Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 19:35   #141
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Pa ako vec cesto mastas o seksu,sta nije logicnije pokusati ukloniti blokade nego odustati od njega? Iako je ovo sto opisujes dobra podloga za razvoj frustracija pa te donekle razumijem...
Ne mogu otkloniti. Nitko ne želi seks s ekstremno ružnim ljudima, a još uz to imam bakteriofobiju tako da nemam šanse. Čak ni s prostitutkama.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:38   #142
Mislim da je i autor ove teme muški aseksualac, i već je opisao kako je on do toga došao, i koji je razvoj do toga tekao.

Za sebe mogu reći da je put do "otkrivenja" stigao u relativno kasno dobi, zbog nekih drugih životnih okolnosti, ali je bio jako težak i dosta zapetljan. Bilo je svakakvih teorija i pretpostavki, od strane bližnjih pogotovo. Mojih kombinacija šta bi moglo biti, je bilo puno previše...za aseksualnost nisam niti znao da postoji, kao pojam s time sam se susreo na internetu, pa sam od toga krenuo dalje istraživati.

Što se tiče aseksualnih osoba u RH, vjerujem da ih ima, ali ja dosada nisam upoznao niti jednu ili osobu koja bi se bar deklarirala kao takva.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:05   #143
Moj put je bio...spor. vjecito sama, uvijek sam cekala da me lupi ta privlacnost o kojoj svi govore...mogla sam biti s kim pozelim,ali nikada nikoga nisam pozeljela na ''ispravan'' nacin. Okolina je navikla da soliram, nitko nista vise ne komentira, ali se boje da cu ostati sama..nadam se da necu,jer su i aseksualci sposobni za ljubav. Samo sto im je izbor jako suzen.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:20   #144
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne mogu otkloniti. Nitko ne želi seks s ekstremno ružnim ljudima, a još uz to imam bakteriofobiju tako da nemam šanse. Čak ni s prostitutkama.
A daj, zajebavaš! Inception. Aseksualni ljudi te nagovaraju da se poseksaš! Drume, najbolji si
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:22   #145
Ne znam gdje ti vidiš nagovaranje?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 08:36   #146
Evo ga tu
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Pa ako vec cesto mastas o seksu,sta nije logicnije pokusati ukloniti blokade nego odustati od njega? Iako je ovo sto opisujes dobra podloga za razvoj frustracija pa te donekle razumijem...
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:06   #147
To nije nagovaranje na seks.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:04   #148
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Poluaseksualnost? ajd dobro. Da se bar javi jos netko pa da budu dva i pol muskarca za mene.
Na US-u, a i u životu općenito muškarci se nude ženama, veliki je izbor i slobodno tržište vlada, a ti ovdje imaš monopol! :P
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:14   #149
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja nisam aseksualan u mislima (iako bih i to volio biti), ali po djelima jesam jer mi je fizički seks odbojan i gadljiv. Ne volim tuđu slinu, znoj, bakterije, dodire.
Zanima me samo seks na ekranu, virtualan, onaj u kojem ja ne sudjelujem.

Neka poluaseksualnost.
Ne.
To je skup poremecaja, a ne nekakva poluseksualnost.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:16   #150
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Pa ako vec cesto mastas o seksu,sta nije logicnije pokusati ukloniti blokade nego odustati od njega? Iako je ovo sto opisujes dobra podloga za razvoj frustracija pa te donekle razumijem...
Nemre ti on to skuziti.

Ti si bas skroz aseksualka?
Nemas seksualne misli, ne masturbiras, ne napaljujes se?

Skuzio sam da zelis romantiku.
To je lijepo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:44   #151
Da diplomatski odgovorim...ja do seksa mogu,ne gadi mi se,nemam blokada kao drumforce u smislu da mislim da me drugi ne zele jer me smatraju neprivlacnom,ali se ne mogu napaliti na neku konkretnu osobu..aseksualnost nije slicna celibatu,ne radi se o zelji koju iz nekog razloga zatomljavas,vec o izostanku bilo kakve zelje.. ne svjesno,ne odabirom. Ja bi recimo ful htjela biti normalna i tesko se mirim s tim sto necu npr.jednog dana imati obitelj.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:53   #152
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne.
To je skup poremecaja, a ne nekakva poluseksualnost.
Nazovi to kak god hoćeš, ne mijenja ništa na stvari.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:05   #153
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Da diplomatski odgovorim...ja do seksa mogu,ne gadi mi se,nemam blokada kao drumforce u smislu da mislim da me drugi ne zele jer me smatraju neprivlacnom,ali se ne mogu napaliti na neku konkretnu osobu..aseksualnost nije slicna celibatu,ne radi se o zelji koju iz nekog razloga zatomljavas,vec o izostanku bilo kakve zelje.. ne svjesno,ne odabirom. Ja bi recimo ful htjela biti normalna i tesko se mirim s tim sto necu npr.jednog dana imati obitelj.
Posvoji dijete. Ne treba ti seks za to.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:10   #154
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Posvoji dijete. Ne treba ti seks za to.
Nismo se shvatili.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:18   #155
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Nismo se shvatili.
Teško se miriš s tim što nećeš imati obitelj kažeš?
Pa možeš imati i muža i djecu bez seksa.
Šanse su ti manje ali nije nemoguće.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:26   #156
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Šanse su ti manje ali nije nemoguće.
Sanse su mi nikakve.osim da nadem muza kojeg cu trikovima navesti da me ozeni pa pustiti da istina ispliva van. Ali to nije brak kakav prizeljkujem niti bi se upustala u takve egzibicije.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:30   #157
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Sanse su mi nikakve.osim da nadem muza kojeg cu trikovima navesti da me ozeni pa pustiti da istina ispliva van. Ali to nije brak kakav prizeljkujem niti bi se upustala u takve egzibicije.
Moraš tražiti muškarce koji isto tako ne žele seks i da budete oboje jasni s tim u startu.
Ili ćeš ostati solo, trećeg nema.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:35   #158
Da,sve vrvi tipovima koji ne zele sex. Ma,nevermind. We're going in circles..
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:37   #159
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Da,sve vrvi tipovima koji ne zele sex. Ma,nevermind. We're going in circles..
Ima ih više nego što misliš.
Pogotovo u zrelijim godinama (40+)
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:54   #160
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja nisam aseksualan u mislima (iako bih i to volio biti), ali po djelima jesam jer mi je fizički seks odbojan i gadljiv. Ne volim tuđu slinu, znoj, bakterije, dodire.
Zanima me samo seks na ekranu, virtualan, onaj u kojem ja ne sudjelujem.

Neka poluaseksualnost.
Šta se onda hvataš po rukohvatima u sredstvima javnog prijevoza?

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A daj, zajebavaš! Inception. Aseksualni ljudi te nagovaraju da se poseksaš! Drume, najbolji si
Prvenstveno sebe, al eto ... mazohizam ... šta'š

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Zanima me samo seks na ekranu, virtualan, onaj u kojem ja ne sudjelujem.
To nije seks onda. Jel bi ti gledanjem ovog videa rekao da sviraš gitaru?
...
I ja misli da ne bi.
(poštedi me racionalizacija da je usporedba nevaljala ... )
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.