Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2014., 13:26   #101
Quote:
Dark Wolf kaže: Pogledaj post
naravno ...
Sva ta iskustva koja smo proživjeli s nekim određenim osobama, jednoga dana će bit samo smiješna tema o kojoj ćemo moć pričati sa onom osobom koja te stvarno zaslužuje do kraja života ...
I ja sve to prolazim frende. Vrijeme prolazi a nikako da sam bolje, ima i dobrih dana al gori prevladavaju.
Imali smo trzavica u vezi i jedan dan se posvađamo i ja kažem ak ti ovakva ne pašem da se odmah rastanemo i završimo s tim a on će na to da je on tako zaljubljen u mene, da me voli, da ne spominjem prekid jer da se on može odvojiti od mene da bi davno otišao. Imali smo često takvih scena i ja bih predložila prekid, šta su bile moje nagle reakcije i nakon te zadnje svađe sam si rekla da neću više tako nego da bude "ispeci" pa "reci", kako se kaže...ono, razgovarat ćemo i riješit problem i taj put smo ga i riješili i tako sam sretna bila jer eto govorim mu šta da napravimo al on ne pristaje na prekid...i nakon tjedan dana on šutne mene...zamisli onda kako mi je i nikako se oporaviti..
Ma dosta mi je više ovih osjećaja, kako ih ugasiti, kako?!!
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 15:07   #102
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
I ja sve to prolazim frende. Vrijeme prolazi a nikako da sam bolje, ima i dobrih dana al gori prevladavaju.
Imali smo trzavica u vezi i jedan dan se posvađamo i ja kažem ak ti ovakva ne pašem da se odmah rastanemo i završimo s tim a on će na to da je on tako zaljubljen u mene, da me voli, da ne spominjem prekid jer da se on može odvojiti od mene da bi davno otišao. Imali smo često takvih scena i ja bih predložila prekid, šta su bile moje nagle reakcije i nakon te zadnje svađe sam si rekla da neću više tako nego da bude "ispeci" pa "reci", kako se kaže...ono, razgovarat ćemo i riješit problem i taj put smo ga i riješili i tako sam sretna bila jer eto govorim mu šta da napravimo al on ne pristaje na prekid...i nakon tjedan dana on šutne mene...zamisli onda kako mi je i nikako se oporaviti..
Ma dosta mi je više ovih osjećaja, kako ih ugasiti, kako?!!
Za sebe mogu reći da sam previše očekivao od te veze, stavio sam svoju bivšu "dragu" ispred svega pa čak ispred prijatelja, obitelji, faxa , hobija i normalno - sebe . Mislio sam da je ona ta prava .... jer stvarno je sve bilo savršeno, i onda kad se najmanje nadaš da je kucnuo čas za promjene, moraš odjednom promijeniti svoj način života, razmišljanja, kretanja i to sve uz "društvo" uspomena koje su dogodile između dvoje ljudi koji su se jednom voljeli ... ali sad znam da stvarno u ovom ludom vremenu, ovom tempu života koji juri 100 000km/h ne treba previše stvari uzimati k srcu ... ne treba previše očekivati, trebamo posvetiti malo vremena i za sebe, šteta što sve lijepo kratko traje ...

I meni se isto, još uvijek teško sjetiti svega što se desilo između nas i da sada toga nema ... normalno, poznajući sebe i svoje srce, još uvijek ima taj prazan prostor koji bi ona mogla ponovo popuniti ali moj mozak nema mjesta za nove laži ... patnja za nekim je na neki način tvoj prijatelj, ne bi vjerovala koliko ti to može bit od koristi ali onda moraš stvarno počet tako i razmišljat i nikad ne odustat od toga, nemoj se zapustit … i onda jednoga dana kad ga vidiš na cesti će njega proći trnci a ne Tebe ... Gibboni bi rekao : "drugi puta ću pametnije" ... Bolje da se to desilo sada nego kasnije, ionako mi je to bila prva ozbiljnija veza a ona je bila „zelena jabuka“ pa sam valjda morao popušit kako god okreneš u toj vezi jer mala ni ne zna još tko je ona, al doći će i njoj jednoga dana iz stražnjice u glavu ... samo hrabro naprijed i nemoj živjeti u prošlosti, napravi kompromis sama sa sobom ... pokušaj zapamtiti lijepe trenutke koje si s njime imala, one loše zaboravi, a kad se nađeš sama na ulicama po kojima si nekad s njime hodala i ako ti se počinju buditi uspomene, onda pokušaj zamislit da se umjesto njega šeće jedan ogromni jogurt i to pokvareni odvratni jogurt koji te tjera daleko, daleko od njega !

Meni je ista tehnika stvarno pomogla ! ... ))
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 17:03   #103
Quote:
Natashinka2 kaže: Pogledaj post
Ti ćeš otići na tu kavu, na žalost.

I idi, trebaš otići.

Znaš zašto? Zato što ćeš tamo tek dobiti pljusku!

Nećeš čuti ništa što bi htjela, sve što ćeš čuti je njegovo ohrabrivanje tebe da kreneš naprijed. I to će trajati kratko. Onda će on otići svojoj curi koju će pohvaliti, a ti ideš solo nigdje i nikome.
Kroz par dana opet će od njega stići poziv...i tako ti vremenom ostaješ zaglavljena i čekaš njegove pozive za druženje.

Ako je to ono što hoćeš-idi...


I šta tebe briga šta ti ima za reći dečko koji je zauzet, a još ti je i bivši?!

Naravno da ćeš mu se javiti na ulici, nisi divljak. Iako, sresti ćeš ga skoro pa nikad
Neću ići. Priznajem, bilo mi je teško donijet tu odluku jer nada ubija. I ono vječno pitanje: "a što ako?" ali znam da je moja odluka ispravna i znam da radim najbolje za sebe jer definitivno nisam spremna ni za kakav susret s njim. A još manje sam spremna na slušanje o njegovoj novoj djevojci i kako mu je super u vezi.
Napisala sam mu da nema smisla da se vidimo jer mu ja nemam što za reći, a on ako ima nek mi slobodno napiše u poruci.

I hvala vam svima, stvarno ne znam šta bi da nema vas
dora705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 18:24   #104
Dark, i neka si očekivao previše, to je ljubav. Zašto bi išta manje tražili i davali. Nema tu vaganja i računa jer ljubav nije trgovina. Ja sam bila spremna i na mrvice ljubavi zbog obaveza druge strane i imala sam razumijevanje za njegove situacije jer nisam tražila da radi mene bira strane al mi je bilo dovoljno stalo da se borim za nas al sam mogla slobodno pustiti jer nije zaslužio.

dora, svaka čast! Nakon ovoga ti može biti samo bolje jer si uključila razum a ne srce. Naklon!
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 19:05   #105
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Dark, i neka si očekivao previše, to je ljubav. Zašto bi išta manje tražili i davali. Nema tu vaganja i računa jer ljubav nije trgovina. Ja sam bila spremna i na mrvice ljubavi zbog obaveza druge strane i imala sam razumijevanje za njegove situacije jer nisam tražila da radi mene bira strane al mi je bilo dovoljno stalo da se borim za nas al sam mogla slobodno pustiti jer nije zaslužio.

dora, svaka čast! Nakon ovoga ti može biti samo bolje jer si uključila razum a ne srce. Naklon!
a da ... al nekako je lakše kad sa samim sobom raskrstiš odmah na početku da ne treba previše skakat oko nekoga i poslje naje... zbog toga ! Treba bit mudar a to ne znači opet da ne treba manje davati ili tražiti, samo pametno postupiti u takvim sitacijama i na vrijeme ...
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 20:58   #106
Quote:
dora705 kaže: Pogledaj post
Neću ići. Priznajem, bilo mi je teško donijet tu odluku jer nada ubija. I ono vječno pitanje: "a što ako?" ali znam da je moja odluka ispravna i znam da radim najbolje za sebe jer definitivno nisam spremna ni za kakav susret s njim. A još manje sam spremna na slušanje o njegovoj novoj djevojci i kako mu je super u vezi.
Napisala sam mu da nema smisla da se vidimo jer mu ja nemam što za reći, a on ako ima nek mi slobodno napiše u poruci.
Drago mi je što si tako odlučila, jer ako uspiješ razumno razmisliti (što je teško, znam), što se tu ustvari može dogoditi? Štogod da ti kaže u ovom trenutku, samo ćeš biti dublje povrijeđena, donijet će ti dodatne muke, a on će nastaviti tamo gdje i jeste.
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 20:59   #107
Pozdrav ekipa..

