Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 11:23   #21
Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post
Caaaoo, evo da se javim sa povratnom informacijom. Doslo je do pomirdbe sa bivsim. Navodno je shvatio sve svoje pogreske i pokusava se promjenit, trudit. A sada vidjet cemo. Ali svejedno imam jedno pitanjce, naime postoji iz vremena prije pomirdbe jedna osoba za koju me zanima kakvo mjesto ce imat u mome zivotu. Jer vjerujem da ce imati jedno od bitnijih, ali nikako se uvjeriti u to. Osoba je blizanac, rodjena 10.06.1997. Neznam tocno vrijeme

Moja natalna karta:
tinypic.com/view.php?pic=xkyxed&s=9#.WIaeCDTtac2
Caooo, evo samo da nadopunim informacije vezane uz post od 24.01. Covjeceee da je vec toliko proslo.
Naime osoba rodjena 10.06.1997. rodjena je u 22:20 i umedjuvremenu mi je postala decko a pitanjce cu samo malo preformuirat. Da li cemo uspjet prebrodit sve te neke stvarcice koje smo i do sad uspjelavali i ostati zajedno? Jer vidim se s tom osobom zaista na duge staze.
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:59   #22
http://i67.tinypic.com/155noqo.jpg

moje pitanje se odnosi na ljubav ...nedugo sam zapocela nesto sa osobom rodjenom 27. 04. 98 u rijeci (ne znam u koliko sati) pa me zanima dal ce se razvit nesto vise od toga?

zadnja veza je bila od 09. 12. 2010 do 01. 08. 2017

Zadnje uređivanje musta-leski : 30.08.2017. at 15:42.
musta-leski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:27   #23
Pozdrav

zanima me kad mogu očekivati da ću upoznati nekog te ostvariti vezu. Prva i zadnja veza(istospolna) je trajala od 10/2011-3/2015 godine.

Hvala unaprijed


natalna
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:54   #24
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Pozdrav

zanima me kad mogu očekivati da ću upoznati nekog te ostvariti vezu. Prva i zadnja veza(istospolna) je trajala od 10/2011-3/2015 godine.

Hvala unaprijed


natalna
Zainteresovala me je tvoja karta, zbog zanimanja za isti pol, a stara astrologija kaze da za to ima vise razloga:

ASC je u terminu Marsa, Mars kao vladar termina je u terminu Saturna koji je vladar VII I u terminu je Merkura.
DSC je u terminu Merkura.

Pre svega vidi se snazna dominacija Merkura koji je najcesci pokazatelj ljubavi ka istom polu.

Sunce u znaku Merkura I terminu Venere.
Venera, Mesec I Merkur u Lavu, termin Merkura.
Mesec kao vladar ASC se odvaja od Venere I aplicira ka Merkuru, Mars debiltiran I slab u znaku Venere.

Takodje, Sunce je ispod horizonta I van sekte pa dominiraju nocne planete, Mesec, Venera I Mars.
Venera je orijentalna, aplicira ka Suncu I u helijackom zalasku, ova Venera je aktivna I muska I vlada I 5 poljem.

Moguce je da ce te pokrenuti ulazak Jupitera u Skorpiju kada bude kvadrirao planete u Lavu, I prvo vladara 7, Saturna na pocetku Vodolije.

Jupiter je uglavnom nosilac desavanja kada menja smer, zastaje da krene retro ili krece direktno.
Trenutno imamo direktno kretanje Saturna I jednu vrlo znacajnu pojavu, ponovno rodjenje Marsa, koji je sada sa Merkurom u konjunkciji na tvom Jupiteru, a Mars ce svoj.helijacki izlazak doziveti za par dana I to u Devici.
Ovo bi za tebe mogli biti interesantni dogadjaji.

Uglavnom, helijacki izlasci planeta su kao I mlad Mesec, donose nesto novo, sveze, kao ponovno rodjenje planete koja je sada u punoj snazi.
Uz to I Venera je usla u Lava.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:15   #25
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zainteresovala me je tvoja karta, zbog zanimanja za isti pol, a stara astrologija kaze da za to ima vise razloga:

ASC je u terminu Marsa, Mars kao vladar termina je u terminu Saturna koji je vladar VII I u terminu je Merkura.
DSC je u terminu Merkura.

Pre svega vidi se snazna dominacija Merkura koji je najcesci pokazatelj ljubavi ka istom polu.

...
Hvala na tumačenju Privlače me oba spola, tako da interpretacija za vezu se ne mora se odnositi na samo ženski spol. Zanima me u kojem periodu su moguće promjene, ali promjene koje bi mogle donijeti ozbiljnu i stabilnu vezu?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 22:56   #26
Pozdrav, lijepo molim odgovor na pitanje što mogu očekivati od sudske parnice za koju sam tužbu predala 24.04. a prvo ročište je 11.09. Radi se o obiteljskoj stvari.
Hvala!

http://tinypic.com/r/f210tz/9
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:02   #27
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Kombinacija djevica/strijelac/blizanac pokazuje dominaciju promjenjive kvalitete. To su ljudi posjeduju tu neku nutrašnju fleksibinost koja im omogućava da idu kroz život kudikamo manje opterećeni nego što su to recimo fiksni znaci. Oni se ne sidre toliko snažno u nekom iskustvu da bi ih ono, ukoliko se stvari npr. izjalove, toliko pokosilo i obilježilo onoliko koliko se to recimo događa nekom fiksnom. To naravno ima svoje dobre i loše strane, no ovdje je u nekoj vrsti raskoraka s postavljenim pitanjem ljubavnog života pa zato o njemu pišem. Teško mi je izraziti to što želim prenijeti, ovako pismeno, ali radi se o tome da ovdje ukoliko osoba želi ostvariti zadovoljavajući ljubavni život onda bi morala puno toga o sebi još naučiti, puno toga o sebi osvijestiti i rasvijetliti. A ona naprosto nije "takav tip", nije tip koji bi bio i stanju uroniti u sebe i tako duboko istraživati. Možda bi čak i prikladnije bilo napisati da to nije njena "prirodna zona interesa" i zato mislim da je za ovakav karakter najprikladnije da koristi jedan drugačiji pristup, a to je da se osoba treba usredotočiti na neka druga životna područja (a ne toliko na sam ljubavni život). Pojednostavljeno rečeno, ona treba "živjeti život", kretati se što više i putovati, a onda će joj se i to područje "dogoditi".

Da se malo osvrnem na astrološku sliku zbog čega to pišem...ovdje Venera radi 90º Mjesec i 90º Neptun pa dio tih poteškoća proizlazi iz jedne ekstremne osjetljivosti (Venera 90º Neptun) koja je posljedica osjećaja koji nikada nisu bili ispravno integrirani...pa je slika ljubavnog života dosta komplicirana u ajmo tako reći "izvedbenom dijelu" (u konkretizaciji). Dok s druge strane Mars kao vladar 5. polja i Jupiter u 5. polju traže puno iskustava i življenja života punim plućima. Tj. ovdje osoba kao da svojom karakternom strukturom nije dovoljno saživljena i sinhronizirana s tim unutrašnjim područjem i u njoj nema dovoljno spoja kojim bi si "osjetila" svoju "unutrašnju kompliciranost". Znam da ovo može zvučati dosta nerazumljivo ako se čita samo jezikom intelekta, ali trenutačno ne vidim boljeg načina da to opišem.

No dobro, to je ionako samo forumski pokušaj da se malo zaviri u unutrašnji sklop i motivaciju koja stoji iza svih naših reakcija i odabira, a pitanje je ionako vrlo praktično. Pa u tom smislu izdvaja se već iduća godina kada je na snazi snažan Uranov tranzit Jupiterom u 5. polju (najsnažnije djelovanje je od lipnja do listopada) makar mu fali tako malo, doslovno mrvica do egzaktosti (koja je u travnju 2018.). A također, ovaj mjesec Jupiter ulazi u znak vage u kojem se nalazi vladar 7. polja (partnerstva) pa i ova jesen može biti zanimljiva (prošla veza započela je pod tim tranzitom).

Hej Fish, evo malog osvrta na događanja

Lijepo ste obrazložili nadolazeće tranzite, ali nijedan od navedenih nije doveo do ničega konkretnoga, sve nešto neobavezno i neozbiljno.
ALI tih dana sam ja stupila u kontakt sa starim poznanikom i eto vraga, zaljubila se i tad je krenulo sve k vragu...
Malo poznajem astrologiju, ali izgleda da mene samo Saturnovi tranziti (u mom slučaju loši, opozicija na Mo i kvadrat na Ve) mogu natjerati na nešto više. Taj odnos je tipično saturnovski, ograničenja, strahovi, hladnoća s njegove strane, ja se trudim, a ne dobivam ništa zauzvrat.... Nije mi još sjelo što trebam sve naučiti jer tranzit još traje ali budem
I da, da se osvrnem na vašu interpretaciju mog natala, mislim da sam i previše introspektivna i vrlo rado bih voljela vidjeti ostatak svijeta, a ne samo ovu kutiju u kojoj živim
Valentinas987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:22   #28
Quote:
IIP kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumašima ovog pdfa!

