Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2016., 09:51   #61
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Kada bih se htio kladiti koliki bi bio koeficijent na ovo:
Radi se o tehničkom fakultetu. Mladić je marljivi student, dokazao se na nekom od prethodnih kolokvija što znači da ga je dosta dobro imati za prijatelja.
Imam neki čudan osjećaj da je ono o "lakoći materije" koju je trebao pokazati dotičnoj samo njegova perspektiva te materije.

Ako je to točno, nemoj joj zamjeriti. Lijepi su ljudi spontano usvojili koračanje kroz život osmijehom i laskanjem.
Nestrpljivo čekam odgovor autora
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:33   #62
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Kada bih se htio kladiti koliki bi bio koeficijent na ovo:
Radi se o tehničkom fakultetu. Mladić je marljivi student, dokazao se na nekom od prethodnih kolokvija što znači da ga je dosta dobro imati za prijatelja.
Imam neki čudan osjećaj da je ono o "lakoći materije" koju je trebao pokazati dotičnoj samo njegova perspektiva te materije.

Ako je to točno, nemoj joj zamjeriti. Lijepi su ljudi spontano usvojili koračanje kroz život osmijehom i laskanjem.
Neću govorit koji je faks, al vjeruj mi svi koji su upali ovdje su marljivi. Kolokviji su tek sad bili, tako da nije mogla znat. Al priznajem i meni je ovo palo na pamet. Ne znam stvarno, dobar sam sa još puno cura na faksu, pomažemo si međusobno i sve al ova je otišla ipak malo dalje.

Uglavnom vidit ćemo sve ovaj tjedan kad ju pozovem, znao sam to i prije. Al temu sam otvorio jer nikad nije loše čut još neko mišljenje.
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 15:41   #63
Samo nemoj zaboraviti javiti šta je bilo. Ja mislim da će ona nešto otezati i prekenjavati se, a onda će te sama pozvati.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 19:08   #64
e ako su ono nejasni signali .... jao.
muškarčino ...
Bela57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 21:54   #65
Imao sam sličnu situaciju s curom s faxa prije 7-8 godina, i ako je je sve tako kao u uvodnom postu, sviđaš joj se i iskoristi priliku gdje god da to dalje ode. Ja sam svoju priliku spušio, i žao mi je zbog toga, ali puno manje nego zbog prilika koje nisam uopće ni probao realizirati. Ako te pozove na palačinke u njen stan, ne propuštaj.
skylark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 21:58   #66
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Neću govorit koji je faks, al vjeruj mi svi koji su upali ovdje su marljivi. Kolokviji su tek sad bili, tako da nije mogla znat. Al priznajem i meni je ovo palo na pamet. Ne znam stvarno, dobar sam sa još puno cura na faksu, pomažemo si međusobno i sve al ova je otišla ipak malo dalje.

Uglavnom vidit ćemo sve ovaj tjedan kad ju pozovem, znao sam to i prije. Al temu sam otvorio jer nikad nije loše čut još neko mišljenje.
E pa ja nisam bio. Dan-danas imam bore od silnog smijuljenja.
U svakom slučaju, pokazuješ neke znakove direktnosti tak da će te na kraju odjebat, ali te neće iskorištavati.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 03:38   #67
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ne, ti si krivo shvatio situaciju.
Došao si na forum da ti ljudi kažu da ona, kao svaka žena, ne zna ni sama kaj hoće.
A zapravo su ti rekli istinu - da si papak. I ti to ne želiš prihvatiti. Ali jesi.

Papčinoooo.
Ma nije papak. Kalkulira nesto bezveze. Bez potrebe.
Iz osobnog iskustva: nalazio se s jednom, isto nejasni signali. Pozvali smo se par milijona puta na cugu, sve do jednog dana dok me nije pozvala na strudlu.
Ja donio palačinke. I dobro smo jeli
Samo sta je ova njega pozvala odmah. Pa nek autor vidi sta i kako dalje.
__________________
"Nisam lud, ali nisam bas ni normalan. Ne, možda sam lud." Charles Bukowski
NevjerniToma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 20:47   #68
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, mislio sam da nemam problema sa 'čitanjem' ženskih signala, al ipak me jedna djevojka zbunila malo pa bih volio čut još neko mišljenje.

