Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 21:22   #5421
Nevjerovatno kako X ima na sve logično objašnjenje ko da je bio direktan sudionik nogometnog turnira. Toliko detalja iz prve ruke.
žerac76 is offline  
Old 06.03.2017., 21:29   #5422
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Direktorica osnovne škole odlično pokazuje atmosferu histerije. To je bolji pokazatelj od bilo čega drugog..
Ponavljam pitanje - jedna osoba je mjerodavna za državu od preko 140 mil. stanovnika?

A u postu iznad Andrej je objavio cijelu priču, ne friziranu kako je određeni forumaš "prenosi".
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Old 06.03.2017., 21:43   #5423
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Ponavljam pitanje - jedna osoba je mjerodavna za državu od preko 140 mil. stanovnika?

A u postu iznad Andrej je objavio cijelu priču, ne friziranu kako je određeni forumaš "prenosi".
Nije isto dali se radi o Direktorici osnovne škole ili pekaru u pekari..
žerac76 is offline  
Old 06.03.2017., 21:49   #5424
UA - Ukrajina XIII - prije postanja pročitati uvodni post. ‎

Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno kako X ima na sve logično objašnjenje ko da je bio direktan sudionik nogometnog turnira. Toliko detalja iz prve ruke.


Neces vjerovati ali svasta se da procitati ako odvojis par minuta na prilicno opsezan clanak kojeg ocito nisi procitao. Kod Rusa nemeres fulat, cim vidis kako se prica bazira izjavi nekog "aktivista" odmah znas da je napuhana, iako uopce ne sumnjam kako je baba svasta nadrobila u zaru borbe.
AndrejX is offline  
Old 06.03.2017., 21:57   #5425
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Neces vjerovati ali svasta se da procitati ako odvojis par minuta na prilicno opsezan clanak kojeg ocito nisi procitao.
Čemu izgubiti par minuta ako je očito da članak neće odgovarati unaprijed zacrtanoj istini?
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Old 06.03.2017., 22:10   #5426
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Neces vjerovati ali svasta se da procitati ako odvojis par minuta na prilicno opsezan clanak kojeg ocito nisi procitao. Kod Rusa nemeres fulat, cim vidis kako se prica bazira izjavi nekog "aktivista" odmah znas da je napuhana, iako uopce ne sumnjam kako je baba svasta nadrobila u zaru borbe.
Ne znam koji članak jer ne znam ruski ni čitati ni pisati ni govoriti a nisam vidio neki link na hrvatskom ili engleskom.
žerac76 is offline  
Old 06.03.2017., 22:12   #5427
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Ne znam koji članak jer ne znam ruski ni čitati ni pisati ni govoriti a nisam vidio neki link na hrvatskom ili engleskom.
eto ... neznanje uzrokuje pogrešno zaključivanje
Blinko Black is offline  
Old 06.03.2017., 22:19   #5428
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
eto ... neznanje uzrokuje pogrešno zaključivanje
Da, zbog tog hendikepa sam uskraćen za velike istine.
žerac76 is offline  
Old 06.03.2017., 22:21   #5429
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Da, zbog tog hendikepa sam uskraćen za velike istine.
Zato možeš uživati stvarajući svijet malih laži
Blinko Black is offline  
Old 07.03.2017., 00:27   #5430
Nesto mi nije jasno.
Ako podjemo da je vijest istinita i da su klinci organizovali protest, ostaje pitanje protiv koga.
Da li je protest bio protiv "diktatorskog putinovog rezima" ili protiv direktorice koja im je branila da ganjaju loptu po igralistu?


Nego da se vratim na temu: danas sam na radiju cuo cuo kraj vijesti u vezi uglja i kazu da Porosenko salje autobuse pune baba na barikade. Nisam cuo od pocetka pa mi nije jasno ko tu kome zavlaci i kakva je sad to igranka (poslednje je bilo da jarani iz desnog sektora blokiraju uvoz moskaljskog uglja). Otkud babe u citavoj prici?
tihobl is offline  
Old 07.03.2017., 06:44   #5431
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Ne znam koji članak jer ne znam ruski ni čitati ni pisati ni govoriti a nisam vidio neki link na hrvatskom ili engleskom.
kak možeš uopće vjerovati u nešto takvo. Ako ti uvijek zapeti dežurni putiniapologeti kažu da to nije tako.Pa valjda oni znaju najbolje.

Na Krimu teku med i mlijeko. Plaće ko u Švicarskoj a cijene manje neg u Ukrajini
Očekuju takvu navalu turista ovo ljeto da je već sve prebukiranoa svi koji se bave turizmom digli bar 2 apartmana od anshlusa.

Most na Kerchu samo što nije gotov i Krim je premrežen novim autoputovima.

A stanje sa djecom i tom školom nije kao što je Grozny napisao nego ovakvo.

