Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2009., 02:26   #1
Volvu za istraživanje sigurnosti - svaka čast!

Pogledajte film: http://www.youtube.com/watch?v=3TVORO7S8g0

Sumnjam da je itko porazbijao toliko vozila na toliko načina kako bi ih učinio sigurnijim. Svaka čast i inženjerima koji su sve to radili i firmi koja je u sve to uložila.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 12:14   #2
Kao što sam već jednom napisao - za NCAP treba auto optimirat na 9 parametara. Volvo ih koristi 35. Kapa dolje.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:15   #3
ono što se meni čini...da Volvo ne radi samo na sigurnosti na tako temeljit način....nego i na hrpi drugih stvari koje utječu na vozača...od kvalitete zraka dobivenih klimatiziranjem auta..pa do količine CO2 (ili nečeg drugog) što materijali s vremenom ispuštaju....sigurnost je samo marketinški najviše potencirana....

čini mi se da je njihova filizofija izrade auta ipak malo drugačija od proizvođača koji u prvi plan stavljaju izgled karoserije, osjećaj luksuza u unutrašnjosti ili pak snagu motora....
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:27   #4
Jako dobra stvar u svemu je da drugi proizvođači moraju primjenjivati njihova iskustva, tako da ovaj test gdje Modus razbija petnaestak godina stariji ogroman Volvo 940 ne bi bio takav da Volvo nije gurao cijelu industriju naprijed i postavio standarde - http://www.youtube.com/watch?v=86M_fV-1yKY. Naravno, da su sudarili Modus i novi veliki Volvo, rezultati bi bili prilično drugačiji, test je samo pokazatelj koliko tehnologija zaštite ide naprijed, uvelike zahvaljujući Volvu!

Malo povijesti:

20 godina zračnog jastuka Volva

Prvi Volvo automobil sa zračnim jastukom napustio je proizvodnu liniju 1987. godine. Od tada Volvo punih dvadeset godina kontinuirano poboljšava tehnologiju zračnog jastuka kako bi unaprijedio zaštitu svojih putnika kako kod prednjih tako i bočnih sudara. Također, treba istaknuti kako je Volvo među prvima u svijetu lansirao bočne zračne jastuke na sjedalima te zračnu zavjesu. Iako je danas zračni jastuk nezaobilazan dio opreme automobila kad je u pitanju sigurnost putnika, nekada su se odvijale žestoke rasprave o tome treba li uopće postojati zračni jastuk u automobilu. Neke od rasprava imale su i svoje opravdanje, kako objašnjava Lennart Johansson, čelnik Volvo odjela za razvoj tehnologija interijera: «Postići da se zračni jastuk otvori i nije bio neki problem, ali da se otvori u pravom trenutku – to već jest.»
Prva su rješenja zračnog jastuka nastala u pedesetim godinama prošlog stoljeća. Najranije, i smijemo li primijetiti, nespretno rješenje podrazumijevalo je da vozač sam pritiskom na gumb otvara zračni jastuk u slučaju opasnosti. Uslijedile su zatim dvojbe kako pirotehničkim sredstvima proizvesti «eksploziju» koja će naglo upuhati zrak u jastuk, itd. Kontroverzna zakonska uredba iz 1984. godine u Sjedinjenim Američkim Državama ubrzala je, zatim, proces razvoja zračnog jastuka. Uredba se ticala bojazni da vozači ne vežu svoje sigurnosne pojaseve pa se od auto industrije tražilo da u sljedećih nekoliko godina proizvede nove sigurnosne tehnologije koje će se aktivirati bez sudjelovanja putnika. Zračni jastuk odmah je prepoznat kao najbolje rješenje. Mnogi su mislili kako će jastuk potpuno istisnuti i sigurnosni pojas kojeg je u današnjoj formi prvi lansirao Volvo još davne 1959. godine. Volvo se tijekom osamdesetih izborio za to da se pojasevi ipak ne ukinu nego da se nadopunjuju sa zračnim jastukom pružajući putnicima optimalnu zaštitu prilikom sudara.
«Zračni jastuci postali su dio sistemskog rješenja koje je vodilo računa o konstrukciji automobila i pojasevima na sjedalima kako bi se u zajedničkoj interakciji postiglo to da se optimalno apsorbiraju sile udara,» naglašava Lennart Johansson. Zračni jastuk postaje 1991. godine dio standardne opreme u modelu Volvo 850. Četiri godine kasnije Volvo ide korak dalje uvodeći bočne zračne jastuke koji su integrirani u naslon sjedala, a spremni da prilikom bočnog sudara zaštite grudni koš putnika. No, Volvo ni tu nije stao. Ovaj proizvođač donosi 1998. godine i prvu zračnu zavjesu dizajniranu da zaštiti glave putnika na prednjim i stražnjim sjedalima. Zavjesa pričvršćena na strop lansirana je na modelu S80 i danas je dio standardne opreme svih Volvo modela, osim Volva C70 kod kojega je zavjesa ugrađena u vrata, a prilikom sudara napuhava se prema gore. Najnoviji modeli V70 i XC70 donose još bolju zračnu zavjesu, dužu za 60 milimetara, a namijenjenu za bolju zaštitu djece na stražnjem sjedalu. Kako je vidljivo iz ovog malog pregleda, tehnologija zračnog jastuka promijenila se iz temelja od svojih početaka prije dvadeset godina. A Volvo je u tom razvoju odigrao jednu od ključnih uloga.