Znači studiramo zajedno od ove godine (19 godina imamo) i od početka sam stekao dojam da joj se sviđam. Gledala je stalno u mene i motala se spontano uvijek negdje oko mene haha Upoznali se i dalje sam imao dojam da joj se sviđam, stalno inicira kontakt, komunkikaciju, uvijek nasmijana kad priča samnom, pita svakakve gluposti samo da razgovor dulje traje. Razmjenili smo brojeve (njezina ideja), poslala poruku al dopisivanje nije moj stil pa nismo razmjenili previse poruka iako se trudila. Pozvala me onda kod sebe u stan?! da joj pokazem nesto u vezi faksa (a vjerujte stvarno je glup razlog bio), imao sam neke obaveze pa sam odbio. Uglavnom taman kad sam odlucio da cu ju pozvat na dejt il otic kad ona mene pozove iduci put, dodala me na fejs i vidio sam da ima decka.
Bio sam siguran da joj se sviđam, al sad si mislim zasto bi me dodala da vidim da ima decka ako ima ikakve interese?!
Jos malo detalja o curi, jedna je od zgodnijih na cijelom faksu (a ima puno cura) i stvarno nema potrebe da se trudi sprijateljiti s deckima jer ionako stalno vise oko nje.

Nije da sam pogođen il nesto slicno, ni prva ni zadnja koja ima dečka hahah Al samo me zanima jesu po vama li to bili isključivo prijateljski signali? I kako se postavit dalje u takvim situacijama kad me zove negdje i sl. jer ne mislim bit nečija muška prijateljica.

Eto nadam se da nije glupa tema i zahvaljujem se na svakom odgovoru.


Ovo su sasvim jasni signali.

Sviđao joj si se u tom momentu i testirala te da vidi jesi li dobra potencijalna zamjena za njenog sadašnjeg, sa kim je vjerovatno budućnost upitna. Sam kažeš da je cura zgodna/predobra a po tome ima i mnogo opcija. Kažem ''sviđao'' jer si najvjerovatnije uprskao šansu sa njom nemajući muda itd. auf vidazen
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 17:13   #69
I? Jesi je zvao?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:18   #70
Da ne bih otvarao novu temu, pitat ću ovdje.

Kako prepoznati takozvane signale koje žene šalju muškarcima na noćnom izlasku u klubu, na partiju i slično?
Smatraju li se ove situacije signalima ili sam ja tu nešto pogrešno zaključio?

Situacija 1:

Kasni noćni sati u prepunom klubu, za stolom sjede dvije djevojke, ja sjedam za stol iza njih i nakon određenog vremena nakon što se jedna slučajno okrenula i vidjela me kako sjedim iza njih počela se više puta okrećati i gledati u mene, cijelo vrijeme prstima prolazi kroz kosu, dira se po vratu, pa se poslije okrene gleda u mene i šapuće nešto prijateljici i sl. Je li ovo bio poziv za prilazak ili sam ja sve to pogrešno zaključio?

Situacija 2:
Ponovo kasni noćni sati u drugom klubu, sjedim sa strane i poslije nekog vremena dva metra od mene sjednu četiri djevojke i jedna od njih povremeno me pogledavala i onda je ustala sama i počela plesati, ali približila mi se i u nekoliko trenutaka počela, ne znam kako bih to opisao kao trbušna plesačica tresti dupetom prema meni. Poslije nekog vremena je sjela kod prijateljica, prva prema meni i ponovo to s kosom što žene rade (ne znam zašto, možda imaju svrab ili neku drugu bolest ), pa se naslonila na ruke i isprsila, a imala je baš izražen dekolte i gledala u mene. Također, je li ovo bio tzv. signal?

Situacija 3:
Prepun klub, svi plešu, tri djevojke stoje pored mene i opet se jedna počne okretati, pa se približi, pleše, okreće se, gleda, šapuće prijateljicama, gleda i td.

Situacija 4:
Ponovo klub, kasni sati, sjedim u hodniku prema toaletu, mnogo je ljudi, metar od mene sjedi neka ekipa, poslije 15-tak minuta dolazi djevojka koja zna tu ekipu sijeda između mene i njih. Uskoro se počne rukama dirati po nogama i svaki put dodiruje i mene, ali intenzivno, na početku pomislim da je slučajno pa se malo pomjerim, ali vrlo brzo počinju isti dodiri, nakon toga odmaknem se još malo i ponovi se isto. Za to vrijeme se nekoliko puta okrenula i pretpostavljam pogledala me, ja sam gledao pravo. E sad, što s ovim je li joj bilo hladno po nogama pa se toliko dodirivala, ali zašto je svaki put dodirivala mene, baš onako da osjetimo toplinu tijela jedno od drugog iako sam se ja dva puta odmaknuo?


