Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2024., 19:40   #4821
hvala simba

srećom pa mi je gotovo ova moja zavrzlama tak da ću dalje privatno kao i do sad
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 16:23   #4822
Ovak..bila neki dan privatno kod ginek...
Pregledao me i napravio papu i uzv i popricali smo e sad, ja sam u menopazi skoro 5 god i prisutna je zadnjih par god. suhoće rodice
dr.mi je prilikom pape "ostetio" tkivo pa je krvariti
I rekao mi je da mi je tanka sluznice i dao mi na recept linoladiol vag.kremu
a ja sam otišla kod svog socijalnog ginek.i tražila ns recept da ne plaćam ali sestra mi veli da mi to ne može ptepisati jer nisam bila kod njih ne pregledu
Sta da radim i je li se tko susreo sa takvim problemom??
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 13:16   #4823
Ostala sam bez ginekologice i sad tražim nekoga kod koga cu se prebacit.

Ima li netko iskustva sa dr.
1.Iva Krišto Petruša

2.Antonela Mađor Božinović

3.Lea Rukavina Kralj

Hvala unaprijed
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 18:14   #4824
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ostala sam bez ginekologice i sad tražim nekoga kod koga cu se prebacit.

Ima li netko iskustva sa dr.
1.Iva Krišto Petruša

2.Antonela Mađor Božinović

3.Lea Rukavina Kralj

Hvala unaprijed
Dr Mađor u Sigetu je izvrsna, nježna, pažljiva, dostupna.
Cvelferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 18:40   #4825
Quote:
Cvelferija kaže: Pogledaj post
Dr Mađor u Sigetu je izvrsna, nježna, pažljiva, dostupna.
I ja sam kod nje, a nisam još bila...možeš li podijeliti broj tel. i mail? (na netu navodno da nije taj dobar tel)
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 19:06   #4826
Čitala sam malo unatrag i vidim da se na ovoj temi šaltaju ginekolozi ko na Glavnom kolodvoru Ja ne znam kako vi više pratite tko je gdje, tko je preselio, tko je dao otkaz. FBI vam nije ni do koljena, fascinirate me!
avitaminoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 19:24   #4827
Tko na kranu mijenja dr. Keller na Srednjacima? Nemogu nac na internetu

Poslano sa mog SM-A336B koristeći Tapatalk
fashfit is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 19:58   #4828
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Tko na kranu mijenja dr. Keller na Srednjacima? Nemogu nac na internetu

Poslano sa mog SM-A336B koristeći Tapatalk
Koliko sam skuzila nema stalnog doktora, al imaju zamjene i svaki dan je netko tamo.

Kad sam ja trebala nesto, bila je neka mlada cura na mjestu medicinske sestre zapisati što trebam od recepata i uputnica pa su mi to pustili iduci dan.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 15:04   #4829
Ja sam bila kod dr Keller, a na e gradjani mi i dalje pose samo tbd srednjaci. Na stranici dz zapad nema nikakvih informacija, samo sam pronasla da je uz dr Kristo na istoj adresu sad ovaj dr: [email protected]
Ja sam mu poslala mail za uputnicu za TA Petrova i odmah mi je odgovorio i poslao istu… e sad je li on dobio nas u nasljedstvo od dr Keller ili je privremena zamjena ne znam
Tihana3103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 15:00   #4830
Moguce da je zamjena koja ce se malo duze zadržati.
Isto mi je on pustio uputnice sto su mi trebale.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 18:12   #4831
Jel zna netko što se događa s VašPregledom? Znam da je dr.Lučić otišla, bio Blajić na zamjeni. Slala sam neki dan mail, nema odgovora nikakvog.. jedno vrijeme su imali automatske odgovore oko načina naručivanja i slično, ali sad nisam dobila ni taj automatski odg..
forestmushroom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 19:57   #4832
Znam samo da je to neznam koja promjena doktora tamo.
Došlo mi na e-građani negdje u 2 mj da je izabrani doktor Ginekologija vaš pregled i sada kada hoću promijeniti doktora na drugu ordinaciju ne mogu jer se računa da nije prošlo godinu dana od promjene. Prestrašno
Flor33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 13:02   #4833
moja zadnja komunikacija s poliklinkom Vaš pregled je bila početkom 3.mjeseca, sestra mi je brzo odgovorila na mail i pustila uputnice, tada je zamjena bio dr. Jozo Blajić idem uskoro kod njih na pregled ne znam ni koga više mogu očekivati tamo.
geografkinjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 11:29   #4834
Kaos.
Geografkinja, ak ti nije bed javi se nakon pregleda sta ima tamo. Ja cu se jos kratko nadat odgovoru
forestmushroom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 20:52   #4835
Quote:
Tihana3103 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod dr Keller, a na e gradjani mi i dalje pose samo tbd srednjaci. Na stranici dz zapad nema nikakvih informacija, samo sam pronasla da je uz dr Kristo na istoj adresu sad ovaj dr: [email protected]
Ja sam mu poslala mail za uputnicu za TA Petrova i odmah mi je odgovorio i poslao istu… e sad je li on dobio nas u nasljedstvo od dr Keller ili je privremena zamjena ne znam
Hvala na ovome! I ja sam se javila mailom i dobila uputnicu koja mi je trebala!

Inače, daj Bože da taj lik ostane, on je super! Ja ga se sjećam iz Vinogradske bolnice, stvarno je i stručan i radišan i ne komplicira! Imala sam neki problem s uputnicom, on je tražio od sestara da nešto smrdaju, samo da možemo riješiti pregled, a ne da me vraćaju pa se ja naručujem, pa za 3 mjeseca tek dodjem na red.

On je inače bio i predavač u nekim akcijama edukacije mladih i baš tip voli to što radi.

Očito je napravio đir po privatnoj i državnoj praksi, ali dobile smo loto! Tko se prvi bude naručio kod njega, neka javi koliko se čeka! Pozzz
Panasonic2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 10:43   #4836
Ima li ovdje itko tko je pacijent dr. Wahida na Krugama? Može i pm.
suzy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 13:58   #4837
ćao žene, moja ginekologica više nije u hzzou pa tražim preporuku za zapadni dio grada
micatrofrtaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 15:06   #4838
Quote:
Flor33 kaže: Pogledaj post
Znam samo da je to neznam koja promjena doktora tamo.
Došlo mi na e-građani negdje u 2 mj da je izabrani doktor Ginekologija vaš pregled i sada kada hoću promijeniti doktora na drugu ordinaciju ne mogu jer se računa da nije prošlo godinu dana od promjene. Prestrašno
Imam istu situaciju, a hitno mi treba ginekolog.... Jesi ju uspijela riješiti?
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2024., 10:55   #4839
Otišla je iz DZ i dr. Žigmundovac-Klaić. Pa ovo je više za popizditi. Svi koji valjaju ili odoše u privatnike ili van HR. A cijene pregleda su otišle u nebo. Suludo.

I to sam saznala preko e-građani i sad mi samo stoji DZ-Centar, pojma nemam kod koga su me prebacili. Kod nekog mesara ne idem. Popizdit ću.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:36   #4840
Tri članice obitelji su mi godinama bile kod dr. Žigmundovec Klaić u Laginjinoj (prije DZ Željezničara).
Kako doznati kome smo prebačene? Također nam na e-građani piše samo DZ Centar i šifra nekog ginekologa, no prema navedenoj šifri liječnika ne mogu pronaći tko je to.
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.