Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 15:16   #2041
@Gent Blaugrana Hvala na odgovoru, onda ću definitivno biti jako zadovoljan s njim

Mislim da se ne čeka mjesec dana nego da je dostava najkasnije 30 dana, tako su meni rekli i još je rekao čovjek da su se "opekli" sa onim Alcatel i Huawei tabletima jer su ljudi čekali 2 mjeseca i više da im dođe.
Galaxy bi trebao brže doći, vidjet ćemo.
Dosad sve kaj su mi slali je došlo u roku 3, 4 dana.
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:45   #2042
Vivax tpc-7120

Imam problem pa se pitam da jel bi mi tko mogao pomoci?
Moj buraz i ja smo kupili iste tablete vivax tpc-7120 on je dobio 4.0.4 android a ja 2.3.1 jel zna tko mozda kako da nadogradim android?
Hvala!!
Ssxag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:45   #2043
Quote:
darko 150 kaže: Pogledaj post
Ovo ti je bilo vrlo kulturno. Nemoj se cuditi kad ti drugi put nitko ne bude htio dati savjet

Sent from my laptop using Tapatalk 2
zapravo se popravio sam od sebe. ispraznila se baterija do kraja, stavio na punjenje i probao upaliti i proradilo sve.
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:13   #2044
teoretski, ako je tablet sa 404 rootan, onda bi se mogao "prepisati" rom, no, kako sumnjam da jest i ne bih preporučio to raditi ako nemaš predznanja, onda najjdnostavnije ili pokreni na tvom tabletu provjeru da li postoji update OTA (postavke-o tabletu-provjeri update (ili tome slično)) ili najnajjednostavnije, pozvati servis (MR servis u rugvici) i zamoliti ili da ti pošalju flash fajl ili otići do njih nek' ti to oni naprave za pol sata.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:57   #2045
trazio sam po yt-u al nisam nis nasao
ici cu pitat u prodavaonicu za nadogradnju jel sam ga htio online nadograditi al pise da je vec nadograden,a u uputama pise da sam trebao dobiti cd al nisam nista dobio..
Ssxag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 08:55   #2046
odfuras ga na servis i ak je pod garancijom oni ti ga besplatno nadograde

Sent from my Ascend G300 using Tapatalk 2
kondomanX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:03   #2047
Garancijski list uopce nisam vidio kad sam tablet dobio...
Ssxag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 14:50   #2048
vjerojatno ti se racun smatra garancijom, jedino ak nisi prek oglasa uzimal

Sent from my Ascend G300 using Tapatalk 2
kondomanX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:05   #2049
Thumbs up

viking dva posve različita koncepta. nisi napisala koji je ipad u pitanju, mada to ne mjenja nešto posebno situaciju. i jedno i drugo je ok i bit će ti dosta za to što si zamislila.


...hvala
__________________
:D
irus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:58   #2050
NP!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 17:02   #2051
KOLIKO DRZI BATERIJA NA TABLETU VIVAX TPC-7120
MIRJANA1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 18:07   #2052
mirjana, ne deri se! isključi CAPS LOCK!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 20:42   #2053
Molim ove sta su narucili galaxy tab u ht da jave na temu kad dodje I koliko
Mu je trebalo da stigne, hvala unaprijed!

Sent from my POS galaxy3
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:08   #2054
Mirjana,baterija drzi 3 sati na mom dok surfam i igram igrice,a za muziku mislim da 5 sat
kondomanX,kupiso sam ga u ktcu.u haha
Ssxag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:15   #2055
Doso, tab 2 za dva dana
pinkdpanter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:21   #2056
Quote:
pinkdpanter kaže: Pogledaj post
Doso, tab 2 za dva dana
već ti stiglo? kako dostavljaju, Overseasom ili poštar donese?
Gent Blaugrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 00:09   #2057
Quote:
pinkdpanter kaže: Pogledaj post
Doso, tab 2 za dva dana
ja čekam već tjedan dana...
amrandov klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 00:40   #2058
Quote:
Ssxag kaže: Pogledaj post
Mirjana,baterija drzi 3 sati na mom dok surfam i igram igrice,a za muziku mislim da 5 sat
kondomanX,kupiso sam ga u ktcu.u haha
zovi KTC te ih pitaj za garanciju za tablet da u kutiji nema garantnog lista pa ces vidit kaj ce ti rec jer uredaj mora imati garanciju.


Sent from my Ascend G300 using Tapatalk 2
kondomanX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 10:15   #2059
Ja čekam samsung galaxy tab2 7" već tjedan dana. Kada sam zvao SZK radi produljenja ugovora rekli mi da stiže za 3-5 radnih dana. Nije stigao i sad kažu do 30 dana. Nije mi jasno što im toliko treba, da sam ga iz kine naručio za 2 tjedna bih ga dobio. I nemaju informaciju kada će poslati. Oni jednostavno ništa ne znaju. I ne žele prespojiti nekome tko zna. Tražio sam da mi pošalju na mail neku potvrdu da je moj zahtjev uopće zaprimljen i obrađen, kao što tvrde da je, ali ni to ne mogu poslati. Jadno, prejadno.

Čak dolazim u iskušenje da kupim tablet koji sam namjeravao kupit prije nego sam vidio tu akciju i prodam samsunga kad dođe. Kao da kočijom putuje. Ma već bi stiglo da je krenuo netko pješice :-)

Može li netko tko je već dobio ili kupio taj tablet u dućanu, napisati što sve dolazi u paketu s njim? Ništa ja njima ne vjerujem (loše prijašnje iskustvo), pa bih htio znati što moram dobit s uređajem (punjač,kablovi isl.)

Zadnje uređivanje blueled : 16.02.2013. at 10:22.
blueled is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 10:26   #2060
Quote:
blueled kaže: Pogledaj post
Ja čekam samsung galaxy tab2 7" već tjedan dana. Kada sam zvao SZK radi produljenja ugovora rekli mi da stiže za 3-5 radnih dana. Nije stigao i sad kažu do 30 dana. Nije mi jasno što im toliko treba, da sam ga iz kine naručio za 2 tjedan bih ga dobio. I nemaju informaciju kada će poslati. Oni jednostavno ništa ne znaju. I ne žele prespojiti nekome tko zna. Tražio sam da mi pošalju na mail neku potvrdu da je moj zahtjev uopće zaprimljen i obrađen, kao što tvrde da je, ali ni to ne mogu poslati. Jadno, prejadno.

Čak dolazim u iskušenje da kupim tablet koji sam namjeravao kupit prije nego sam vidio tu akciju i prodam samsunga kad dođe. Kao da kočijom putuje. Ma već bi stiglo da je krenuo netko pješice :-)
Po onome što znam da su stigli u Hrvatsku nedavno i moguće da ih već dijele ili če ih početi dijeliti.......Nije to baš tako jednostavno ima nas puno tako da se treba strpiti.............
navi12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.