Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2024., 16:28   #4961
Ima li igdje kod nas za kupiti ovakva sofa? U emmezeti ima slicna ali nema taburee i nije 3 sjedista nego 2. Ova se cini puno sira, veca.

https://ibb.co/f40W3bp
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 21:21   #4962
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Imaš u bauhausu takvih, alu, čeličnih, inox, kajaznam. Imaš i plastične koje se samo nalijepe. Zašto tiplanje? Nakeljiš ih montažnim ljepilom.
Vidim da imaju samo alu širine 5x5cm, da li se i metalne mogu ljepiti na zid i ako da kojim ljepilom?
wurzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 23:31   #4963
Vjerojatno možeš sa kvalitetnim montažnim ljepilom bez problema. Mogu li pitati čemu tako ozbiljna zaštita?
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 12:12   #4964
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
U potrazi sam za komodom, ali ovakvog stila:
https://www.svijetnamjestaja.hr/trgo...w/5582218.html

Iskustva s tom stranicom su podijeljena pa me zanima ima li itko dobro iskustvo s njima?

Hvala!
Znam da je ovo kasni odgovor, ali pošto mi se jučer raspao i drugi dječji krevet nakon godine dana korištenja, službeno proglašavam www.svijetnamjestaja.hr kao najgore iskustvo kupovine namještaja online do sada.

Namještaj je od poljskog proizvođača Lenart, rađen od tankog iverala sa nebuloznim rješenjima spajanja tako da se sve raspada par dana nakon sastavljanja, a sada ga valjda samo molitva drži na okupu.

Madraci koji dolaze sa krevetom imaju ugrađene "podnice" - podnice su u navodnicima jer je riječ o 3mm tankoj šperi sa 4 poprečno postavljene daščice, što puca ako baciš plišanog medvjeda nasred kreveta sa metra visine, a kamoli da može izdržati klinca od 30 kg.

Sami kreveti su tako sastavljeni da se kod najdužih stranica koje čine okvir onaj obojani sloj koji ide na iveral cijepa i raspada nakon godine dana, pošto ga drži sa svake strane jedan vijek u sredini. Teško za objasniti, možda uslikam ovih dana pa postam da vidite kako to izgleda.

A cijena sa svim popustima od "50%" je još duplo prevelika koliko to realno vrijedi. Ikea je Rolls prema ovome.

Podrška niti jednu reklamaciju ne priznaje - odgovor je doslovno "djeca ne znaju spavati, neispravno korištenje"

Moj savjet - zaobići ovu trgovinu u širokom luku. Jako širokom.
benedikt999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.