Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 06:09   #1381
Da li se implantati ugrađuju preko HZZO-a...tipa u Perkovčevoj, KB Dubrava ili na stomatološkom faksu? Jel bio netko tamo a da su mu ugrađivali implantat?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:56   #1382
Split

Ima li netko od forumaša da ima iskustva sa stomatološkim poliklinikama Salona dental i Ministry of smile ili možda imate za preporučit nekoga trećeg na području Splita i okolice?
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:00   #1383
Meni bi trebala kakva preporuka ili savjet za nekog jako dobrog oralnog kirurga. Nije mi bitna lokacija u Hr jer je riječ o dosta teškom slučaju koji će možda zahtjevati vađenje implantata i nadograđivanje kosti i rješavanja problema obje čeljusti. Pa ako netko zna nešto bila bi jako zahvalna.
hard.fallxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:25   #1384
Zna netko stomatologa u Karlovcu? A da nije skup naravno...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:00   #1385
Quote:
dydyx11 kaže: Pogledaj post
Pozz,novi sam ovdje,malo sam gledao ali nista totalno korisno nisam nasao.
Nadam se da ce se pronaci netko tko ce mi uspjeti pomoci.
Radi se o tome da imam uzasno lose zube,genetski.Uz tu losu osobinu dolazi i to da imam fobiju od zubara,ali ne klasicnu nego zbilja ozbiljna stvar.Kada god sjednem na zubarsku stolicu zubar ne mora ni poceti nista raditi ja vec padam u šok i dolazi do nesvjestice.
Zao mi je ako ce neki ovo ismijati ali ovo je veliki problem.
Tako sam dosta puta pokusavao otici zubaru jer imati ruzne zube i sakrivati ih dok pricate i nedaj Boze da se fino nasmijete je jaako ruzan osjecaj koji vas polako ubija iznutra.
Pokusavao sam to rijesiti na nacin da me uspavaju medjutim gdje god sam se pojavio objasnjavali su kako se to radi samo osobama s posebnim potrebama.
Zubi su mi vec otisli skroz,nemam niti jedan zdrav zub a prednji su se poceli raspadati u komadice, i s vremenom to postaje sve uzasnije i uzasnije.
Pa me zanima dal' postoji netko sa slicim iskustvom i dal' je nasao zubara koji to radi pod lokalnom anestezijom,jer to je ocito jedino rjesenje,izvadio bih sve zube jer ne vjerujem da ima spasa za moju situaciju
Imam 20god i zbilja je uzasan osjecaj imati ovakve zube.
Molim vas,nadam se da ce se naci neki koristan odgovor ili barem neko sa slicnim iskustvom..
Ovi privatnom stomatologu. Svaki će ti dati lokalnu anesteziju, sedaciju, a možda i totalnu, ali to bi ipak bilo previše.
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 01:20   #1386
Trebao bih preporuku za ortodonta (muški rod) u Splitu. Zanima me Damon aparatić. Hvala.
Quadratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:33   #1387
Apikotomija-gdje su najmanje liste čekanja u Slavoniji? Osijek navodno već naručuje za proljeće 2018.
bensa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:41   #1388
Izbrišite ovu temu jer ne služi ničemu. Na prvu ćete pomisliti kako nitko ne čita osim ovih koji trebaju preporuku ali stvar je u tome da ljuska stoka ne želi pomoći. Našao sam neka iskustva na drugim temama i poslao nekoliko privatnih poruka s par osnovnih pitanja poput cijene i iskustva ukratko i nitko ne želi odgovoriti, a uredno se hvale na drugim temama kod koga su obavili sve.
Quadratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:36   #1389
Pozdrav...boli me zub a nisam u svom gradu pa me zanima da li mogu otici na Stomatoloski fakultet u Zagrebu da mi oni izlijece zub tj. naprave sve sto je potrebno...znaci nemam uputnicu, a nemam ni novce za privatnika...i jos jedno pitanje, ako netko zna da li se tamo moze napraviti RTG zuba preko hzzoa?
Hyacinthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:58   #1390
Preporuka implantolog

Molim Vas preporuku kvalitetnog implantologa u Zg-u (da radi sa Nobel biocare, Straumann ili Astra Tech).
Možete i navesti koga je poželjno izbjeći. Hvala
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:17   #1391
Tražim odličnog zubara u Rijeci,ako je moguće da ima ugovor sa HZZO , ( i kojem neće biti problem čistiti mi kamenac i izbijeli zube kada postoji potreba za tim )i čeljusnog kirurga u Rijeci.
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:35   #1392
Quote:
surri kaže: Pogledaj post
Molim Vas preporuku kvalitetnog implantologa u Zg-u (da radi sa Nobel biocare, Straumann ili Astra Tech).
