Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 12:31   #4461
obleka s unutarnjim džepovima, i na tu stranu se nasloniš ako spavaš, nitko ništa ne krade
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 07:48   #4462
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
U avionu dok spavaš? btw. tamo gdje je opasno ja stavim novčanik u prednji džep.
Kako ja spavam u avionu, mogli bi mi i gebis mrknuti.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:03   #4463
Ja sam na dugim letovima znala vidjati putnike kako dulje stoje i prekapaju po svojim (ili tudjim) torbama.
Laptop i ipad stavim u manju torbu koja mi je inace u ruksaku a za vrijeme leta ispod nogu, dok novac, kartice i putovnicu uvijek imam negdje ispod odjece.
Ne znam kako bi se to nesto moglo neprimjetno izvuc iz unutarnjeg, nasivenog djepa hlaca.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:38   #4464
Nemam bas iskustva, pa molim pomoc.
Prosli tjedan sam kupila avio kartu, polazak ba proljece.
I danas dobivam mail da su vrijeme pokaska promijenili.
Moram li ja to prihvatiti ili mogu otkazati kartu?
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:10   #4465
Pa, sigurno ti pise u mailu. Ako imas dobro obrazlozenje i velika je promjena, a ne samo 5 min i sl, sigurno imas pravo to traziti, mozda ti nece vratiti novac, nego dati bon i slicno....
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:13   #4466
Quote:
prija mimi kaže: Pogledaj post
Raspitaj se za kolica, mene je neugodno iznenadilo u Copenhagenu gdje smo presjedali, kolica su išla na konačnu destinaciju i nisam ih mogla dobiti po izlasku iz aviona.
taj smo slucaj upravo imali u dohi (sve je bilo checkirano za zagreb, osim kolica do dohe). na poslijetku smo ih dobili, ali smo morali ici na izgubljenu prtljagu i cekati cca sat vremena da ih dovezu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:05   #4467
Quote:
tiko123 kaže: Pogledaj post
Nemam bas iskustva, pa molim pomoc.
Prosli tjedan sam kupila avio kartu, polazak ba proljece.
I danas dobivam mail da su vrijeme pokaska promijenili.
Moram li ja to prihvatiti ili mogu otkazati kartu?
Realno ako je polazak pomeren vise od pola sata ili dolazak vise od dva, trebalo bi da imas pravo na full refund. Naravno ako ne zelis da prihatis novo vreme.
Zovi call centar te avio kompanije da ti kazu koje su ti alternative.
Darihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:40   #4468
Quote:
Darihno kaže: Pogledaj post
Realno ako je polazak pomeren vise od pola sata ili dolazak vise od dva, trebalo bi da imas pravo na full refund. Naravno ako ne zelis da prihatis novo vreme.
Zovi call centar te avio kompanije da ti kazu koje su ti alternative.
ovako, zvala sam call centar i promijenili su mi kartu. Uglavnom, nemaš pravo na povrat novca ako u tom danu ima drugi let.

Ovo što su mi sad ponudili mi skroz odgovara, jedino se nadam da neće ponovno mijenjati
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:48   #4469
Quote:
tiko123 kaže: Pogledaj post
ovako, zvala sam call centar i promijenili su mi kartu. Uglavnom, nemaš pravo na povrat novca ako u tom danu ima drugi let.

Ovo što su mi sad ponudili mi skroz odgovara, jedino se nadam da neće ponovno mijenjati
Malo neozbiljno za jednu avio kompaniju, let u istom danu moze da znaci razliku od 12 sati izmedju vecernjeg i jutarnjeg na primer.

Ali bitno je da je ispalo ok na kraju.
Darihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 08:55   #4470
Quote:
Darihno kaže: Pogledaj post
Malo neozbiljno za jednu avio kompaniju, let u istom danu moze da znaci razliku od 12 sati izmedju vecernjeg i jutarnjeg na primer.

