Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2015., 13:41   #81
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A sto ona ima prtljati po mojem mobitelu? Pogotovo ako je sluzbeni.
Na njemu se cesto nalaze osjetljive stvari i ja se ne bih osjecao ugodno da mi netko po tome prtlja.
Imam i ja službeni mobitel s jako povjerljivim stvarima, ali zašto bi mog partnera uopće interesiralo kopati po tome i što bi on s tim informacijama točno napravio? Imam šifru da zaštitim te informacije od nepoznatih ljudi u slučaju krađe, ali šifra je poznata partneru, jer imam povjerenja da povjerljive informacije neće ići gledati. Kao ni povjerljive razgovore s prijateljima i slično. Ima on pametnijeg posla od toga.

Nekak polazim od pretpostavke da partnera sadržaj mog moba i ipada uopće ne interesiraju. Koristi ih uglavnom da ih popravi ili kao daljinski upravljač za različite gadgete u stanu, ako su njegovi na punjenju ili mu njegovi nisu u tom momentu pri ruci. Kao i ja njegove.

Kad imaš u nekoga povjerenja, pitaš ga kaj te zanima. Ak nemaš, kopanje to neće riješiti. Al aktivno skrivanje moba i paničarenje oko toga, mi je, ipak, sumnjivo.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:42   #82
& KHS

Neki prevaru doživljavaju kao nešto najgore!
Nismo svi isti.
Ja je nikad ne bih oprostila, nikad!
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:42   #83
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Prtlja?Možda ni ne bi prtljala uopće. Kako znaš da bi?
Znači tvoja je filozofija "kriva dok joj se ne dokaže suprotno"?
Ne, stvarno...zašto pretpostavljaš odmah to da bi ona tu sad tebi nešto prtljala?Imaš konkretne razloge zašto bi pomislio nešto takvo o njoj(već ti je zabadala nos u inbox prije) ili...krećeš možda od sebe?

Vidi, šifra koju ona neće znati je čist okej- ako ju imaš razloga postaviti. Dakle, uhvatio si je već kako ti njuši mail, sms spremnik, gleda u "poslovne fajlove" itd...Ali ako žena nikad nije pokazivala takve tendencije i afinitete...Čemu?

Možda ga nikad ne bi ni pipnula. Ako i bi, to bi možda bilo zato što joj na brzaka treba neki kontakt koji ona nema a ti imaš...ili je njen mob. prazan pa će kumi poslat sms s tvog ili ju nazvati(dok si ti u dvorištu, na zahodu... )Stuff like that.
Pa ako nema tendenciju prtljati po mobitelu sto ce joj onda sifra?
Aha, sad vidim da si dodala teksta. Pa uvijek postoji kucni telefon, informacije, imenik na webu i slicno.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:43   #84
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ali ovdje se ne govori o pukoj radoznalosti, bezobraznom zabadanju u tuđi privatni život, nego je riječ o životu žene koja njuši da nešto nije u redu i želi srediti svoj privatni život, ne tuđi!
(Boli nju briga za muževo dopisivanje s prijateljima i razgovore o poslovima).
Kakve veze ova priča ima s pričom o tvojoj pošti i o tome kako je tvoja mama nije otvarala!
Primjer je bio samo da neki ljudi shvate koliko je privatnost važna.
Nema veze sa temom, ali ima sa poremećajom kod ljudi koji vole prčkati po tuđim stvarima...pa bila to mama ili muž...svejedno.
On topic...sad je stvarno "sredila" svoj život...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:45   #85
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
A zašto bi ju znala???
Ima li svoj mob...ima.
Moja je pokojna mama samo jednom u životu otvorila moju poštu...vjeruj mi ...nije nikad više.
Nema to veze sa skrivanjem i muljanjem...ako je nešto moje (moje privatno) ...onda zašto bi pobogu moj muž prtljao po tome.
Pa nismo jebeni sijamski blizanci.
Mobitel mi se otključava na otisak...lap također...on nema ništa zaštićeno, no to je njegov problem.
Možda mi frendica piše nešto povjerljivo...nešto što se njega ne tiče i što sigurno neću prepričavati za ručkom. Tako vjerojatno možda ima i on neke svoje razgovore...ne znam i ne zanima me.
Kakve on to moze povjerljive razgovore imat osim da je nesto kresnuo sa strane,on ili njegov prijatelj.
Objasni mi sto on to moze povjerljivo pricat sa nekim a da ti nesmijes znat?Jedino nesto lose,jer sigurno neces dobre stvari skrivati od svog zivotnog partnera.
Isto vrijedi i za tebe,sto tebi tvoja frendica moze napisati a da on nesmije znati i da je jako bitno?Da je dobila mengu?Da je kupila mljeveno mesu u Konzumu kojem je isteko rok trajanja?
Ili da se kresnula sa nekim sa strane pa ti prepricava kako je bilo dok ti mastas o tome

