Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 09:37   #801
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pogledajte si malo ovo, fakat je interesantno!

http://www.novi-svjetski-poredak.com...niste-vidjeli/
Tankovi za testiranje stabilnosti aviona.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 09:50   #802
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pogledajte si malo ovo, fakat je interesantno!

http://www.novi-svjetski-poredak.com...niste-vidjeli/
Zanimljivo. Obično se sa tankovima i vodom testiraju avioni za podešavanje avionike .. "glume" putnike.
Jedan dio bi se dao objasniti i za kontrolu vremenskih prilika za što su se koristile čestice srebra u nekim spojevima. Amerikanci su istraživali načine kako da moderiraju, skrenu ili usmjere uragane. Moguće da su prešli na aluminij, nano čestice, lakši je i jeftiniji, a da se mogu javiti, odnosno da se javljaju nuspojave zbog aluminija koji se taloži u mozgu i dobro je električki vodljiv daje mogućnost svakakvih razmišljanja.
__________________
I would call it
saugaro is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:12   #803
malo modernija tehnologija, ako nekoga zanima

https://www.facebook.com/27782085567...8/?pnref=story
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:00   #804
Orbovi, da.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 20:31   #805
Ahahaha orbovi

This is why they spray Strontium Barium Niobate.
Iz samog pogleda na trag je vidljivo što se izbacuje.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 10:35   #806
Koga zanima neka si pročita.

http://www.fx-files.com/x-files/teor...-analiza-i-dio
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 10:47   #807
Ja sam citao da su poceli pustati nevidljive chemove.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:46   #808
Ha čuj, obzirom je već i javno priznato postojanje chemtrailsa, nevjerovanje vlastitim očima i ignoriranje očitog, samo ukazuje da si fakat nevjerni Toma!
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:39   #809
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ha čuj, obzirom je već i javno priznato postojanje chemtrailsa, nevjerovanje vlastitim očima i ignoriranje očitog, samo ukazuje da si fakat nevjerni Toma!
Nešto sam propustio?
Tko je javno priznao postojanje chemtrailsa?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 21:47   #810
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nešto sam propustio?
Tko je javno priznao postojanje chemtrailsa?
Bivši piloti, bivši "znanstvenici", bivši "fizičari", bivši radnici u aviokompanijama, pa ti sad vidi poveznicu. Svi su ti bivši bili jer su iznjeli istinu.
Ah da, neću nikad zaboraviti sa prošle teme o chemovima kako je jedna ženska dokazala postojanje chemova tako što se s klinkom radila projekt od čega se sastoji kišnica i došla je do zaključka da je u kišnici bila visoka razina joda i aluminija. Pa ti sad vidi, to su ti dokazi i znanstvenici
A ovo štancanje linkova sa kvazi stranica koje se bave o svemu i svačemu, te o teoretiziranju (i ovo je isto teorija, samo to ekipa poput arne ne može shvatiti ), pa se svašta može naći na tim stranicama, što je i vrlo upitno. Jbg, idioti su dobili pristup internetu, dobili su i publiku koja puši sve te priče, pa sad žele svašta staviti pod istinu.

No ovi orbovi, to samo idiot u to može povjerovati, onaj tipični redneck isprdak.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:47   #811
https://www.ncscooper.com/new-study-...ur-complexion/

Nova studija!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 16:37   #812
Možda oni prave oblake, valjda im sunce puno u oči udara



Ili su ti kemijski tragovi klimainžinjerig pa oni nešto misle klimu ili popraviti
ili pokvariti. Zavisi koliko su udareni. A to sve košta nofca puno. Toliki letovi i slijetanja i polijetanja to sve košta. Zašto bi tolike novce trošili?
To je tim majmunima nešto važno. Ali nitko ne zna što torade. Ali što nam ne kažu. Pa ako se taji onda je nešto loše to. Možda im treba više oblaka. Pa nisu indijanci
A ako truju onda to nije tajna, pa truju nas i u kokakoli i ostalim pičima i hrani.
Nisu normalni, nisu im svi oblaci na broju
VelikiKruhovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 17:00   #813
Di je problem? Pa lijepo hodajte naokolo u gas maskama, nemojte kupovat proizvode velikih korporacija (npr kompjutere) i to je to.
E da, i tin foil hat, obavezno.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 23:18   #814
Vidim da operacije lijepo napreduju, zanimljiv patter vremena je postignut.

