Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 08:56   #41
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
U ovoj emisiji astrologinje Anđelke Subašić gostuje Kolinda Grabar Kitarović i tu je potvrđeno kako je u podznaku vodenjak: https://www.youtube.com/watch?v=AG6DVwyxLLM

Možda je naknadno zbog blizine asc jarca, rektifikacijom utvrđeno kako je ipak jarac.
U emisiji "Sve u šest" gostovala Anđelka Subašić i govorila o njenoj natalnoj karti, navodno je Kolinda bila kod nje i ranije, lijepo se vidi da je podznak Jarac, ali koji stupanj to ne znamo, pa dobro je znati bilo što za početak.
Moj otac je bio rođen 29.4. i podznak je Jarca, možda neću biti objektivna zbog toga, ali sve više vjerujem da će ona napraviti baš sve što je obećala.
ion321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 09:16   #42
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Mislim da 1968. još nisu pisali sat rođenja u rodnom listu.
Naravno da su pisali tj u rodnom listu postoji rubrika sat rođena. Ne samo 1968 nego i puno ranijih godina.
A to što mnogima nije upisan taj podatak to je već drugi par rukava.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 10:29   #43
Ja bih se okladio da Karamarko ima podznak u raku i da zapravo ovako djeluje samo radi jarca a di je u srcu rak i to tezi oblik toga,
Kako je rekla jedna astrologinja koju doticni posjecuje dok je jos bio ministar"ministar je najbolji na svijetu"
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:53   #44
Moderatorska opaska

Ovo je astrološki pdf pa ne bih da se ovaj topic pretvori u chat na nivou rekla, kazala.

Tako da naravno da možete ostaviti svoja mišljenja vezana uz neki faktor natalne karte političara (to je i poželjno) ali ih morate (kao i na drugim topicima) astrološki potkrijepiti/obrazložiti.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 15:53   #45
Poznajem ljude koji su znantno stariji od Kolinde, a u rodnom listu imaju upisan sat rođenja.

U svakom slučaju po najnovijim informacijama osobe koja je poznaje niz godina, a to je astrologinja Subašić, Kolinda je asc u jarcu. Moja pretpostavka jest da je to vjerojatno na zadnjim stupnjevima jarca zbog ranije tvrdnje da je podznak u vodenjaku. To bi se slagalo s njezinom pričom.
picukara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 16:53   #46
Čekajte sad, ljudi, ne može biti i Jarac i Vodenjak, pa malo od jednog pa malo od drugog. Ako je navedeno vrijeme rođenja točno, nije joj Asc na kraju Jarca.

Ako je doista rođena u 1:19, Asc joj je na 3 stupnja Vodenjaka (2 56'), ni spomena o podznaku Jarcu. U tom slučaju su Sunce, Merkur, Mars i Mjesec u 3. kući, kući Blizanaca, otud eventualno objašnjenje za talent i interes za strane jezike. Mjesec je također u 3. kući u slabijoj konjukciji s IC (skoro 5 stupnjeva), u 4. kući nema ništa.

Vladar Venera u 2. kući u trigonalu s Jupiterom u 7. i u konjukciji sa SMČ i Saturnom u 2. Ta konjukc. sa Saturnom je slaba, kao što rekoh, već izlazeća, dok je trigon s Ju jak, ulazeći (samo 1 stupanj).

Suvladar Uran je u 8. kući.



Hm, ne znam što bih rekla.

Ako je točno da je tada rođena, moramo naravno baš taj podatak prihvatiti i izanalizirati što bi to govorilo o njoj.
Meni osobno ta karta ne liči na nju, ali sad...tko zna... izgleda da su nam vizure svima različite. Niti od tekućih tranzita ništa mi naročito ne "zvoni" na aktivaciju predsjedničke karijere i takvu značajnu promjenu u životu.

U natalnoj karti Neptun je u konjukciji s MC, to bi eventualno objašnjavalo sposobnost da "začara" mase i onaj neki upliv "ona je divna, ona će nas spasiti".

***
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Poznajem ljude koji su znantno stariji od Kolinde, a u rodnom listu imaju upisan sat rođenja.
OK. Mislila sam da se sat rođenja počeo pisati u rodne listove tek negdje od početka 70-tih.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:06   #47
Da Lilly, upravo tako. Ne može biti malo jedno, malo drugo.


