Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Linux, UNIX i ostali unixoidi

Linux, UNIX i ostali unixoidi Open source OS-ovi i sve o njima

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.10.2017., 10:35   #10
Quote:
3zuteminute kaže: Pogledaj post
Nikad nisam ostao bez podataka, i da ostanem krivio bih sebe a ne filesystem koji koristim...
Problem nije v ostajanju bez podataka, neg v tihoj korupciji.

Restauracija podataka je tema koju se dobro razme te koja je prožvakana, implementirana te dela; tiha korupcija podataka, atomsko zapisivanje na stabilni medij su stvari koje jako malo ljudi razme.

Da imaš servere na koje se oslanjaju korisnici ili tvoja firma, onda bi ti takve stvari bile itekak bitne, pogotovo ak vsake sekunde koju serveri ne delaju ne generiraš profit.
Quote:
A glede brzine, koja mi je najbitnija, ZFS zaobilazim u širokom luku jer, budimo realni, spor je....
ZFS koristim od 6. meseca 2006. godine i još nikad ni bil spor, dapače, v usporedbi z klasičnim datotečnim sustavima to đubre leti kak ponorelo.

Molim te opiši točni scenarij gdi ti je ZFS bil spor, zanima me o čemu se točno radi.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.