Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2018., 15:20   #2721
Quote:
killy kaže: Pogledaj post

Jel' to koincidencija?
Većinom obični građani reagiraju tako jer ne rade po redakcijama novina.

Stoga se pitam kako ta žena može biti toliko nesimpatična:

http://www.autograf.hr/cms/wp-conten...350.jpg?306047
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:26   #2722
Ah, mislim da bi trebali donijeti neki zakon koji bi isključivao 'nesimpatične' osobe iz javnog života.
I oprosti,ne razumijem tvoj upis.. naravno da ne rade,ali svakodnevno čitaju i gledaju, bojim se i upijaju.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:32   #2723
pa kad se već pokušava zabraniti istospolne brakove da se zaštiti obitelj možda bi i prije toga pretile trebalo maknuti iz javnog prostora obzirom da ne truju mladež i djecu svojim grotesknim izgledom, treba li spominjati uopće da je prevencija najbolji lijek? izgledati kao markićka je potpuno neprhivatljivo sa prije svega zdravstvenog (a zatim i estetskog) aspekta. čak i s aspekta demografske obnove - pretilost negativno utječe na plodnost žena i jelte, 'funkcionalnost' muškaraca. bmi 35, nicht gut
marcuscato is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:37   #2724
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Ah, mislim da bi trebali donijeti neki zakon koji bi isključivao 'nesimpatične' osobe iz javnog života.
I oprosti,ne razumijem tvoj upis.. naravno da ne rade,ali svakodnevno čitaju i gledaju, bojim se i upijaju.
Ma i ne samo to što je simpatična i pametna,


https://ip.index.hr/remote/index.hr/...g?maxwidth=625



već ima plemenite ciljeve zagorčavati život svima koji se ne uklapaju u katoličke okvire.

Duša od žene...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:29   #2725
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Nisam psihijatar, ali mislim da znaš da je tvoj dojam uzročno-posljedično povezan s tvojom podsvijesti. Pravo je pitanje, tko upravlja mojom podsvijesti i kako to da zlo i mržnju nepogriješivo uvijek vežem za ljude koji su u sve do jednom uredništvu označeni kao 'zli'.

Jel' to koincidencija?
a možda moja podsvijest ima "alarm"?
jer niti su mi mrski i zli svi sa desne strane a niti su mi lijepi i dragi svi sa lijeve strane.

Za poneke koji su mi Ok , ili nisu - čak ne znam ni na kojoj su strani
jer recimo i nisu iz politike

kao i što u svakodnevnom druženju ili na prvi pogled neki su ok, neki nisu , kod nekih zazvoni alarma , neki su potpuno bezlični i svašta nešto
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:27   #2726
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Nisam psihijatar, ali mislim da znaš da je tvoj dojam uzročno-posljedično povezan s tvojom podsvijesti. Pravo je pitanje, tko upravlja mojom podsvijesti i kako to da zlo i mržnju nepogriješivo uvijek vežem za ljude koji su u sve do jednom uredništvu označeni kao 'zli'.

Jel' to koincidencija?
Normalno, ti ljude dijeliš po političkoj orijentaciji. I zato ne razlikuješ ljude koji žive Boga i one koji se na njega pozivaju iz svojih sebičnih interesa.

Ja govorim o evidentnim stvarima. Zlo ima prepoznatljiv smrad.
Nesimpatičnost i simpatičnost su sasvim druge kategorije i ne vežu se ni uz desno niti uz lijevo.

Tko ne vidi što se skriva u tom pogledu, ima doista ozbiljan problem.
Ne svjetonazorski, već ljudski. Manjka mu socijalne i emotivne inteligencije.

Rekao bih da je glup u procjeni ljudi, ali ću biti korektan i reći da je slijep pored zdravih očiju. Već sam rekao, Isus voli čak i ŽM, ali time još više naglašava razliku između istinske, bezvremenske ljubavi i svega onog što ŽM predstavlja.