Ima tu još mnogo sličnih situacija, ne da mi se više pisati, ali ako može da odgovori netko tko ima iskustva s ovim jesu li ovo bili tzv. signali ili nešto sasvim drugo?

Ako ovo nisu signali, što bi onda bio signal, kako ti djevojka da do znanja da je zanimaš i da hoće da joj priđeš?
AlpinacX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:19   #71
Quote:
AlpinacX kaže: Pogledaj post
...
Kad bi procitao ovo sto si napisao ali da se desilo nekom drugom, sto bi zakljucio? Nitko ne zna sto je bilo u tim situacijama ali po ovome sto pises bio ti je otvoren prostor za interakciju, samo treba naci nacin kako ces odigrati priliku. Pitas zato da potvrdis svoje sumnje ili si pokusao nesto pa je ispalo da si krivo protumacio te signale?
Neo_Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:45   #72
Vecina tih signala moze stvarno biti slucajna i ne znaciti nista.

Ali nesto sam citala da cure prolaze rukom kroz kosu kad im se netko svidja...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:48   #73
kroz kovrcice
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:53   #74
Bubnut ću sad na pamet, ali možda bi najbolje bilo da si uzvratio interakcijom i komunikacijom na bilo što od toga pa da ti dotične djevojke same kažu je li im bilo hladno ili imaju svrab ili su te pokušavale zavodit
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:56   #75
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Bubnut ću sad na pamet, ali možda bi najbolje bilo da si uzvratio interakcijom i komunikacijom na bilo što od toga pa da ti dotične djevojke same kažu je li im bilo hladno ili imaju svrab ili su te pokušavale zavodit
Da, jer ako su ga pokušavale zavoditi, to će sigurno otvoreno reći ako ih pita.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:00   #76
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Da, jer ako su ga pokušavale zavoditi, to će sigurno otvoreno reći ako ih pita.
Zašto bi ih otvoreno pitao?
Zašto ne bi jednostavno započeo nekakav razgovor s njom? Zašto ne bi i on igrao igru zavođenja?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:10   #77
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zašto bi ih otvoreno pitao?
Zašto ne bi jednostavno započeo nekakav razgovor s njom? Zašto ne bi i on igrao igru zavođenja?
Napisala si da bi mu (nakon započete komunikacije) one same rekle da li ga zavode ili ne.

One to nikad ne bi rekle, bez obzira na to da li bi ih on otvoreno pitao, ili bi počeo nekakav razgovor.

Ali slažem se da bi igranje igre zavođenja bila puno bolja taktika od direktnog pitanja.

A najbolja igra zavođenja bi bila ona koju je upotrijebio Delboy Trotter iz "Mućki:" "Oh, ispali su mi ključevi mog novog Jaguara!"
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:13   #78
Tako je.
I zašto svijet komuniciranja mora biti tako kompliciran, da se dekodiraju nekakvi signali.
Vjerujem da kroz početni razgovor i feedback koji se dobiva čovjek može zaključiti ima li tu nešto.
Naravno da neće otvoreno pitati curu "e, jesi ti meni slala signale"
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:13   #79
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Napisala si da bi mu (nakon započete komunikacije) one same rekle da li ga zavode ili ne.

One to nikad ne bi rekle, bez obzira na to da li bi ih on otvoreno pitao, ili bi počeo nekakav razgovor.

Ali slažem se da bi igranje igre zavođenja bila puno bolja taktika od direktnog pitanja.

A najbolja igra zavođenja bi bila ona koju je upotrijebio Delboy Trotter iz "Mućki:" "Oh, ispali su mi ključevi mog novog Jaguara!"
Uhm... ne...
Pogledaj još jednom šta sam napisala.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:15   #80
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Bubnut ću sad na pamet, ali možda bi najbolje bilo da si uzvratio interakcijom i komunikacijom na bilo što od toga pa da ti dotične djevojke same kažu je li im bilo hladno ili imaju svrab ili su te pokušavale zavodit
E sad, ili ja ne znam čitati, ili.........
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger