Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2008., 14:48   #101
Quote:
Amarilis kaže: Pogledaj post
Jedva cekamo slikice!!!!!
i ja sad već jedva čekam 10.5. al kako vrijeme brzo leti...začas će to doći...
__________________
10.5.2008.
http://ana79.myphotoalbum.com/
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 15:58   #102
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Mi čemo se slikati na okretištu tramvaja Dubec (super su mi urbane slike)...
ola susjeda....hihihihih i mi ćemo imati dio slikanja na okretištu dubec sa tramvajima i busevima...
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 20:21   #103
Quote:
Ciklama kaže: Pogledaj post
ola susjeda....hihihihih i mi ćemo imati dio slikanja na okretištu dubec sa tramvajima i busevima...
na kraju bumo se i srele tamo!!!!
nama je vjenčanje u 18h, tak da bumo valjda stigli obići sve lokacije.
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 01:31   #104
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
na kraju bumo se i srele tamo!!!!
nama je vjenčanje u 18h, tak da bumo valjda stigli obići sve lokacije.
hihihihi....pa bilo bi čudno ali fora... nama je vjenčanje u 7h tako da se mozda i ne sretnemo... ali da te vidim odvalila bih od smijeha...
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:58   #105
Pripremiti čemo vam teren!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:21   #106
cure kaj mislite o slikanju dan poslje? budući da bi jako voljela imati puno slika i uspomena a malo je ipak previše da ja i on otiđemo i nema nas 3 sata (a toliko nam treba da prođemo sve kaj želimo- priroda,jezero, centar grada, stara tvornica).

uglavnom pitanje je slikanje dan poslje? ali opet kakva budem (poslje derneka)
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:47   #107
mi imamo okupljanje tek u 4 popodne s ljudima, pa ćemo se prije toga naslikati do mile volje možda da probate tako organizirati?
__________________
10.5.2008.
http://ana79.myphotoalbum.com/
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:49   #108
ma ne. njegovi i moja mama žele da bude ručak u 1. nemoj me ništa pitati. danas sam već par puta proklela taj ručak. uistinu mi bude bitno to slikanje a nemam ideju kako da to izvedem.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:50   #109
ajme jadna, neću te ništa pitati..... bježmo da nas mary ne razbije zbog brbljanja
__________________
10.5.2008.
http://ana79.myphotoalbum.com/
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:11   #110
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
cure kaj mislite o slikanju dan poslje? budući da bi jako voljela imati puno slika i uspomena a malo je ipak previše da ja i on otiđemo i nema nas 3 sata (a toliko nam treba da prođemo sve kaj želimo- priroda,jezero, centar grada, stara tvornica).

uglavnom pitanje je slikanje dan poslje? ali opet kakva budem (poslje derneka)
nije da te odgovaram, ali neces sigurno imati onaj isti sjaj u ocima kao na sam dan vjencanja! jedino ako zelis onako nekakve neformalne slikice, ali opet u vjencanici... mislim da nece biti ni priblizno kao na sam dan.
ali imas ti dosta vremena za sve pa ces vec odluciti do tada
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:24   #111
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
nije da te odgovaram, ali neces sigurno imati onaj isti sjaj u ocima kao na sam dan vjencanja! jedino ako zelis onako nekakve neformalne slikice, ali opet u vjencanici... mislim da nece biti ni priblizno kao na sam dan.
ali imas ti dosta vremena za sve pa ces vec odluciti do tada
točno to i mene hebe. ipak to nije to. ma sve u svemu mislim da ćemo mi otići i kad se vratimo se vratimo. malo ćemo se požuriti i to je to. ipak slikice ostaju za cjeli život.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:35   #112
Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
je, je, to je arboretum..
imam i ja slikicu kraj tog hrastovog lista a vidim da je sve i poraslo, bas je lijepo
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:22   #113
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
cure kaj mislite o slikanju dan poslje? budući da bi jako voljela imati puno slika i uspomena a malo je ipak previše da ja i on otiđemo i nema nas 3 sata (a toliko nam treba da prođemo sve kaj želimo- priroda,jezero, centar grada, stara tvornica).

uglavnom pitanje je slikanje dan poslje? ali opet kakva budem (poslje derneka)
moj savjet je da to nekako organiziraš isti dan, jer zamisli naprimjer da zaprljaš ili (ne daj Bože) podereš vjenčanicu u žaru plesa, a drugi dan bi se u njoj slikala. ako baš i ne stigneš na sve lokacije koje si planirala, neka te tješi da i uglavnom neplanirane stvari ispadnu neočekivano dobro,pa možda i neke spontane slike ispadnu bolje od "namještenih". spomenuti "sjaj u očima" stvarno je važna komponenta slika sa vjenčanja- svaki put kad ih budeš gledala sjetit ćeš se nekog detalja tog važnog dana i to će ti ponovno izmamiti osmjeh na lice,a ne onog dana poslje i mamurluka i umora i male doze tuge jer je "tvoj dan" tako brzo prošao.
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:39   #114
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
ma ne. njegovi i moja mama žele da bude ručak u 1. nemoj me ništa pitati. danas sam već par puta proklela taj ručak. uistinu mi bude bitno to slikanje a nemam ideju kako da to izvedem.
a zašto ručak?
kod nas će njegovi gosti prvo doći kod njega, moji kod mene, onda će on s njegovima doći po mene, pa onda u crkvu (ne znam još u koliko sati jer nismo još u detalje sa popom dogovorili) a mi ćemo se likat prije i poslije crkve, eventualno mogu gosti otići u salu, a mi se možemo još malo poslikat, jer i tako mi zadnji ulazimo u salu
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:46   #115
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
ma ne. njegovi i moja mama žele da bude ručak u 1. nemoj me ništa pitati. danas sam već par puta proklela taj ručak. uistinu mi bude bitno to slikanje a nemam ideju kako da to izvedem.


to je njihova svadba kao?
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:16   #116
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Pizdaro



sitila sam se.
mogu napravit papirne lutke s njihovim likom. pa ih posjest za stol. prid matere.
pa dok se oni slikavaju, matere im donose sarme i pire i kolače.
da je svima srce na mistu.

__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:27   #117
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
to je njihova svadba kao?
ne to je naša svadba.i biti će sve kako mi želimo (boja,dekoracija,tjek dana, večeri, obred).jedino je takav običaj da počinje od ručka. baš kako je kod vas ne znam koji običaj tako je kod nas to. uostalom i starci plaćaju sve, pa mislim da onda najmanje kaj mogu je pristati na taj ručak. iz poštovanja. kako god da se sad to tebi čini.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:30   #118
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
sitila sam se.
mogu napravit papirne lutke s njihovim likom. pa ih posjest za stol. prid matere.
pa dok se oni slikavaju, matere im donose sarme i pire i kolače.
da je svima srce na mistu.


ako si ti rješila svoju svadbu i sve je bilo kako si htjela meni drago. sretna sam zbog tebe. i što si uspjela napraviti i stići sve. ja sam samo tražila savjet i mišljenje a ne ismijavanje!
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:46   #119
More, ja sam pitala fotografa kao što ćemo ako bude padala kiša, a on mi je rekao da ćemo se slikati drugi dan, premda se meni ta solucija ne sviđa, al on je rekao da ako mi se haljina isprlja da on to sve sredi u photoshopu......
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:52   #120
Definitivno Botanicki, ali ni Maksimir nije los.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.