Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 13:22   #21
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
Dolazi do stanja nevjerice, depresije, anksioznosti...nakon toga do partijanja, rebound sexa i sl. da bi se došlo bar do psihičkog stanja pozitivne nule.
Ne bih znao, nikad nisam partijao niti reboundao nakon prekida. Uglavnom se i zaljubljujem zbog seksa. Ako mi je dostupan seks, nema potrebe za ostalim.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:44   #22
da ako su ponovljive neponovljive
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 09:54   #23
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
E sad, tu dolazi do problematike i mojih nekoliko pitanja:
1. zašto ni jedan novi odnos nije tako savršen kao prvi? (zbog trauma, razočarenja, nije više prvi put, nismo više teensi..)
2. postoji li šansa zaljubiti se kao prvi put u neku drugu osobu?
3. dogodi li se ikome da mu prve ljubavi budu blah, a kasnije dođe neka srodna duša?
4. može li se ljudsko biće onako strasno i neponovljivo zaljubiti više od jednog puta?
5. znači li gubitak nevinosti s određenom osobom i trajno povezivanje s njom?
6. što te magične, strasne odnose čini drugačijima od drugih(znači što tu osobu čini drugačijom da mi za njom patimo->je li ljepša od svih ostalih s kojima smo bili, šarmantnija, pametnija...ili se radi o prvoj ljubavi, prvom dodiru, tome što ona nije bila toliko zaljubljena u nas, koliko mi u nju?
7. jeste li se ikad odljubili od strastvene ljubavi i zaljubili u neku drugu osobu još s većim intenzitetom?

Eto, to bi bilo to. Najviše bih voljela priče i primjere iz vlastitih života! Znači, pliz bez ljudi koji to nisu proživjeli,
hvala!
1. zato što ništa u životu nije identično. čak ni pizza. jedi je svaki dan i neće svaki dan imati identičan okus.
tako i ljubav, glupo je uspoređivati jer je svaki odnos poseban i drugačiji.
savršenstvo ne postoji i čim neki odnos pamtiš kao savršen znači da ga idealiziraš.
2.ne, jer osoba nije ista. kao ni ti. nije ti to copy paste
3. glupo pitanje
4.ovisi o ljudskom biću
5. svakako, s time da ćete biti povezani i u ovom i na onom svijetu
6.u tvom slučaju mladost i nezrelost
7. da
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:15   #24
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Svaka je ljubav i osoba posebna i neponovljiva. Neke na srecu, a neke na zalost.
Ali bez brige, opet ces voljeti i osjecati tu svemirsku energiju, zelju, strast i sve ostalo


ovo je odgovor na sva pitanja iz prvog posta ..
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:27   #25
Kad sam god u zivotu mislio da se nece ponoviti, pojavila se jos bolja. Mozda i nisam dovoljno volio u prosloj, ali meni nova i sljedeca uvijek ima neku posebnu "zar i iskru", i uvijek mi predstavlja neku novu car, bez obzira koliko sam se razocarao u proslosti. Do nas je kako cemo se postaviti prema tome.

Prva ljubav ce naravno uvijek ostati nesto posebno, prvi poljubac, ali treba se pomiriti sa tim da prva nije uvijek sudjena da bude i najveca.
specific is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:22   #26
Ta prva veza je zaista bila jaka,nabijena emocijama,turbulentna..
Druga je bila suprotna i imala neku mlakost..
Možda i prebrzo započeta,oprez,neke kočnice..
I onda treća koja je bila ultra kratka,a toliko nekako smo se najviše povezali i baš imali osjećaj srodnosti duša .
Sada ova ubračena ljubav je nešto što će biti i jedno desetljeće,a koja ima svoju dubinu i težinu i ne može se nikako mjeriti s prijašnjim vezama u ničemu..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger