Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2011., 11:42   #1
Unhappy Aspirator za čišćenje nosa

uglavnom vidi post..

nemojte me napadati-ionako se osjecam grozno..svakome se desi..
pomozite informacijom ili savjetom..idejom..ili ako netko mozda ima,pa ne koristi taj asprator i voljan je prodati nastavke..poprilicno je hitno,jer mali je prehladen

moderatori neka slobodno malo poslje spoje s temom,jer ocajna sam i hitno mi je pa sam zato otvorila novu temu(vidjet ce vise mama )
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:50   #2
koji dio si skurila, onaj pipac što ide u cijev?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:53   #3
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
koji dio si skurila, onaj pipac što ide u cijev?
ma da..
i to naravno oba,jer sam iskoristila sto mali spava,pa stavila oba..(inace ih kuham jedan po jedan kako koristim)
prokleti murphy!!

evo sad sam na njuskalu nasla da ih prodaju cijele po ful prihvatljivoj cijeni,pa cu popodne nazvati kad muz provjeri koliko bi to u ljekarni doslo..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:53   #4
Ako ti je hitno ja ti mogu posuditi svoj...

ima na ebayu za 100 kn http://cgi.ebay.com/Baby-Nasal-Vacuu...ht_1912wt_1139

http://cgi.ebay.com/BABY-VAC-NASAL-N...ht_7090wt_1026
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:53   #5
šalji adresu na pp, dam ti ja jedan svoj...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:55   #6
gle ak ti što pomaže http://www.njuskalo.hr/djeca-ostalo/...-oglas-2727071
__________________
...moja dva sunca na prozorčiću, Jura 29.06.10 & Toma 16.09.12...
minči is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 12:15   #7
ma cure divne ste

nesto su iskombinirati cim saznam kakva je situacija s ljekarnom..odmah zovem nekog s njuskala..srecom da su tamo povoljni

@mandy puno ti hvala..no necu te gnjaviti,jer moras imati dva(sad vidim da bi super doslo da ih prodaju i po 4 u pakiranju )..a i susjeda mi moze posuditi,jer ima i ona..no necu je jos pitati,jer je i njoj mali smrkav..prvo da vidim jel moja umotvorina radi..
ako profunkcionira-eto dobrog rijesenja za ovaj problem..
svakako jos javim sta se dogodilo..
najgore sta je on nemiran prilikom toga,pa posto moram pridrzavat taj "modificiran" nastavak-ne znam sta ce biti..ali kad probam javim..
ako se dobro izdubi mogao bi sjesti savrseno..e sad samo je pitanje kako funkcionira sa usisavacem(necu paliti-mali spava)..no ja imam regulaciju snage usisivaca,pa cu podesiti odgovarajuci vakum..

ma samo hvala Boze sto mu je danas bolje i nije mi ludacki potreban(jucer su bili slapovi nijagare,pa smo se usisavali non-stop)..

ajme bas se svasta desi..cure hvala i saljem jedan veeeeeliki ljubac..
mandy tebi najveci(vec sam davno napisala tko je moj najdrazi mod na forumu ) i slobodno spoji temu sa smrkljavcima
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 12:27   #8
i da-jos dok smo tu(ionako se selimo na izvorni topic)
kakvo je ovo cudo?
opcenito ti na baterije?za njih sam cula da nisu tako dobri ko arianna(ona bolje vuce..bar po komentarima)..meni isto arianna zvuci kao bolja solucija,samo sto je taj usisivac ziva katastrofa-prstrasi i mene..pa me ovaj privlaci samo iz razloga sto je mozda tisi i manje plasi djecu?
no ne znam koliko je funkcionalan?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 12:53   #9
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
i da-jos dok smo tu(ionako se selimo na izvorni topic)
kakvo je ovo cudo?
opcenito ti na baterije?za njih sam cula da nisu tako dobri ko arianna(ona bolje vuce..bar po komentarima)..meni isto arianna zvuci kao bolja solucija,samo sto je taj usisivac ziva katastrofa-prstrasi i mene..pa me ovaj privlaci samo iz razloga sto je mozda tisi i manje plasi djecu?
no ne znam koliko je funkcionalan?
bolji od ručne pumpice ,lošiji od ariane

ne izvuče ni pol toga koliko ariana

imamo i taj isti i arianu,ovaj nam stoji u ormaru i od kad smo kupili arianu nisam ga ni koristila niti mislim
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:07   #10
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
i da-jos dok smo tu(ionako se selimo na izvorni topic)
kakvo je ovo cudo?
opcenito ti na baterije?za njih sam cula da nisu tako dobri ko arianna(ona bolje vuce..bar po komentarima)..meni isto arianna zvuci kao bolja solucija,samo sto je taj usisivac ziva katastrofa-prstrasi i mene..pa me ovaj privlaci samo iz razloga sto je mozda tisi i manje plasi djecu?
no ne znam koliko je funkcionalan?
Ja ti imam nešt slično, platila ga daleko više od ovog na tvojoj slici. Uglavnom, to nije izvuklo niti jedan šmrklj, plus što beba/dijete treba biti mirno i sjediti dok radiš s tim. Za razliku od arianne dulje traje sauganje, slabija snaga, ne izvuče bog zna što. Uglavnom, ne koristim to uopće te je šteta novaca i mjesta kojeg zauzima u ormaru. Chicco pumpica je bila učinkovitija od tog na baterije....
Arianna je nezamjenjiva, barem meni.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:45   #11
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ma cure divne ste

nesto su iskombinirati cim saznam kakva je situacija s ljekarnom..odmah zovem nekog s njuskala..srecom da su tamo povoljni