Ali bitno je da je ispalo ok na kraju.
ne letim često, tak da nit ne znam što mogu napraviti. Zato sam tu i postavila pitanje. nadam se da će ovo sada ostati kako je.
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 03:11   #4471
Quote:
vanelic kaže: Pogledaj post
Samo da javim jedno neugodno iskustvo. Opljackali me na avionu. Ili na letu Qatara Doha-Shanghai ili Air Macau Shanghai-Macau.
Dok sam spavao na letu, netko mi je otvorio ruksak koji je bio u pretincu iznad sjedala, potom i unutarnji džep, pronašao pomoćni novčanik, pobrao cash, ostavio kartice i sve drugo, sve vratio na mjesto i lijepo zatvorio da ne primijetim dok sam na avionu. Primijetio tek kada sam u Macau htio mijenjati novac u aerodromskoj mjenjačnici. Nije bilo puno para, ali...
Eto da znate da se i to događa...
Prije nije moglo biti jer sam ruksak do aviona cijelo vrijeme po Kataru imao na oku...
imas male lokote za ruksak, kupi ih i koristi, drugo nemoj ruksak stavljat u pretinac iznad glave nego na suprotnu stranu - tako ces ruksak imati na oku stalno i potrudi se da ne spavas, jbg

Quote:
vanelic kaže: Pogledaj post
A laptop, ipad, fotić...? Ovaj put su to ostavili, ali ne želim riskirati ubuduće... Više neću imati mira na letovima...
ukrali su ono sto je lako sakrit
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 04:00   #4472
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
....
Laptop i ipad stavim u manju torbu koja mi je inace u ruksaku a za vrijeme leta ispod nogu, dok novac, kartice i putovnicu uvijek imam negdje ispod odjece.
...
Moj muž poslovno puno putuje, pa tako i on radi kad leti ekonomskom - mali ruksakić osiguran lokotom sa laptopom i iPadom, koji izvadi iz ručne prtljage i stavi pod noge.
Putovnicu, kartice i novce ima u nekoj maloj uskoj torbici sa tankim remenom koja se nosi ispod košulje poprečno preko ramena, a baš je za tu namjenu i toliko je uska da se ni ne vidi preko košulje (nemam pojma gdje ju je našao, a ima ju dosta dugo).
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:48   #4473
kad spominjete male lokote, jesu ok ovi iz decathlona?
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:19   #4474
Cine se dobri, zaletit cu se i ja ...

Dobro da je TSA approved iako bih koristila na rucnoj prtljazi koja nikad nije toliko daleko od mene.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:39   #4475
RITANSKI niskotarifni zrakoplovni prijevoznik EasyJet uvest će sedam novih linija za Hrvatsku u svom ljetnom redu letenja 2018. godine.

Pula će dobiti četiri nove linije za Basel, Liverpool, London (zračnu luku Southend) i Milano (zračnu luku Malpensa). Dvije nove linije dobit će Dubrovnik za London (Southend) i Veneciju.

Nova linija povezat će Zadar i Berlin (zračna luka Schönefeld), nadopunjujući letove iz tog grada prema London (Luton) i Milanu .

EasyJet će s ovih sedam novih linija imati ukupno 46 linija iz četiri hrvatske zračne luke: Dubrovnika, Pule, Splita i Zadra.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:04   #4476
Imam glupo pitanje Puno sam puta putovala avionom, međutim ovo mi je prvi put da sam uzela kartu koja ne uključuje prtljagu (letim sa Lufthansom, ekonomska). Znači na rezevaciji piše prtljaga nije uključena, međutim to se ne odnosi na carry on, zar ne? I znači li to da uz ručnu torbu mogu imati i onaj mini kofer?
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:07   #4477
Da, ali taj mini nije bas minijaturni nego normalni cabin.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:21   #4478
Može li se let iz Zagreba za Milano naći za manje od 130 eura? Ili je to minimum?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 20:22   #4479
Tesko iz ZG. A i taj let s CA nije kroz cijelu godinu. Na zalost nema lowcost kompanija, kao npr. Easyjet iz ST.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:38   #4480
A je li netko kupovao karte ikad preko ovih GoToGate?
https://www.gotogate.co.uk/

Preko njih mi povratna za dvije osobe za CA let ZG-Milano je 23 eura jeftinije, ali sad sam prvi puta čula za njih kad mi ih je skyscanner izbacio
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.