Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2008., 08:48   #81
Quote:
Snjeguljica* kaže: Pogledaj post
je, na njoj super izgleda
istina, tetka dobro zgledi..vjerojatno jer je dva sata pedestčetri minute i trijestosam sekundi bila kod frizerke koja za frizuru običnim smrtnicima uzima petsto ojra bez griznje savjesti..znaci dogovorile smo se-pramenovi njet
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 07:10   #82
Crno - da!

Ovako....imam prirodno dugu tamno smeđu kosu i tamne oči. Neki mi čak govore da sam crna, ali nisam. Meni je velika želja imati crnu kosu i htjela bi se opiturati, ali me strah da mi to ne ispadne grozno, umjetno i da izgledam jeftino jer znam krcato osoba na kojima mi crna kosa izgleda katastrofalno, rijetkima dobro stoji. Što da radim, nikad se do sad nisam piturala, a želja mi je imati crnu kosu koja izgleda kao prirodna....
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 10:10   #83
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Ovako....imam prirodno dugu tamno smeđu kosu i tamne oči. Neki mi čak govore da sam crna, ali nisam. Meni je velika želja imati crnu kosu i htjela bi se opiturati, ali me strah da mi to ne ispadne grozno, umjetno i da izgledam jeftino jer znam krcato osoba na kojima mi crna kosa izgleda katastrofalno, rijetkima dobro stoji. Što da radim, nikad se do sad nisam piturala, a želja mi je imati crnu kosu koja izgleda kao prirodna....
Evo da ti se javi jedna crnka....prvo ću ti reći da je na ovom forumu većina cura protiv crne kose i vjerojatno će te svi odgovarati....
a sad ću ti ukratko reći da ako si sigurna da se želiš početi farbati to i učiniš....ja isto imam smeđu kosu i to mi je super...nekad se farbam u čisto crnu a nekad kao naprimjer sad uzmem onu s plavim odsjajem jer mi je to super po ljeti....i ne moram se farbat iduća 4 mjeseca jer mi se izrast ni ne kuži....Inaće sam imala i plave pramenove (katastrofa jer mi je kosa kovrčava pa se toliko uništila da sam se morala ošišat do ramena ),bila sam i crvenokosa ( dan danas se ne mogu riješiti tog pigmenta) a kad sam se pofarala na crno svi su ostali paf i rekli nek ne mijenjam boju Imam plave oči i prirodno sam tamnoputa i boju kose ću mijenjati jedino u skroz prirodnu (ako ikad budem)...
Eto sad sam napisala cijele litanije....
Svakom nešto stoji....i ponekad i crnke ostave čovjeka bez daha,ali istina je da ta boja ne stoji svakome....
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 10:49   #84
ta boja ne stoji svakome,recimo onoj sabini iz tm nikako nije stajala
al ako hoces sam daj,ja sam se 3 godine farbala u crno
ako imas crveni pigment jos bolje,jer ce ti se izrast onda manje vidjeti
no ako tolko hoces sam daj
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 12:27   #85
boja kose jennifer aniston

da li netko zna kakvi su to tocno pramenovi i kakva podloga?? ja nekako pretpostavljam da je to svjetlo smedja podloga sa pramenovima boje meda i/ili zlatnim pramenovime?? jesam li u pravu?? aj pliz pomagajte da mogu frizerki sto bolje objasnit (naravno da cu joj ponjet i sliku)
BillieJean is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 15:53   #86
pa frizerka će to najbolje znat, pretpostavljam. mene isto zanima koje to boje ona ima na glavi.
držim da izađeš s frizurom kakvu si želiš.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 22:44   #87
jao i meni je njezina boja prekrasna... istu takvu bi i ja htjela imati samo, ipak na njoj rade vrhunski frizeri, sumnjam da ću biti takve sreće da će mi frizerka točno pogodit' boju
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 23:36   #88
već 6 godina nosim frizerkama sliku Jennifer da mi naprave iste takve pramenove i bezuspješno,uvijek dobijem nešto potpuno drugačije.
ne znam jel ovi naši to ne znaju ili im je prekomplicirano pa ne žele...
u svakom slučaju reci im da ti stave puno površinskih pramenova(ne ono u dubinu,meni su jednom stavili skoro sve pramenove u dubinu,koje nitko ne ne vidi i za površinu je ostalo samo malo pa sam ispala šarena,prestrašno).

sretno!
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 18:07   #89
podloga smedja,a pramenovi u par nijansi,s tim da su po povrsini i oko face najsvjetliji.mislim da ima i neki preljev na svoju osnovnu prirodnu boju,da joj ne bude smedje i bakreno.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:00   #90
Crno N E
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:04   #91
Ja sam duuuuugo bila crna, i bila mi je SUPER, mada imam svijetliju put i svijetle oči. Sad sam smeđa, samo zbog želje za promjenom, al preporučam crnu
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:18   #92
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Crno N E
zasto ne
meni su crnke osobno najsexy od svih,opet je stvar jel ti stoji
ja idem u crno cim naraste kosa jos
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:19   #93
http://www.zvijezde.info/starrpictur...%20behlic.jpeg
al ako imas ovako neki ten i to definitivno nemoj,jos te smede obrve
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:30   #94
meni je super izgledalo na Sabini

jedna frendica se farba u tamno smeđe, da bi izgledala prirodna. ima smeđu kosu. prvi tjedan joj je kosa skroz crna, a nakon pranja postaje više smeđa, pa probaj tako.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:49   #95
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Ovako....imam prirodno dugu tamno smeđu kosu i tamne oči. Neki mi čak govore da sam crna, ali nisam. Meni je velika želja imati crnu kosu i htjela bi se opiturati, ali me strah da mi to ne ispadne grozno, umjetno i da izgledam jeftino jer znam krcato osoba na kojima mi crna kosa izgleda katastrofalno, rijetkima dobro stoji. Što da radim, nikad se do sad nisam piturala, a želja mi je imati crnu kosu koja izgleda kao prirodna....
Ja bih ti preporucila da se ne farbas,ne zato sto ti moze ne bi stajalo,vec sto prirodna tamno smesja kosa je meni predivna,
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:08   #96
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
meni je super izgledalo na Sabini

.
i meni isto
baš mi je super bio taj kontrast tena i kose..a i oči su joj dolazile do izražaja..
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:59   #97
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
i meni isto
baš mi je super bio taj kontrast tena i kose..a i oči su joj dolazile do izražaja..
meni nije,mozda zbog obrva
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 14:07   #98
..I ja bi se ofarbala na crno...trenutno imam ljubičastu kosu...boja patliđana...
Dal bi crna kosa pasala na zelene oči ili bolje ne?
Metal*girl14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 14:27   #99
Quote:
Metal*girl14 kaže: Pogledaj post
..I ja bi se ofarbala na crno...trenutno imam ljubičastu kosu...boja patliđana...
Dal bi crna kosa pasala na zelene oči ili bolje ne?
tebi??? da def,bas sam sad isla pogledat tvoju sliku
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 20:23   #100
crna kosa i zelene oči.....odlično.....
Drago mi je da se crnke javljaju.....mogla bi ovo postati naša tema....da se i mi malo okupimo.....
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.