Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 09:54   #21
ja ovo citam i ne vjerujem. kao da je netko napisao ono što ja prolazim zadnjih mj dana.osim što imam još stvari koje su se događale.
-rozi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:56   #22
forum je prilično dobro mjesto da ih istreseš iz sebe
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 09:42   #23
Quote:
-rozi- kaže: Pogledaj post
ja ovo citam i ne vjerujem. kao da je netko napisao ono što ja prolazim zadnjih mj dana.osim što imam još stvari koje su se događale.
Nažalost ima toga još ali eto skratila sam priču koliko god sam mogla. Bilo je tu još scena i scenarija i to je i doprinjelo tome da napravim rez u svojoj glavi i da se maknem od istog.
mandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 09:55   #24
meni je samo žao što nemam smisao za pisanje, jel imam toliko materijala za jedan odlican roman!! i jedva cekam dan da se nasmijem sveme!! a doci ce i to!!
-rozi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 23:10   #25
Quote:
mandymandy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Odlučila sam s vama podijeliti ovu svoju priču ne zato što očekujem sažaljenje nego da mojoj duši bude lakše i možda da ovim putem pronađem nekakvog prijatelja ili prijateljicu koja će me razumjeti u ovoj situaciji.
Naime, imam 34 god. i prije par god upoznala sam dečka god dana starijeg od sebe koji je rastavljen. Meni to nije smetalo jer ja ljude ne sudim po tome.
Znam možda sam se trebala raspitati s kim se upuštam u život i to bolje al splet okolnosti me jednostavno odnio drugim putem.Upoznala sam ga u tuđem gradu i pozvala sam ga par puta k sebi u moj grad nastavili smo našu vezu i bilo je sve ok.
Na njegov nagovor odlučila sam pronaći svoju sreću u većem gradu gdje je on, naravno nać bolji posao ipak je veći grad gdje se nudi više mogućnosti. I uza sve to izgraditi naš odnos da počnemo živjeti zajedno.
Pronašla sam posao nije neznam kako plačen unajmili smo stan on je radio privatno i ono djelili smo koru kruha na polak.
Ta idila nije dugo trajala.
Kako sam došla u tuđi grad nisam imala nijednu prijateljicu već dvije poznanice koje su po njemu kurve tako da sam i njih izgubila. Ja sam postajala glupa, nisam znala kuhati šta god bi skuhala je bilo neslano ili začinjeno jednom rječju sam bila nesposobna. Kuća mi je bila uvjek prljava itd.
Kad bi se bližio datum stanarine on bi dan prije se napio i u kući ga nije bilo.
Sve je palo na mene , za režije nije ni znao .Kad god bi bio neki problem,svađa on bi otišao piti i pijan se naravno vračao meni i počeo me malterirati. Mjesecima sam platila stanarinu a on bi uredno došao prespavati pijan i rekao meni da ako mi smeta da idem vani spavati i da se gonim odakle sam i došla.
U kući je porazbijao sve koda je njegovo i to je ostalo na meni.
Sve sam ostavila radi njega ja se nemam gdje vratit i zato me i mrcvario.Završila sam u bolnici jednu noć molila sam ga da mi samo piđamu donese i ogrtač nije htio.Kada bi skuhao ručak a znao je to učiniti svi po lokalnim bircevima bi čuli tu priču kako on meni kuha čisti kako je meni, ne nama nego meni platio grijanje a jednu vestu koju mi je kupio za to je znalo polak grada.
Davala sam mu šanse i šanse al jednostavno kap je prelila čašu kad je počeo nazivati me droljom psihičkom bolesnicom i nakon što me izmaltretirao sam jednom i završila kod psihijatra jer sam ga se bojala i rekla sam da ću sebi nešto učiniti. Tada je svima govorio da sam ja bolesnica al ne što on meni radi.
Ja sam vesela osoba volim druženja al ovo više nisam ja bila.
Susjedi su mi rekli da mi tuče psa dok me nema što sam na životinji i primjetila te mu je išao na živce i papagaj koji krešti pa sam morala stajat pored ptice dok on pojede jer njemu ide na živce jer je tek došao s posla.
U tuđem sam gradu svima je ispričao svoju verziju a ja jednostavno sam se pomakla od njega i ne trudim se nikom ništa pričat niti ikad više mislim tako nešto sebi priuštiti.
Ako nekad i nisam bila u pravu nisam to zaslužila .
Ostala sam sama nepoznam nikog al evo ima već par mjeseci od toga da se oporavljam i sretna sam što sam se uzdigla i kad god ostanem sama nedam sebi da mislim na to sve.
Tražim samo neko društvo evo i ovim putem neko zdravo društvo jer nije lako biti sam u nepoznatom gradu preživljavati iz dana u dan a na sebi nosit ovakav teret.
Borim se koliko god mogu i vjerujem da ima još dobrih ljudi na ovom svijetu i da nije sve tako crno..........
:-)
Prošao isto samo od strane ženske osobe. Tak da ono, ne da je unistila moj zivot i svoj vec i zivote nasih staraca, uz to nocu je pisala budalastine mojim klijentima preko mog moba dok sam ja spavao, dok ekipi sa posla nisam objasnio sto se dogadja svi su me gledali kao maloumnika koji je pred otkazom zbog ponasanja. Medjutim nije samo tu stalo vec je na kraju sve digla na jednu razinu koja je sve stajala zdravlja, zivaca ali i novaca. Trebalo mi je 2 godine da pocnem ulagati energiju u pogled prema naprijed, godinu dana nakon toga proveo sam potpuno izoliran od svijeta, samo posao i kuca relacija, to je onaj dio kad jednostavno se moras iskljuciti od svega i svih ljudi, pa i obitelji i rodbine i resetirati dio po dio svog karaktera, izanalizirati sve i smoci snage i reci:"budalo, nisi ti odgovoran za ono sto se dogodilo, samo drugi put moras bolje procjeniti ljude!" nakon 3 godine krenule su i prve veze, poprilicno kaoticne, kao da sam postao magnet za cure sa nekim psihickim problemima koje je netko drugi izjebao u mozak, i u tim trenucima sam i dalje bio prenaivan mislivsi da valjda sam ja takva osoba pa takve ljude i zasluzujem oko sebe. nakon 5 godina povukao sam cisti rez preko noci i eliminirao cijelu svoju proslost od prijatelja, best prijatelja, sefova, kolega, poznanika i svaku mogucu osobu koju sam upoznao jos od vrtica i poceo sve od pocetka.

