu kontra Lazija. Treba provjeriti u kojem će Lazio sastavu igrati pa opaliti x2. Btw zapravo sutra ni nema pametnih parova. Mozda Atletic B, Levante i Napoli. Sve ostalo je bože sačuvaj. Mislim da bi sutra i Liverpool mogao poduvati u Bernu. Ako ih je tko gledao ove sezone, zna o cemu pričam. Liverpool i Milan preslika jedno drugog.
w1k1ng is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 19:06   #1014
Quote:
w1k1ng kaže: Pogledaj post
Gledam nešto za sutra Tottenham. Kenjaju i svi prvotimci su kao pod ''Ozljedama''. Mislim da ce sutra opet izbaciti neku rezervnu ekipu kontra Lazija. Treba provjeriti u kojem će Lazio sastavu igrati pa opaliti x2. Btw zapravo sutra ni nema pametnih parova. Mozda Atletic B, Levante i Napoli. Sve ostalo je bože sačuvaj. Mislim da bi sutra i Liverpool mogao poduvati u Bernu. Ako ih je tko gledao ove sezone, zna o cemu pričam. Liverpool i Milan preslika jedno drugog.
Čuo sam da bi i Napoli trebao kompletno zamijeniti momčad, provjeri prije nego što uplatiš, jer nisam siguran.
sylvesterr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 19:21   #1015
Quote:
w1k1ng kaže: Pogledaj post
Gledam nešto za sutra Tottenham. Kenjaju i svi prvotimci su kao pod ''Ozljedama''. Mislim da ce sutra opet izbaciti neku rezervnu ekipu kontra Lazija. Treba provjeriti u kojem će Lazio sastavu igrati pa opaliti x2. Btw zapravo sutra ni nema pametnih parova. Mozda Atletic B, Levante i Napoli. Sve ostalo je bože sačuvaj. Mislim da bi sutra i Liverpool mogao poduvati u Bernu. Ako ih je tko gledao ove sezone, zna o cemu pričam. Liverpool i Milan preslika jedno drugog.
Bit ce i sutra nesto zanimljivo,dva ili tri para sa dobrim kvotama,ali o tom cemo sutra

Tottach i Lazio...boli ih kita i jedne i druge za Europa ligu,iako mislim da Lazio ipak malo manje,pa bi mogli sklepati neku solidnu ekipicu,vidjet cvemo sutra dok izadju sastavi
zoom-zoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 19:50   #1016
ne bih rekao da se Chelsea podcjenjuje,to je vise realna opcija...
tesko da ce talijani izgubiti veceras utakmicu.
po meni tvrda utakmica,nerijesena utakmica.
<3 gola

najcisci su mi sahtjar i bayern......................
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 20:05   #1017
Zasto ste vecina tako sigurni u Juve? pa ne igraju sa Southamptonom, Chelsea je dobra ekipa, i meni ovih 1,40 za 1x djeluju kao da je Bozic,a kvotu je donio onaj stricek sa bijelom bradom
zoom-zoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 20:40   #1018
Ja sam na nekom malom listicu bubnio oba daju gol. 1,70. Nije to vise stari Juve iz doba Cannavara i Thurama da moze držati nulo koliko zeli. Chelsea opet dosta zabija a dosta i prima. Kvota mi se cini ok, a lakse mi je to pogoditi nego tko ce ovo dobiti.
w1k1ng is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 22:41   #1019
Quote:
Ap500S kaže: Pogledaj post
Današnji double:

Bayern-Valencia 1 1,5@SS
Puno njih je već sve reklo o ovoj tekmi, njemački prvak ove godine ima još snažniju ekipu nego prošle dok Valencia iako se pojačala, danas ima velikih problema s ozljedama. Domaćinima nedojstaje samo Gomez, no njega je i više nego dobro nadomjestio naš "Đilkoš". Uvijek je jako bitno krenuti s pobjedom u prvoj tekmi i bavarci ovdje sigurno neće kalkulirati.

Šahtar-Nordsjaelland 1 1,3@SS
Ukrajinski prvak je ovdje očiti favorit. Iskustvo natjecanja u LP, objektivno bolji sastav plus iskupljenje za prošlogodišnje ispadanje u skupini, što sigurno nisu planirali. Danci, debitanti, nemaju nekih značanjih ozljeda ali postoji jedan mali hendikep za njih a taj je da su prošle subote izgubili u derbiju s Kopenhagenom, i to u zadnjim minutama nakon što su vodili veći dio tekme. Sigurno nemaju dugu klupu i tu bi se trebao osjetiti umor.
Bayern 2:1
Šahtar 2:0
Ap500S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 23:20   #1020
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
ne bih rekao da se Chelsea podcjenjuje,to je vise realna opcija...
tesko da ce talijani izgubiti veceras utakmicu.
po meni tvrda utakmica,nerijesena utakmica.
<3 gola

najcisci su mi sahtjar i bayern......................
proslo...
Chelsea X

Bate Borisov rusio 90 % kladionicara
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.