Malo bih se osvrnula na ovo budući da smo već nekoliko stranica ispisali na temu vrućeg Kolindinog ASC-a.


Dakle..neki sudionici su tu iznijeli svoja različita zapažanja i potkrijepili astrološkim činiocima (i sama to napravih ), pa da rezimiramo situaciju:



Kada sam uopće započela ovu temu Kolindine točke ASC-a u ovom postu, onda se u tom postu osvrnuh na njenu natalnu kartu koja je mahom bila dostupna na netu (može se naći na nekoliko stranica, različitih stranica i autora ali ista karta što navodi na to da su podatci "prekopirani" od nekog a ne znamo koga). U toj karti je istaknuto vrijeme rođenja 1:19 s točkom ASC-a u znaku vodenjaka.

Nisam htjela tu kartu koristiti u analizama jer kao što napisah ne znam odakle ti podatci (nigdje nije navedeno) a i sam sat u minuticu me jako podsjeća na rektificirane karte (jer je u njima istaknut obično tako "precizan" minut). S druge strane Kolinda mi se svojim fizičkim izgledom ne doima kao vodenjak ni malo što napisah ranije.

Nadalje, nakon toga smo ovdje imali korisnicu koja je ostavila link na emisiju u kojoj astrolog Anđelka Subašić ima intervju s Kolindom. Pogledah taj intervju i kao što napisah, on uopće nije astrološki a cijela emisija je koncipirana na način da je "spojena" iz dva različita dijela. Prvi dio emisije, prvih nekoliko minuta žemski glas (tko zna čiji) ispriča kratku "astro" priču o Kolindinoj karti i ističe da je ona rođena u znaku bika s ASC vodenjak. Ostatak emisije Anđelka razgovara s Kolindom o koječemu, a emisija nema nikakve veze s astrologijom niti s tim prvim dijelom emisije. Pa je prvo pitanje da li je to uopće Anđelkina analiza istaknuta na početku emisije, odnosno da li je taj podznak izrađen od Anđelke? Ili je to neki novinar samo spojio nečiju tuđu opservaciju s Anđelkinim razgovorom s Kolindom budući da ta dva potpuno neovisna dijela emisije nisu ničim poveziva.


E sada...nakon toga imamo ovaj post u kojem korisnica piše da je u emisiji "Sve u šest" gostovala gospođa Anđelka Subašić i govorila o njenoj natalnoj karti s podznakom jarac. Moje osobne dileme se tu nastavljaju isto kao i s ASC vodenjak zbog toga što mi Kolinda kao što ranije izložih svojim nastupom, fizičkim izgledom, temperamentom i pojavom (ASC) ne odgovara niti znaku jarca (još manje). Ona je kao što napisah otvorena, srdačna, "okrugla", "sjaji", puno obećaje...sve ono što jarac nije.


S druge strane puno puta sam u svojoj astrološkoj praksi vidjela da ljudi ne znaju vrijeme rođenja pa se daju "u ruke astrologu" gdje on napravi rektifikaciju i onda to osoba "uzme" kao relevantan podatak s kojim živi. Nisam vidjela da je gospođa Subašić negdje na netu ostavila njenu kartu u cjelini, niti da je igdje napisala kao je došla do podatka o satu rođenja. Pa sam ju kontaktirala, ona tvrdi da je podatke dobila od Kolinde i da to nikako nije vrijeme 1:19.

