Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 16:13   #5621
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Znaci umjesto onih silnih prijateljskih turneja po SAD-u i Kini FIFA odlucila da ona hoce svoj dio kolaca.
Ne, te turneje se igraju mjesec dana poslije. Ako ovo ide umjesto Kupa konfederacija, a ide, igrat će se u lipnju. Onda pripreme za novu sezonu počinju u srpnju i ide se opet u Kinu i SAD i slično.

Godinama se zaziva prekid Kupa konfederacija, da se igrači odmore, i ukinuše ga - te zamijeniše natjecanjem gdje će igrati još više igrača, krem de la krem.

Nisu normalni, sve povećaše, sve ide na skupine s neparnim brojem sudionika i slobodnim danima, totalno su poludjeli u svojoj manijakalnoj gramzivosti. Uskoro će i sva omladinska prvenstva imati 48 sudionika - sad imaju 24, te će se igrati u više zemalja. Švicarski gnom ne staje, besraman je.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:20   #5622
https://en.wikipedia.org/wiki/2019_A...ns#Group_stage

Ovo mi je skroz promaklo - u srpnju su povećali broj sudionika Afričkog kupa nacija sa 16 na 24 Dakle i nakon što su kvalifikacije počele oni mijenjaju format natjecanja Koji luđaci majketi

Jedino što je ispalo super je što u kvalama sada prva dva iz svih skupina idu na AFKOn
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:30   #5623
Da, da, donijeli su odluku i nije im se dalo čekati. Navodno je novi potpredsjednik to tražio (s ciljem da Kamerun odustane - ionako su bili u kašnjenju sa stadionima za planirani turnir sa 16 sudionika) i kao zamjena upadne njegov Maroko, ali nije ispalo kako je zamislio pa je zasad Kamerun i dalje domaćin. Nije jedini koji to želi, devet uzastopnih turnira bi trebalo biti održano u crnoj (praktički sve u zapadnoj) Africi (Gana, Angola, Gabon/EKG, JAR, EKG, Gabon i tri planirana Kamerun, Obala Bjelokosti, Gvineja).

Igra se u ljetnom terminu, a pomiču i klupski kalendar - 2018. natjecanja idu po starom terminu, od veljače do studenog, a onda odmah u prosincu počinje nova, brza sezona koja će trajati do svibnja kada će okruniti prvaka za 2018./19. Onda od kolovoza počinje u terminu kolovoz - svibanj.


Što se tiče Azijskog kupa, za 2023. su tri kandidata - Kina, Južna Koreja i Indija. Kina je bila domaćin 2004., Južna Koreja 1960., Indija nikad. Zanimljivo da korejska kandidatura nema Seoul među gradovima domaćinima, a nema ni Daegua, najvećeg korejskog stadiona s Mundijala 2002. Tajland i Indonezija, domaćini 2007., su odustali. Po rotaciji, nakon zapada dolazi istok pa sa zapada nema kandidata. Odluka je u svibnju.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:05   #5624
Kada počinje ovaj zimski prijelazni rok?
Nur Gatrhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 12:12   #5625
Aktualnosti

1.1
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 13:17   #5626
Po wikiju, igrat će se i kup konfederacija 2021
https://en.m.wikipedia.org/wiki/2021...ederations_Cup
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:33   #5627
Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
Po wikiju, igrat će se i kup konfederacija 2021
https://en.m.wikipedia.org/wiki/2021...ederations_Cup
Ako se bude igralo, to znači da neće biti ove nedavno predložene monstruoznosti koja bi zamijenila trenutno SP klubova.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:15   #5628
Prosinečki novi izbornik Bosne i Hercegovine
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:37   #5629
ss.ba na aparatima
Aubameyang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:43   #5630
Prosinečki
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:48   #5631
Ne zna on ni sam gdje se uvalio

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:21   #5632
Slutim medijsku ofanzivu sarajevskih medija nakon prvog po njima "kiksa"

"sve ovo što (ne)radi Prosinečki mogao je raditi naš Amar. A Amar pozna još i mentalitet, za razliku od ovog plaćenika":klap:

S druge strane, postoji mogućnost da Robi to sve razjebe i od njih napravi vrlo solidnu reprezentaciju. Di će bit kralj, car, raja i ekstra šmeker koji pije, puši i jede masno, a uz to ih je odveo na EP i učinio ozbiljnom ekipom. Što do sad nisu bili, čast pokojem izuzetku. U svakom slučaju popratit će se pomno ova priča
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 11:34   #5633
Jel on igdje napravio ikakav uspjeh?

Zapravo je on sada jedan korak do balkanskog trenerskog hat-tricka po čemu će biti unikatan. Ako preuzme Hrvatski Dragovoljac (što je zicer je jer tamo i igrao za grah), bit će jedini koji je vodio i četnike i mudžahedine i ustaše. Robi spaja svjetove, lopta ne zna granice.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 14:59   #5634
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Jel on igdje napravio ikakav uspjeh?

Zapravo je on sada jedan korak do balkanskog trenerskog hat-tricka po čemu će biti unikatan. Ako preuzme Hrvatski Dragovoljac (što je zicer je jer tamo i igrao za grah), bit će jedini koji je vodio i četnike i mudžahedine i ustaše. Robi spaja svjetove, lopta ne zna granice.
Sa Karabuksporom je osvojio 5. mjesto što je za sada najveći uspjeh tog kluba. Sa Azerima je djelovao čisto solidno obzirom da su Azeri talentom zbilja deficitarni. Da se naosvajao trofeja baš i nije, ali ajd, daleko je on od lošeg trenera.
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:05   #5635
To je bio Kayserispor.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:05   #5636
Jedno je sigurno, Prosinecki je mogao naci finansijski puno bolji posao.
Drago mi je da ima ljudi kojima para nije sve.

Jedino ako nije planirao preko BiH naci neki dobar posao.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:05   #5637
Miura i u 50-oj produzio ugovor sa Yokohamom na jos godinu dana
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:19   #5638
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Miura i u 50-oj produzio ugovor sa Yokohamom na jos godinu dana
Sprdnja
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:10   #5639
neka mi neko objasni...u Afriki se igra neki kup AKN!..koliko ja znam,prebacili su termin sa januarja na junij,jul
photosensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:55   #5640
Quote:
photosensitive kaže: Pogledaj post
neka mi neko objasni...u Afriki se igra neki kup AKN!..koliko ja znam,prebacili su termin sa januarja na junij,jul
Igraju reprezentacije sastavljene isključivo od igrača koji igraju u domaćim ligama, znači za Nigeriju igra reprezentacija nigerijske lgie.

Ovo je četvrto izdanje, mislim.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.