Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2013., 13:46   #41
Ne kužim te ljude,pa ako je tebi bolje samome i dovoljno si odrastao da se brineš za sebe,umjesto da budu sretni i ponosni,što oni naprave prijavljuju te policiji...Ni moji roditelji se nisu slagali s tim da odem živjeti s dečkom,dobro tata,ali nikad im nije palo na pamet da mi policiju zovu na vrat. Ja sam otišla s 19 godina,uzela sam si svoju robu,a mama mi je dala neke stvari poput tanjura i posteljine,novaca da se snađemo za početak,i tu sam imala sreče.Ja sam radila od svoje 17-te,sadašnji muž je imao dobar posao i živjeli smo ko svaki normalni par.Po meni je tako bolje nego da sam s strarcima jer kad ti uđeš u neku životnu dob jednostavno ti ne paše više da te netko kontrolira,kasnije shvatiš da to nije ni potrebno jer sigurno nečeš potrošiti novce za stanarinu ili hranu na opijanje vani i drogiranje ili neznam šta. Nek se ti tvoji starci opamete i pomognu ti da počneš samostalni život,pa ti imaš 22 godine,što prije počneš to prije češ nešto stvoriti,i na kraju kad tvoji starci budu nemočni i njima će trebat pomoć moći češ i željet češ jer su oni tebi osim života,stana i hrane prvih 20 godina dali priliku i imali snage (jer jasno je da je teško odvojiti se od djeteta) da ti pomognu da se osamostališ. A ova cura koja ima 28 godina i iskorištavaju je kao roba,mislim da je najbolje da ni ne čeka ljeto,ako je dečko ozbiljan najbolje da si pokupi stvari i auto i ode s njim. Možda da proba popričati s mamom,baka i djeda su po meni ipak nešto drugo,na kraju krajeva ako se želi odužiti uvijek može ponuditi pomoć kad bude mogla. A zašto se ponašaju prema njoj kao prema malom djetetu,pa prvo tu je najstarija baka koja se smatra najpametnijom,onda mama koja se želi dokazati i tu su več dvije dobne razlike i mišljenja,još da i ona pokaže da ima mozak i da je se ne može kontrolirati,neki nebi imali smisla u životu...Po meni je bolje da maldi ljudi budu sami i ovo oženit čemo se i živjeti s mojim ili tvojim starcima je ubojstvo,i tako ispada da žena od svojih 28 godina ostane brinuti za neke stvari za koje je dovoljno odrasla i odgovorna,a za ostalo ju se ne pita....bježi dok još možeš....
Tinn@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.