Ako netko bude imao vremena baciti oko na moju kartu: http://tinypic.com/r/9fwk74/9

http://imgur.com/a/8IQWu

Znam da ne spadam u srećkoviće, no zanima me - hoće li biti kakvih pozitivnih promjena sa zaposlenjem uskoro?

Honorarac sam, zadnji "posao" je bilo stručno osposobljavanje prije dvije godine.

Zahvaljujem!

Posljednjih mjeseci bilo je promjena, najnovije zaposlenje je u struci koje je počelo 1.8., još uvijek se privikavam i uhodavam, ali...

Zašto imam osjećaj da nešto ne ide u dobrom smjeru?
IIP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:56   #29
Pozdrav,

molim Vas ako mi netko može odgovoriti na pitanje da li ima nešto novo na ljubavnom planu?
Zadnja veza je završila 16.06.2017. i trajala je 5 mjeseci.

Natalna karta: http://tinypic.com/r/s1ruy1/9


Unaprijed hvala na odgovoru!
bambina28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:55   #30
Pozdrav,

zanima me sto ima novo na poslovnom planu. Naime ova godina mi je dosta turbulentna poslovno
Radim u istoj firmi od 14.7.2014, pocela sam kao pipravnik.
Ove godine sam promijenila 2 pozicije.
Nova pozicija je veoma odgovorna i zahtijevna pa me zanima sto kaze natalna karta o tome

http://i64.tinypic.com/34t6gys.gif

unaprijed hvala
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:16   #31
Pozdrav!

Mene zanimaju kretanja na ljubavnom planu, što me čeka u budućnosti. solo sam, od 1.7. ove godine. Veza je započela 13.6. 2016.

Natalna: http://tinypic.com/r/2mq88x4/9
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 09:00   #32
Pozdrav svima,

lijepo molim ako mi može netko reći da li mi do Nove Godine slijede neka putovanja u inozemstvo vezana za posao, a ako slijede, molim da mi kaže od prilike kada... To mi je jako važno zbog napredovanja i da me neke osobe ne izguraju iz posla koji sam JA NAPRAVILA I SKLOPILA, a te osobe se bezobrazno ubacuju u priču i mene nastoje isključiti...

Hvala puno
Karta: http://tinypic.com/r/4fxrbd/8
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:39   #33
Fish mi je do sada nekoliko puta točno interpretirala kartu, pa ću postaviti ponovno pitanje.

Na trenutnom sam poslu od srpnja 2015., posao je dobro plaćen i doveo me u zajednički život i brak s mojim suprugom i na tome sam zahvalna. No, imam osjećaj da sam nedovoljno iskorištena i nisam zadovoljna svojom ulogom. Planiramo trudnoću, pa je moguće da ću "pauzirati" s njega jedno vrijeme, no ne znam točno kad bi to moglo biti. U međuvremenu, postoji li šansa da se stvari na trenutnom poslu promijene u smislu da počnem dobivati odgovornije zadatke ili nešto slično? Hoće li možda doći do promjene radnog mjesta?

http://i66.tinypic.com/6honec.gif
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 01:21   #34
Bok, opet ja, nakon skoro godinu dana.

Ovo i ovo su moji stari postovi na ovoj temi, tako da vjerujem da se iz njih može iščitati malo više o mojoj osobnosti (i mojim "problemima" ).

I ovaj me put zanima isto - čeka li me u neko skorije vrijeme značajnija promjena na ljubavnom planu?

Ova godina opet je bila zapravo prilično dosadna na ljubavnom polju, ali zato je bila i više nego uzbudljiva na svakom drugom. Puno sam radila na sebi, puno napredovala, puno rasla.

Dakle, na ljubavnom polju sve je više-manje nepromijenjeno - zadnja veza i trajanje je isto kao i u prethodnom postu - od 6. 4. 2016. do 6.5. 2016., jedino što više nisam u kontaktu s tom osobom. Ovo je moja karta.

