Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 13:57   #1
Koliko je iskrenost bitna u vezi/pitanja koja nikad ne bismo trebali postaviti partner-u/ici?

Nova veza je novi početak za oboje...Da li to znači da prošlost trebamo u potpunosti zaboraviti i nikad ne spominjati.Da li je temelj kvalitetne veze iskrenost o svemu pa cak i o "škakljivim" temama ili je neke stvari bolje nikad ne saznati?...Koja pitanja nikad ne bismo trebali postaviti partner-u/ici?

Zadnje uređivanje Kassius Hero : 07.04.2017. at 14:36.
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:27   #2
Zasto je broj partnera = cura zna sto joj pase u sexu?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:29   #3
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Zasto je broj partnera = cura zna sto joj pase u sexu?
Hahaha pa to se valjda podrazumijeva...čudilo bi me da cura koja nema iskustva zna što voli..
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:29   #4
nejasna mi je svrha tog pitanja.
jasno bi mi bilo da želiš ispitati je li promiskuitetna, ali ovo mi nije jasno.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:31   #5
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
nejasna mi je svrha tog pitanja.
jasno bi mi bilo da želiš ispitati je li promiskuitetna, ali ovo mi nije jasno.
Možda sam loše formulirao pitanje..Trenutno mi je puno stvari na pameti..konkretno me zanima da li uopce treba postavljati ovakva pitanja li to nije bitno
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:48   #6
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Možda sam loše formulirao pitanje..Trenutno mi je puno stvari na pameti..konkretno me zanima da li uopce treba postavljati ovakva pitanja li to nije bitno
apsolutno ne
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:52   #7
Oduvijek sam bio za iskren i otvoren pristup i komunikaciju o bilo kakvoj temi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:52   #8
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Možda sam loše formulirao pitanje..Trenutno mi je puno stvari na pameti..konkretno me zanima da li uopce treba postavljati ovakva pitanja li to nije bitno
pa ako je tebi nešto bitno, pitaj.

ali ne kužim kako bi to izgledalo. pitaš i ona ti kaže neki broj. i što onda?

nije valjda da bi pričao o njenom seksu s drugim partnerima.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:56   #9
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
čudilo bi me da cura koja nema iskustva zna što voli..
Hm..da. Iznenadio bi se.

A ako ti iskustvo mjeriš (samo) po broju partnera, good job
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:58   #10
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Hm..da. Iznenadio bi se.

A ako ti iskustvo mjeriš (samo) po broju partnera, good job
da li bi mi mogla to malo pojasniti
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:03   #11
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
pa ako je tebi nešto bitno, pitaj.

ali ne kužim kako bi to izgledalo. pitaš i ona ti kaže neki broj. i što onda?

nije valjda da bi pričao o njenom seksu s drugim partnerima.
nije stvar u broju nego u tome što bi meni značilo kad bi djevojka bila iskrena i otvorena o njenom životu, intimi ali opet pokušavam da shvatim zašto bi uopće postavljao ovakva pitanja...Imam osjećaj da jedine dvije stvari koje bi muškarac trebao da zna su kad se prvi put poljubila i koliko je imala godina kad je izgubila nevinost..Sve ostalo su bespotrebna pitanja...
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:12   #12
Ja bi pitala i voljela znati broj s koliko njih je ukupno bio, i jesu li to uglavnom bile neke veze, nesto ozbiljnije ili vise ff/ons odnosi. Samo to dvoje, ostale detalje ne zelim znati. Zapravo ovo drugo mi je puno bitnije nego sami broj.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:18   #13
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ja bi pitala i voljela znati broj s koliko njih je ukupno bio, i jesu li to uglavnom bile neke veze, nesto ozbiljnije ili vise ff/ons odnosi. Samo to dvoje, ostale detalje ne zelim znati. Zapravo ovo drugo mi je puno bitnije nego sami broj.
Budimo realni niko ne želi znati detalje Moj stav je da su komunikacija i iskrenost temelj svake zdrave veze i da bi trebali biti iskreni o svim aspektima našeg život uključujući i sex..Da li bi tebi smetalo kad bi te dečko pitao ovakve stvari ili bi ti bilo drago da možete otvoreno bez srama pričati o svemu?
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:30   #14
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Budimo realni niko ne želi znati detalje Moj stav je da su komunikacija i iskrenost temelj svake zdrave veze i da bi trebali biti iskreni o svim aspektima našeg život uključujući i sex..Da li bi tebi smetalo kad bi te dečko pitao ovakve stvari ili bi ti bilo drago da možete otvoreno bez srama pričati o svemu?
Ne bi mi smetalo ako bi me pitao ovako nesto kao sto sam navela da bi ja njega. Ne mora biti tocno isto to, ali tak nesto. Ako bi me poceo resetati o najsitnijim i manje bitnim detaljima, to mu ne bi isla govoriti, jer to ne mora znati Znaci otvoreno da, ali do neke mjere, jedan dio treba i zadrzati za sebe.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:37   #15
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne bi mi smetalo ako bi me pitao ovako nesto kao sto sam navela da bi ja njega. Ne mora biti tocno isto to, ali tak nesto. Ako bi me poceo resetati o najsitnijim i manje bitnim detaljima, to mu ne bi isla govoriti, jer to ne mora znati Znaci otvoreno da, ali do neke mjere, jedan dio treba i zadrzati za sebe.
Potpis...
Slično razmišljamo.... nije toliko ni bitan broj koliko da ti da neke "smjernice" kakav ima stav o vezama, sexu itd..Zato mislim da ovo nebi trebalo biti taboo tema..
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:38   #16
moje je pravilo da nikad ne postavljam pitanja za koja nisam spremna cuti odgovor. kako s partnerom, tako i u drugim odnosima i situacijama. jel se ne mogu nositi s bilo kakvim odgovorom po pitanju njegovog prijasnjeg sexualnog zivota? onda to i ne pitam. ali ako mi je svejedno jel ih imao 5 ili 50, onda mogu i postaviti to "skakljivo" pitanje.
ono sto mi nikad nije bilo skakljivo za pitati su pitanja vezana za zdravlje, odnosno, spolne bolesti, te da li je imao ikakvih aktivnosti koje bi mogle utjecati i na mene.
vezano za emocionalnu stranu, to pustim da vidim koliko sam moze i zeli podijeliti. mene to bas mnogo i ne zanima (jel plakao 3 dana ili 3 mjeseca kad ga je bivsa ostavila). a posebno se ne raspitujem kakve su to zene bile - dobre, njezne, osjetljive, krute i sl. ne vidim poantu u tome da ja te stvari znam, niti mi pomazu, niti me briga.
uglavnom, sto idem starija to sve manje postavljam pitanja. kao klinka sam bila spremna poginuti za istinu. sada? ma kakva istina...samo da sam ja zen.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:38   #17
Toliko o ljubavi i povjerenju
Ja osobno,da me se pita u vezi sa voljenom bilo kakve stvari ja bi joj rekao jer ne vidim smisao da presutim nesto sto me se pita i sto moju partnericu bi zanimalo
Ako sam u vezi sa osobom koju volim i koja voli mene onda volim i takvu vezu,bez tajni,bez muljaze,bez sakrivanja ...
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:04   #18
Koliko je iskrenost bitna u vezi/pitanja koja nikad ne bismo trebali postaviti partner-u/ici?

Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Hahaha pa to se valjda podrazumijeva...čudilo bi me da cura koja nema iskustva zna što voli..


Po meni broj partnera ne garantira 'iskustvo'.
Bar ne takvo o kojem ti pricas.
Moze osoba imati jednog partnera a znati sto joj pase i to isto verbalizirati tebi i uvesti to u vas sex.
A isto tako moze imati deset bivsih partnera pa ne znati sto joj pase.

Meni je to pitanje glupo.
O bivsima bez problema razgovaram, iskrena sam i moji partneri su u globalu znali koliko sam ih imala prije ali sam broj mi je u svemu tome manje bitan.


Kao sto su vec neki napisali, od proslosti trenutnog partnera od samog broja bitnije mi je to je li bio u dugoj vezi- jedna/vise njih ili je vecina bila ons, je li imao kakvih zdravstvenih problema- testiranje za std i tako to...
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:27   #19
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ja bi pitala i voljela znati broj s koliko njih je ukupno bio, i jesu li to uglavnom bile neke veze, nesto ozbiljnije ili vise ff/ons odnosi. Samo to dvoje, ostale detalje ne zelim znati. Zapravo ovo drugo mi je puno bitnije nego sami broj.
vjerojatno neće biti iskren
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:29   #20
U fanaticnoj sam potrazi za istinom. Govorim istinu, hocu znati istinu.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.