Nije se tu radilo o nekoj velikoj ljubavi zbog koje sam patio, zenska je za mene duh, cak i kad je vidim jednostavno prolazim pored nje kao da ne postoji, a na pozdrave i slicno uopce ne reagiram, kao da gledam kroz zrak u daljinu, cak mi ni najmanja doza emocije se ne pojavi, ni mrznja i suosjecajnost - da umire ne bi ni trepnuo, bilo kakvog osjecaja, jednostavno ona za mene vise ne postoji u ovom svemiru. Nakon 6 godina ponovno zivim punim plucima, ne dira me apsolutno nista vise i uvijek govorim direktno sto mislim bez obzira na sve, ne skrivam se vise iza lijepih rijeci pazivsi da nekog ne uvrijedim a i naucio sam izkontrolirati emocije kada osjecam da cu se rastaviti zbog nekih rijeci i odluka - tako da sada vise nije problem moja pretjerana strast, vec racionalnost kod donosenja odluka (kazu bivse).

Postoje ljudi, dragi ljudi sa kojima se prica sa paznjom i ljubavlju, i postoje oni za koje me boli kurac za njihovo misljenje, ideje i sto oni misle o meni. Ne gledam godinama vise tv, ne citam novine, ne posjecujem portale medijske, uglavnom sve sam odrezao. Ima dana kada mi se neka osoba svidi i upadnem u crne misli gdje zablokiram jer znam da imam usranu proslost koju nijedna do sada zenska nije uspjela prozvakati, znam da proslost ne mogu odrezati i da kad tad ce se sa nekim povest razgovor o tome i da ljudi cesto ostaju sokirani i u nevjerici. Najradije bih da nikad ne moram vise pricati o svojoj proslosti i da taj dio mogu odrezati, ali to nije fer prema drugim ljudima koji zasluzuju znati ako pitaju i ako odnos postaje ozbiljniji. Ne trudim se vise dokazati nijednoj zenskoj nista, pokazem joj u vezi tko sam i sto sam prije nego razvucemo klupko proslosti, stvar je sto ljudi vide samo ono sto zele vidjeti, a ne osobu koja trenutno stoji sada ispred njih, tako da ljudi cesto druge ljude vide samo kroz proslost a ne kroz ono sto je sada i sto ce biti, jer strah od loseg i drustvena norma potrosenog ipak ima veliku ulogu i za osobe koje se kunu da sus voje i ne drze do stava vecine.

