Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2012., 19:15   #1
heeelp! njuškalo

Zanima je li netko kupovao od lewis223 ili kupnjaonline?
-marley is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:42   #2
upit

sto ali si prevaren javi u mail ako jesi tj na pp
-Leptirić- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:04   #3
Pozdrav, imam jedno pitanje, naime želim nešto kupiti preko njuškala (točnije neke djelove za kompjuter) i sada me zanima dali se može to nekako isprobati prije plaćanja, ili kako se osigurati u slučaju da je već plaćeno a roba je neispravna?
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:09   #4
Ima ljudi koji nude mogucnost probe ako ste blizu ako ne mozete kupiti macka u vreci ili pak super proci

Sent from my Lumia 710 using Board Express
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:47   #5
Quote:
Deliceus-Ri kaže: Pogledaj post
Ima ljudi koji nude mogucnost probe ako ste blizu ako ne mozete kupiti macka u vreci ili pak super proci

Sent from my Lumia 710 using Board Express
hvala na odgovoru, znam u tome i jeste problem što sam ja na jednom kraju Hrv a prodavač na drugom kraju Hrv

Znači ne psotoji nikakav način da se osigurate ili nekakvo plaćanje u roku 1 h nakon što se dobije paket ili nešto slično?
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 22:40   #6
Quote:
ibme74 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru, znam u tome i jeste problem što sam ja na jednom kraju Hrv a prodavač na drugom kraju Hrv

Znači ne psotoji nikakav način da se osigurate ili nekakvo plaćanje u roku 1 h nakon što se dobije paket ili nešto slično?
nije to ebay inace moja preporuka je da odustanes od toga,i cekas da naleti nesto blize tvojoj lokaciji
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.