Osoba koja nema sto skrivati od svog partnera sigurno nece zakljucavati mobitele i laptope pred supruznikom jer to znaci da nesto skriva,nesto lose i nesto sto on nesmije saznati.
A svoju si privatnost podijelila sa njim onoga dana kada si potpisala onaj A4 papir kod maticara (ili u crkvi,svejedno),ako se nemozes nositi sa tim,ond anisi ni za brak.
Cuj ti njih,oni bi brak al da sve bitne stvari skrivaju od partnera.
Sa partnerom se dijeli sve,i ono dobro i ono lose,a ti svojim postupcima dokazujes da ocito imas neke lose stvari koje skrivas od partnera.
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:45   #86
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ali ovdje se ne govori o pukoj radoznalosti, bezobraznom zabadanju u tuđi privatni život, nego je riječ o životu žene koja njuši da nešto nije u redu i želi srediti svoj privatni život, ne tuđi!
(Boli nju briga za muževo dopisivanje s prijateljima i razgovore o poslovima).
Kakve veze ova priča ima s pričom o tvojoj pošti i o tome kako je tvoja mama nije otvarala!
Da, malo smo skrenuli s teme. Malo puno.
Na mom telefonu su samo moje gluposti i ne treba mi šifra.
Da imam unutra pinove i poslovne mailove, naravno da bih imala šifru.
I ne, ne bih je odmah predala mužu, dečku, djetetu i starcima za slučaj da moraju poslat sms kumi, a njihov mob je prazan.
Nek me pitaju, pa ću ga otključat, dat im i nek esemesaju.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:46   #87
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Imam i ja službeni mobitel s jako povjerljivim stvarima, ali zašto bi mog partnera uopće interesiralo kopati po tome i što bi on s tim informacijama točno napravio? Imam šifru da zaštitim te informacije od nepoznatih ljudi u slučaju krađe, ali šifra je poznata partneru, jer imam povjerenja da povjerljive informacije neće ići gledati. Kao ni povjerljive razgovore s prijateljima i slično. Ima on pametnijeg posla od toga.

Nekak polazim od pretpostavke da partnera sadržaj mog moba i ipada uopće ne interesiraju. Koristi ih uglavnom da ih popravi ili kao daljinski upravljač za različite gadgete u stanu, ako su njegovi na punjenju ili mu njegovi nisu u tom momentu pri ruci. Kao i ja njegove.

Kad imaš u nekoga povjerenja, pitaš ga kaj te zanima. Ak nemaš, kopanje to neće riješiti. Al aktivno skrivanje moba i paničarenje oko toga, mi je, ipak, sumnjivo.
sve ti se svodi na elementarnu pristojnost

jednom sam uzeo mobitel od kćeri u ruke jer mi je trebao
vjeruj mi, gadilo mi se i pomisliti da bi ja sad nešto tu pregledavao
a ja sam joj tata i trebao bih je možda kontrolirati...
a zašto?????
čak i da vidim da ima problema, reći će mi sama
ili neće
za mene je to jedino normalno
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:48   #88
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
Kakve on to moze povjerljive razgovore imat osim da je nesto kresnuo sa strane,on ili njegov prijatelj.
Objasni mi sto on to moze povjerljivo pricat sa nekim a da ti nesmijes znat?Jedino nesto lose,jer sigurno neces dobre stvari skrivati od svog zivotnog partnera.
Isto vrijedi i za tebe,sto tebi tvoja frendica moze napisati a da on nesmije znati i da je jako bitno?Da je dobila mengu?Da je kupila mljeveno mesu u Konzumu kojem je isteko rok trajanja?
Ili da se kresnula sa nekim sa strane pa ti prepricava kako je bilo dok ti mastas o tome

Osoba koja nema sto skrivati od svog partnera sigurno nece zakljucavati mobitele i laptope pred supruznikom jer to znaci da nesto skriva,nesto lose i nesto sto on nesmije saznati.
A svoju si privatnost podijelila sa njim onoga dana kada si potpisala onaj A4 papir kod maticara (ili u crkvi,svejedno),ako se nemozes nositi sa tim,ond anisi ni za brak.