Možete i navesti koga je poželjno izbjeći. Hvala
Svakako ti preporučam centar Štimac, iz prve ruke! Prije oko 3 mj sam išla na ugradnju 2 implanata gore kod dr. Štimac i sve je prošlo iznad očekivanja čak mogu reći. Stalno sam bila u brizi i danima sam istraživala kak ide taj postupak, kao da ugradnja jednog implantata traje 15 min i da niš ne boli...i to je stvarno istina!!!! stvarno sam se preeugodno iznenadila, bila sam gotova za taj čas i apsolutno me ništa nije bolilo:klap::klap:
lanaa2506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 17:28   #1393
Nekakva preporuka za stomatologa KA/ZG? Mislio sam do Sesveta kod dr. Miletić ali mislim da će me to previše koštati...trebao bih popraviti oko 10-12 zubi.
Celski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:57   #1394
Quote:
surri kaže: Pogledaj post
Molim Vas preporuku kvalitetnog implantologa u Zg-u (da radi sa Nobel biocare, Straumann ili Astra Tech).
Možete i navesti koga je poželjno izbjeći. Hvala
Moj tata je ugradio 5 implantata u klinici Esthetic Dental Center. Prezadovoljan je. Ima jeftinijih, ima skupljih. Bili smo na jos par mjesta. Ovo nam je bio neki ok omjer cijene i dobivenog.
__________________
mamin sin
bellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:58   #1395
Quote:
Quadratus kaže: Pogledaj post
Izbrišite ovu temu jer ne služi ničemu. Na prvu ćete pomisliti kako nitko ne čita osim ovih koji trebaju preporuku ali stvar je u tome da ljuska stoka ne želi pomoći. Našao sam neka iskustva na drugim temama i poslao nekoliko privatnih poruka s par osnovnih pitanja poput cijene i iskustva ukratko i nitko ne želi odgovoriti, a uredno se hvale na drugim temama kod koga su obavili sve.
Evo slobodno me mozes pitati sta god te zanima. Ili tu ili u PP.
__________________
mamin sin
bellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 22:52   #1396
Quote:
bellle kaže: Pogledaj post
Evo slobodno me mozes pitati sta god te zanima. Ili tu ili u PP.
A što bi tebe točno trebao pitati? Ne zna se tko su veći debili ovdje, oni koji se hvale po temama a pp ignoriraju ili ovi što misle da je zg centar svijeta. Ko vas jebe, ići ću od jednog do drugog i gotovo.
Quadratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 08:57   #1397
Quote:
Quadratus kaže: Pogledaj post
A što bi tebe točno trebao pitati? Ne zna se tko su veći debili ovdje, oni koji se hvale po temama a pp ignoriraju ili ovi što misle da je zg centar svijeta. Ko vas jebe, ići ću od jednog do drugog i gotovo.
Imas pravo! Sa ovakvim stavom i rjecnikom bolje me nista ni ne pitaj. Zalis se da ti nitko nece nista reci, ja ti kazem pitaj mene, a ti podivljas.. pozdrav iz Zagreba
__________________
mamin sin
bellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:44   #1398
Quote:
Quadratus kaže: Pogledaj post
A što bi tebe točno trebao pitati? Ne zna se tko su veći debili ovdje, oni koji se hvale po temama a pp ignoriraju ili ovi što misle da je zg centar svijeta. Ko vas jebe, ići ću od jednog do drugog i gotovo.
Ljudi ti nisu dužni davati odgovor na svaki upit, ovo nije plaćeni portal. Ipak, mnogi su našli savjet i dobili pomoć. Stoga sam ti onaj bezobrazni post izbrisao, a nastavi se ovako bahato razgovarati s ljudima koji ti žele pomoći i dobit ćeš ban s foruma, ovo ti je zadnje upozorenje, bez rasprave
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:18   #1399
Zna li netko gdje bih mogla naruciti kcer kod ortodonta na uputnicu HZZO-a, u zapadnom dijelu grada. Jos ako se ne ceka tri gladne godine, jos bolje.
Hvala.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:09   #1400
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje bih mogla naruciti kcer kod ortodonta na uputnicu HZZO-a, u zapadnom dijelu grada. Jos ako se ne ceka tri gladne godine, jos bolje.
Hvala.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Na Stomatoloski fakultet se relativno brzo upadne. I recimo u poliklinici Fiziodent sam se raspitivala i moze preko HZZOugovora za djecu mladu od 18 g..
No preporuka Vam je- googleajte sami sve ortodontske ordinacije i procitajte njihove stranice. Onaj tko ima ugovor obavezno to istakne negdje na stranici. Eto, ako je od pomoci
surri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.