S druge strane možda i Kolinda ne zna svoj sat rođenja...ono...ima puno ljudi kojima mama to krivo kaže. Eto to su moja saznanja oko ove zavrzlame.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:17   #48
, meni je sinulo da je taj 1:19 možda zapravo 13:19, ono 1:19 poslijepodne? Iako onaj link nije astroloski, pun je Kolinde, a kako analiziramo njezin ASC i ona spominje neke bitne događaje u životu, možda bi te činjenice pomogle u određivanju ASC.
A posto je ovo forum (nije astroloski udžbenik) mislim da svatko može napisati svoje mišljenje bez da ono bude astroloski savršeno tocno. Meni se ovo čini kao odličan primjer za vježbu...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:21   #49
Anđelka mi je osobno pitvrdila da je Kolinda vodenjak u podznaku.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:30   #50
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Nisam vidjela da je gospođa Subašić negdje na netu ostavila njenu kartu u cjelini, niti da je igdje napisala kao je došla do podatka o satu rođenja. Pa sam ju kontaktirala, ona tvrdi da je podatke dobila od Kolinde i da to nikako nije vrijeme 1:19.
Pa je li ti rekla kad je, kad već ima taj podatak?
Ili neće reći?
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:44   #51
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Anđelka mi je osobno pitvrdila da je Kolinda vodenjak u podznaku.
Zanimljivo. Ti imaš jednu informaciju od nje, meni je rekla da taj ASC nije nikako, a treću informaciju ima korisnica ion321 gdje kaže da je Anđelka u emisiji Sve u šest navela ASC jarac.
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Pa je li ti rekla kad je, kad već ima taj podatak?
Ili neće reći?
Nije htjela reći. Ali nisam ju izričito ni pitala kada sam vidjela da ne želi.

Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
, meni je sinulo da je taj 1:19 možda zapravo 13:19, ono 1:19 poslijepodne? Iako onaj link nije astroloski, pun je Kolinde, a kako analiziramo njezin ASC i ona spominje neke bitne događaje u životu, možda bi te činjenice pomogle u određivanju ASC.
A posto je ovo forum (nije astroloski udžbenik) mislim da svatko može napisati svoje mišljenje bez da ono bude astroloski savršeno tocno. Meni se ovo čini kao odličan primjer za vježbu...
Sve je to moguće, ja sam se nagledala svakakvih "zabluda" oko sata rođenja da me ništa ne bi iznenadilo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:17   #52
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Ja bih se okladio da Karamarko ima podznak u raku i da zapravo ovako djeluje samo radi jarca a di je u srcu rak i to tezi oblik toga,
Kako je rekla jedna astrologinja koju doticni posjecuje dok je jos bio ministar"ministar je najbolji na svijetu"
Pa Karamarko ima MArs u RAku(cini mi se i Merkur,nisam siguran),pa takav MArs dobro oslikava njegovu "muskost" i posebno nacin na koji ga zene vide ,ali i njegovu volju,instikt itd.
Dobro ruzan covjek,ali je jako inteligentan(valjda od Sunca u Blizancu),daleko je on od od desnicara i nacionaliste(cini mi se da je radio i Mesicevu predsjednicku kampanju),nego se radi o klasicnom pragmatiku (Mo u JArcu) koji ne bira nacin kako da dodje do cilja,ma cega se prihvatio u zivotu.Hdz mu se jednostavno nasao na putu kao idealna prilika da napravi finu karijeru.
Iako je u ovom slucaju Pravda zaista na Milanovicevoj i SDPovoj strani,mislim da ce ga Karamarko odpuhati na sljedecim Parlamentarnim izborima,i da njegovo vrijeme tek dolazi,ma koliko omrazen nekima bio.
Za Milanovica je inteligencija inteligencije,pa Karamarko nema ni taj autodestruktivno iritantno nezreli poriv u sebi,poput Milanovica.

Sjedio sam blizu njega na jednoj kosarkaskoj utakmici,Cibona kad je dolazila(Turnir bio neki),i ucinio mi se sasvim ugodan covjek.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:40   #53
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da Lilly, upravo tako. Ne može biti malo jedno, malo drugo.


Malo bih se osvrnula na ovo budući da smo već nekoliko stranica ispisali na temu vrućeg Kolindinog ASC-a.


Dakle..neki sudionici su tu iznijeli svoja različita zapažanja i potkrijepili astrološkim činiocima (i sama to napravih ), pa da rezimiramo situaciju:



Kada sam uopće započela ovu temu Kolindine točke ASC-a u ovom postu, onda se u tom postu osvrnuh na njenu natalnu kartu koja je mahom bila dostupna na netu (može se naći na nekoliko stranica, različitih stranica i autora ali ista karta što navodi na to da su podatci "prekopirani" od nekog a ne znamo koga). U toj karti je istaknuto vrijeme rođenja 1:19 s točkom ASC-a u znaku vodenjaka.