Hvala!
Possessionless is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 15:50   #35
Bok! Prvo bih prokomentirala odgovor na pitanje koje sam postavila prije otprilike godinu dana, godinu i pol...

http://tinypic.com/r/2q8c269/9

Ova godina je bila lakša u pogledu učenja i usvajanja gradiva, to sam definitivno primjetila, međutim to se opet nije odrazilo na samom uspjehu. Tako da se nažalost nisam pomakla s mrtve točke što se tiče napredovanja i polaganja ispita, opet je taj trud ostao nekako...nezapažen. Morat ću se naučiti nositi s tom lošom konfiguracijom nekako, jer imam osjećaj kao da se borim sa vjetrenjačama, a odustati ne želim, pa ne znam što bih više rekla...

U međuvremenu sam postavila novo pitanje, ali izmijenila bih ga u drugo, koje mi je trenutno važnije...tako da ovo od 01.06. sa prve stranice slobodno zanemarite.

Dakle unazad dvije-tri godine, život mi se totalno porušio u gotovo svim važnim životnim segmentima: napredovanje u obrazovanju, veza, prijateljstva i društveni život, obiteljski odnosi. Jedno kratko vrijeme mi je i zdravlje bilo u rasulu ali to se uspjelo popraviti. No na svim ostalim područjima tapkam na mjestu i doživljavam neuspjehe, i nikako da se ta situacija promijeni. Probala sam sama inicirati/popraviti/utjecati na neke stvari ali bez rezultata. Dakle već se jako dugo osjećam kao da sam zapela u životu, i ne mogu se iščupati iz tog stanja. Tj. ne znam više što napraviti a da sama sebi pomognem, a ova usamljenost i otuđenost me izluđuje. Pa me zanima, nazire li se nekakva promjena na bolje što tih životnih segmenata tiče?
Hvala od srca!

http://tinypic.com/r/2je49zc/9
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:52   #36
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Bok, Fish!

Nisam nikad zaboravila jedno od prvih tvojih tumačenja moja natalne karte u kojem si napisala da je ljubav jedno od mojih dobrih životnih područja i da sam ja jedna lucky woman, navodno taj moj ženidbeni drug će meni vratiti vjeru u ljubav.

Mene zanima kada bi to otprilike moglo biti, ili je tumačenje totalno krivo jer ne osjećam se kao lucky woman niti približno, zapravo ovo područje života mi totalno ne ide, ni trenutno niti je ikada išlo, u smislu da se obrazac gotovo uopće ne mijenja, i s vremenom je sve gore. Dajem od sebe koliko znam i umijem i stvarno se trudim, ali više nemam živce, snage, volje.

Ovako imala sam više nekih veza vezica. Jedna od par mjeseci u 9 mjesecu 2006te, pa nakon nje od 2 mjeseca 2008 do 2 mjeseca 2013, pa jedna ljetna ajmo reći avantura u ljeto 2013, na koju sam ja ozbiljno gledala.

I onda zadnje kraj prvog mjeseca 2015, pa tamo do šestog 2015 i nakon toga stalno neke uspostave kontakta pa prekidi s tom osobom, do tu gdje smo sada, dakle solo.

Pomisao da bi ja jednog dana bila udana žena sa dijetetom ili bez mi je toliko daleka i strana, pa molim te kako ti to vidiš, kad bi moglo doći do neke veće promjene. Hvala.

http://i68.tinypic.com/rr5lav.gif
Evo tog odgovora:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...4&postcount=86




Odradila si Saturnov povratak što je za ovu kartu značajno u pogledu ljubavnih veza jer najegzaktniji aspekt Venere je upravo trigon s Saturnom (vladarem 5. polja). Tako da je to iskustvo "zrelih godina" nužno kako bi se ugradila ona količina "gorčine" i realiteta u tu sferu života da bi osoba u sebi našla zrelost i iskristalizirala znanje što "ne želi". Nemoj biti nestrpljiva, niti .

Uran iduće godine u svibnju ulazi u znak bika i time započinje značajan tranzit trigona na natalnog vladara 7. polja noseći u potpuno novu energiju. Taj tranzit će biti egzaktan u proljeće 2019. ali mislim generalno da zapravo tek od proljeća 2018. započinje ta nova faza partnerskih veza koje imaju potencijal da budu odgovarajuće.

