Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2005., 08:56   #21
Quote:
mestar kaže:
Ah, to su amaterski pokusaji koje sam prosao jos sa prvim klincem
Usavrsio sam metodologiju postavljanja jastuka do savrsenstva, samo kazes koji kut i hop, eto ga. Reguliram i mirkoklimatske uvjete, ni kraljica majka nema bolje uvjete za spavanje. Ali ne pomaze, mulac balavi ima visinomjer u glavi, cim ga krenes spustati gotovo je, vec je budan. Kad je moja smjena za cuvanje pomaze samo rustikalna metoda "nosi i pjevaj". U zivotu nisam znao toliko pjesmica napamet! I onda ja dodem do granice fizicke izdrzljivosti, a moja upola manja i slabija zena i dalje tutnji ko teretni vlak. Fascinantno! Poceo sam sasvim drugim ocima gledati na majcinstvo, cini mi se da se takva izdrzljivost ne da svrstati pod normalne pojave!

fascinantna i pohvalna je i tovoja ZADIVLJENOST i ljubav koja izvire iz tvog posta
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 12:03   #22
Da, uistinu je fascinantno sresti čovjeka koji takve stvari primjećuje a ne trudi se stalno relativizirati ih.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 12:17   #23
Re: Misterij majcinstva

Quote:
mestar kaže:
Klinac mi je uhvatio zestoku prehladu (ima 10 mjeseci), pa ne moze spavati u vodoravnom polozaju (klasika, zacepljen nos i sl). Zena i ja smo podjelili noc na par perioda gdje se izmjenjujemo i nosamo ga. Uglavnom, nakon 4 noci nespavanja ja jednostavno vise ne mogu. A najgore je kad ga uspavam (hrce ko veliki, imas osjecaj da se ne bi probudio ni da mu bubnjeve sviras pored uha) i spustam ga ko perce, i bas trenutak prije nego takne krevet otvori oci i krene kmecati. Popi*dim, pocnem psovati i njega i sebe, cijelu kucu dignem u zrak, vec sam ko zombi od nespavanja. E sad onaj dio zbog kojeg pisem sve ovo. Zena, koja isto tako ne spava, a jos ga i danju nosi dok sam na poslu, dize se bez nervoze, smiri i mene i dijete, bez problema potrosi vremena koliko god treba! Raspitao sam se malo i ispada da je vecinom tako i kod drugih parova. Za mene je to pravo cudo, mirakul, parapsihologija. Ja za sebe znam da mogu izdrzati cca 3-4 noci bez obzira radio na kompu, stemao ili cuvao dijete. Moja zena u "normalnim" poslovima ne moze ostati ni do pola noci, a kad je dijete u pitanju vrijeme uopce nije u pitanju. Kako? Odakle se odjednom stvori ta silna energija pa da ne trebas ni spavati, ni jesti? Ne mogu nikako dokuciti taj misterij.
Ja nemam djecu, ali suosjećam s tobom.

Ali vidi, s mog kuta gledano, da ga jebeš, žene cijeli život moraju trpjeti muškarce, mi smo ipak obični idioti, tako da se s vremenom priviknu. Hoću reći, ovako iznenadno feministički nastrojen, da je dijete puno manji problem od muža.

Ili, s druge strane gledano, muškarci su oni koji ženama dižu prag tolerancije.

Idem se sad bičevat.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 17:12   #24
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 11:23   #25
Re: Re: Misterij majcinstva

Quote:
walter kaže:
Ja nemam djecu, ali suosjećam s tobom.

Ali vidi, s mog kuta gledano, da ga jebeš, žene cijeli život moraju trpjeti muškarce, mi smo ipak obični idioti, tako da se s vremenom priviknu. Hoću reći, ovako iznenadno feministički nastrojen, da je dijete puno manji problem od muža.

Ili, s druge strane gledano, muškarci su oni koji ženama dižu prag tolerancije.

Idem se sad bičevat.
ponekad me takoo iznenadish...
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 00:43   #26
Quote:
Rita kaže:
chani,jel se ti sjecas kako boli kad umnjak raste? E ovi prednji zubi kad izlaze bole puno vise od umnjaka. Moja zubarica je rekla da to tako boli da bi puno odraslih izvrsilo samoubojstvo,zato kad ti djete cendra zbog zubiju imaj malo vise zivaca. proci ce.
moja je sad u istoj fazi i borimo se ali zivce ne gubim jer znam da je njoj puuuno gore nego meni.ja samo mogu tjesiti,da bar mene tako boli a ne nju ,bila bi sretnija.sunce mamino
sto se tice majcinske snage, ja sam takav dobar primjer,inace ak nisam spavala svojih 8,9 sati u komadu bila bi a sada se budim na svaki sum sa osmjehom
nego citala sam da majka na neki nacin i kontrolira djetetov rad srca pa tako i sprjecava zastoj. povezano sa SIDSom. zato mi djete spava sa nama.i da ju mogu milkiti i mirisati cijelu noc
na zalost,ja sam vec pokupila radi tih sumova nesanicu, sva sreca da ne spava sa mnom, poludila bih, ne mogu ja bit na jednom mjestu mirna cijelo vrijeme,a ona na svaki sum takoreci reagira,ja sam inace zivcenjak pa dobijem grceve u trbuhu kad mi se ona dreci,a MM je ipak smireniji jer ju ne slusa cijeli dan
btw mene umnjaci nisu jako bolili
i izasli su mi u trudnoci
i nisam neki pretjerano majcinski tip, da bi se odusevljavala tim da ju mazim cijelu noc, noc mi je odmor od udovoljavanja zelja i potreba maloj princezi i vrijeme da se posvetim sebi, napokon da sam i to docekala, nakon onih nocnih budenja do 7,5 mjeseci

btw ima djece kojoj zubi izadu da roditelji i ne skuze odmah, nemaju tegoba, eventualno pojacano slinjenje i stavljanje svega u usta
chani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.