Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2014., 21:50   #121
:D

nova smijesna stranica

https://www.facebook.com/jatotakopjevam
zolle12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 17:19   #122
ako ima netko Jeftin, trebalo bi mi objavit par oglasa na specificnim face pageovima. neda mi se lajkat, pitat admine itd.. isto tako kampaja me zanima ali targetirana. likovi su pozeljni, ali meni nisu od koristi jer ne prodajem gramofonske ploce

uglavnom neki pouzdan fb majstor nek mi da neku ponudu za dotjerivanje fb page. tipa iznamljivanje u turizmu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 19:30   #123
https://www.facebook.com/pages/Pitaj...87407561320184

Rešite jezičke nedoumice.
anaema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 15:18   #124
Arrow super prilika fb page

nisam siguran da li sam na pravom mjestu, al gotovo sam uvjeren da nisam, al svejedno ću postati pa nek admini obrišu ako smeta... imam jednu englesku fb stranicu koja mi je viška pa me zanima da li je tko želi otkupiti? stranica ima 190 000 fanova i tematika su pametni telefoni...

zainteresirani javiti se u inbox za link i cijenu
Tempo-iT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:13   #125
Kupujem više fake facebook accounta ( može i bez prijatelja )
scorpion31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 00:44   #126
pozz,zanima me dali se moze saznati tko je vlasnik stranice?
Vidim u zadnje vrijeme se pojavljuju stranice tipa Dnevna doza...
za jednu sam uvjeren da je frend napravio,jer su fore u real life iste

hvala
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 22:09   #127
Pozdrav, koristi li netko od vas Facebook Ads? Čini mi se da je CPC generalno govoreći skočio za 100%, ili čak više, u svega nekoliko mjeseci.. Ima li korisnika sa sličnim problemom? Btw, otkad je napravljen onaj Facebook Business Manager, pop*zdio sam jer je prepun bugova i uopće ne funkciora dobro. AdWords sučelje je 10x pametnije osmišljeno i funkcionalnije.
Stannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 01:43   #128
Jezera- otok Murter

https://www.facebook.com/JezeraImpressions/messages/
Serendipity456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 11:08   #129
Jel' tko ovdje admin neke stranice? A da radite share for share?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 13:43   #130
Zanima me kako funkcionira dijeljenje slika na facebook stranici koje pronađete na internetu. Je li potrebno za svaku tražiti autorsko pravo, uz sliku staviti izvor ili nešto treće? Vidim da puno stranica i grupa objavljuje svašta pa nisam sigurna da li je to kršenje pravila i netko me može prijaviti za krađu?
__________________
Većina nas ima tu sreću ili nesreću da gledamo kako se život malo-pomalo troši a da to gotovo i ne primjećujemo.
oragne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:54   #131
Quote:
oragne kaže: Pogledaj post
Zanima me kako funkcionira dijeljenje slika na facebook stranici koje pronađete na internetu. Je li potrebno za svaku tražiti autorsko pravo, uz sliku staviti izvor ili nešto treće? Vidim da puno stranica i grupa objavljuje svašta pa nisam sigurna da li je to kršenje pravila i netko me može prijaviti za krađu?
Da ovo i mene zanima ali mislim prije svega da slike koje nemaju ništa na sebi - znači neki potpis autora, web stranice, fb stranice i sl. teško će dokazati da je to baš njegova slika.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 22:11   #132
Kako da mi na facebook stranici ispod objavljenog posta tj.slike bude gumb "sviđa mi se stranica"?
Vidim da sve stranice koji imaju nagradne igre imaju to napravljeno
robif is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 02:52   #133
Društvo, facebook mi je uklonio stranicu koja se bavila prodajom odjeće sa ebaya. Imala je preko 50,000 lajkova i uklonili su ju pod objašnjenjem sljedećim

We removed the following content from Facebook because we received a report alleging that it infringes or violates the rights of a third party, and/or because we have reason to believe that you’re not authorized to represent the subject matter of the content.

postavljala sam slike sa ebaya, od sellera, sa glavom osobe koja je u tom odjevnom predmetu, znači kataloške slike. E sad, frendica i ja smo nešto istraživale, i razimšljamo šta je problem ustvari...

Stavljala sam neki svoj logo preko tih slika, s tim da je bilo i slika skinutih sa blogova, koje nisu moje vlasništvo. Mislimo da je to možda jedan problem, iako, nije pod tim što je stavljan logo mišljeno da ja stvarno polažem prava na tu sliku :/

Čitamo ovo iz facebook TOS

https://www.facebook.com/terms

Protecting Other People's Rights

We respect other people's rights, and expect you to do the same.
You will not post content or take any action on Facebook that infringes or violates someone else's rights or otherwise violates the law.
We can remove any content or information you post on Facebook if we believe that it violates this Statement or our policies.
We provide you with tools to help you protect your intellectual property rights. To learn more, visit our How to Report Claims of Intellectual Property Infringement page.
If we remove your content for infringing someone else's copyright, and you believe we removed it by mistake, we will provide you with an opportunity to appeal.
If you repeatedly infringe other people's intellectual property rights, we will disable your account when appropriate.
You will not use our copyrights or Trademarks or any confusingly similar marks, except as expressly permitted by our Brand Usage Guidelines or with our prior written permission.
If you collect information from users, you will: obtain their consent, make it clear you (and not Facebook) are the one collecting their information, and post a privacy policy explaining what information you collect and how you will use it.
You will not post anyone's identification documents or sensitive financial information on Facebook.
You will not tag users or send email invitations to non-users without their consent. Facebook offers social reporting tools to enable users to provide feedback about tagging.