ima vec više od 2 mjeseca, tamo prije Božića.
Kaže da ne može više biti s menom, da previše svađamo i tako.

Al recite mi, kako je moguće da ta ista osoba 15 dana prije se kune u ljubav, ti si joj sve, ne može bez tebe?!
Nedavno saznajem da moguće i ima drugog, možda još i kad smo bili skupa. Stvarno me je pogodilo, tim više ako ima drugog.
U početku se javljao i pitao, ima mjesec dana skroz prekinuo kontakt.
Skupa više od 2,5 godina bili.

Teško je, al valjda će biti bolje.
brbrb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 21:02   #108
Sve je moguce.. Nažalost danas je tako.

Da ti netko ne moze biti iskren..bez obzira..povrijedit ce nas i ovako i onako..svojim odlaskom , ne?


Imam i ja u tome iskustva, ali jednostavno..tako je kako je... idem dalje..Plakala sam, jednostavno sam prosla sve faze..i onda samo rekla dosta je. Dosta sam ja sebe dala i ovako jos i ovo... Druzim se, izlazim..uskoro se i selim...i radujem se buducnosti.

__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX

Zadnje uređivanje Roisin Murphy : 03.03.2014. at 21:11.
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 22:45   #109
Quote:
brbrb kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa..

ima vec više od 2 mjeseca, tamo prije Božića.
Kaže da ne može više biti s menom, da previše svađamo i tako.

Al recite mi, kako je moguće da ta ista osoba 15 dana prije se kune u ljubav, ti si joj sve, ne može bez tebe?!
Nedavno saznajem da moguće i ima drugog, možda još i kad smo bili skupa. Stvarno me je pogodilo, tim više ako ima drugog.
U početku se javljao i pitao, ima mjesec dana skroz prekinuo kontakt.
Skupa više od 2,5 godina bili.

Teško je, al valjda će biti bolje.
brbrb ti si u praktički istoj sitaciji kao i ja ... meni će uskoro 3 mjeseca kako me bivša draga napucala ... i isto je bilo teško ali puno bolje se osjećam već sada, tek sada mi dolaze neke stvari u glavu o toj istoj koju sam ljubio uzalud ...


Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Sve je moguce.. Nažalost danas je tako.

Da ti netko ne moze biti iskren..bez obzira..povrijedit ce nas i ovako i onako..svojim odlaskom , ne?


Imam i ja u tome iskustva, ali jednostavno..tako je kako je... idem dalje..Plakala sam, jednostavno sam prosla sve faze..i onda samo rekla dosta je. Dosta sam ja sebe dala i ovako jos i ovo... Druzim se, izlazim..uskoro se i selim...i radujem se buducnosti.

Eto, kako god kaže Roisin, vrijeme će izlječiti rane samo to treba prihvatiti ! )
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 22:51   #110
Quote:
Dark Wolf kaže: Pogledaj post
brbrb ti si u praktički istoj sitaciji kao i ja ... meni će uskoro 3 mjeseca kako me bivša draga napucala ... i isto je bilo teško ali puno bolje se osjećam već sada, tek sada mi dolaze neke stvari u glavu o toj istoj koju sam ljubio uzalud ...




Eto, kako god kaže Roisin, vrijeme će izlječiti rane samo to treba prihvatiti ! )
Kae smiješno?

