Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2003., 16:10   #41
Zakaj se tako blendavo zaljubljujes u sve upoznavane osobe?Bankar je otisao,Mrezni je otisao,Golden je otisao,pa evo sada neki Talijan...

Ne kritikujem tvoj nacin zivota, uopce nemam pravo na to, ali kako tebi polazi za rukom da svima kazes da si pozeljna bas svakome? Apropos temi, vidim da tebi nije lako kada kazes sto bi bilo da se svi vidjate na susretu, mogu zamisliti slijedecu situaciju: dok dvoje malenih prepricavaju najbenignije dozivljaje, ti i Talijan iza kuhinjskog coska hvatavate se, hm...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 16:50   #42
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Zakaj se tako blendavo zaljubljujes u sve upoznavane osobe?Bankar je otisao,Mrezni je otisao,Golden je otisao,pa evo sada neki Talijan...

Ne kritikujem tvoj nacin zivota, uopce nemam pravo na to, ali kako tebi polazi za rukom da svima kazes da si pozeljna bas svakome? Apropos temi, vidim da tebi nije lako kada kazes sto bi bilo da se svi vidjate na susretu, mogu zamisliti slijedecu situaciju: dok dvoje malenih prepricavaju najbenignije dozivljaje, ti i Talijan iza kuhinjskog coska hvatavate se, hm...
...a di me nađe... sa svojim nebulozama... i scenarijima...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 11:16   #43
"moja" Sandra ima mononukleozu, od prije nekih tjedan dana

Jutros je Juniora jako boljelo grlo, chini mi se da su mu malo otechene i limfne zhlijezde....

Ako je dobio i on, onda znam na chemu sam

Predlozhila sam mu da boluju skupa...samo je neshto promrmljao
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 18:23   #44
opa. pala prva pusa.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.