Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2015., 15:16   #21
pa nije to samo smrad, nego spomenula je i te nokte jednostavno, covjek ne vodi racuna o sebi.
samo ne shvacam kako mu se uopce seksa takvom. ja bi se sebi samoj gadila.
jel bio takav i prije?
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:16   #22
Vrag se prao cesce dok smo hodali, taman valjda prije izlazaka. Nije to nista krucijalno, niti on smrdi ljudima oko sebe vani (nadam se!), ali ja u krevetu pod cistim plahtama osjetim miris koji je odbojan. Nije to samo znoj, onaj pun napaljujucih feromonceka, kamo srece. To je miris netusiranja, neciste koze. Sto se tice seksa, sto cu, lovim ga kad se otusira, stvaram uvjetovanu reakciju tus-seks. Ne ide. On ce opet glumit casanovu nakon 3 dana nepranja, dok se ja trudim ne politi ga kantom vode. A ako zucnem, zagarantirano pravdanje i svadja i ja pretjerujem i svasta. Mozda i pretjerujem jer ne smrdi na kilometre, ali naprosto mi je nejasan toliki otpor prema redovitom tusiranju. Zanima me jesu li i drugi muskarci takvi. Jer ocito po prijasnjim vezama ne mogu suditi, tad se svi utapaju u aftershave-u.
lorelei27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:22   #23
Ne, nisu svi takvi.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:23   #24
ne, nisu svi muškarci takvi, itekako ima onih kojima je to nešto što se podrazumijeva samo po sebi (i to neovisno o seksu).
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:24   #25
Kakva je razlika izmedju muskarca i zene po tom pitanju??? :hmm:
__________________
Bolje živit 1 minutu časno nego 100 godina kao fukara.
casioedifice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:30   #26
Quote:
lorelei27 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se ako postoji slicna tema,molim za savjet.

U braku sam godinu i pol dana. Sretan smo par i neizmjerno se volimo. Medjutim... proslo ljeto svog sam muza prvi put zamolila da se tusira svaki dan, a zimi ga molim da ne dopusti da prodje i 4 dana bez tusiranja. Imam izrazen njuh, a i luda sam na prljavstinu, ali u granici normale. Zaista ne trazim nikakvo ribanje 5 puta na dan, samo normalno dnevno tusiranje na plus 30, bez obzira da li on misli da se oznojio ili ne…

Nas se razgovor na tu temu ponavlja svakih par mjeseci i zavrsi svadjom i njegovom uvrjedjenoscu da ga ubijam, te da ga moram pustiti na miru, pa ce tek onda uvaziti sto pricam. Uvjerava me da se ne pere iskljucivo zbog mog sefujuceg stava. Ali to je vidljivo samo izgovor. Pustim ja da prodju tjedni i mjeseci, ne spominjuci nista i trpeci njegov otpor prema higijeni, nadajuci se da ce me zaista uvaziti ako umuknem. Ako ne inzistiram, on ljeti ide pod tus svaka dva-tri dana, i to odlazi kao da sam sebe salje na klanje. Inace, smatra da je jako cist i uredan, iako ja svako toliko proplacem od boli jer me zagrebe sa noznim noktima kojih se nije ni sjetio da postoje, a kamoli da bi ih skratio. Neko vrijeme je koristio moj gel za tusiranje od jagode, jer ne zeli trositi na nesto tako nebitno poput muskog gela. Kad ga nakon duge sutnje upitam hoce li se veceras otusirati (jer mi je bilo do seksa, a smrdio je), on se pocne njusiti ispod pazuha konstatirajuci da ne smrdi. Ponovim mu opet da meni ipak smeta i placuci priznam da je pocelo utjecati na seksualni zivot. On na to pocne izmisljati kako se svo vrijeme redovno pere i kako bi se prao i cesce da mu ja non stop ne naredjujem (premda sam cca dva mjeseca sutila). No, zadnji put je rekao da shvaca i obecao da ce cesce pod tus. Prvih par dana nakon tog razgovora isao je redovito, i onda valjda u medjuvremenu otisao na lobotomiju i zaboravio na nas razgovor, kao i na tus. Izludio me.