Mislite li da je u tome problem?

Drugo što mislimo, smiju li se stavljati slike drugih ljudi, ono sa glavom i to? Mislim, slika skinuta sa ebaya..
Znači,, mislimo, ili je do tog loga koji je preko tuđih slika, ili je do glave?
TigiPigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 02:22   #134
Quote:
TigiPigi kaže: Pogledaj post
Društvo, facebook mi je uklonio stranicu koja se bavila prodajom odjeće sa ebaya. Imala je preko 50,000 lajkova i uklonili su ju pod objašnjenjem sljedećim

We removed the following content from Facebook because we received a report alleging that it infringes or violates the rights of a third party, and/or because we have reason to believe that you’re not authorized to represent the subject matter of the content.

postavljala sam slike sa ebaya, od sellera, sa glavom osobe koja je u tom odjevnom predmetu, znači kataloške slike. E sad, frendica i ja smo nešto istraživale, i razimšljamo šta je problem ustvari...

Stavljala sam neki svoj logo preko tih slika, s tim da je bilo i slika skinutih sa blogova, koje nisu moje vlasništvo. Mislimo da je to možda jedan problem, iako, nije pod tim što je stavljan logo mišljeno da ja stvarno polažem prava na tu sliku :/

Čitamo ovo iz facebook TOS

https://www.facebook.com/terms

Protecting Other People's Rights

We respect other people's rights, and expect you to do the same.
You will not post content or take any action on Facebook that infringes or violates someone else's rights or otherwise violates the law.
We can remove any content or information you post on Facebook if we believe that it violates this Statement or our policies.
We provide you with tools to help you protect your intellectual property rights. To learn more, visit our How to Report Claims of Intellectual Property Infringement page.
If we remove your content for infringing someone else's copyright, and you believe we removed it by mistake, we will provide you with an opportunity to appeal.
If you repeatedly infringe other people's intellectual property rights, we will disable your account when appropriate.
You will not use our copyrights or Trademarks or any confusingly similar marks, except as expressly permitted by our Brand Usage Guidelines or with our prior written permission.
If you collect information from users, you will: obtain their consent, make it clear you (and not Facebook) are the one collecting their information, and post a privacy policy explaining what information you collect and how you will use it.
You will not post anyone's identification documents or sensitive financial information on Facebook.
You will not tag users or send email invitations to non-users without their consent. Facebook offers social reporting tools to enable users to provide feedback about tagging.

Mislite li da je u tome problem?

Drugo što mislimo, smiju li se stavljati slike drugih ljudi, ono sa glavom i to? Mislim, slika skinuta sa ebaya..
Znači,, mislimo, ili je do tog loga koji je preko tuđih slika, ili je do glave?
Najvjerojatnije vam se to desilo zbog kršenja copyright-a.

Ako promovirate tuđe stvari, trademark-ove ili slično, morate imati dozvolu od tog proizvođaća da prodajete ili promovirate te stvari, pogotovo na facebooku.

Ako imate to, onda možete jednostavno napraviti appeal na njhovu odluku, pokazati da imate pisanu dozvolu i vjerojatno će vam stranica biti vraćena
Alexvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:11   #135
Ćao svima. Ovo je moj prvi komentar. Nadam se da nećete zameriti. Želim da vas uputim na blog post koji sam objavio pre godinu dana. On se bavi upravo ovom tematikom. Dakle, šta otvoriti? Stranicu, grupu ili profil?

Evo stranice:
Facebook profil, stranica ili grupa?

Takođe vas pozivam da pročitate i druge naše objave. Pokušavamo da pišemo što sažetije i da obuhvatimo sve ono što je potrebno znati za zadate teme.
webmasteryoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 16:57   #136
Evo i moje Facebook stranice https://www.facebook.com/Webmajstor.ba postavljao sam ranije link za web sajt koji nudi usluge SEO optimizacije i web dizajna. Najvise sto mozete uraditi za mene jeste da stisnete jedan like, nadam se da vam nece biti puno tesko
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2018., 23:13   #137
Pozdrav ekipa
Napravila sam fb stranicu vezanu uz posao.
Dakle ima opcija pozovi prijatelje da lajkaju stranicu... Kako se moze napraviti da tvoji prijatelji imaju opciju da pozovu svoje prijatelje da ti lajkaju stranicu?
Hvala na odgovoru!
huba-buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 21:49   #138
Pa kad uđeš u svaku stranicu, ima ona opcija da pozoveš prijatelje da je lajkaju.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.