Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 15:48   #1
Exclamation Sta kazete na ovu pozu?

Imao sam priliku probat jednu full cudnovatu pozu, koja nije toliko jednostavna ALI, moguca je ako se hoce!

Dakle dvostrani dildo, zeni u dupetu, tipu u dupetu i ka tome ti je jos kurac u pizdi i tako se jebete.

Too much?

boundlessri is offline  
Old 14.07.2017., 15:51   #2
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
Imao sam priliku probat jednu full cudnovatu pozu, koja nije toliko jednostavna ALI, moguca je ako se hoce!

Dakle dvostrani dildo, zeni u dupetu, tipu u dupetu i ka tome ti je jos kurac u pizdi i tako se jebete.

Too much?

Zašto?
violeta1980 is offline  
Old 14.07.2017., 15:52   #3
Zvuči ko aman taman!
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Old 14.07.2017., 15:55   #4
To se ne zove poza nego poremečen um.
VDCOTO is offline  
Old 14.07.2017., 15:56   #5
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Zašto?
Zasto na "too much" ili zasto na opcenito to probat?
boundlessri is offline  
Old 14.07.2017., 19:49   #6
Sta kazete na ovu pozu?


Otkriva homoseksualne sklonosti?
Elois is offline  
Old 14.07.2017., 20:10   #7
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
Imao sam priliku probat jednu full cudnovatu pozu, koja nije toliko jednostavna ALI, moguca je ako se hoce!

Dakle dvostrani dildo, zeni u dupetu, tipu u dupetu i ka tome ti je jos kurac u pizdi i tako se jebete.

Too much?

Nisam nikad probao to, ne bi ni probao jer nemam homoseksualne sklonosti, ali vidim da si entuzijastičan oko te poze pa ti predlažem istu 'pozu' ali u drukčijoj kombinaciji sljedeći put... dvostrani dildo, ženi u dupetu jedan kraj, ženi u pici drugi kraj, a ti dovedi još jednog muškarca koji će svoju kitu tebi gurnut u dupe, ono.. da ti i žena ne dijelite dildo bezveze.
Oraško is offline  
Old 14.07.2017., 20:23   #8
Ma šta bi to bilo too much.. Human centipede (first sequence)?

__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Old 14.07.2017., 20:41   #9
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
Imao sam priliku probat jednu full cudnovatu pozu, koja nije toliko jednostavna ALI, moguca je ako se hoce!

Dakle dvostrani dildo, zeni u dupetu, tipu u dupetu i ka tome ti je jos kurac u pizdi i tako se jebete.

Too much?

kazem: stari moj, ako ti je dobro, samo daj.
Zoey is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger