Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 11:39   #41
tincica, ko je tebi radio tortu?
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:25   #42
Quote:
Bride2B kaže: Pogledaj post
tincica, ko je tebi radio tortu?
mi smo ti sve kolače i tortu dali raditi u Bjelovaru u slastičarni Zagorje, puno povoljniji od bilo koga u Koprivnici, a imala sam jedno 5-6 ponuda, i još nas oni nagovarali da smanjimo količinu, smanjili smo ju i još nam je ostalo kolača. presudila je naravno cijena, s tim da smo ih prije isprobali naravno, a obzirom da je svadba bila u picoku u đurđevcu bilo mi je svejedno da li će se voziti kolači iz kc ili bj. naravno imaju i svoju besplatnu dostavu. a koga god smo pitali, vele da su u bj najbolji...i stvarno su im kolači bili jako fini. moju tortu su radili prvi put u životu, i mogu reči da im je super ispala, čak su u hotelu ostali iznenađeni, malo mi je žao nismo uspjeli naći neke fora mladence, a ovi klasični mi nisu išli gore. i bila je ogromna, a koštala je 1000 kn.
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:30   #43
može brojček na PM...meni ova teta koja mi radi kolače je rekla da nije sigurna da bi mi napravila tortu onak točno kak hoćem,pa bolje da ne radi..po jendoj stzrani super...neće mi uprskat tortu.,.po drugoj,kakva je to slastičarka koja nemere tortu apravit
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:38   #44
Quote:
Bride2B kaže: Pogledaj post
može brojček na PM...meni ova teta koja mi radi kolače je rekla da nije sigurna da bi mi napravila tortu onak točno kak hoćem,pa bolje da ne radi..po jendoj stzrani super...neće mi uprskat tortu.,.po drugoj,kakva je to slastičarka koja nemere tortu apravit
pa mogu ti reči da je i mene bilo malo strah, ali evo iznenadili me, jedino se muški žalili da je bila torta preslatka, ali je izvana bio marcipan pa zbog toga. a ništa drugo nisu mogli staviti izvana da možeš modelirati. i svaki kat je bio drugog okusa, vidiš na slici da su je bila puna kolica. moram malo prekopati po stvarima od vjenčanja, pa kad nađem pošaljem ti brojček na pm.
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 21:22   #45
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
pa mogu ti reči da je i mene bilo malo strah, ali evo iznenadili me, jedino se muški žalili da je bila torta preslatka, ali je izvana bio marcipan pa zbog toga. a ništa drugo nisu mogli staviti izvana da možeš modelirati. i svaki kat je bio drugog okusa, vidiš na slici da su je bila puna kolica. moram malo prekopati po stvarima od vjenčanja, pa kad nađem pošaljem ti brojček na pm.
ja ne bi marcipan iz vana...jer ja ne volim marcipan(osim onog iz mozart kugli),tak da,ak ja nekaj ej volim nebu na mom vjenčanju
ovo mi je super ideja da svaki kat bude drukčiji..vidjeh tvou tortu na slikicama,i baš mi je
i puno hvala na brojčeku;-)
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 13:56   #46
hej cure iz bj-a
ima li netko nekakvih iskustava s pavicic restoranom. ja sam ga prije par mj kaparila, ali sam tek kasnije cula kritike o kolicini hrane kod njega, tak da sad nema povratka.
prostor mi se svidja i on mi se cinio ok na dogovoru.
mislim s njim ozbiljno popricati o kolicini hrane.
imat cu pola gostiju stranaca i pogotovo zato bi trebalo biti dosta jer ce sigurno tjeti sve probati..
najgore je sto ja sada nisam u hr i tek cu moci u 10 mj to srediti
nadam se da je tip razuman i da cemo to moci srediti
sara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 16:36   #47
Sara, pisala sam o tome na topicu Bjelovar.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 19:28   #48
thanx belle, vidjela sam
sara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 19:52   #49
Duplam pitanje, ali nemojte se ljutiti: postoji li u Koprivnici plesna škola gdje bi mladenci malo bolje uz individualni pristup paru mogli uvježbati plesanje? Kontakt bi mi dobro došao - naravno, na PM ako drugačije ne ide.
nosko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 15:24   #50
Nemrem vjerovati da u zadnjih godinu dana nije bilo udavače u KC ili smo samo informatički nepismeni ili tajnoviti... Uglavnom da se raspišem, bila sam na svadbi u Zrinskom početkom godine i izgleda da ću tamo i sama raditi svadbu, ako me do četvrtaka netko ne pretekne za datum u tom slučaju
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 15:27   #51
Inače Zrinski u KC ima dvije sale, mislim da je velika za preko 400 gostiju, cijena po stolici je 65kn ako je do 200 uzvanika, a 60kn ako je preko 300 uzvanika. Moguća je kombinacija da se sve radi sa njihovim namirnicama ili 50/50 ili kak se već dogovore... Plus je to kaj sami peku kolaće i kaj sami peku kruh....
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 17:32   #52
Joj i ja bi da se malo aktiviraju curke koje će se ženit u kc, mene ternutno najviše muči bend, jel ima ko kakva iskustva? a i sa salom sam na mukama, fakat čovjeko može malo saznat na netu o vjenčanjima u kc uh uh. udružimo se kc mladenke!
Ily is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 18:07   #53
vezano uz svadbe u kc, ja izrađujem wedding book-ove ili knjige dojmova.
isto ukrašavam fotoalbume.
nemirniprstići is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 18:44   #54
Quote:
Ily kaže: Pogledaj post
Joj i ja bi da se malo aktiviraju curke koje će se ženit u kc, mene ternutno najviše muči bend, jel ima ko kakva iskustva? a i sa salom sam na mukama, fakat čovjeko može malo saznat na netu o vjenčanjima u kc uh uh. udružimo se kc mladenke!