Nisam htjela tu kartu koristiti u analizama jer kao što napisah ne znam odakle ti podatci (nigdje nije navedeno) a i sam sat u minuticu me jako podsjeća na rektificirane karte (jer je u njima istaknut obično tako "precizan" minut). S druge strane Kolinda mi se svojim fizičkim izgledom ne doima kao vodenjak ni malo što napisah ranije.

Nadalje, nakon toga smo ovdje imali korisnicu koja je ostavila link na emisiju u kojoj astrolog Anđelka Subašić ima intervju s Kolindom. Pogledah taj intervju i kao što napisah, on uopće nije astrološki a cijela emisija je koncipirana na način da je "spojena" iz dva različita dijela. Prvi dio emisije, prvih nekoliko minuta žemski glas (tko zna čiji) ispriča kratku "astro" priču o Kolindinoj karti i ističe da je ona rođena u znaku bika s ASC vodenjak. Ostatak emisije Anđelka razgovara s Kolindom o koječemu, a emisija nema nikakve veze s astrologijom niti s tim prvim dijelom emisije. Pa je prvo pitanje da li je to uopće Anđelkina analiza istaknuta na početku emisije, odnosno da li je taj podznak izrađen od Anđelke? Ili je to neki novinar samo spojio nečiju tuđu opservaciju s Anđelkinim razgovorom s Kolindom budući da ta dva potpuno neovisna dijela emisije nisu ničim poveziva.


E sada...nakon toga imamo ovaj post u kojem korisnica piše da je u emisiji "Sve u šest" gostovala gospođa Anđelka Subašić i govorila o njenoj natalnoj karti s podznakom jarac. Moje osobne dileme se tu nastavljaju isto kao i s ASC vodenjak zbog toga što mi Kolinda kao što ranije izložih svojim nastupom, fizičkim izgledom, temperamentom i pojavom (ASC) ne odgovara niti znaku jarca (još manje). Ona je kao što napisah otvorena, srdačna, "okrugla", "sjaji", puno obećaje...sve ono što jarac nije.


S druge strane puno puta sam u svojoj astrološkoj praksi vidjela da ljudi ne znaju vrijeme rođenja pa se daju "u ruke astrologu" gdje on napravi rektifikaciju i onda to osoba "uzme" kao relevantan podatak s kojim živi. Nisam vidjela da je gospođa Subašić negdje na netu ostavila njenu kartu u cjelini, niti da je igdje napisala kao je došla do podatka o satu rođenja. Pa sam ju kontaktirala, ona tvrdi da je podatke dobila od Kolinde i da to nikako nije vrijeme 1:19.

S druge strane možda i Kolinda ne zna svoj sat rođenja...ono...ima puno ljudi kojima mama to krivo kaže. Eto to su moja saznanja oko ove zavrzlame.
Da si pažljivije gledala vidjela bi kako je tu emisiju U dušu upravo postavila Anđelka Subašić osobno na svom youtube kanalu, stoga ako već imaš kakve upite oko vjerodostojnosti uvoda u emisiju, možda si se kada si već gospođu kontaktirala o istoj mogla i raspitati
picukara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:43   #54
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Pa Karamarko ima MArs u RAku(cini mi se i Merkur,nisam siguran),pa takav MArs dobro oslikava njegovu "muskost" i posebno nacin na koji ga zene vide ,ali i njegovu volju,instikt itd.
Dobro ruzan covjek,ali je jako inteligentan(valjda od Sunca u Blizancu),daleko je on od od desnicara i nacionaliste(cini mi se da je radio i Mesicevu predsjednicku kampanju),nego se radi o klasicnom pragmatiku (Mo u JArcu) koji ne bira nacin kako da dodje do cilja,ma cega se prihvatio u zivotu.Hdz mu se jednostavno nasao na putu kao idealna prilika da napravi finu karijeru.
Iako je u ovom slucaju Pravda zaista na Milanovicevoj i SDPovoj strani,mislim da ce ga Karamarko odpuhati na sljedecim Parlamentarnim izborima,i da njegovo vrijeme tek dolazi,ma koliko omrazen nekima bio.
Za Milanovica je inteligencija inteligencije,pa Karamarko nema ni taj autodestruktivno iritantno nezreli poriv u sebi,poput Milanovica.