Naravno, ovo što pada je samo obična kiša, ali uočio sam da sadrži značajne količine dihidrogen monoksida.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:00   #815
Stvar je u tome što trebate vidjeti širu sliku, kad pogledate što se sve promovira preko medija onda analogno tome dolazimo do zaključka da je ono o čemu vladajući šute ne može nikako biti dobro kad ni ono što je javno nije dobro. Primjer tome je duhanska industrija, GMO ( to nije još kod nas, ali...), tablete imaju prednost pred prirodnim lijekovima, veličanje gluposti, materijalno > duhovnog... prema tome čisto sumnjam da su chemtrailsi bezopasni...
karloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:00   #816
Stvar je u tome što trebate vidjeti širu sliku, kad pogledate što se sve promovira preko medija onda analogno tome dolazimo do zaključka da je ono o čemu vladajući šute ne može nikako biti dobro kad ni ono što je javno nije dobro. Primjer tome je duhanska industrija, GMO ( to nije još kod nas, ali...), tablete imaju prednost pred prirodnim lijekovima, veličanje gluposti, materijalno > duhovnog... prema tome čisto sumnjam da su chemtrailsi bezopasni...
karloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 20:07   #817
Quote:
karloy kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što trebate vidjeti širu sliku, kad pogledate što se sve promovira preko medija onda analogno tome dolazimo do zaključka da je ono o čemu vladajući šute ne može nikako biti dobro kad ni ono što je javno nije dobro. Primjer tome je duhanska industrija, GMO ( to nije još kod nas, ali...), tablete imaju prednost pred prirodnim lijekovima, veličanje gluposti, materijalno > duhovnog... prema tome čisto sumnjam da su chemtrailsi bezopasni...
GMO nije još kod nas. Malo prekjučer, ha, ha, ha ! Iliti u prijevodu, davno je kod nas, samo što znanstvenici tek sada otkrivaju u kojem postotku. A širi se jako brzo. Koliko naš dugo špricaju u Hrvatskoj ? Od neke 2011 g. ? Treba otprilike proći oko dvije godine da se pojave bolesti poput Alzheimera, Parkinsona, FM, MS i slično, da se otključaju genetski kodovi uz svo smeće koje jedemo i udišemo. Sad se otkrivaju i nove bolesti o kojima se u Hrvatskoj šuti poput moje koju sam slučajno otkrila - MCS - Multiple chemical sensitivity. Eksplodirala je krajem 2013.g., a ujedno sam čula da su mnoge ove gore navedene bolesti plus silne rakčine upravo u to vrijeme zahvatile mnoge poznanike.
otrovna Anny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 22:25   #818
A koji su to "genetski kodovi" zaključani?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 23:53   #819
Quote:
otrovna Anny kaže: Pogledaj post
GMO nije još kod nas. Malo prekjučer, ha, ha, ha ! Iliti u prijevodu, davno je kod nas, samo što znanstvenici tek sada otkrivaju u kojem postotku. A širi se jako brzo. Koliko naš dugo špricaju u Hrvatskoj ? Od neke 2011 g. ? Treba otprilike proći oko dvije godine da se pojave bolesti poput Alzheimera, Parkinsona, FM, MS i slično, da se otključaju genetski kodovi uz svo smeće koje jedemo i udišemo. Sad se otkrivaju i nove bolesti o kojima se u Hrvatskoj šuti poput moje koju sam slučajno otkrila - MCS - Multiple chemical sensitivity. Eksplodirala je krajem 2013.g., a ujedno sam čula da su mnoge ove gore navedene bolesti plus silne rakčine upravo u to vrijeme zahvatile mnoge poznanike.
GM hrana te sigurno neće ubiti.
Chemtrailsi ne postoje pa nemaš problema ni sa njima.
Ako se pak jako bojiš raznih boleština izbaci iz stana/kuće svu plastiku, laminate, ivericu, tepison, isključi struju, mobitel...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 08:06   #820
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Orbovi, da.
mozda je mislio na dronove...letjelica bez posade upravljana sa zemlje
to vec ima vise smisla
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.