Ističe se i period kraj 2018./početak 2019. kada progresivni Mjesec radi trigon s Venerom i Saturnom i na taj način zapravo "sakuplja" potencijal iz natalne karte (natalno postoji skladan beza Mjesec/Venera/Saturn).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:01   #37
Quote:
Anabella93 kaže: Pogledaj post
http://tinypic.com/r/258nu3k/8


Pozdrav..ovako zanima me posao, znaci zaposlena sam od 2008 godine na trenutnom poslu koji je zadovoljavajuće ali ne ispunjava me bas i ne bi ga voljela raditi ostatak života ..polako pokušavam završiti fakultet uz posao,dijete i sto drugih obaveza..i moje pitanje za natalnu kartu glasi "da li cu nekada naći bolji i cjenjeniji posao? Hvala unaprijed na odgovoru
Ok, molim te pročitaj uvodni post ovog topica gdje je objašnjen način kojim se postavljaju pitanja. Ovako postavljeno pitanje nije dovoljno konkretno, ono naime podrazumijeva da bi astrolog trebao napraviti analizu svih prediktivnih karata (solara, tranzita, progresija) do kraja tvog života i onda napraviti usporedbe na osnovi toga. Imaš li ideju koliko je to posla?

Dakle, probaj postaviti jedno konkretno pitanje.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:33   #38
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Evo tog odgovora:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...4&postcount=86




Odradila si Saturnov povratak što je za ovu kartu značajno u pogledu ljubavnih veza jer najegzaktniji aspekt Venere je upravo trigon s Saturnom (vladarem 5. polja). Tako da je to iskustvo "zrelih godina" nužno kako bi se ugradila ona količina "gorčine" i realiteta u tu sferu života da bi osoba u sebi našla zrelost i iskristalizirala znanje što "ne želi". Nemoj biti nestrpljiva, niti .

Uran iduće godine u svibnju ulazi u znak bika i time započinje značajan tranzit trigona na natalnog vladara 7. polja noseći u potpuno novu energiju. Taj tranzit će biti egzaktan u proljeće 2019. ali mislim generalno da zapravo tek od proljeća 2018. započinje ta nova faza partnerskih veza koje imaju potencijal da budu odgovarajuće.

Ističe se i period kraj 2018./početak 2019. kada progresivni Mjesec radi trigon s Venerom i Saturnom i na taj način zapravo "sakuplja" potencijal iz natalne karte (natalno postoji skladan beza Mjesec/Venera/Saturn).
Hvala,

Nemoj biti nestrpljiva niti, što? Malodušna?

Pitanje, jel će to biti netko novi ili? A ako od proljeća 2018 kreće to povoljno razdoblje, pa to i nije tako daleko.

P.S. Znam da mi je ljubavni život obilježen Saturnom, ali sam očekivala da će Saturnov povratak donijeti nešto konkretno, no nije.

Zadnje uređivanje Maddie : 03.10.2017. at 20:43.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:43   #39
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Hvala,

Nemoj biti nestrpljiva niti, što? Malodušna?
Da, daj si vremena za oporavak.

Jer, nakon ovog Saturnovog harača preko svega onog u strijelcu, ostala je teška energija/iskustvo koje je za riblji karakter bilo previše neobzirno i grubo.
Quote:
Pitanje, jel će to biti netko novi ili? A ako od proljeća 2018 kreće to povoljno razdoblje, pa to i nije tako daleko.
S Uranom dolazi nova energija u život. Dakle, treba polako otpustiti ta stara iskustva i veze (ona su odradila svoje) jer se tako stvara prostor za novo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:47   #40
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, daj si vremena za oporavak.

Jer, nakon ovog Saturnovog harača preko svega onog u strijelcu, ostala je teška energija/iskustvo koje je za riblji karakter bilo previše neobzirno i grubo.

S Uranom dolazi nova energija u život. Dakle, treba polako otpustiti ta stara iskustva i veze (ona su odradila svoje) jer se tako stvara prostor za novo.
Ne znam jel bi netko na mom mjestu drugačije reagirao. Treba mi netko da mi vida rane, kuha juhice, i sl. Jako sam umorna od ove zadnje 3-4 godine. I to od svega, ne samo veza.
Ah, ja sam mislila da bude kao u bajkama, filmovima i sl, znaš kad tip shvati da je ipak voli. To je baš romantično.

I kad se udajem?

Zadnje uređivanje Maddie : 03.10.2017. at 21:26.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.