Yeah, toooo... Nego moj budući i ja smo se odlučili za Zrinski iz razloga kaj smo tam bili na prvoj svadbi od kad smo zajedno i bilo nam je super, tad nisu zakazali, nadam se da nebudu ni sa mnom Bili smo i kod Zlatana, cijena je 80kn po stolcu a meni ide isto do 200kn.. Isto je kod Crnkovića u Ludbregu... Kod Zlatana nam se nije dopalo to kaj je sala puna stupova pa nije pregledno, pa smo se odlučili za Zrinski. Nego bili smo mi i u Lavu u Sv.Petru, tam su još najbolje cijene, 155kn meni s tri večere.. samo kaj su naši datumi već bili zauzeti

A kaj se tiće benda i ja sam ti tu na sto muka... Nego Ily kad je sretan dan???
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 18:49   #55
Ja ozbiljno razmišljam uzet majmuna da mi svira na svadbi.Našla sam se sa dva nikak na zelenu granu s njima,dogovorimo sve i dva dana kasnije zovue ipak smo zauzeti,a ovi drugi (neču o imenima,kao renomirani bend) bahati bahati
iolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:11   #56
Quote:
iolo kaže: Pogledaj post
Ja ozbiljno razmišljam uzet majmuna da mi svira na svadbi.Našla sam se sa dva nikak na zelenu granu s njima,dogovorimo sve i dva dana kasnije zovue ipak smo zauzeti,a ovi drugi (neču o imenima,kao renomirani bend) bahati bahati
Nemoj me plašiti, ja tek krećem u potragu
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:15   #57
Datum bi bio 20.8.2011. ili tjedan nakon toga, oba su mi simpatična hehe. Nekak se nadam pošto je to KC da ne trebam kriminalno rano početi s pripremama pošto smo ja i dragi u zg zbog posla i faksa, kak vi cure? Kad su vaši datumi? Meni se od sala nikak ne sviđa hotel podravina. nekak mi nisu ni zlatan i zrinski nešto privlačni, ja bi na PRC - u u kleti, ali imam 80 gostiju a tamo ima mjesta za pedesetak ljudi. pošto je ljetno vjenčanje nekak bi da bude neka terasa da se može iskoristiti i vanjski prostor...A što se tiće benda ja bi neke koji znaju i dosta strano svirat ipak smo mi mladi ljudi sa mladim prijateljima...čula sam za ovaj zodiac i punu lunu, ali to mi je premali izbor, znate vi za neke dobre? jao šta sam vas zagnjavila
Ily is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:14   #58
Quote:
Ily kaže: Pogledaj post
Datum bi bio 20.8.2011. ili tjedan nakon toga, oba su mi simpatična hehe. Nekak se nadam pošto je to KC da ne trebam kriminalno rano početi s pripremama pošto smo ja i dragi u zg zbog posla i faksa, kak vi cure? Kad su vaši datumi? Meni se od sala nikak ne sviđa hotel podravina. nekak mi nisu ni zlatan i zrinski nešto privlačni, ja bi na PRC - u u kleti, ali imam 80 gostiju a tamo ima mjesta za pedesetak ljudi. pošto je ljetno vjenčanje nekak bi da bude neka terasa da se može iskoristiti i vanjski prostor...A što se tiće benda ja bi neke koji znaju i dosta strano svirat ipak smo mi mladi ljudi sa mladim prijateljima...čula sam za ovaj zodiac i punu lunu, ali to mi je premali izbor, znate vi za neke dobre? jao šta sam vas zagnjavila
vizija band
nemirniprstići is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:54   #59
Thumbs up

Ne plašim te,(vjerojatno te ni ne tješim) ali neznam ozbiljno razmišljam o dj.Kaj ja znam jeftiniji su i znaju odradit dobro,misim da neće atmosera bit lošija,možda ćak bolja.Zvala sam jednog čini se spaljen,kad se nađem s njim javim prve dojmove.A ti samo hrabro
iolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:11   #60
Quote:
Ily kaže: Pogledaj post
Datum bi bio 20.8.2011. ili tjedan nakon toga, oba su mi simpatična hehe. Nekak se nadam pošto je to KC da ne trebam kriminalno rano početi s pripremama pošto smo ja i dragi u zg zbog posla i faksa, kak vi cure? Kad su vaši datumi? Meni se od sala nikak ne sviđa hotel podravina. nekak mi nisu ni zlatan i zrinski nešto privlačni, ja bi na PRC - u u kleti, ali imam 80 gostiju a tamo ima mjesta za pedesetak ljudi. pošto je ljetno vjenčanje nekak bi da bude neka terasa da se može iskoristiti i vanjski prostor...A što se tiće benda ja bi neke koji znaju i dosta strano svirat ipak smo mi mladi ljudi sa mladim prijateljima...čula sam za ovaj zodiac i punu lunu, ali to mi je premali izbor, znate vi za neke dobre? jao šta sam vas zagnjavila
Mi tražimo datum i salu već mj dana i mogu ti reći da su datumi rijetko slobodni, prvotni izbor nam je bil 1.10.1011. ali bil je popunjen na većinu mjesta pa smo uzeli drugu opciju 10.9.2011. (u pon ga kaparimo) a osmi mjesec je na svim mjestima bil popunjen, tak da sam na tvojem mjestu definitivno bi se išla predbilježit na PRC.
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.