Pretjerujem li? Kako da ga nagovorim? Kako vi stojite s tim?
Klasična priča kao između mene i žene, ali ja se redovito tuširam tako joj dižem živce oko konstantnog kašnjenje, ne cjenim tuđe vrijeme a sebi dajem slobodu da uvijek kasnim 5,10,15 minuta. Ono što zapostavljam jest da takav način ponašanja jako loše djeluje na moju suprugu, ali to je nekako jače od ene, obožavam raditi sve u zadnji čas..

Hoće reći bez pbzra što se on ponjuši ispod pazuha to ne znači da mu ne smrde noge, prepone, čmar, kurac, zubi, kosa i slično..Nakon dva dana netuširanja dovoljno je pogledati koje je boje voda kada se spereš. Ono što Vas tu jebe je tvoje šefovanje, a on netuširanje koristi kako bi te držao pod čizmom. To je stvar na koju si jako alergična, iako se ne čini možda strašno, on je koristi za kažnajvanje i manipulaciju.

Trik.. kupi kasu, dogovori se snjim da se svaku večer ima tuširati bilo ljeto ili zima, da to možete raditi i zajedno ako želi, ako reskoči ima staviti ne znam 50,100 kuna u kasu...Na tvoje gelove i sapune nema pravo, postavi mu ladicu za njegove. Odi u dućan i na akciji kupi 2,3 pakiranja odjednom da ih ima u zalihi. Kad se ne tušira nema sexa, kad se ne tušira nema pod nove plahte, neka spava na podu, ili ti ideš pavati u drugu sobu.

Najbitnje je da postaviš pravila i strogo ih se prdržavaš bez obzira na njegovo grintanje. PPostaviš kaznu i to je to. To tako kod mene šljaka inače nema šanse da bi me bolila ona stvar jer jednostavno nemam osjećaj da to nekome jako smeta. Na pare smo svi alergični..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:37   #27
Vrati mu istom mjerom kad ne pali normalno pa da vidiš jel on voli smrdeće
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:37   #28
Quote:
lorelei27 kaže: Pogledaj post
Vrag se prao cesce dok smo hodali, taman valjda prije izlazaka. Nije to nista krucijalno, niti on smrdi ljudima oko sebe vani (nadam se!), ali ja u krevetu pod cistim plahtama osjetim miris koji je odbojan. Nije to samo znoj, onaj pun napaljujucih feromonceka, kamo srece. To je miris netusiranja, neciste koze. Sto se tice seksa, sto cu, lovim ga kad se otusira, stvaram uvjetovanu reakciju tus-seks. Ne ide. On ce opet glumit casanovu nakon 3 dana nepranja, dok se ja trudim ne politi ga kantom vode. A ako zucnem, zagarantirano pravdanje i svadja i ja pretjerujem i svasta. Mozda i pretjerujem jer ne smrdi na kilometre, ali naprosto mi je nejasan toliki otpor prema redovitom tusiranju. Zanima me jesu li i drugi muskarci takvi. Jer ocito po prijasnjim vezama ne mogu suditi, tad se svi utapaju u aftershave-u.
Sorry, ovo mi je toliko smiješno.
A svaka ti čast što još imaš duha to ispričati u humorističnom tonu.
Eto sad smo saznali da postoje i takvi ljudi. Natezanje oko kupanja i tuširanja mi je samo poznato u kontekstu kad su djeca bila mala pa si morao iznalaziti način. No, čim su ušli u pubertet (čak i prije) nisi mogao doći na red u kupaonu od njih
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:38   #29
Quote:
lorelei27 kaže: Pogledaj post
Zanima me jesu li i drugi muskarci takvi. Jer ocito po prijasnjim vezama ne mogu suditi, tad se svi utapaju u aftershave-u.
Ne.
Ne shvaćati koliki je problem netuširanje u 21 stoljeću je malo glupasto.
Kakve su mu navike iz djetinjstva,vjerojatno je iz kuće pokupio tu lošu naviku.

To da ga moraš tjerati je strašno
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:42   #30
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Trik.. kupi kasu, dogovori se snjim da se svaku večer ima tuširati bilo ljeto ili zima, da to možete raditi i zajedno ako želi, ako reskoči ima staviti ne znam 50,100 kuna u kasu...
Kasica prasica i novčići koji idu u nju ako micek bude zločest i zmazan?

Pobogu, pričamo o odraslom čovjeku koji svjesno smrdi svojoj supruzi i odbija to promijeniti. Ne mogu pojmiti situaciju u potpunosti; kao što je netko već rekao, stvar je (blago rečeno) smiješna.