Mržnju, netoleranciju i frustraciju.

Unatoč njenoj mržnji prema onome što Isus predstavlja, ja joj od srca želim da ga pusti u svoj život.
Za to nikada nije kasno.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:30   #2727
Quote:
marcuscato kaže: Pogledaj post
pa kad se već pokušava zabraniti istospolne brakove da se zaštiti obitelj možda bi i prije toga pretile trebalo maknuti iz javnog prostora obzirom da ne truju mladež i djecu svojim grotesknim izgledom, treba li spominjati uopće da je prevencija najbolji lijek? izgledati kao markićka je potpuno neprhivatljivo sa prije svega zdravstvenog (a zatim i estetskog) aspekta. čak i s aspekta demografske obnove - pretilost negativno utječe na plodnost žena i jelte, 'funkcionalnost' muškaraca. bmi 35, nicht gut
Najlakše je sada svrstati Željku među one koji u filmu “7” bivaju lišeni ovozemaljskog života. Već u početku.

Ali to bi bilo površno gledanje na stvari. Pustimo pretilost i neumjerenost u hrani. Pustimo tijelo kao hram....Treba se samo moliti i nadati da će makar u svojim poznijim godinama, otkriti Boga. Otkriti ljubav.

Svima bi nam puno pomogla, ali najviše sebi.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 23:46   #2728
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Normalno, ti ljude dijeliš po političkoj orijentaciji. I zato ne razlikuješ ljude koji žive Boga i one koji se na njega pozivaju iz svojih sebičnih interesa.

Ja govorim o evidentnim stvarima. Zlo ima prepoznatljiv smrad.
Nesimpatičnost i simpatičnost su sasvim druge kategorije i ne vežu se ni uz desno niti uz lijevo.

Tko ne vidi što se skriva u tom pogledu, ima doista ozbiljan problem.
Ne svjetonazorski, već ljudski. Manjka mu socijalne i emotivne inteligencije.

Rekao bih da je glup u procjeni ljudi, ali ću biti korektan i reći da je slijep pored zdravih očiju. Već sam rekao, Isus voli čak i ŽM, ali time još više naglašava razliku između istinske, bezvremenske ljubavi i svega onog što ŽM predstavlja.

Mržnju, netoleranciju i frustraciju.

Unatoč njenoj mržnji prema onome što Isus predstavlja, ja joj od srca želim da ga pusti u svoj život.
Za to nikada nije kasno.
Zanimljivo kako siris mrznju pod ljubav.
Kad bolje razmislim nije zanimljivo nego

Ti prepoznajes zao pogled i kroz njega vidis dusu. Namirises zlo na TVu, slici ili netu

Ti sudis umjesto Boga i odredujes tko je vjernik. a tko se samo poziva na Njega :klap:
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 04:44   #2729
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako siris mrznju pod ljubav.
Kad bolje razmislim nije zanimljivo nego

Ti prepoznajes zao pogled i kroz njega vidis dusu. Namirises zlo na TVu, slici ili netu

Ti sudis umjesto Boga i odredujes tko je vjernik. a tko se samo poziva na Njega :klap:
Ma jasno, Željka Markić je ljubav.
Utjelovljenje ljubavi i tolerancije....

Ali u potpunosti shvaćam tvoju ogorčenost. To je glas savjesti koji se javlja kada opravdavaš ŽM.
I razumijem te. Vjrujem da te je ipak malo sram. A sram je uvijek dobar prvi korak....

I zapamti da ima mnogo, mnogo ljudi poput mene toleriraju ŽM i žele joj da doista upozna Isusa i prestane mrziti i osuđivati. Iako je sada na strani netrpeljivosti, uvijek se stigne pokajati.