Sjedio sam blizu njega na jednoj kosarkaskoj utakmici,Cibona kad je dolazila(Turnir bio neki),i ucinio mi se sasvim ugodan covjek.
Čuj nemoj se ljutiti ali za nekoga tko ima mars i veneru u raku, saturn i mjesec u jarcu, jupiter u škorpionu tvrditi apriori bez sata rođenja da nije domoljub već pragmatik i koristoljub je

Da nemaš ništa, a imaš mars u raku koji dispozicijom ide u jarcu dobio si jak upliv konzervatizma i domoljublja. Svi marsevi u raku koje poznajem jako su domoljubni i vrlo osjetljivi po pitanju svega vezano uz obitelj i dom, pa posljedično i domovinu.
picukara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:54   #55
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Čuj nemoj se ljutiti ali za nekoga tko ima mars i veneru u raku, saturn i mjesec u jarcu, jupiter u škorpionu tvrditi apriori bez sata rođenja da nije domoljub već pragmatik i koristoljub je

Da nemaš ništa, a imaš mars u raku koji dispozicijom ide u jarcu dobio si jak upliv konzervatizma i domoljublja. Svi marsevi u raku koje poznajem jako su domoljubni i vrlo osjetljivi po pitanju svega vezano uz obitelj i dom, pa posljedično i domovinu.
Rakovi su najcesce vezani za domovinu,upravo zato sto je najprije napuste(egzaltiran Jupiter),pa je je poznato da se rodna gruda najvise "zeli" kada je covjek daleko od nje.

Simbolicki ima smisla da je i patriota, ali ne i nacionalista (to su dva razlicita pojma)ali upravo zbog te dispozicije Mjeseca koji je moguce u konjkuciji sa Sturnom u Jarcu,on vise gleda da se ostvari iskljucovo na polju karijere(ambiciozan tip),tj u politici,i Saturn pored Mjeseca nikada ne vodi u extreme,nije to Jupiter ,ili Uran.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 20:02   #56
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Da si pažljivije gledala vidjela bi kako je tu emisiju U dušu upravo postavila Anđelka Subašić osobno na svom youtube kanalu, stoga ako već imaš kakve upite oko vjerodostojnosti uvoda u emisiju, možda si se kada si već gospođu kontaktirala o istoj mogla i raspitati
Da, sada vidim da je njen kanal.

Ali mislim da si krivo skužila moj post, samo sam htjela izložiti pregled komunikacije koja je tekla na ovom topicu i ljude koji imaju različite informacije a koje potječu od iste osobe kako se sudionici topica ne bi gubili u njima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 20:16   #57
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Da si pažljivije gledala vidjela bi kako je tu emisiju U dušu upravo postavila Anđelka Subašić osobno na svom youtube kanalu, stoga ako već imaš kakve upite oko vjerodostojnosti uvoda u emisiju, možda si se kada si već gospođu kontaktirala o istoj mogla i raspitati
U tom slučaju je malo neobično da netko u uvodu u svoju emisiju obznani određeni Asc za javnu osobu koja joj joj je k tome gost u emisiji, a na upit zaniječe da su to točni podaci i da je podznak kojeg je sama navela (kao što tvrdiš - nemam pojma, nepoznat mi je taj kanal i ne gledam takve emisije) ispravan, zar ne?
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 23:49   #58
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Vladar Venera u 2. kući u trigonalu s Jupiterom u 7. i u konjukciji sa SMČ i Saturnom u 2. Ta konjukc. sa Saturnom je slaba, kao što rekoh, već izlazeća, dok je trigon s Ju jak, ulazeći (samo 1 stupanj).
Ako ne bi uzeli u obzir konjunkciju Ve i Sa, ne bi trebali uzimati u obzir niti onu sa Ve sa SMČ. Ali, taj SMČ kao put kojim čovjek u ovom životu ide joj je u konjunkciji sa Sa i otud ono "jarčevsko" u njoj. A pošto Kolinda zapravo cijelu karijeru radi sa "tuđom" imovinom (država), a radila je i u vojnoj organizaciji mene to malo navodi na zaljučak da bi ta konjunkcija mogla biti u 08. polju?

Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
U natalnoj karti Neptun je u konjukciji s MC, to bi eventualno objašnjavalo sposobnost da "začara" mase i onaj neki upliv "ona je divna, ona će nas spasiti".
... možda ali isto tako bi se takvo djelovanje Neptuna moglo promatrati i kao Neptun u 03. polju - "začarati" mase (Ne) putem medija (03.), zar ne?

Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
OK. Mislila sam da se sat rođenja počeo pisati u rodne listove tek negdje od početka 70-tih.
... mislim da se to već dosta dugo upisuje ali često ljudi iz manjih mjesta ne upišu rođenje djeteta na vrijeme, a pošto postoji rok za prijavu, bojeći se sankcija, slažu kada je dijete rođeno pa kažu datum tjedan, dva kasnije. Neki čak i mjesec dana, pouzdano znam. Ne mora to ovdje uopće biti slučaj no nikad se ne zna ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 00:50   #59
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Ako ne bi uzeli u obzir konjunkciju Ve i Sa, ne bi trebali uzimati u obzir niti onu sa Ve sa SMČ. Ali, taj SMČ kao put kojim čovjek u ovom životu ide joj je u konjunkciji sa Sa i otud ono "jarčevsko" u njoj.
Pa naravno da je i konjukcija Ve sa SMČ slaba, kao što sam rekla i za konjukciju Ve-Sa. A Sa i SMČ jesu u konjukciji. Sa - 18 23' Ovna, SMČ 18 39' Ovna. Venera je na 25 18' Ovna.

Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... mislim da se to već dosta dugo upisuje ali često ljudi iz manjih mjesta ne upišu rođenje djeteta na vrijeme, a pošto postoji rok za prijavu, bojeći se sankcija, slažu kada je dijete rođeno pa kažu datum tjedan, dva kasnije. Neki čak i mjesec dana, pouzdano znam. Ne mora to ovdje uopće biti slučaj no nikad se ne zna ...
Ne znam što je to "dosta dugo" - 30 godina, 50 godina, 100 godina?!
Zna li netko od kad se službeno počeo upisivati sat rođenja u rodne listove?

Ovdje to sigurno nije slučaj. KGK je rođena u Rijeci, velikom gradu, i u rodilištu, a ne na selu kod kuće pa da onaj koji ide prijavljivati može izmišljati datum rođenja.

Zadnje uređivanje Lily_ : 16.01.2015. at 00:59.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 01:17   #60
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... možda ali isto tako bi se takvo djelovanje Neptuna moglo promatrati i kao Neptun u 03. polju - "začarati" mase (Ne) putem medija (03.), zar ne?
Hm, to mi nikako ne bi išlo.
S Ne u 3. polju ne bi bila onako konkretna mala štreberica još od osnovne škole.

Što više razmišljam to sam sigurnija da ona mora imati nešto istaknuto u 9. kući, s obzirom da ju je inozemstvo vuklo još u srednjoj školi (sama inicirala da dobije stipendiju za završetak srednjoškolskog školovanja u SAD-u), znači baš ju je vuklo.
Još kao nezavršenoj studentici (imala je još 5-6 ispita do kraja) ponuđena joj je mogućnost da dođe raditi ni više ni manje nego u ministarstvo vanjskih poslova. Opet istaknuta veza s inozemstvom, potom položaji ministrice vanjskih poslova (EU integracija), pa opet preko "velike bare" za ambasadoricu u SAD. 9. kuća mora da je istaknuta, potom vjerojatno i 10. - visoki položaji i jaka usmjerenost pažnje na karijeru.

I da ponovim, ne zanemarimo trigon Ve i Ju, koji joj je sasvim sigurno otvarao prilike i činio da puno puta bude prava srećkovićka (čime ne negiram marljivost i upornost), ali ipak... znamo da ima marljivih, obrazovanih i pametnih ljudi koji isto tako nailaze na blokade i jednostavno nisu u pravi trenutak na pravom mjestu. Mislim da ovaj aspekt sreće i dobrih prilika ne treba zanemariti.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.