S obzirom na to da nijedan normalan pristup ne pali i da ovo, po svemu sudeći, nije u potpunosti slučajno, moj prijedlog je da ga osramotiš pred drugim ljudima. Reci pred nekim da se opet nije prao pet dana. Možda upali. Ili kreni plakati, jako glasno i uvjerljivo, možda uspiješ dotaknuti djelić njegovog suosjećanja. Ako dotakneš, obavezno operi ruke nakon toga.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:54   #31
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Najbitnje je da postaviš pravila i strogo ih se prdržavaš bez obzira na njegovo grintanje. PPostaviš kaznu i
...i onda se igraš mame velikom djetetu. Pa ga za uho odvučeš pod tuš, a on cvili cijelim putem, ali zna da će biti šibom ako ne popusti.
Baš super brak, ona zajednica navodno odraslih i ravnopravnih osoba.

Samo jedna stvar - ako se neće prati, kakvom bi to silom pristao davati ikakav novac u tu kasu?
Zašto bi pristao na ikakav dogovor koji mu ne odgovara?
Savjet da ode spavati drugdje također - kako to njega inkomodira? Ona, čista, da se odrekne kreveta zbog prljavca? Kakvu to tek poruku šalje manipulatoru?
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:56   #32
Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Kasica prasica i novčići koji idu u nju ako micek bude zločest i zmazan?

Pobogu, pričamo o odraslom čovjeku koji svjesno smrdi svojoj supruzi i odbija to promijeniti. Ne mogu pojmiti situaciju u potpunosti; kao što je netko već rekao, stvar je (blago rečeno) smiješna.

S obzirom na to da nijedan normalan pristup ne pali i da ovo, po svemu sudeći, nije u potpunosti slučajno, moj prijedlog je da ga osramotiš pred drugim ljudima. Reci pred nekim da se opet nije prao pet dana. Možda upali. Ili kreni plakati, jako glasno i uvjerljivo, možda uspiješ dotaknuti djelić njegovog suosjećanja. Ako dotakneš, obavezno operi ruke nakon toga.
Meni osobno je super ideja punjenja kase zbog pizdarija koje partner izvodi u braku, bar neka korist od toga, na kraju godine njegovo smrđenje će platiti lijepo putovanje, nekako i to srđenje manje smrdi kada znaš da otplaćuje neki mikro kredit...

A ti lipo moje sjedni na rivu pa tuli ispred hrpe ljudi da ti se MUŽ, TVOJ MUŽ ne zna oprat, ne znam na kome je veća sramota, na tebi koja to podnosiš, ili na njemu koji si ne zna guzicu oprat...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:04   #33
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
...i onda se igraš mame velikom djetetu. Pa ga za uho odvučeš pod tuš, a on cvili cijelim putem, ali zna da će biti šibom ako ne popusti.
Baš super brak, ona zajednica navodno odraslih i ravnopravnih osoba.

Samo jedna stvar - ako se neće prati, kakvom bi to silom pristao davati ikakav novac u tu kasu?
Zašto bi pristao na ikakav dogovor koji mu ne odgovara?
Savjet da ode spavati drugdje također - kako to njega inkomodira? Ona, čista, da se odrekne kreveta zbog prljavca? Kakvu to tek poruku šalje manipulatoru?
Ma ti pojma nemaš..
Ne trebaš ti njega odvlačiti pod tuš.. ako on želi smrdit samo neka smrdi, ne mora se tuširati 100 godina ako ne želi..
Stavit će novce u kasu zato jer:
- će prihvatiti da se većina ljudi tušira svaki dan pa bi rebao i on
- da se u braku treba držati dogovora
- da je to jedini način na kojeg će njegova žena tolerirati da treći dan smrdi ppo stanu ako to želi
- da će izgubiti brak ako mu žena krene spavati u drugu sobu jer se tri dana nije tuširao i kao takav istu večer zasere posteljinu koju ona pere
- zato jer time dokazuje da je neodgojen i nije ga briga..

