Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2014., 23:25   #2021
Pošto zaista nemam nikoga tko me razumije, molim vas da li mi netko može pružiti odgovor..
Da li je normalno da nakon prekida me more misli i osjećaj; ajme on je sada s drugom i da me proždire na najodvratniji mogući način taj osjećaj?
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:36   #2022
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Pošto zaista nemam nikoga tko me razumije, molim vas da li mi netko može pružiti odgovor..
Da li je normalno da nakon prekida me more misli i osjećaj; ajme on je sada s drugom i da me proždire na najodvratniji mogući način taj osjećaj?
Ako ne želiš takve osjećaje nemoj prekidat.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:39   #2023
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Pošto zaista nemam nikoga tko me razumije, molim vas da li mi netko može pružiti odgovor..
Da li je normalno da nakon prekida me more misli i osjećaj; ajme on je sada s drugom i da me proždire na najodvratniji mogući način taj osjećaj?
pa sta te briga s kim je. najgore je da jos furate a on drugu nateze. a ovako ste oboje slobodni i mozete biti i sa crnim vragom. i na miru gledati dobar film.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:57   #2024
Ne trollam niti išta, već sam pitala to iz razloga što kad poželim s nekime pričati me gledaju u čudu..
Ili nisu nikada možda uopće osjećali to prema nekome...
Ali ok, hvala van na odgovorima ..
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:23   #2025
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Pošto zaista nemam nikoga tko me razumije, molim vas da li mi netko može pružiti odgovor..
Da li je normalno da nakon prekida me more misli i osjećaj; ajme on je sada s drugom i da me proždire na najodvratniji mogući način taj osjećaj?
Da li on vec ima novu curu, ili ti samo razmisljas o toj sitaciji.
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:23   #2026
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Pošto zaista nemam nikoga tko me razumije, molim vas da li mi netko može pružiti odgovor..
Da li je normalno da nakon prekida me more misli i osjećaj; ajme on je sada s drugom i da me proždire na najodvratniji mogući način taj osjećaj?
Ne znam jel normalno, znam da osjećam isto trenutno, tako da, ako ti išta to znači, nisi sama
Svaku usranu sekundu mi je to u glavi i kad se uhvatim da mislim o tome, onda još intenzivnije mislim o tome i tako u krug
Ugl čini mi se da slabi s vremenom osjećaj
Vicious Idiot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 01:11   #2027
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Ne trollam niti išta, već sam pitala to iz razloga što kad poželim s nekime pričati me gledaju u čudu..
Ili nisu nikada možda uopće osjećali to prema nekome...
Ali ok, hvala van na odgovorima ..
Naravno da je normalno (nažalost). Trenutno si preplavljena negativnim emocijama, a ego ti također „reagira“ na okolnosti. To što te on zamijenio drugom ne mora nužno značiti da je ona „bolja od tebe“. Jednostavno prihvati da je svatko od nas drugačiji i isto tako specifičan pri odabiru partnera. Ono što su tvoji kriteriji nemoraju nužno biti i od „tvog susjeda“. Stoga ukoliko se niste pronašli, ili barem on - u ovoj vezi, nemoj očajavati. Već će doći netko tko će ti pružiti ono što zaslužuješ. S vremenom će biti bolje.
__________________
http://youtu.be/XiCrniLQGYc
Gissel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 01:15   #2028
Ja Sam jebeno sebicna.cijelo vrijeme mi je u glavi moja zrtva I trud I najradije bi njegovom tati poslala cek Sa iznosom na naplatu.sa emocijama Sam hladna osim ponekad kad GA vidim na cesti, dodje mi da upotrjebim svoje borilacke vjestine I razbijem mu glavu.onda se sjetim da to NE smijem jer je covijek jako bolestan I krhak Kao kristalna casa.onda se smirim, sazalim I kazem dama sebi da Sam zasluzila bolje.i tako...svaki puta kad GA vidim.puna Sam ljutnje I bijesa koju NE smijem izbaciti jer je on bolestan!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 09:41   #2029
Ja imam "obaveze" (radim i studiram) znači moram i učiti, te sam slučajno jedan dan otkrila da je on na raznoraznim online date stranicama s drugim ženama, među inim je čak se i našao se jednom, ali mu je samo prijateljica, s jednom je imao razgovore; ja bi tebe ljubio grlio itd, uglavnom; on to sve radi jer ja nemam vremena za njega i svaljuje krivnju na mene, a ja sam propustila ispita i ispita radi toga da budem s njime i jedan dan sam odlucila da nemogu vise tako i onda se sve to počelo događati te je na kraju svalio krivnju na mene... zato se tako osjećam, da li ima, ne znam, ali eto kad sam postala posesivna glupača onda mi valjda tako i treba..

@Vicious; istina, kažu vrijeme vrijeme vrijeme.. samo što poneada ide presporo..

@Gissel; Da, ego i samopouzdanje su mi zakopani u zemlju valjda, tako da očito reagiram na to radi toga... Opet; vrijeme.. vrijeme...
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 11:45   #2030
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ok, ajde probsj zamisliti da je obrnuta situacija, da je ona tebi iz vedra neba napravioa to sto si ti njoj, i jos da se opijala i sl. kako bi se ti osjecao? da li bi ju obrisao sa svega? da li bi mogao da ti se ne zgadi? zamisli da je ona bila s nekim i onda ti isoricala. kako bi se ti ponasao? i ako si ti nju zbilja tako volio tih sest godina, a ona je sada sretna, smirena i bolje joj je, zasto ti to smeta sko je sada sretnija? ti ju volis, zelis da bude sretna ili ipak ti je vise stalo do samog sebe? pa tako je valjda i njoj. zato te maknula sa svega. isprika je ok kada ju dajes ali moras biti spremsn da ju druga strana ne zeli.
probao sam, stavio sam se u istu poziciju. čak sam i bio u istoj poziciji, praktički i u još puno goroj!

vjerujem u promjenu kod čovjeka i zato bi dao bar šansu za normalan razgovor. zato me to i jebe toliko.

Jedno je pustiti ju ako je ona sretna, ali drugo je ako je ona planski čekala da napravim glupost i da me odjebe. O tome smo mogli pričati u vezi, a ne čekati krive poteze. to je pogrešan stav totalno.

Normalno da mi je stalo do mene, bio bi lud da mi nije stalo, zato i jesam ovdje, zato se i borim da se iskopam iz ovih govana.

Ali stalo mi je i do nje i zato neću stati dok ne budem 101% siguran da smo i završena priča. Kao što sam rekao, puno toga je ostalo nedorečeno.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 11:57   #2031
možeš se ti truditi i davati i 150% od sebe, ali ako drugoj osobi nije stalo, nije.
svima je teško kad prekinu s nekime, pogotovo ako su proveli duže vrijeme s tom osobom. no nažalost, nama ljudi nisu ništa dužni. kad im se spukne da je gotovo, onda je gotovo. jedino što nam je preostalo je skupljati polomljene djeliće sebe koje su oni razbili i truditi se sastaviti od toga samostalnu cjelinu koja će moći krenuti dalje kroz život.
Icky Mettle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 11:59   #2032
Quote:
Icky Mettle kaže: Pogledaj post
možeš se ti truditi i davati i 150% od sebe, ali ako drugoj osobi nije stalo, nije.
svima je teško kad prekinu s nekime, pogotovo ako su proveli duže vrijeme s tom osobom. no nažalost, nama ljudi nisu ništa dužni. kad im se spukne da je gotovo, onda je gotovo. jedino što nam je preostalo je skupljati polomljene djeliće sebe koje su oni razbili i truditi se sastaviti od toga samostalnu cjelinu koja će moći krenuti dalje kroz život.
stalo joj je, jer mi je to rekla poslije prekida, ali također je rekla da ona ne može s takvim pritiskom dalje.

ja ću dati 150% od sebe, pa ako to ne bude dovoljno, ne preostaje mi odustati, zar ne?

mislim, najlakše je odustati od svega.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:04   #2033
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
stalo joj je, jer mi je to rekla poslije prekida, ali također je rekla da ona ne može s takvim pritiskom dalje.

ja ću dati 150% od sebe, pa ako to ne bude dovoljno, ne preostaje mi odustati, zar ne?

mislim, najlakše je odustati od svega.
u krivu si, NAJTEŽE je odustati. ovako imaš neki cilj, neku svrhu i nadu, a što kad odustaneš? odnosno, kad shvatiš da nema povratka.
Icky Mettle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:07   #2034
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Ja Sam jebeno sebicna.cijelo vrijeme mi je u glavi moja zrtva I trud I najradije bi njegovom tati poslala cek Sa iznosom na naplatu.sa emocijama Sam hladna osim ponekad kad GA vidim na cesti, dodje mi da upotrjebim svoje borilacke vjestine I razbijem mu glavu.onda se sjetim da to NE smijem jer je covijek jako bolestan I krhak Kao kristalna casa.onda se smirim, sazalim I kazem dama sebi da Sam zasluzila bolje.i tako...svaki puta kad GA vidim.puna Sam ljutnje I bijesa koju NE smijem izbaciti jer je on bolestan!
Nisi sebična . Samo uviđaš da ti nije uzvraćeno istom mjerom, i naravno da si nezadovoljna. Ali da ti kažem, postoje i oni koji neznaju uzvratiti, ili barem pronaći način da se dokažu, pa onda odu nekim drugim smjerom-totalno krivim. Ako još nije sazrio po tom pitanju nemoj ga krivit, doći će i njegovo vrijeme, a dotad neka "nabada" okolo.
__________________
http://youtu.be/XiCrniLQGYc
Gissel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:09   #2035
Quote:
Icky Mettle kaže: Pogledaj post
u krivu si, NAJTEŽE je odustati. ovako imaš neki cilj, neku svrhu i nadu, a što kad odustaneš? odnosno, kad shvatiš da nema povratka.
a što kad odustaneš, a živiš u saznanju da je bilo načina da se pokuša?

Ja mislim da je to još gore. Kad čovjek ispuca sve mogućnosti, lakše se pomiri sa činjenicom da je stvarno uzaludno i da je gotovo.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:12   #2036
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
a što kad odustaneš, a živiš u saznanju da je bilo načina da se pokuša?

Ja mislim da je to još gore. Kad čovjek ispuca sve mogućnosti, lakše se pomiri sa činjenicom da je stvarno uzaludno i da je gotovo.
o kakvim ti to načinima pričaš? mislim da bi mnoge ovdje zanimalo. jer većina je pokušala sve pa opet niš nije bilo kod toga.
Icky Mettle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:21   #2037
Quote:
Icky Mettle kaže: Pogledaj post
o kakvim ti to načinima pričaš? mislim da bi mnoge ovdje zanimalo. jer većina je pokušala sve pa opet niš nije bilo kod toga.
svjesna si da je naša veza okončana površnim razgovorom, koji je apsolutno bio nepovezan i gdje se moglo još puno toga reći?

želim razjasniti našu situaciju, vidjeti točno gdje je tko zajebao, vidjeti ima li načina da se jednog dana sretnemo ponovno. ako nema, ok, šta mogu.

ali neke stvari smatram da se još moraju raspraviti, pa makar koliko ja zajebao.

ne kužim zašto je veliki problem popričati s osobom s kojom si proveo gotovo 7 godina, pa nismo djeca niti smo debili da ne možemo normalno komunicirati.

Brisanje sa društvenih mreža, vibera, brisanje telefonskog broja, skype i koješta... Ok, vjerojatno se tako nosi sa prekidom. Ali to je meni totalno bezveze.

Ajd pitanje. zašto mene nisu njena sestra i njen brat obrisali s facea? Da ima kod koga gledati moj profil?

Mislim, što da drugo pomislim? Smatram da su društvene mreže nužno zlo i nakon ovakvih prekida samo stvaraju sitnice koje dodatno sjebu osobu.

U svakom slučaju, od jednog razgovora ne bi umrli a riješio bi sve dileme. I oboje bi mogli krenuti dalje. Zajedno ili odvojeno. U miru.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:26   #2038
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Ja imam "obaveze" (radim i studiram) znači moram i učiti, te sam slučajno jedan dan otkrila da je on na raznoraznim online date stranicama s drugim ženama, među inim je čak se i našao se jednom, ali mu je samo prijateljica, s jednom je imao razgovore; ja bi tebe ljubio grlio itd, uglavnom; on to sve radi jer ja nemam vremena za njega i svaljuje krivnju na mene, a ja sam propustila ispita i ispita radi toga da budem s njime i jedan dan sam odlucila da nemogu vise tako i onda se sve to počelo događati te je na kraju svalio krivnju na mene... zato se tako osjećam, da li ima, ne znam, ali eto kad sam postala posesivna glupača onda mi valjda tako i treba..

@Vicious; istina, kažu vrijeme vrijeme vrijeme.. samo što poneada ide presporo..

@Gissel; Da, ego i samopouzdanje su mi zakopani u zemlju valjda, tako da očito reagiram na to radi toga... Opet; vrijeme.. vrijeme...

Bez obzira što si ga zanemarila u pojedinim segmentima, ukoliko je on odlučio odreagirati na druge (u smislu dopisivanja, nalaženja, intime) to dovoljno govori o njemu i njegovom stavu, prvenstveno poštivanju tebe kao osobe. Znači da je otišao u krajnost i da se čak više niti ne želi potruditi oko vas, a razumijevanje za tvoje stanje ne pokazuje čak ni u tragovima. U neku ruku možeš biti i zadovoljna što si dobila uvid u njegovo „drugo lice“.

Znači čim bi „zaštekalo“u vezi on bi potražio ispunjenje na drugom mjestu. Mislim da ti netreba takav muškarac. Situaciju ste mogli riješiti i na drugi način, privremenom distancom ili prekidom ,već ako nisi bila u mogućnosti posvetiti se i njemu i obvezama. Ovo što on sada svaljuje krivnju na tebe su samo izgovori, tako da netreba preuzeti svoj dio odgovornosti i krivice te odgovarati za isti.

Moj savjet je da ga preboliš jer te nije vrijedan.
__________________
http://youtu.be/XiCrniLQGYc
Gissel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:32   #2039
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
svjesna si da je naša veza okončana površnim razgovorom, koji je apsolutno bio nepovezan i gdje se moglo još puno toga reći?

želim razjasniti našu situaciju, vidjeti točno gdje je tko zajebao, vidjeti ima li načina da se jednog dana sretnemo ponovno. ako nema, ok, šta mogu.

ali neke stvari smatram da se još moraju raspraviti, pa makar koliko ja zajebao.

ne kužim zašto je veliki problem popričati s osobom s kojom si proveo gotovo 7 godina, pa nismo djeca niti smo debili da ne možemo normalno komunicirati.

Brisanje sa društvenih mreža, vibera, brisanje telefonskog broja, skype i koješta... Ok, vjerojatno se tako nosi sa prekidom. Ali to je meni totalno bezveze.

Ajd pitanje. zašto mene nisu njena sestra i njen brat obrisali s facea? Da ima kod koga gledati moj profil?

Mislim, što da drugo pomislim? Smatram da su društvene mreže nužno zlo i nakon ovakvih prekida samo stvaraju sitnice koje dodatno sjebu osobu.

U svakom slučaju, od jednog razgovora ne bi umrli a riješio bi sve dileme. I oboje bi mogli krenuti dalje. Zajedno ili odvojeno. U miru.
Ajde molim te odgovori i sebi i nama na forumu što misliš o osobi koja nakon 7 godina nije u stanju sjesti, popiti kavu i popričati pola sata s nekim s kim je provela toliko godina? Zamisli da se radi o nekom drugom paru, a ne o vama, tako će ti bit lakše za shvatit.

Zajebao si stvar ali po mom mišljenju nemaš za kim žaliti, a ti se mučiš i dalje.
akinori is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:42   #2040
Quote:
akinori kaže: Pogledaj post
Ajde molim te odgovori i sebi i nama na forumu što misliš o osobi koja nakon 7 godina nije u stanju sjesti, popiti kavu i popričati pola sata s nekim s kim je provela toliko godina? Zamisli da se radi o nekom drugom paru, a ne o vama, tako će ti bit lakše za shvatit.

Zajebao si stvar ali po mom mišljenju nemaš za kim žaliti, a ti se mučiš i dalje.
što mislim o takvoj osobi?

Mislim da se nešto čudno događa, da je nešto bilo skrivano u vezi, ne s moje strane, nego s njene. Da me prestala voljeti i bila sa mnom iz navike. Ako je to istina, onda tu istinu želim znati.

Mislim da toliko pravo imam.

Ajd vi meni na forumu recite zašto nemam za kim žaliti?
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.