Sretna dječica uživaju u svom vođi
DobroJutro is offline  
Old 07.03.2017., 07:46   #5432
To make a long story short: klinci u anektiranom Krimu ne smiju igrati nogomet bez sluzbene dozvole policije i gradske administracije, jer "nesluzbeno" igranje nogometa cine bice krivicnog djela izazivanja nereda!
PS Za mene su oni "ruski domoljubi", nastali munjevitom konvertaciom od "ukrajinskih domoljuba" odmah nakon putinove aneksije Krima, najvece licemjerno smece, kao sto je naprimjer bivsa drzavna odvjetnica "barbika" Natalija Poklonskaja
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be

Zadnje uređivanje Ivan Grozny : 07.03.2017. at 08:02.
Ivan Grozny is offline  
Old 07.03.2017., 10:14   #5433
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
To make a long story short: klinci u anektiranom Krimu ne smiju igrati nogomet bez sluzbene dozvole policije i gradske administracije, jer "nesluzbeno" igranje nogometa cine bice krivicnog djela izazivanja nereda!
PS Za mene su oni "ruski domoljubi", nastali munjevitom konvertaciom od "ukrajinskih domoljuba" odmah nakon putinove aneksije Krima, najvece licemjerno smece, kao sto je naprimjer bivsa drzavna odvjetnica "barbika" Natalija Poklonskaja
Prije 12 sati tvrdio si kako:
Quote:
Direktorica osnovne skole u okupiranom Krimu prekinula je nogometni mec srednjoskolaca pa je prijavila djecu policiji zbog (pazite!) nedozvoljenog oporbenog skupa
Sada više samo ne smiju igrati nogomet bez dozvole?Odluči se koja istina ti više odgovara, pa nam javi.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Old 07.03.2017., 11:22   #5434
Vidim početak jednog divnog prijateljstva (Žerac DobroJutro)

https://www.youtube.com/watch?v=JMOBxjIvLBE
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

Zadnje uređivanje ferda : 07.03.2017. at 12:51.
ferda is offline  
Old 07.03.2017., 11:31   #5435
Quote:
DobroJutro kaže: Pogledaj post
kak možeš uopće vjerovati u nešto takvo. Ako ti uvijek zapeti dežurni putiniapologeti kažu da to nije tako.Pa valjda oni znaju najbolje.
...
Pošto te svako malo love u lažima onda nisi baš prava osoba za ovakve sarkastične postove
Blinko Black is offline  
Old 07.03.2017., 14:20   #5436
Jebote koliko Rusija ima odvjetnika?! Čim nešto zucneš negativno ili čak i pomisliš na neki minornu negativnost o majčici ili čak djelovima koji nisu majčica, odmah se javlja minimalno deset odvjetnika koji objašnjavaju kako si u krivu, nude se linkovi, u detalje se objašnjava sve što ne kužiš i gdje si pogriješio, ispire se mozak nevjernika, sprda se sa svakim ko nije vjernik.. I to sve zbog nekih mulaca i nogometne utakmice. Što bi bilo da je neka ozbiljnija stvar?
Jeste zanimljivo društvance Este razmišljali da osnujete sektu i preselite se u Rusiju? Možda dolazi novi Mesija u Moskvi a vi gnjilite po Balkanu.
žerac76 is offline  
Old 07.03.2017., 19:10   #5437
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Jebote koliko Rusija ima odvjetnika?! Čim nešto zucneš negativno ili čak i pomisliš na neki minornu negativnost o majčici ili čak djelovima koji nisu majčica, odmah se javlja minimalno deset odvjetnika koji objašnjavaju kako si u krivu, nude se linkovi, u detalje se objašnjava sve što ne kužiš i gdje si pogriješio, ispire se mozak nevjernika, sprda se sa svakim ko nije vjernik.. I to sve zbog nekih mulaca i nogometne utakmice. Što bi bilo da je neka ozbiljnija stvar?
Jeste zanimljivo društvance Este razmišljali da osnujete sektu i preselite se u Rusiju? Možda dolazi novi Mesija u Moskvi a vi gnjilite po Balkanu.
Argumenti su zanimljiva stvar u raspravama.Nekima služe kako bi podigli kvalitetu, drugima samo smetaju.

Prethodni komentar upućen Groznome vrijedi i ovdje.Prvo se radi o "direktorici osnovne škole koja odlično pokazuje atmosferu histerije (u cijeloj Rusiji). To je bolji pokazatelj od bilo čega drugog.", a par sati kasnije ipak je riječ samo o mulcima i nogometnoj utakmici.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Old 07.03.2017., 19:19   #5438
Russian Banks Refuse Passports From Ukraine's Breakaway Republics
ruske banke odbijaju pasoše donetska i luhanska

unatoč putinovoj direktivi.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Old 07.03.2017., 19:30   #5439
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
Russian Banks Refuse Passports From Ukraine's Breakaway Republics
ruske banke odbijaju pasoše donetska i luhanska

unatoč putinovoj direktivi.
Financiranje terorizma je neko univerzalno zlo koje nije prihvatljivo cak ni za njega
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 07.03.2017., 19:31   #5440
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Argumenti su zanimljiva stvar u raspravama.Nekima služe kako bi podigli kvalitetu, drugima samo smetaju.

Prethodni komentar upućen Groznome vrijedi i ovdje.Prvo se radi o "direktorici osnovne škole koja odlično pokazuje atmosferu histerije (u cijeloj Rusiji). To je bolji pokazatelj od bilo čega drugog.", a par sati kasnije ipak je riječ samo o mulcima i nogometnoj utakmici.
Meni je samo smiješno kako su uvijek argumenti na ruskoj strani. To je praktično nemoguće a i po zakonu velikih brojeva moraju i Rusi negdje sjebati i biti u krivu.
žerac76 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.