Zar ti ne shvaćaš da se cijela ova šema svodi na njegovu manipulaciju i neno popuštanje pa zatezanje, ona šuti pa on misli da je ok da mude smrdljiv, a ako zagrinta on to tumači da je grintava i izvodi pizdarije, u biti ju manipulira i krivnju prebacuje na nju. Zašto?
Pa nije postavila nikakva pravila u vezi, bez pravila nema sankcija, bez pravila ne možeš reći da je netko bio dužan nešto napraviti a da je zasrao. Najprije npostavljaj pravila pa se svađaj i traži oodgvornst...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:09   #34
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Vrati mu istom mjerom kad ne pali normalno pa da vidiš jel on voli smrdeće
ahahhah

kombinacija: menstruacija, 2. dan, na +40 C, bez tuširanja i mijenjanja robe. jedno tri dana. onda ga obuhvati i krene grliti i ljubiti te tražiti da ju liže

milinica
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:10   #35
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
...i onda se igraš mame velikom djetetu. Pa ga za uho odvučeš pod tuš, a on cvili cijelim putem, ali zna da će biti šibom ako ne popusti.
Baš super brak, ona zajednica navodno odraslih i ravnopravnih osoba.

Samo jedna stvar - ako se neće prati, kakvom bi to silom pristao davati ikakav novac u tu kasu?
Zašto bi pristao na ikakav dogovor koji mu ne odgovara?
Savjet da ode spavati drugdje također - kako to njega inkomodira? Ona, čista, da se odrekne kreveta zbog prljavca? Kakvu to tek poruku šalje manipulatoru?
pa ako ga seksom pod tušem ili uvjetom "meni se seksa samo pod tušem" ne može namamiti, čime onda može?
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:12   #36
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Stavit će novce u kasu zato jer:
- će prihvatiti da se većina ljudi tušira svaki dan pa bi rebao i on
- da se u braku treba držati dogovora
- da je to jedini način na kojeg će njegova žena tolerirati da treći dan smrdi ppo stanu ako to želi
Da ovo može prihvatiti, prihvatio bi tuširanje i bez penala.

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
- da će izgubiti brak ako mu žena krene spavati u drugu sobu jer se tri dana nije tuširao i kao takav istu večer zasere posteljinu koju ona pere
Ali nije zasad vidio ništa što bi ga navelo da ovo pomisli.
Kasa ga neće uvjeriti jer opet nije neki pretjerano odlučan potez (znam da mene ne bi), to je cici-mici mjera koju ona zapravo ne može isforsati ako on odluči pružiti otpor.

Treba odlučiti je li ovo za nju bitka u kojoj se pogiba, a ako jest, vidjeti što može (i želi) napraviti da mu to da do znanja.
Ali treba biti nešto što ona može provesti bez njegovog pristanka. Ako ga ne može natjerati pod tuš, nekako nisam previše uvjerena da može računati na uspjeh ikakve mjere koja o njegovom sudjelovanju ovisi. Sve dok on jednostavnim "tko te šiša, neću" može slomiti mjeru, to nije to.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:13   #37
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
......Ono što Vas tu jebe je tvoje šefovanje.....
I savjet je da se počne ponašati kao još gora šefica/mama?

Meni bi instant i permanent turn off bila činjenica da vlastiti muž ne da me više ne želi zavoditi, nego mu je sasvim svejedno smrdi li mi u krevetu. Osjećala ih se kao nekakva stara izlizana fotelja koja stoji tu u kući čitavu vječnost i stajat će tu još toliko ma što mužić učinio, i di će se on još zamarati njenim kvocanjem i nekakvom tamo potrebom da joj ne bude odbojan. Osobno bih izgubila volju za ikakve "odgojne metode".
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:17   #38
a možda zaključat ga u kupaonu, prvo provjerit da je mobitel izvan iste kako ne bi mogao zvati vatrogasce

on: ljubavi, gdje je ključ
ona: zadovoljavam se njime, pripremam se za tebe poslije tuša

novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:18   #39
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
pa ako ga seksom pod tušem ili uvjetom "meni se seksa samo pod tušem" ne može namamiti, čime onda može?
Precjenjujete značenje seksa za neke ljude.
Da mu je do svakodnevnog, prao bi se svaki dan. Ovako se on opere kad on hoće pice, zapravo u obje stavke bude po njegovom.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:20   #40
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Precjenjujete značenje seksa za neke ljude.
Da mu je do svakodnevnog, prao bi se svaki dan. Ovako se on opere kad on hoće pice, zapravo u obje stavke bude po njegovom.
aha znači tu smo, to nepranje je ustvari neverbalni govor za "odjebi malo od mene i pusti me na miru"

novitt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.