Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 00:05   #81
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
h&m, sad su snižene na 15kn mislim, mi prošli vikend uzeli našoj curi
H&M skijaške rukavice zakon, mi kupili pretprošle godine u grazu, još ih nosi
a sad za vikend su bile duplo snižene, na 15 kuna, uzela sam joj za sljedeću godinu
inače su snižene na 35 kuna, mislim
pogledaj i među bepskim veličinama, stvarno su ooogromne, mislim da bi za trogodišnjaka bile čak i 86 ili 92
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 00:13   #82
Quote:
lola1415 kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti kvalitetnih bojica, malo debljih, da bude ono desetak osnovnih boja?
muller
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 01:16   #83
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
Gdje ima kupiti baby gym plasticni, bez dekice ispod, da se samo stavi preko bebe gdje god ona bila. prije 2 godine sam to kupila u getrou, a sad mi je on daleko i htjela bih znati da ih ima bilo gdje prije nego organiziram si prijevoz.
naravno da je cijena neka ok :-)
ne znam jesi vec nasla i da li zelis novi iskljucivo ili polovni ali evo vidim da netko prodaje na temi prodaja igracaka bas to
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:50   #84
Gdje u Varaždinu mogu kupiti gaćice/potkušulju sa likovima Štrumfova za dečkića od 3 godine?
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:14   #85
gdje ima neki fora krevet za klinca a da nije preskup? Znači,samo krevet ne soba.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:32   #86
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
gdje ima neki fora krevet za klinca a da nije preskup? Znači,samo krevet ne soba.
Ikea? jedino šta mi pada na pamet da odgovara cijenom i kvalitetom
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:05   #87
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ne znam jesi vec nasla i da li zelis novi iskljucivo ili polovni ali evo vidim da netko prodaje na temi prodaja igracaka bas to
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ne radi link,ali ovako nesto si mislila jelda?
http://www.google.hr/imgres?q=baby+g...t:429,r:1,s:36
Quote:
nina612 kaže: Pogledaj post
to isto mislim spada pod gym ja sam to kupila za poklon prije godinu dana u mulleru...i nije bilo preskupo..oko 150 kuna...fora je da možeš ga stavit i na pod i u kinderbet...gdje god hoćeš
Hvala svima na odgovorima.

Da, na taj plasticni "most" sam mislila jer ne moras dizati bebu neho stavis preko nje gdje god da lezi. meni je puno bolji od tog s 'dekicom" ispod, a imala sam oba.

I tp spada pod baby gym!

Nasla sam ga tu na forumu, nisam nasla kakav hocu u ducanima (bar po opisu).
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:17   #88
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
H&M skijaške rukavice zakon, mi kupili pretprošle godine u grazu, još ih nosi
a sad za vikend su bile duplo snižene, na 15 kuna, uzela sam joj za sljedeću godinu
inače su snižene na 35 kuna, mislim
pogledaj i među bepskim veličinama, stvarno su ooogromne, mislim da bi za trogodišnjaka bile čak i 86 ili 92
Slazem se, ja sam mojoj (jako je duugacka za dob) narucila skijaske rukavice u H&M-u za iducu godinu vel 7-8 , sada nosi 6-7. Sad imaju neku glupavu foru, velicina rukavica je 3-6 pa 7-8... recesija?

E pa taj 7-8 je meni taman , a dugoprsticka sam i nisam mala uopce... sto se kvalitete tice sve 5, izvrsne su, uzela bih ih za sebe, ali nisam bas nesto u pink djiru zadnjih godina paaaaa....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:19   #89
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
gdje ima neki fora krevet za klinca a da nije preskup? Znači,samo krevet ne soba.
Netko je pitao za kinderbete s njuskala, nisu mi djelovali skupi, a zgöledali su mi OK, vidjela sam tu na RiD-u, daj pronjuskaj malo.... radi ih neka hrvatska firma....

ah, evo.... http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl...tegory_id=9818

djecji trebas, jel? Ima i ovih za jednu osobu...

Vidim da kostaju kao i Ikeiini...

Il nabavis rabljeni i kupis novi madrac, kaj nemaju sada Rode rasprodaju? Nekaj mi stiglo na mail...
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1

Zadnje uređivanje Dora K : 13.01.2012. at 12:26.
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:23   #90
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
tinitlinić je taj u mesničkoj, nema tiny lovea
(žena je nabacila jednu od najzbunj faca koju sam vidjela kad sam ju pitala)
ima fisher price i chicco
stvarno? ajme sorry, tamo sam nedavno kupila nesto od taff toys, valjda sam ih zamijenila, nadam se da nisi cipelarila samo zbog toga

u prenatalu su imali njihove mobile nedavno. al mislim da u nami ima nesto njihovih igracaka, tamo di su bebaci. doduse u nami se cesto mijenjaju dobavljaci pa se nadam da ih i dalje imaju

edit: nama je def. imala njihove igracke, tamo sam kupila Jumpy-ja (najgora igracka ikad kupljena )

Zadnje uređivanje undercover : 13.01.2012. at 12:28.
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:27   #91
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
stvarno? ajme ...
ej "kuharice", samo da te

__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 20:56   #92
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
gdje ima neki fora krevet za klinca a da nije preskup? Znači,samo krevet ne soba.
http://www.mali-vragci.si/otroske-po...klups-120-60cm

Baci pogled ovdje, znam da je u sloveniji, ali je cijena sasvim ok...
Meni se najviše sviđa krevetić sa žiraficom samo što nema ladicu odispod
(sad idem proučiti malo kvalitetu tih Klups krevetića, vidim da se proizvode u Poljskoj, ali ne mogu naći ništa drugo o njima )
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 00:12   #93
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ima li tiny lovea negdje u širem centru?
Dućan Bajka u blizini Trešnjevačkog placa (Ozaljska 13) ima dosta Tiny love stvari ak ti to potpada pod širi centar
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 00:15   #94
netko je pitao za gaćice sa štrumfovima. ja sam ih kupila u tintiliniću, možda ga ima i kod vas.
Lili07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 11:59   #95
Zna li netko gdje kupiti tepih za dječju sobu, manjih dimenzija, zelene boje, a da e na njemu kao nacrtano nogometno igralište tj. nogometni teren??
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 12:48   #96
takav tepih, zeleni s bijelo iscrtanim nogometnim poljem je bio prije Bozica u Lidlu, mozda ga jos imaju negdje, nazovi i pitaj
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 13:08   #97
tomy šator? itko?
ili bilo kakav šator/kućica a da mu sadržaj nije samo šator već da potiče kreativnost.
al da nije kuća za vrt, već da ju mogu u mali stan smjestiti
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 13:09   #98
gdje ima kostima za maškare, nešto za curu od 6 godina?

ona ima ideju da bude mažuretkinja , ali nisam nigdje vidjela da ima takav kostim, sve neke vile, princeze.... a to je sve već bila!

HELP
ninči is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 13:55   #99
http://www.toysrus.at/product/index....FindSrc=endCap

ima li gdje kod na sili u slo ovakvih stolica ili sl
lukamari is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 14:57   #100
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
tomy šator? itko?
ili bilo kakav šator/kućica a da mu sadržaj nije samo šator već da potiče kreativnost.
al da nije kuća za vrt, već da ju mogu u mali stan smjestiti
tomy šator kupljen prošle godine u Turbo Limaču, neznam dali još uvijek ima u kojoj njihovoj trgovini i gdje, jer ih se dosta zatvorilo

možda da probaš u muuleru pitati?
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.