Cuj ti njih,oni bi brak al da sve bitne stvari skrivaju od partnera.
Sa partnerom se dijeli sve,i ono dobro i ono lose,a ti svojim postupcima dokazujes da ocito imas neke lose stvari koje skrivas od partnera.


sve što si napisao je totalno pogrešno...
i zaista mi se neda objašnjavati zašto
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:49   #89
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Imam i ja službeni mobitel s jako povjerljivim stvarima, ali zašto bi mog partnera uopće interesiralo kopati po tome i što bi on s tim informacijama točno napravio? Imam šifru da zaštitim te informacije od nepoznatih ljudi u slučaju krađe, ali šifra je poznata partneru, jer imam povjerenja da povjerljive informacije neće ići gledati. Kao ni povjerljive razgovore s prijateljima i slično. Ima on pametnijeg posla od toga.

Nekak polazim od pretpostavke da partnera sadržaj mog moba i ipada uopće ne interesiraju. Koristi ih uglavnom da ih popravi ili kao daljinski upravljač za različite gadgete u stanu, ako su njegovi na punjenju ili mu njegovi nisu u tom momentu pri ruci. Kao i ja njegove.

Kad imaš u nekoga povjerenja, pitaš ga kaj te zanima. Ak nemaš, kopanje to neće riješiti. Al aktivno skrivanje moba i paničarenje oko toga, mi je, ipak, sumnjivo.
Upravo tako,nema smisla to skrivati od svog partnera,a svakog normalnog partnera takve stvari nece niti zanimati.
Skrivanje takvih stvari od partnera samo pobudjujes nepotrebnu sumnju i pokazujes da mu ne vjerujes.
Aktivno skrivanje mobitela i panicarenje oko toga je u 100% slucajeva dokaz da se nesto cudno zbiva i da ta osoba nesto skriva od tebe,nikakve spike o privatnosti i ostala sranja,to su price za malu djecu.
Partner ti mora biti i ljubavnik i najbolji prijatelj i najveca osoba od povjerenja sa kojom ces podijeliti sve.
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:49   #90
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
Kakve on to moze povjerljive razgovore imat osim da je nesto kresnuo sa strane,on ili njegov prijatelj.
Objasni mi sto on to moze povjerljivo pricat sa nekim a da ti nesmijes znat?Jedino nesto lose,jer sigurno neces dobre stvari skrivati od svog zivotnog partnera.
Isto vrijedi i za tebe,sto tebi tvoja frendica moze napisati a da on nesmije znati i da je jako bitno?Da je dobila mengu?Da je kupila mljeveno mesu u Konzumu kojem je isteko rok trajanja?
Ili da se kresnula sa nekim sa strane pa ti prepricava kako je bilo dok ti mastas o tome


Osoba koja nema sto skrivati od svog partnera sigurno nece zakljucavati mobitele i laptope pred supruznikom jer to znaci da nesto skriva,nesto lose i nesto sto on nesmije saznati.
A svoju si privatnost podijelila sa njim onoga dana kada si potpisala onaj A4 papir kod maticara (ili u crkvi,svejedno),ako se nemozes nositi sa tim,ond anisi ni za brak.
Cuj ti njih,oni bi brak al da sve bitne stvari skrivaju od partnera.
Sa partnerom se dijeli sve,i ono dobro i ono lose,a ti svojim postupcima dokazujes da ocito imas neke lose stvari koje skrivas od partnera.
Ti to sad mene ozbiljno pitaš ili me da izvineš na izrazu podjebavaš???
Zar bi zaista mog muža/sina/votever ili bilo koga tko može doći do moba/lapa trebalo zanimati nešto intimno od moje frendice npr.???
Jeste li svi uopće normalni??
Zaboravite na pitanje.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:51   #91
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
sve što si napisao je totalno pogrešno...
i zaista mi se neda objašnjavati zašto
Nisam te niti pitao za misljenje niti imam neku zelju da mi ti elaboriras zasto mislis da je to pogresno

Uostalom,znas kako kazu: misljenje je ko guzica,svatko ga ima,a to vrijedi i za mene i za tebe.

Pozdrav
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:57   #92
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
A zašto bi ju znala???
Ima li svoj mob...ima.
Meni bi naprosto bilo besmisleno da ja moram čekat muža da izađe iz zahoda(il da ga dozovem s dvorišta/njive) ako je, eto, moj mob. na punjenu, a hitno mi treba sms-at ili pozvati nekog u tom času...Jednako vrijedi i obratno.


Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Moja je pokojna mama samo jednom u životu otvorila moju poštu...vjeruj mi ...nije nikad više.
I sasvim je okej i legitimno da staviš šifru koju neće znati tvoja mama.
Kao i svaka druga osoba koja ti je u kućanstvu, i koja ti je dala konkretan, opipljiv razlog da joj ne vjeruješ.

Postavljati šifretine svud naokolo bez ikakvog konkretnog razloga, preventive radi...sorry, za moj je pojam malo preradikalno i nezdravo.

Možda zbog nečeg imaš problem s povjerenjem općenito s ljudima...Ti po defoltu smatraš kako je svatko sklon i zainteresiran špijati, zabadati nos u tvoju privatnost, petljati ti iza leđa...itd.

Srećom, ja kroz svoj život nisam nikad osjećala da moram zbog nečeg takvog biti u grču.

Moj mob. uglavnom je u mojoj torbi, i nosim ga posvuda sa sobom. U svojoj kući(gdje sam sa svojim mužem i dvoje male djece)nemam apsolutno nikakvu potrebu šifrirati bilo što jer vjerujem ljudima sa kojima sam. Kao i u to da oni nikad neće zlorabiti to moje povjerenje.

Ti očito nisi ziher bi li ti muž čačkao po privatnim dijelovima gadgeta ili ne, pa pušeš i na hladno.Preventive radi.
Ne znam...meni bi živjeti tako bilo nezamislivo.
No, svi smo različiti. sto baba dvjesto sisa


Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Možda mi frendica piše nešto povjerljivo...nešto što se njega ne tiče i što sigurno neću prepričavati za ručkom.
A ti misliš da kraj sebe imaš čovjeka koji bi ti išao otvarati poruku (sms/mail) koju tebi šalje frendica?


Ja za svog to ne mislim.
Možda je u tome stvar
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:58   #93
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ti to sad mene ozbiljno pitaš ili me da izvineš na izrazu podjebavaš???
Zar bi zaista mog muža/sina/votever ili bilo koga tko može doći do moba/lapa trebalo zanimati nešto intimno od moje frendice npr.???
Jeste li svi uopće normalni??
Zaboravite na pitanje.
Ha, što ti uopće trebaju prijateljice?!
Kako uz muža i djecu uopće imaš vremena za prijateljice?
One trabunjaju o mengi i pokvarenom mljevenom mesu i ti na to trošiš vrijeme umjesto da se posvetiš obitelji?
A još ako se neka stvarno i zapalila za nekog tipa pa ti o tome piše
Zna se da je to zarazno i s kim se družiš, takav si.
Ako uopće dopuštaš da ti takve poruke prolaze mobitelom, naravno da bi ti ih muž morao kontrolirati da iskorigira tvoje možda sasvim naivne greške prije nego prerastu u katastrofu
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:58   #94
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
sve ti se svodi na elementarnu pristojnost
Slažem se, elementarna pristojnost normalnim ljudima brani šnjofkanje po tuđim stvarima koje ih se ne tiču. Tak i ja onda polazim od pretpostavke da moj partner neće ići čitati moje razgovore s frendicama zbog elementarne pristojnosti. I zašto bih onda skrivala od njega mob?

Btw - mi u stanu skupa imamo 4 smartphonea, 2 ipada, 2 tableta, 3 kompjutera i 3 laptopa i svi su u aktivnoj upotrebi. Di bi došli da paranoično stalno skrivamo sadržaje na njima? Zamisli - prisere ti se, a ono moraš 4 kompa zaključati prije odlaska na wc da si zaštitiš privatnost.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:05   #95
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Meni bi naprosto bilo besmisleno da ja moram čekat muža da izađe iz zahoda(il da ga dozovem s dvorišta/njive) ako je, eto, moj mob. na punjenu, a hitno mi treba sms-at ili pozvati nekog u tom času...



I sasvim je okej i legitimno da staviš šifru koju neće znati tvoja mama.
Kao i svaka druga osoba koja ti je u kućanstvu a koja ti da razlog da joj ne vjeruješ.
Postavljati šifretine svud naokolo bez ikakvog razloga, preventive radi...sorry, za moj je pojam malo preradikalno i nezdravo.
Možda zbog nečeg imaš problem s povjerenjem općenito s ljudima...pa po defoltu smatraš kako je svatko sklon špijati, zabadati nos u tvoju privatnost, petljati ti iza leđa...itd.
Srećom, ja kroz svoj život nisam nikad osjećala da moram zbog nečeg takvog biti u grču.
Moj mob. uglavnom je u mojoj torbi, i nosim ga posvuda sa sobom. U svojoj kući(gdje sam sa svojim mužem i dvoje male djece)nemam apsolutno nikakvu potrebu šifrirati bilo što jer vjerujem ljudima sa kojima sam. Kao i u to da oni nikad neće zlorabiti to moje povjerenje.

