Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 13:18   #21
Quote:
AnotherDay kaže: Pogledaj post
Dakle,prva veza u zivotu....ja 22 ona 20 god....skupa smo.bili 10 mjeseci ....sve je bilo ok...mada sam ja bio puno neozbiljan u vezi...ostajao bi do kasno s društvom u lokalnom pubu,pušio zelenjavu pio pivo i sve ostal klošarije.Ta cura je bila ok,neiskvarena.Ne bi je prevario nikada,mada koliko ja god bio loš i neodgovoran u vezi ona je mene nakon 8 mjeseci veze prevarila uz obrazlozenje da je to zbog toga.sto sam bio neodgovoran i nisam se trudio u vezi...kazala mi je da mi ma drugi nacin nije mogla dati do znanja ...prešao sam preko toga jer je bila u pravu-bio sam neodgovorni debil koji je nije cjenio ...Sve se izgladilo.do.prekjucer kad je saznala da sam s prijateljima u bircu pricao da sam imao trojac s njom i.njenom prijom.Naravno to nije bila istina i pijan i napusen sam pricao gluposti( mada nije izlika) ispao sa totalni kreten...cura koju sam iskreno volioe ostavila i ne javlja mi se...Kako da pokušam donekle srediti stvar ? I da,ženski dio-bili Vi na njenom mjestu meni dali novu priliku?
Šteta što se cura koja je prevarila uspjela riješiti ovakvog lika, odnosno tebe. Zaslužila je lošeg tipa.

Promjenite se i sazrijte oboje pa si dajte drugu šansu. Bilo bi ok.
azino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger