Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2013., 12:25   #1
Hazal Kaya


Leyla Hazal Kaya, rođena je 1. listopada 1990. godine u Gaziantepu, u odvjetničkoj obitelji. Pohađala je talijansku srednju školu u Istanbulu. Roditelji su se razveli kada je Hazal imala sedam godina. Odmalena je bila upoznata sa svijetom umjetnosti. Plesala je balet i svirala violinu sedam godina.
Glumica obožava tango te strastveno navija za Bešiktaš. Govori engleski, talijanski, francuski, a nedavno je počela učiti njemački.

Svoju glumačku karijeru započela je u seriji ‘Genco’, a pojavila se i kao djevojka žrtva običaja u hit seriji ‘Sila’. Hazal je tada imala tek 16 godina. Veliki boom na malim ekranima ostvarila je ulogom plahe Nihal u ‘Strastima Orijenta’ gdje su joj glumački partneri bili najpopularniji turski glumci Beren Saat te Kivanc Tatlitug.

Prvu naslovnu ulogu ostvarila je kao Feriha u seriji ‘Djevojka imena Feriha’. Nagla popularnost ovoj džepnoj Veneri porasla je upravo zbog siromašne djevojke koja se pretvara da je bogatašica. Serija je imala veliku glednost u Turskoj.

Prošle godine prihvatila je ulogu u ‘Son Yaz- Balkanar 1912.’, seriji koja se snimala u Makedoniji.

Hazal se okušala i na velikom ekranu i to u filmu ‘Ay 'Ay Büyürken Uyuyamam', koji je nastao ekranizacijom istoimenog romana, radnja kojeg se odvija u udaljenom gradiću na Egejskom moru. U središtu priče je žena Melek koju tumači glumica Ayca Bingol, i njezin odnos s kćeri Hulijom koju je utjelovila mlada Hazal. Mušku ulogu utjelovio je Firat Celik.

Veliki uzor u životu joj je majka feministkinja. Otac joj je pobožan, te je više vezana za majku koja je i često prati na snimanjima. Hazal je također posudila glas kćerki nedavno preminulog Tonyja Soprana u turskoj sinkronizaciji ‘Obitelji Soprano’.

Serije:
Acemi Cadı (2006)
Taşların Sırrı (2006)
Genco (2007)
Sıla (2007)
Aşk-ı Memnu (2008–2010)
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (2010-2011)
Adını Feriha Koydum (2011-2012)
Son Yaz-Balkanlar 1912 (2012)

Filmovi:
Behzat Ç.-Seni kalbime gömdüm (2011)
Çalgi çengi (2011)
Ay Büyürken Uyuyamam (2011)
Bu Son Olsun (2012)

Reklame:
Tofita (2007)
Turkcell (2007)
Eti (2008)
Nescafe (2009)
Penti (2010)
Bingo (2012-present)

Hazal se trenutno nalazi u Americi, u LA-u na školovanju gdje će usavršiti svoju glumu.

Također pregovara o potpisivanju za novu seriju "Son Aşk" za GOLD FILM u vlasništvu Faruka Turguta za koju su već angažirane Nebahat Çehre i Aslıhan Gürbüz. Serija bi na male ekrane trebala doći na jesen.

Prelijepa je i nadasve odlična glumica s ogromnim talentom

__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 10.07.2013. at 13:54.
LaVie is offline  
Old 10.07.2013., 16:46   #2
Sad da ja ostavim svoje mišljenje o ovoj glumici

Hazal mi je lijepa, ima lijepo lice i predivne oči
Upoznala sam je u seriji Strasti Orijenta gdje je igrala ulogu Nihal, kad god se pojavila ne ekranu kosa mi se dizala od nje Živcirala me, i eto, upoznala sam je kao Nihal i to je rezultiralo time da mi ni ova glumica nije bila draga. I dugo nakon emitiranja serije, kad god bi mi neko spomenuo Hazal Kayu sjetila bih se Nihalja i njenog iritantnog smijeha u SO. A onda sam zapazila seriju Adini Feriha Koydum (serija mi upala u oči zbog glavnog glumca ) i pogledala sam nekoliko epizoda, tu je Hazal potpuno druga osoba,tj. glumi lik koji ne liči na Nihal, kako serija tako mi je i Feriha postala draga, Feriha koju je Hazal jako dobro, doslovce savršeno iznijela. Sad jedva čekam da serija počne na Novoj, pa da uživam u njoj, a posebno u Feriha-Emir scenama
Vjerujem da vas je mnogo, baš kao i ja, mrzilo Nihal, pa samim tim vam ni Hazal nije bila draga, ali vjerujem da će mnogi od vas nakon ove serije promijeniti mišljenje o ovoj nadarenoj i lijepoj mladoj glumici. Smatram da ću je i ja tek zavoljeti nakon što seriju pogledam u cijelosti
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline  
Old 10.07.2013., 17:41   #3
krasna cura.pogotovo oči.
mlada je ful,još će se s vremenom isprofilirati.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 10.07.2013., 17:44   #4
Hazal je stvarno prekrasna, ali i predobra glumica, skidam joj kapu, gluma joj je za svaku pohvalu!
Te dvije serije, AiM i AFK su nebo i zemlja, Nihal i Feriha, dva u potpunosti suprotna karaktera, Nihal koja je sve dobivala padajući u nesvijest i cmoljeći, te Feriha, snažna, borbena, djevojka s karakterom.
Koliko god ju mrzili i prezirali u AiM, toliko ćete je u AFK obožavati.
Priznajem da sam i ja bila skeptična kad sam slučajno naletila na 1.epizodu AFK, rekla sam, joj ne, opet ona mala Nihal iz AiM, bolje da ne gledam, ali drago mi je da ipak nisam odustala, jer me je osvojila već u prvoj epizodi.
Suprotnosti te dvije serije, i njene uloge samo pokazuju koliko je dobra glumica. Trebalo je moći odglumiti i ono mrtvo puhalo od Nihal a bome i Ferihu. Tek nakon što sam odgledala obje serije od početka do kraja, shvatila sam koliko je zapravo Hazal dobro odigrala ulogu dosadne Nihal, koliko je tu truda i rada uloženo.
Hazal je jako mlada, i uz glumačke vještine koje već sad ima, daleko će dogurati, način na koji ona glumi, što i kako je u stanju odglumiti je fascinantno, zaista ima talenta. Pred njom je uistinu svijetla budućnost.
Stvarno ne mogu nikoga drugog zamisliti u ulozi Ferihe, od početka do kraja ju je odigrala jednom riječju, perfektno!
Obožavam taj lik i Hazal
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 10.07.2013., 21:11   #5
njene službene stranice fb i twitter

https://www.facebook.com/HazalKaya110

https://twitter.com/HazalKaya110
Tamara21 is offline  
Old 10.07.2013., 22:14   #6
Slatka mi je.
Afro Dita is offline  
Old 10.07.2013., 23:11   #7
Gledao sam je samo kao Nihal i tu mi je bila bas draga. Hejteri odjebandus! Salim se, ali stvarno mi je draga Nihalka.
friend is offline  
Old 10.07.2013., 23:18   #8
Ja ću biti kulturan pa neću vrijeđat glumice koje ne volim na svakom koraku i bavit se njima . Hazal sam gledao samo u Ask-i memnu, nije me toliko nervirala, ono bila mi je podnošljiva zamislite

Ne znam da li ću gledat AFK , možda bacim pogled jer ionak' je suša na tv programima, ko zna možda mi se serija i svidi. Malo sam nešto vidio scene s onim malcem ,partnerom joj i nije me dojmio al' mlad je , popravit će se, ako već nije. Ne sudim nikad po ambalaži pa neću ni ovaj put.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 11.07.2013., 10:37   #9
Hazalin novi partner u "Son Ask" je Hakan Kurtaş (Can Uçar iz Ezela)
http://www.gecce.com/foto-galeri/unl...urpriz-partner
Baš me zanima kakav će biti par.

Hazal nije loša, eto, glumila je Nihal, ali to je samo uloga, drukčije ju ni nije mogla odigrati. Da je Beren bila Nihal, i na nju bi okretali očima.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.07.2013., 22:51   #10
Potpuno su drugačiji likovi Ferihe i Nihal. Bolja mi se čini kao Ferihe. Uglavnom, cura ima potencijala.
Afro Dita is offline  
Old 26.07.2013., 11:41   #11
Još malo slikica lijepe Hazal





https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphot...11590712_n.jpg


Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 26.07.2013. at 13:25. Reason: prevelika slika
Jacqueline265 is offline  
Received Infraction
Old 26.07.2013., 12:12   #12
Ja sam ju isto upoznala kroz ulogu Nihal, koji nisam i ne mogu smisliti i dalje, međutim kroz ulogu Ferihe me oduševila Stvarno ogromna razlika...
Cura ima talenta, a i što jest, lijepa je



__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Old 26.07.2013., 14:12   #13
kad god pišem o hazal uvijek počinjem s "ta mala halaz" ..
ta mala hazal u liku nihal me jako nervirala , ne kao glumica već kao lik..
mislim da sam ju „upoznala“ preko lika feriha da bi ju lakše podnijela i kao nihal..
ne mrzim nikoga pa ni fiktivne likove, tako da ju ja nisam mrzila...ali kao nihal mi je popila tone živaca…
čak sam ju u nekim trenucima i razumijevala ali sam previše voljela „onu drugu“ pa mi je samo tako tlak dizala i živce pila ..
ali kad sam ju prošlu godinu krenula gledati u liku fer, mene je oduševila…tu sam najviše uvidjela njenu kvalitetu glume…
meni je savršeno odigrala lik fer… bez obzira na moje nerviranje hazal je odlično igrala i lik nihal..
širina i kvaliteta njena gluma se i vidi na ta dva sasvim različita lika…
volim kad glumci mogu pokazat raspon glume a ne da uvijek igraju iste likove…
u liku fer je odlično prenijela krakter i fizičkim izgledom ga je utjelovila …
ta mala slatkica me baš ugodno iznenadila …odlična je ….
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 26.07.2013., 16:19   #14
Ljepotica nasa