Samo Bog sudi, ja tek osjećam ljude i "ljude". I konstatiram evidentno.
Sad, ako imaš problem s tim, uvijek se može raspisati neki referendum usmjeren protiv neistomišljenika. Pogotovo kada znaš da ti neistomišljenici neće uzvratiti istom mjerom.
Jer su tolerantni i svjesni slobodne volje koja ti je dana.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:34   #2730
Ovaj pokušaj demantija u kojem tvrde da istraživači prenose fejk njuz s Indexa je još jadniji od onog Skokinog opravdanja o forvarduši ako je to ikako moguće.

Časni sude, uzeli smo fotografiju s pinteresta, nismo znali da je nečija.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:38   #2731
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako siris mrznju pod ljubav.
Kad bolje razmislim nije zanimljivo nego

Ti prepoznajes zao pogled i kroz njega vidis dusu. Namirises zlo na TVu, slici ili netu

Ti sudis umjesto Boga i odredujes tko je vjernik. a tko se samo poziva na Njega :klap:
"prepisao" od markićke
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 13:47   #2732
Nadam se da gđa.Željka neće pokrenuti akciju spriječavanja otvorenja izložbe Pičkin dim.
Mislim da je također u njenom interesu posjetiti ovu izložbu, koja ponajviše govori i o njenom radu..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 13:50   #2733
Željka, ajde još jednom pokreni referendum o izbornom zakonu.

Imam osjećaj da bi dovoljno ljudi moglo potpisati inicijativu UIO.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 13:53   #2734
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Željka, ajde još jednom pokreni referendum o izbornom zakonu.

Imam osjećaj da bi dovoljno ljudi moglo potpisati inicijativu UIO.
Bez brige herr upravnik...

Strpite se malo
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Ljeta koja dolaze, šta mi novo donose, dal ću naći puteve, koji vode do tebe...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 17:38   #2735
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Nadam se da gđa.Željka neće pokrenuti akciju spriječavanja otvorenja izložbe Pičkin dim.
Mislim da je također u njenom interesu posjetiti ovu izložbu, koja ponajviše govori i o njenom radu..
Ne bih se složio.
O njenom bi radu bolje govorila izložba "Pičkin ciklon be"...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 20:24   #2736
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Nadam se da gđa.Željka neće pokrenuti akciju spriječavanja otvorenja izložbe Pičkin dim.
Mislim da je također u njenom interesu posjetiti ovu izložbu, koja ponajviše govori i o njenom radu..
ja sam napravio fotografiju, kako se pusi k.....c.....
odustao od objave.....
strah je vrag.....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 18:43   #2737
Željka,svaka čast,podrška od većine koja ima isto mišljenje!Mi koji smo po nekim izmišljenim mjerilima"konzervativniji","desniji","homofobi"i slično nebulozno etiketirani,valjda smo općenito mirniji i stabilniji pa nemamo potrebe srozavati se na nivo na kojem oni tebe omalovažavaju.Srećom,znamo,to su reakcije nesretnih ljudi,njihova je nutrina nažalost pusta i jalna.Molimo da im bude bolje,a ti, Željka,ponosno i dalje naprijed!
sanlukmarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 18:51   #2738
Quote:
sanlukmarin kaže: Pogledaj post
valjda smo općenito mirniji i stabilniji
A ta mirnoća se naročito iskazuje pokušajima da se sve što ne misli isto kao i vi zakonom zabrani.

Namjerno sam izabrala riječ "misliti" jer ponašanje istomišljenika ŽM i njoj sličnih je značajno oprečno onome kako se deklariraju, kao mirni, pošteni, tolerantni ljudi.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 18:54   #2739
Željka, ponosno, samo ponosno, istjeraj iz ove Mučnine još par autobusa u Irsku.

POG MO THOIN!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 20:35   #2740
Zna li netko kako će se raspoređivati ova najavljena miljarda novaca? Kakvu udrugu moram imati da se i ja malo ogrebem. Hoće li se Crkva moći prijaviti? A Markićka? Tko odlučuje o raspodjeli novaca? I iz kojih izvora bi se to isplaćivalo?
Hvala!
johnnyouone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.