Ti očito nisi ziher bi li ti muž čačkao po privatnim dijelovima gadgeta ili ne, pa pušeš i na hladno.Preventive radi.
Ne znam...meni bi živjeti tako bilo nezamislivo.
No, svi smo različiti. sto baba dvjesto sisa



A ti misliš da kraj sebe imaš čovjeka koji bi ti išao otvarati poruku (sms/mail) koji ti šalje frendica?

Ja za svog to ne mislim.
Ja sam pisala više općenito...no dio o privatnosti i dalje stoji.
Niti je ikad čačkao niti bi mu to vjeruj mi ikad palo na pamet jer zna moje mišljenje o tome i sasvim je ok sa time.
Jako mi je bitno da se ne pretvorimo u sijamske blizance...i jako volim svoju intimu i isto tako cijenim njegovu.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:05   #96
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
Nisam te niti pitao za misljenje niti imam neku zelju da mi ti elaboriras zasto mislis da je to pogresno

Uostalom,znas kako kazu: misljenje je ko guzica,svatko ga ima,a to vrijedi i za mene i za tebe.

Pozdrav
Baš tako ....
Svatko ima mišljenje koje je, kako ti veliš, ko guzica...
pa tako i ja imam mišljenje o autoru teksta na koji sam se referirao, izvjesnom toncekk-u
dakle, iza takvih konzervativno - srednjevjekovnih stavova obično se skrivaju jako emotivno preplašeni i mentalno prilično nezreli ljudi...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:07   #97
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jako mi je bitno da se ne pretvorimo u sijamske blizance...i jako volim svoju intimu i isto tako cijenim njegovu.
Mislim da je ovo u suštini jako dobar i zdrav stav.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:09   #98
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Primjer je bio samo da neki ljudi shvate koliko je privatnost važna.
Nema veze sa temom, ali ima sa poremećajom kod ljudi koji vole prčkati po tuđim stvarima...pa bila to mama ili muž...svejedno.
On topic...sad je stvarno "sredila" svoj život...
Ali ja se slažem da je privatnost važna i da je nedopustivo kopati po tuđim stvarima. I slažem se da je patološka ljubomora poremećaj.

Ni suprugu ni djeci nikad nisam prčkala po njihovome, ni oni po mome.
Niti mi je tako nešto padalo na pamet!

Međutim, kako se postaviti kad ti je jasno da su kola krenula nizbrdo, da više ne možeš imati povjerenja, a najbliži ti i dalje lažu u lice?

O tome je jako teško suditi dok se sam ne nađeš u toj situaciji.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:10   #99
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Ha, što ti uopće trebaju prijateljice?!
Kako uz muža i djecu uopće imaš vremena za prijateljice?
One trabunjaju o mengi i pokvarenom mljevenom mesu i ti na to trošiš vrijeme umjesto da se posvetiš obitelji?
A još ako se neka stvarno i zapalila za nekog tipa pa ti o tome piše
Zna se da je to zarazno i s kim se družiš, takav si.
Ako uopće dopuštaš da ti takve poruke prolaze mobitelom, naravno da bi ti ih muž morao kontrolirati da iskorigira tvoje možda sasvim naivne greške prije nego prerastu u katastrofu
Da...zamisli
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:13   #100
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Ha, što ti uopće trebaju prijateljice?!
Kako uz muža i djecu uopće imaš vremena za prijateljice?
One trabunjaju o mengi i pokvarenom mljevenom mesu i ti na to trošiš vrijeme umjesto da se posvetiš obitelji?
A još ako se neka stvarno i zapalila za nekog tipa pa ti o tome piše
Zna se da je to zarazno i s kim se družiš, takav si.
Ako uopće dopuštaš da ti takve poruke prolaze mobitelom, naravno da bi ti ih muž morao kontrolirati da iskorigira tvoje možda sasvim naivne greške prije nego prerastu u katastrofu
Što se krije iza sarkazma i ironije?
Ne bi li bilo toliko ljepše iskomunicirati nešto uz pomoć konkretnih argumenata, bez ismijavanja?
Mislim, ovakav pristup obično se koristi kad argića pofali.
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.