A nisam znala da je glumila u Sili?
Tko je gledao seriju moze li napisati kakva joj je uloga bila?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 29.07.2013., 12:26   #15
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Ljepotica nasa

A nisam znala da je glumila u Sili?
Tko je gledao seriju moze li napisati kakva joj je uloga bila?
Bila je žrtva običaja.
Ali tamo koliko se sjećam imala je crnu kosu i jedva sam je prepoznala ali dobro je glumila i tamo
Sanja 451 is offline  
Old 29.07.2013., 16:26   #16
Meni izgledom nije ništa posebno,npr. usporedjujuci nju i glumicu koja glumi lik Hande,"Hande" mi je mnogo,ali mnogo ljepšaa...
Ali svaka čast joj na glumi,ima karizmu
__________________
Yo no me doy por vencido, yo quiero un mundo contigo !!
leytonforever is offline  
Old 30.07.2013., 09:36   #17
Kao glumica mi je ok.
Lepo je iznela lik Ferihe.
Mlada je,ima vremena,bice jos bolja.

Svidja mi se sto zna 3 strana jezika.

Zanima me koliko je teska posto sam procitala komentare da je debela.
I je l' znate nesto o privatnom zivotu,pricalo se da je sa Rizom K.,a ja je videla na nekoj slici sa nekim starijim covekom.
biljanap is offline  
Old 30.07.2013., 13:15   #18
gecce piše o hazal i povratku na male ekrane. ima i novih fotkica. btw. novi serijski partneri su mi totalno bzvz

Quote:
Glumica serijala "AiM" i "AFK" Hazal Kaya, nakon serije "SYB" nije mogla pronaći projekt koji bi joj odgovarao. Imala je stoga samo gostujući nastup u "Behzat C.". Iako boluje od dijabetesa što je uzrok prekomjerne težine, lijepu glumicu koja je otišla na glumačku edukaciju u Ameriku, su nedavno nemilosrdno kritizirali zbog kilaže. Dobra vijest je da se prošli tjedan vratila iz Amerike. Objavljeno je da će u novoj sezoni zaigrati u seriji "A.S.K.". Njezin lik u koji će dvojica biti zaljubljena će se zvati Azra. Partneri Hazal Kaye su Kaan Urgancıoğlu i Hakan Kurtaş. Očekuje nas emocionalni povratak na male ekrane, a pripreme za seriju su već počele. Hazal pazi na ishranu i bavi se tenisom, pa je tako povratila staru figuru. Na instagramu se mogla vidjeti slika sa instruktorom tenisa, a Hazal je spremna za novu sezonu.


hazal & fan 1
hazal & fan 2
hazal & 2 fanice
slike iz los angelesa 1 & 2
before & after slika

što se tiče dečka, ne znam je li i dalje aktuelan umut kurt (1981. godište). meni se čini da ipak nije, jer je prije nekog vremena (ne znam kada) viđena sa nekim fotografom, novinari odmah objavili da je to novi dečko, ali on se prije 3 dana pojavio sa svojom curom.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 30.07.2013. at 13:22.
Mina is offline  
Old 30.07.2013., 13:59   #19
Prošle godine u ljetu je bila sa Sarpom Bozkurtom, ne znam dal je on aktualan još uvijek.




A.S.K. počinje krajem rujna (Kanal D, producent Faruk Turgut).
Uz Hazal, glavne muške uloge imati će Hakan Kurtaş i Kaan Urgancıoğlu. Ostatak ekipe čine Aslıhan Gürbüz, Servet Pandur, Sevtap Özaltun, Nihal Koldaş i Gökay Müftüoğlu.
Bit će to ljubavna priča između Azre (Hazal Kaya) i Kerema (Hakan Kurtas).
Aslıhan Gürbüz će utjeloviti lik Sebnem, a Kaan Urgancıoğlu Cana u kojeg će se Azra kasnije zaljubiti.
Redatelj je Ömür Atay, a za scenarij su zaduženi Serdar Soydan i Nuran Evren Şit.

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=217715
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 05.08.2013., 14:21   #20
Hazal je stvarno odlična glumica. Ima lice djeteta i mislim da može odglumiti bilo koju scenu i karakter.
Ja sam je zavoljela u seriji Adini Feriha Koydum i mislim da uz Cagataya Ulusoya najbolje stoji na glumačkoj sceni!
Pixie123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.