Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2006., 13:55   #81
U Parizu smo bili za N.G. i bilo je prekrasno, isplati se tamo otici. Kubu ti ne bi sada preporučila, za kubu je idealno vrijeme između 12-5 mjeseca, sad je tamo kiša i nevere, znači Bali ili Tajland
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 15:39   #82
nisam ja ni rekla da je kuba sad ok...ja bila u 1mj.....al nije ni tajland sada bas nesto-monsuni i ostala sr....ne? sad je naj nest ispod al blizu ekvatora di je sad zima al je suho i suncano tipa peru, bolivija,....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 17:10   #83
Quote:
Mischa kaže:
Tek sada cete rezervirati avion i hotel?? Nije li to malo prekasno??? Prvenstveno ako i nadjete mjesta na avionu, dobit cete najskuplje karte..

Mislim da nije prekasno. Što se aviona tiče, ne mislim izvoditi nikakve kombinacije tipa let iz ljubljane ili graza ili tome slično, letim iz Zg-a i to Croatia airlines-om, karta je cca 1800kn. Ne čini mi se to nešto puno.Provjerila i ima slobodnih mjesta, to nije frka.
Hotela ima kakvih hoćeš; od full jeftinih do beskrajno skupih, onih u kakvom takvom centru do onih u periferiji...
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 02:03   #84
Udajem se za 3 dana, luda sam. Radim nesto na kompjuteru u evo 1 ujutro (jet lag), pa sam se sjetila posjetit forum. Odlican topic, da smo ga barem prije otvorili ovako diskutirat razna mjesta. Mi idemo 12 dana na Maldive i jedva cekamo Mislim da ce biti tiho, mirno, prekrasno. Zelim 12 dana bez briga nakon ovih priprema... Sutra cinim prvi korak odmora - spa day s prijateljicama. Wish me luck for saturday!!! Pisat cu postove o vjencanju ali sigurno ce biti tek krajem mjeseca...
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 08:41   #85
i na tebe je dosao red? CESTITAM! just relax and try to focus on everything
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 09:18   #86
a jel bio tko u dubaiu? bas sad nesto gledam ponude pa mi se to ne cini lose...datum nam pase, a i nije preskupo...a i zanimljivo se cini...ha?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 09:25   #87
Baš smo jučer rezervirali 4 dana wellness honeymoon paketa i jedva čekam. Hvala, Cats, thanks to you sam našla hotel! Dala si mi nit vodilju
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 09:40   #88
meni osobno je dubai jako dosadan. hrpa modernih nebodera i jako malo od onog pravog arapskog svijeta koji se moze doziviti u drugim arapskim zemljama. no to je samo moje misljenje, ponavljam! kad bi ja birala, radije bi preporucila maroko, jordan ili egipat ako vas zanima kultura-povijest-arhitektura
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 10:28   #89
Quote:
Marta2010 kaže:
Baš smo jučer rezervirali 4 dana wellness honeymoon paketa i jedva čekam. Hvala, Cats, thanks to you sam našla hotel! Dala si mi nit vodilju
Ajde, baš mi je drago. Uživajte.

Cure, ne bi vas htjela plašit ali možda bi bilo dobro da bliskoistočne destinacije ostavite za neka, kakodakažem, mirnija vremena.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 10:41   #90
ma ak je rat u libanonu ne znaci da je u jordanu ili jos dalje-dubaiu!....to ti je kao kad je bio rat kod nas pa su se ljudi bojali doc u grcku! mislim, vjerojatno ce se prosirit al bas zato treba sad otic sto prije nego sto sve ode kvragu...meni je drago da sam prosle godine bila u iranu taman pred "oluju", a i u izraelu sam bila kad je intifada vec pocinjala 2000 god.....sigurno je dok nije bas u najblizem susjedstvu,cak mozda i sigurnije.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 10:45   #91
Znam da nije rat, ali. Recimo, Cipar je preplavljen izbjeglicama. Mnoge kompanije otkazuju turističke letove i plovidbe pošto se avioni i brodovi stavljaju u službu evakuacije izbjeglica. Veliki val izbjeglica se očekuje i u Grčkoj, a posebno u arapskim zemljama.

