Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 22:33   #61
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Ma sigurno je plačala režije.
E ak nije buksala onda su rezije. Kaj, nije mogla otici na masazu ili platit Alki rucak i butelju vina?




I da je buksala, radila je to s Dikanovim blagoslovom.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 22:45   #62
Isuse, postala sam kiss.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 22:49   #63
I ti Gzena radis goblene?
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 13.12.2017., 22:49   #64
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post

a možda je jednostavno i ona loša osoba?!
pa prema ono što znam, tj kolko ju znam iz nekih prijašnjih vremena, ne bi rekla... ali ok, možda i ja loše procjenjujem

Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Nebitno, prvo je dizala pa trošila. ili stavljala na stranu.
šta god da je radila s njima, radila je uz mužev blagoslov - i to je poanta cijele priče
nevažno kome je to normalno, kome moralno i ko tako bi ili ne bi u njenoj situaciji. gola je činjenica da je ona te novce trošila/buksala uz znanje i odobravanje vlasnika tog novca i da ne postoji pravna osnova po kojoj bi ona sada trebala vratiti te novce
je l zbilja tako teško razlučiti te pojmove?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 13.12.2017., 22:50   #65
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
E ak nije buksala onda su rezije. Kaj, nije mogla otici na masazu ili platit Alki rucak i butelju vina?




I da je buksala, radila je to s Dikanovim blagoslovom.
Ma neka je, nemam niš protiv. Ali eto staro đubre ju je ovako sjebao.
Niolina is offline  
Old 13.12.2017., 22:51   #66
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Isuse, postala sam kiss.
pa da!!! totalno ste neshvatljive Vlatkoljupke, branite je bolje nego što bi ona ikad samu sebe mogla, jer taman vam fali one doze samoljublja i pljuvanja po drugima i malograđanskog izražavanja svojstvenog njoj- inače bi čovjek pomislio da se ona ulogirala i piše

al dobro, za tebe znamo tko si, pa znamo da nisi Vlatka!
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 13.12.2017., 22:53   #67
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
I ti Gzena radis goblene?
Da. Vlatka na pojilu mi je novi.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 22:54   #68
zaboravila si reci da nase koke imaju bar 10x ako ne i 100x vise upotrijebljenih/upotrebljivih sivih stanica. kod vp iste jedino drze frizuru i obrve.

gzeno

nisam jos legla
countrywoman is offline  
Old 13.12.2017., 22:55   #69
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Isuse, postala sam kiss.
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
I ti Gzena radis goblene?
ma nasisajte mi se
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 13.12.2017., 22:56   #70
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
pa prema ono što znam, tj kolko ju znam iz nekih prijašnjih vremena, ne bi rekla... ali ok, možda i ja loše procjenjujem



šta god da je radila s njima, radila je uz mužev blagoslov - i to je poanta cijele priče
nevažno kome je to normalno, kome moralno i ko tako bi ili ne bi u njenoj situaciji. gola je činjenica da je ona te novce trošila/buksala uz znanje i odobravanje vlasnika tog novca i da ne postoji pravna osnova po kojoj bi ona sada trebala vratiti te novce
je l zbilja tako teško razlučiti te pojmove?
Normalno i slažem se. Sve je to bilo u redu dok mu nije nabila rogove..a onda je on sjebao nju. Vidiš da je našao "pravnu osnovu"
Niolina is offline  
Old 13.12.2017., 22:57   #71
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
E ak nije buksala onda su rezije. Kaj, nije mogla otici na masazu ili platit Alki rucak i butelju vina?
Zato kaj kod alke nikad nije samo jedna butelja:kaževlatka:
Glupa je ko noć.Maestralno glupa.Žao mi je ali s pet banki bit doslovno na ulici bez svoje love.....
Trebala je ono staro đubre riješit u snu dok je bilo vrijeme.Hitit ga po stepenicama.Mišomor u ručak.Oleandar u čaj.Bilošto!!
Dammy is offline  
Old 13.12.2017., 23:05   #72
Baš gledam ovaj ispis... žena je 14.4.2006. speglala 6.200 kuna, drugi dan opet 2.000...cijelu moju plaću u dva dana
Niolina is offline  
Old 13.12.2017., 23:10   #73
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
nego, Jele nam se malo popravila u licu..
http://www.showbizzmagazin.com/jelen...e-kombinacije/
Dodijeli.

Malo čudno izgleda, da.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 13.12.2017., 23:16   #74
Vlatkin intervju za index nije da nije rekla istinite stvari, ali ponovno potenciranje nje kao žrtve i uspješne žene..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 13.12.2017., 23:18   #75
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post

A ta uz sebe ni psa nema, ni prijatelja ni kolegu. Pa valjda to nešto govori o njoj kao osobi.
Pa ne znam. Ima puno loših ljudi koji imaju prijatelje.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 13.12.2017., 23:31   #76
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Baš gledam ovaj ispis... žena je 14.4.2006. speglala 6.200 kuna, drugi dan opet 2.000...cijelu moju plaću u dva dana
Sorkac, po zaslugama, nisi dovoljno lijepa i elokventna

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Pa ne znam. Ima puno loših ljudi koji imaju prijatelje.
Čak je i Sanader nakon svega imao 2 poštena prijatelja, što je opet 2 više nego Vlatka jebate ispada da su svi pametniji od nje, s malo više životne i socijalne inteligencije
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 13.12.2017., 23:36   #77
Aleks Grdic is back
Mora se urediti za vjencanje.
Pred kamerama ce ju botoksirati I filati Irijana Rajkovic. Ta valjda ne zna kako bi si odradila postenu reklamu, valjda je Aleks najvise rangirana ocajnica koja je pristala da ju ova pred kamerama fila.

Rajkovicka je kcer vlasnika Medikola.
bystanderica is offline  
Old 13.12.2017., 23:57   #78
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Vlatkin intervju za index nije da nije rekla istinite stvari, ali ponovno potenciranje nje kao žrtve i uspješne žene..
a daaaaj, opet je nekoliko puta uspjela ponoviti kako je lijepa i pametna

i moš mislit kak su se njoj javile na stotine žena da joj se požale na potlačenost ženskog roda u Hrvatskoj i izraze joj potporu evo očekujemo i Kolindino izvanredno obraćanje

želi da joj se po instagramu share-aju hashtagovi #ijasamlijepaiuspješna
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.12.2017., 00:04   #79
Ma nije ona cak tolko glupa kolko za sebe misli da je jako pametna.
Ako ne i najpametnija.
Hannah 3 is offline  
Old 14.12.2017., 00:25   #80
Meni je kod nje smiješno što se drži kao diva, a zapravo je seljača. Nema tih Gući bundica kojima možeš kupiti damstvo. To javno pljuvanje po bivšima i kolegicama mi je dno.

Bolje da se registrira na Moje Krpice i proda odjeću, za slučaj da mora vratiti pare.
asdfgh is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.