http://automobile.blogspot.ba/catego...obile-tehnika/
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:41   #5
ono kad čovjek realno razmisli....šta znači imat najbolji auto?.....zaključuje da...je najbolji auto..onaj koji njega kao putnika u tom istom prevozi najsigurnije.....niti najbrže..niti najugodnije... niti najluksuznije....

jer život je ipak nešto iznad svih trenutnih hirova..strasti...adrenalina.....i sl...
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:41   #6
i fućkaš sve to, kad: http://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:45   #7
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post


Taj film prikazuje napredak sigurnosti u automobilima, a ne neigurnost Volva kao marke.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:50   #8
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Jako dobra stvar u svemu je da drugi proizvođači moraju primjenjivati njihova iskustva, tako da ovaj test gdje Modus razbija petnaestak godina stariji ogroman Volvo 940 ne bi bio takav da Volvo nije gurao cijelu industriju naprijed i postavio standarde - http://www.youtube.com/watch?v=86M_fV-1yKY. Naravno, da su sudarili Modus i novi veliki Volvo, rezultati bi bili prilično drugačiji, test je samo pokazatelj koliko tehnologija zaštite ide naprijed, uvelike zahvaljujući Volvu!
Volvo je malo razvikan ako se mene pita.Daleko od toga da ne rade na sigurnosti, dapače, ali drugi proizvođači nimalo ne zaostaju za njim.
Vidio si šta je bilo sa ovim Volvom 940.A pogledaj sada Mercedes W123, koji je 10-15 godina stariji od njega:

http://www.youtube.com/results?searc...t&search_type=

Pogledaj kako niti u jednom sudaru "kavez" nije oštećen.

Da ne pričam da je Volvo kasno počeo ugrađivati zračne jastuke u svoje aute, mnogi proizvođači su ih imali godinama prije njega.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:52   #9
Quote:
Brazil kaže: Pogledaj post
Taj film prikazuje napredak sigurnosti u automobilima, a ne neigurnost Volva kao marke.
Naravno, nisam tak blesav baš....volio bi vidjeti kako bi prošao Modus u srazu sa nekim novim Volvom

Edit: i sad sam vidio da je Vojky spomenuo taj filmić i stavio link dok sam ga ja tražio, pregledao i postao, tako da me je cijenjeni S-mod pretekao i popljuvao...
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:53   #10
Quote:
TomC kaže: Pogledaj post
ono kad čovjek realno razmisli....šta znači imat najbolji auto?.....zaključuje da...je najbolji auto..onaj koji njega kao putnika u tom istom prevozi najsigurnije.....niti najbrže..niti najugodnije... niti najluksuznije....
Mislim da Volvo ima što reći u svim tim segmentima. Jedino, kod nas nije baš zastupljen. Nedavno me prijateljica vozila u službenom, mogu reći - auto u kojem se osjećaš kao gospodin.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:55   #11
Usput, zanimljivo koliko su bočni zračni jastuci i zračne zavjese u biti nove naprave!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:24   #12
svaki cigo...

e da:


__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:30   #13
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
...Sumnjam da je itko porazbijao toliko vozila na toliko načina kako bi ih učinio sigurnijim.....
Mercedes Benz - iako se ne reklamiraju toliko, rade strahovito puno razbijanja radi testiranja sigurnosti. Osim toga, aktuarski podaci pokazuju da je MB najsigurnija marka.
8T8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:33   #14
Quote:
8T8 kaže: Pogledaj post
Mercedes Benz - iako se ne reklamiraju toliko, rade strahovito puno razbijanja radi testiranja sigurnosti. Osim toga, aktuarski podaci pokazuju da je MB najsigurnija marka.
Pogledaj link što sam ja stavio ranije u temi, a i moj komentar.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:35   #15
Ne znam za te sve puste testove, članke i filmiće......

Al' znam kak izgleda rasvjetni stup kad ga sa Volvom izvadiši zemlje i znam kako izgledaju drugi auti u sličnoj situaciji prilikom čega su ga jedva nakosili.
alfa mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:39   #16
Svaka marka koja "puca" na premium segment i prodaju na više kontineata MORA vodit računa o puno većem broju zahtjeva i testova nego samo Europska marka.

Mercedesu svaka čast na uvođenju električnih ili elektrohidrauličkih sustava (iako se i njima zalomi SBC) - ABS, ASR ... sve je to razvijeno većinom zahvaljujući Mercedesu. Volvo je s druge strane do savršenstva doveo projektiranje karoserija i primjenu znanja dobivenog iz stvarnih sudara u novim modelima.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:47   #17
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Volvo je s druge strane do savršenstva doveo projektiranje karoserija i primjenu znanja dobivenog iz stvarnih sudara u novim modelima.
Isto je i Mercedes napravio.Uza svo dužno poštovanje Volvu, mislim da je Mercedes ovdje ipak ispred njega.Dakako, ovo je samo moje mišljenje.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:03   #18
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Isto je i Mercedes napravio.Uza svo dužno poštovanje Volvu, mislim da je Mercedes ovdje ipak ispred njega.Dakako, ovo je samo moje mišljenje.
Budući da mi taj dio Mercedesa nije poznat - bil me uputio na njihov centar za istraživanje sigurnosti - onakav kakav ima Volvo. Ako postoji (rekoh da nepoznam taj dio) onda marketing stručnjaci nisu odradili svoj dio posla.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:09   #19
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
e da:


SAAB je jak auto bar je bio.
Uglavom, što skuplji to sigurniji. Volvo se reklamira kao super siguran da privuče kupce, vjerovatno nije ništa sigurniji od drugih u klasi.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:09   #20
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Budući da mi taj dio Mercedesa nije poznat - bil me uputio na njihov centar za istraživanje sigurnosti - onakav kakav ima Volvo. Ako postoji (rekoh da nepoznam taj dio) onda marketing stručnjaci nisu odradili svoj dio posla.
Evo nešto iz povijesti, ovako nabrzinu, većina toga mi je kući po raznim folderima.

službeno:

http://www.daimler.com/dccom/0-5-114...0-0-0-0-0.html

neslužbene stranice:

http://autospeed.com/cms/A_2801/article.html

http://www.worldcarfans.com/5040727.001
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.