Ne govorim ja da bi netko mogao nastradati zbog direktnih sukoba, nego samo mislim da je medeni mjesec vrijeme kad se želiš odmoriti od svih briga i posvetiti uživanju, i da se za to možda može odabrati destinacija s - trenutno - manje problema. Ništa drugo.

Inače, što se same ljepote tiče, Jordan i Siriju mogu iz sveg srca preporučiti. Predivne zemlje, predivni ljudi.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 10:56   #92
Hvala, hvala! Slažem se s Cats...zato ćemo mi biti na miru i na sigurnom
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 11:04   #93
da imas pravo, smetnula sam s uma da je mnogima bitnan odmor i mir i uzivanje...jedino ja valjda na medeni idem u ratna podrucja hehe....meni medeni nije nis' drugacija kategorija nego normalno putovanje puno stresa, a to je isto svojevrstan uzitak (ili mazohizam?)
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 13:17   #94
nisam čitala šta ekipa piše, mi smo bili u Omišu na bračnom putovanju 5 dana, super nam je bilo...
...bolje je možda negdje vani tko može, ali kod nas kuća u izgradnji bila i svašta nešto pa smo bili happy da si i to možemo priuštiti...nikad nisam tako opuštena u životu bila, seks nikad bolji i luđi a prije toga imali 5 godina staža u seksu skupa...jednostavno se sve poklopilo i dobije neki super jebački filing, ali i romantika...
...ako ikako možete, ne propuštajte...
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 15:12   #95
Molly, ja imam feeling da je Dubai mrak, ali što Cats kaže-možda malo pričekati...ne zanm nisam pametna...ali da me Dubai privlači-to definitivno...
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 15:13   #96
Quote:
Marta2010 kaže:
Baš smo jučer rezervirali 4 dana wellness honeymoon paketa i jedva čekam. Hvala, Cats, thanks to you sam našla hotel! Dala si mi nit vodilju
Ajde mi molim te javi gdje na kraju idete i za koju lovu, ako nije bad
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 15:26   #97
sta stvarno mislite da je dubai opasan sad? uh...ne znam ni sama sta da radim.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 16:29   #98
dubai-definitivno nije opasan (nego je dosadan)! sta vi brijete! to ko da kazete da neidete u svedsku zato jer je u spanjolskoj bila bomba....ljudi, jeste vi prolupali?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 16:36   #99
Quote:
lolita11 kaže:
dubai-definitivno nije opasan (nego je dosadan)
Moram se složit s ovim konstatacijama
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 19:17   #100
Quote:
any5 kaže:
Ajde mi molim te javi gdje na kraju idete i za koju lovu, ako nije bad
Idemo ti u Umag - hotel Sol Umag evo par slikica http://www.istraturist.hr/Home.aspx?PageID=250
Čini mi se ok, za 4 dana će nas koštati 4000,00 kn za oboje - s tim da ćemo si još platiti extra masaže (one su ti cca. 400,00 kn/osoba) Ali ovo je baš honeymoon paket (u cijenu je uključen između ostalog i ulaz u njihov Wellness centar Istrian Relax Village neograničeno + masaža za dvoje + romantična "Kupidova večera" uz svijeće, afrodizijake i šampanjac) Ma ustvari, ajde si pogledaj - evo ti linkić
http://www.istraturist.hr/Home.aspx?...02&preporuka=8
Nadam se da ti je pomoglo! Meni zbilja ok izgleda. Budući da smo htjeli wellness + Hrvatska + ne preskupo + ne predaleko - eto - nakon traženja ovo mi se činila najbolja opcija! Jedva čekam
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.