Bitno je da si se izvukla. Njatezi putevi su oni zbog kojih mirno nocu spavamo, bez obzira sto jako malo dobrog donose, kad se ono dogodi vise cjenimo ono na sto smo gledali poprijeko, te i sa vise strasti se pristupa zivotu nego sto je to slucaj kod osoba koje preuvelicavaju svoje zivotno iskustvo ili nemaju apsolutno nikakvih trauma zbog kojih su morali potegnut i posljednji atom snage i dat snagu najmanjoj iskri na svijetu. Jer znas svoju granicu i znas svaki svoj osjecaj i kako ces se osjecat kad sve krene po zlu, i upravo zbog spoznaje tih osjecaja, emocija bit ces vjerojatno spremna otvoriti se puno vise, ne dopustivsi da te ista vise omete u tome sto zelis jer sada znas kako se ne predati losem utjecaju drugih ljudi, tak da osmijeh je uvijek iskren i cest tijekom dana.

Zadnje uređivanje ekho : 02.10.2015. at 23:24.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 09:54   #26
Quote:
mandymandy kaže: Pogledaj post
Znam možda sam se trebala raspitati s kim se upuštam u život i to bolje al splet okolnosti me jednostavno odnio drugim putem.
Prije svega, čestitam na tome što si ga ostavila.
A sad imam jedno pitanje, ne samo tebi upućeno, puno je takvih slučajeva - šta vas spriječi u tome da se raspitate o osobi s kom se upuštate u vezu? Nedavno sam imala situaciju gdje se bliska osoba upustila u vezu s bolesnikom koji je patološki lažljivac, nasilnik, bolesnik na svim razinama. Kad ga je upoznala, njegova priča je bila da je friško rastavljen, te da su ga djeca (odrasla) rastavila od žene da bi se domogla njegovog novca. I prijatelje su nagovorili da ga ostave. Dakle, čovjek sa 60 godina, niti jedno od četvero djece uopće nema kontakt s njim, nema ni jednog prijatelja. I to njoj nije bilo sumnjivo. Zašto??
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 11:42   #27
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Prije svega, čestitam na tome što si ga ostavila.
A sad imam jedno pitanje, ne samo tebi upućeno, puno je takvih slučajeva - šta vas spriječi u tome da se raspitate o osobi s kom se upuštate u vezu? Nedavno sam imala situaciju gdje se bliska osoba upustila u vezu s bolesnikom koji je patološki lažljivac, nasilnik, bolesnik na svim razinama. Kad ga je upoznala, njegova priča je bila da je friško rastavljen, te da su ga djeca (odrasla) rastavila od žene da bi se domogla njegovog novca. I prijatelje su nagovorili da ga ostave. Dakle, čovjek sa 60 godina, niti jedno od četvero djece uopće nema kontakt s njim, nema ni jednog prijatelja. I to njoj nije bilo sumnjivo. Zašto??
Pozdrav,
ja neznam zašto dotična to nije skužila i odgovarat i sudit ju. Ja mogu reći za svoj slučaj da je moj bio jako dobar glumac, a ja sam se nepromišljeno povela za time a kad sam skužila već mi je bilo kasno.Zašto???Zato što osoba u strahu više ne razmišlja normalno jer s njenim umom upravlja strah.
A to je nešto jako ružno........
mandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 13:07   #28
Mandymandy, rozi i ekho: suosjećam i želim vam sve najbolje.



I da budete veseli i sretni u budućnosti.



Ne opterećujte se prošlošću - svatko tu ima crnih detalja, važno je što radimo sada.
Chevalier is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 15:05   #29
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
I to njoj nije bilo sumnjivo. Zašto??
zato što je muljaža bila dobra, uloga odglumljena za oscara i to je to. A zašto im nitko ništa ne kaže u takvim situacijama? Misliš da ljudi slušaju tada?
Evo jučer sam se s frendicom, ajde neću reći posvađao ali imao popriličnu raspravu samo zato jer me je pitala da joj s muške strane proanaliziram ponašanje nekog fuckera i naravno nije joj se svidjelo to što imam za reći. Jer on je super a ja ju eto lažem jer ju sigurno potajno želim opaliti....da, sigurno ću si opet dopustiti da se s nekim uvučem u takav razgovor, amaterska greška
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 00:33   #30
Quote:
Chevalier kaže: Pogledaj post
Mandymandy, rozi i ekho: suosjećam i želim vam sve najbolje.



I da budete veseli i sretni u budućnosti.



Ne opterećujte se prošlošću - svatko tu ima crnih detalja, važno je što radimo sada.
Veliko hvala
mandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 00:40   #31
Bolje biti i sama nego sa takvim manijakom

Rozi sretno da sto prije raskines takvu lošu vezu. Bježi cim prije. Nitko nije dužan trpiti zlostavljanje.
My little angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.