@mandy puno ti hvala..no necu te gnjaviti,jer moras imati dva(sad vidim da bi super doslo da ih prodaju i po 4 u pakiranju )..a i susjeda mi moze posuditi,jer ima i ona..no necu je jos pitati,jer je i njoj mali smrkav..prvo da vidim jel moja umotvorina radi..
ako profunkcionira-eto dobrog rijesenja za ovaj problem..
svakako jos javim sta se dogodilo..
najgore sta je on nemiran prilikom toga,pa posto moram pridrzavat taj "modificiran" nastavak-ne znam sta ce biti..ali kad probam javim..
ako se dobro izdubi mogao bi sjesti savrseno..e sad samo je pitanje kako funkcionira sa usisavacem(necu paliti-mali spava)..no ja imam regulaciju snage usisivaca,pa cu podesiti odgovarajuci vakum..

ma samo hvala Boze sto mu je danas bolje i nije mi ludacki potreban(jucer su bili slapovi nijagare,pa smo se usisavali non-stop)..

ajme bas se svasta desi..cure hvala i saljem jedan veeeeeliki ljubac..
mandy tebi najveci(vec sam davno napisala tko je moj najdrazi mod na forumu ) i slobodno spoji temu sa smrkljavcima
ja nikad ne koristim oba...čim usisam odnesem pod vruću vodu, isperem i čeka drugu uporabu...kad bolest završi iskuham i spremim...1 stoji uvijek samo eto kao rezerva
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:47   #12
ja ne mogu nači temu o ovome pa ostavljam ovu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:06   #13
meni je krepao sauger od arianne
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:14   #14
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
meni je krepao sauger od arianne
i meni je moj, ali sam ga nakon par dana prije nego bi ga bacila probala upaliti i proradio je.
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:31   #15
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
meni je krepao sauger od arianne
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
i meni je moj, ali sam ga nakon par dana prije nego bi ga bacila probala upaliti i proradio je.
Pregrijao se. Skoro pa svi saugeri imaju u sebi osigurače koji sprječavaju da se motor spali radi prevelikog opterećenja. Kad se motor ohladi ponovno profunkiconira.

Inače, jel netko kupio ovog sa Njuškala kojeg je Minči stavila?
Piše da je Arianna, ali drugačije kutija izgleda i duplo je jeftiniji pa mi je malo sumnjivo...
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:34   #16
pa to je novo pakiranje...stari je u plavom......

ja ga kupila u slo....isti ko stari
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:44   #17
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
pa to je novo pakiranje...stari je u plavom......

ja ga kupila u slo....isti ko stari
OK onda.
Ma frend treba roditi uskoro pa da mu proslijedim link jer je to definitivno korisna stvar a da se ne zezne kao ja...
Ja išao kupovati u nedjelju u dežurnu ljekarnu i narafski platio punu cijenu - žena nije htjela ni čuti da s tim čudom priđemo blizu djetetu. Tek kad je maloj bio toliko zaštopan nos da je jedva disala...
koliko košta u Slo?

@Mandy - ako se ne varam, na OVOJ temi se uglavnom raspravljalo o tim čudima
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

Zadnje uređivanje Mali Maleni : 25.05.2011. at 14:45. Reason: dodatak linka
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 15:09   #18
Quote:
MaliMaleni kaže: Pogledaj post
OK onda.
Ma frend treba roditi uskoro pa da mu proslijedim link jer je to definitivno korisna stvar a da se ne zezne kao ja...
Ja išao kupovati u nedjelju u dežurnu ljekarnu i narafski platio punu cijenu - žena nije htjela ni čuti da s tim čudom priđemo blizu djetetu. Tek kad je maloj bio toliko zaštopan nos da je jedva disala...
koliko košta u Slo?

@Mandy - ako se ne varam, na OVOJ temi se uglavnom raspravljalo o tim čudima
oko 12-13 eura nisam sigurna u baby centru...

ma na njuškalu je najjeftinije jer nabavljaju iz mađarske a tam je bagatela

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=224389

a tu ih ima još raznih
http://b2c.baby-center.si/search.asp...&submit1=Najdi
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 15:24   #19
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
i da-jos dok smo tu(ionako se selimo na izvorni topic)
kakvo je ovo cudo?
opcenito ti na baterije?za njih sam cula da nisu tako dobri ko arianna(ona bolje vuce..bar po komentarima)..meni isto arianna zvuci kao bolja solucija,samo sto je taj usisivac ziva katastrofa-prstrasi i mene..pa me ovaj privlaci samo iz razloga sto je mozda tisi i manje plasi djecu?
no ne znam koliko je funkcionalan?
Ja ima upravo ovakav kao na slici i smao ti mogu reci da je sranje i mnogo bolje izvucem sa onom pumpicom Nuk ili Bubu za male bebe
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 15:26   #20
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
i meni je moj, ali sam ga nakon par dana prije nego bi ga bacila probala upaliti i proradio je.
ajd probat ću ak ne...popi ću jer je sauger od blizu 2000 kn krepucnuo..
da je neki od 300 ne bi ga žalila
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.