Bit ce bolje..sigurno
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 22:53   #111
Quote:
dora705 kaže: Pogledaj post
Neću ići. Priznajem, bilo mi je teško donijet tu odluku jer nada ubija. I ono vječno pitanje: "a što ako?" ali znam da je moja odluka ispravna i znam da radim najbolje za sebe jer definitivno nisam spremna ni za kakav susret s njim. A još manje sam spremna na slušanje o njegovoj novoj djevojci i kako mu je super u vezi.
Napisala sam mu da nema smisla da se vidimo jer mu ja nemam što za reći, a on ako ima nek mi slobodno napiše u poruci.

I hvala vam svima, stvarno ne znam šta bi da nema vas

Good grl

Nemoj pasti kao što sam pala ja na tu priču, budi pametna.

On ti nema šta za reći, to što ima nije ono što bi ti željela čuti.


Sve to može te, samo povrijediti. I nemoj misliti da će njemu biti krivo što odbijaš viđanje, njemu je ravno do Kosova, eventualno malo ego mu prodrma, ali prođe brzo, jer on ima Nju kojoj ide!
Natashinka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 08:31   #112
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Kae smiješno?

Bit ce bolje..sigurno
ništa, čekam da još netko spasi mojem bratu život pa da i njega proglasim papkom i luđakom, i naravno izdam zbog pičke
kaladont is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 08:50   #113
Quote:
Dark Wolf kaže: Pogledaj post
Za sebe mogu reći da sam previše očekivao od te veze, stavio sam svoju bivšu "dragu" ispred svega pa čak ispred prijatelja, obitelji, faxa , hobija i normalno - sebe . Mislio sam da je ona ta prava .... ...
Jesi siguran da je to što opisuješ - ljubav?

Ti si ulaskom u vezu polako prestao biti osoba koju je ona upoznala.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 22:39   #114
Svi smo mi nekad propustili neki ispit, druženje, nešto radi voljene osobe jer nam je ta osoba bila dovoljna i do kraja se dali...i naje***...bar smo čista srca..tj. bar ja.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 23:07   #115
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Svi smo mi nekad propustili neki ispit, druženje, nešto radi voljene osobe jer nam je ta osoba bila dovoljna i do kraja se dali...i naje***...bar smo čista srca..tj. bar ja.
pa sad knjigu u ruke i nadoknaditi propušteno, nema ti smisla izgubiti još 1 ispitni rok zbog "nečistih" misli za osobom koje više nema
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 23:12   #116
Quote:
Regul kaže: Pogledaj post
pa sad knjigu u ruke i nadoknaditi propušteno, nema ti smisla izgubiti još 1 ispitni rok zbog "nečistih" misli za osobom koje više nema
davno sam ja svoj fakultet završila...sad rad na samopuzdanju.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 23:41   #117
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Svi smo mi nekad propustili neki ispit, druženje, nešto radi voljene osobe jer nam je ta osoba bila dovoljna i do kraja se dali...i naje***...bar smo čista srca..tj. bar ja.
a da ... upravo to, i ja mogu za sebe reć da sam čista srca ... i ostat ću takav, i nadam se da ću pametno raspolagat istim ... a ako ne onda ću ga presadit, dat nekom drugom tko ga nema ahahhah ! :P
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 10:04   #118
Ja juce isla kod psihologa.Stvarno pomaze razgovor
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 11:28   #119
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Ja juce isla kod psihologa.Stvarno pomaze razgovor
Si bolje?
Ja sam čak jučer nešto razmišljala da bi mi trebao baš razgovor sa strčnom osobom da mi neke stvari utuvi u glavu.
E da, slušala sam Radio Dramu neku večer i kaže tip : "Znaš šta je gore od razvoda? Vjenčanje."
Ja se slažem...nemoj zamjerit
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 12:33   #120
Vjeruj da jesam bolje.Malo bolje zbog nje,malo zbog jedne divne osobe sa foruma koja mi se javlja na pp(valjda je gusim)ali je toliko ljubazna da mi toliko pomaze.
To gore od razvoda jedino je smrt blizih dokazano je da je razvod drugi najveci stres.E pa ja sam imala smrt oca,udaja,gubitak poslaa i razvod sve u 7 mjeseci.Dobro sam ziva
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.